Odstresowywacz Maire
#1

No to podam tu recepte na stres w pracy...Bardzo pomaga wszystkim sfrustrowanym...
Muza

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#2

Rotfl Nie jestem zestresowana, ale dzięki czuję się jak we własnej zagrodzie, kaczo, byczo i indyczo Lol
Aby się zrelaksować lubię poczytać poranną prasę przy kawie Rotfl
[Obrazek: swinka.jpg]
Odpowiedz
#3

22 lata walczyłem z tym czymś (nerwica lekowa,stres zwal jak zwal ) i jest duża szansa ze wygraam i to dzięki wam Kwiatek Kwiatek Uśmiech
Odpowiedz
#4

LOKI i tak trzymaj Uśmiech
W najgorszym wypadku zawsze można się zrelaksować przed telewizorem Uśmiech

[Obrazek: smieszne004.gif]
Odpowiedz
#5

mnie uspokaja taka prędkość 200 - 250 km/h i muzyka , myślę jak by ktoś miał furę co można wycisnąc
300 km/h to z korzystam nie odmówię :auto-car: Uśmiech
Odpowiedz
#6

Czy Ty jesteś normalny ? To żart mam nadzieję ? To Twoje życie, ale zawsze możesz zabić innych użytkowników drogi !!!
Odpowiedz
#7

to znaczy jak są warunki w Polsce nie .W Niemczech tak 250 3 pasy noc pusto a 300 to tor chyba potrzebny jest ... ja nie czuje prędkości 250 to tak jak 80 km/h mam wrażenie . Uśmiech
zależy od człowieka .. Uśmiech nie jerze na co dzień Uśmiech jak ktoś da mi coś to ciśnie ostatnio
dostałem bmw no to grzech nie pojechać Uśmiech to tak parę km 250,a poznej i 80 km/h grzecznie
a palen Figielek ie nie zabija , dokładnie to młodość opisałem teraz dawno nie jechałem Boi się
około 6 lat temu Beczy jak ktoś potrzebuje adrenaliny nic na to nie poradzi Bezradny
Odpowiedz
#8

Cisną mi się na usta słowa o użytkownikach BMW, sorki mój eks taki wóz miał, zresztą zabrałam po rozwodzie i o zgrozo sprzedałam.. To nie samochód, to styl życia - fura, skóra i .......!
Odpowiedz
#9

no właśnie ja czytałem ze wróżki często są samotnie prawda ? czy bajka ? ze niby partner nie akceptuje
tego ...
i co w tym złego w tym stylu wole ten styl niż maluch i brak kasy tak myślę Kwiatek Kwiatek
nas tak nauczyli pracuj , a góra władza ma bmw Uśmiech
Odpowiedz
#10

Nie samotne Zły Niezależne Oklaski
Odpowiedz
#11

LOKI napisał(a):no właśnie ja czytałem ze wróżki często są samotnie prawda ? czy bajka ? ze niby partner nie akceptuje
tego ...

eee... ja mezatka z 18-letnim satzem Krzyk
strach sie bac
Odpowiedz
#12

Podziwiam Alatheo Oklaski
Odpowiedz
#13

alathea napisał(a):eee... ja mezatka z 18-letnim satzem Krzyk
strach sie bac

Spokojnie ja mężatka z 20-letnim stażem Rotfl
Swoją drogą Alathea tak myślę, że to jakieś zboczenie, normalnie z jednym facetem tyle lat... żywcem do nieba pójdziemy Rotfl
Odpowiedz
#14

tam dopiero to zaszaleje Hura
moze beda jakies meskie hurysy Prosi
Odpowiedz
#15

no właśnie pozwalam obadać mojego ducha może jest herosem Uśmiech każdy mi odradza nikt nie
chce mi zrobić wróżbie na ducha ...
a wiec Mezowie wam dają taki odpoczynek taki zastrzyk energii , odstresowywacz Uśmiech
obawiam się ze do normalnego świata pójdziemy Uśmiech jak nie jesteś jakim extra duchem Kwiatek Rotfl
Odpowiedz
#16

a ja sie czasem obawiam, ze pojdziemy do takiego, jaki sobie wyobrazamy, ze jest...
i ze dla kazdego moze byc inny
Odpowiedz
#17

Ja też tak myślę, zreszta jest taka idea, czy religia nawet (nie pamiętam nazwy).
Odpowiedz
#18

a ja dzisiaj dostałam kazanie że jestem chrześcijanka, chodze do kościoła (teoretycznie) a kartami się zajmuję.. ehh nie ma bata na tych ludzi Figielek
Odpowiedz
#19

ja mam taką teorie duch dostał kare i jak tu go zamknąć ?
dać ciało i datę śmierci Uśmiech
Odpowiedz
#20

Margola napisał(a):a ja dzisiaj dostałam kazanie że jestem chrześcijanka, chodze do kościoła (teoretycznie) a kartami się zajmuję.. ehh nie ma bata na tych ludzi Figielek
właśnie kościół jest przeciw ? tarota ? bo tak słyszę
Odpowiedz
#21

wiara chrześcijańska zabrania tarota, czarów itp. Według kościoła wszyscy będziemy smażyć się w piekle
Odpowiedz
#22

ja czytałem jak inne wiary mówili o katolickie i teraz sam nie wiem .
czy katolicka wiara ma diabla pękło czy inny wiary tez ?
bo oglądałem zen i tak zrozumiałem ze tam chodzi tylko o wolność tam nie ma pękła karmy nic tylko zen
to wychodzi ze świadomie wybieramy piekło ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości