Praca z runami
#1

Początki sztuki runicznej sięgają czasów starożytnych. 
Starożytne zabytki z wyrytymi symbolami runicznymi pochodzą z paleolitu.
 Symbole te stały się proformami dla przyszłych znaków magicznych (w tym nie tylko run). 
Stopniowo symbole te zamieniły się w święte alfabety, a następnie przekształciły się w Futhark (system runiczny). 
Z biegiem czasu magowie i kapłani stworzyli własne runiczne rzędy oparte na Futhark

Znajomość run, to znaczy ich znaczenie, energię, którą niosą w sobie, zgodnie z tradycją północną, uzyskał Odyn, który poświęcił się dla tej wiedzy.

Każda runa jest kluczem do energii o określonej częstotliwości i aby jej użyć, będziesz musiał stworzyć tę samą częstotliwość w swoim ciele, a następnie skierować Moc we właściwym kierunku z mocą swojej intencji. 
Możesz nauczyć się wywoływać pożądany stan poprzez medytację, studiowanie legend, opisów run, regularne praktyki i inne sposoby wzajemnego poznawania się. 
Nie ma pewnych uniwersalnych sekwencji, każdy ma swoją własną drogę. 
Możesz iść na studia do jakiejś szkoły, możesz chodzić na webinaria i seminaria, uczyć się od mistrzów lub możesz uczyć się samodzielnie. 
Twoja decyzja...

I tak, Runy uwielbiają niestandardowe podejście do nauki. 
Nie oznacza to, że możesz robić, co chcesz, istnieją pewne zasady pracy z runami. 
To bardzo ekscytująca podróż. 
Runy są tak różnorodne, jak samo życie. 
A ścieżka ich nauki i wiedzy, jak sądzę, nigdy się nie kończy… Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#2

Jakie błędy nie powinny mieć miejsca przy pracy z Runami...
*Pierwszym i najważniejszym błędem jest niedocenianie ich mocy. 
Runy są potężnym narzędziem, mają niesamowitą moc, a ta moc w nieudolnych rękach i niewłaściwym użyciu może zniszczyć Twoje życie, a może nie tylko. 
I tutaj coś w stylu „nie wiedziałem”, „miałem dobre intencje” i tym podobne nie zadziała. 
To tak, jakby zacząć korzystać z programu komputerowego bez przeczytania umowy licencyjnej, zaznaczenia pola na maszynie, a potem zastanowienia się - „cholera, dlaczego ten program ma dostęp do tego, czego nie chciałem reklamować, skasował moje osobiste pliki, przeinstalowałem system operacyjny i generalnie robi, czego nie należy robić? 
A także umowa licencyjna w jakimś mało znanym dialekcie języka chińskiego.

*Drugim błędem jest fałszywe poczucie wszechmocy. 
Narysowałem więc kilka pięciolinii, pracowały dla mnie, przestudiowałem główne aspekty i znaczenie run, wszystko, teraz mogę robić, co chcę, wszystko wiem. 
Kiedy człowiek myśli, że nauczył się i przestudiował wszystko w jakiejkolwiek dziedzinie, oznacza to, że zatrzymał się w rozwoju. 
Granice wiedzy o runach określają tylko możliwości ucznia. 
Runy są okrutnymi nauczycielami, szybko sprowadzą cię z nieba na ziemię.

*Błąd numer trzy – praca w stanie braku równowagi emocjonalnej. 
W najlepszym przypadku nic nie zadziała, ale najprawdopodobniej nie zadziała tak, jak chcesz, a konsekwencje mogą być bardzo różne i bardzo nieoczekiwane. 

Oczywiście nie oznacza to, że absolutnie nie warto wchodzić na ten świat. 
Oznacza to, że musisz świadomie brać odpowiedzialność za swoje działania. 
I POMYŚL 100 RAZY, jeśli naprawdę tego potrzebujesz. 
Bo NIE MA ODWROTU. 
I działaj bardzo ostrożnie, stopniowo, słuchaj swojej intuicji. 
Kiedy masz kanał komunikacji z Runami, powiedzą ci, w którą stronę iść, czego lepiej nie robić, co warto robić, wręcz przeciwnie...
Runy są bardzo dobrymi sojusznikami i duchowymi nauczycielami, traktuj je z szacunkiem i na pewno wszystko się uda.
https://zen.yandex.ru/media/id/5f26fac7c...6ae4c665b5?&

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości