Portret Ewy
#1

16.11.1960

1. dzieciństwo XVI Wieża
2. młodość XI Siła
3. wiek dojrzały XVI Wieża
4. podświadomość, czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane V Kapłan
5. świadomość, czyli aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji V Kapłan
6. nadświadomość, czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie X Koło fortuny
7. misja, czyli zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat XXI Świa
8. „dary”, czyli potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji XXI Świat
9. poprzednie wcielenie V Kapłan
10. co robiłam w poprzednim wcieleniu V Kapłan
11. "lekcja", czyli zadanie karmiczne 0 Głupiec
12. Harmonia/komfort XX Sąd ostateczny
13. wnętrze, czyli to, jak człowiek postrzega siebie IX Pustelnik
14. to jak człowieka postrzegają inni IX Pustelnik
15. sposób odpracowania karmy XI Siła
17. punkt komfortu karmy X Koło fortuny
18. jak pracować z misją na obecne wcielenie XXI Świat

Moi kochani prosiłabym też o interpretację mojego portretu. Mam nadzieję, że obliczenia wykonałam poprawnie.
Wiem tylko, że lekko mi nie jest.
Odpowiedz
#2

1. dzieciństwo XVI Wieża
2. młodość XI Siła
3. wiek dojrzały XVI Wieża
4. podświadomość, czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane V Kapłan
5. świadomość, czyli aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji V Kapłan
6. nadświadomość, czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie X Koło fortuny
7. misja, czyli zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat XXI Świa
8. „dary”, czyli potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji XXI Świat
12. Harmonia/komfort XX Sąd ostateczny
13. wnętrze, czyli to, jak człowiek postrzega siebie IX Pustelnik
14. to jak człowieka postrzegają inni IX Pustelnik
15. sposób odpracowania karmy XI Siła
17. punkt komfortu karmy X Koło fortuny
18. jak pracować z misją na obecne wcielenie XXI Świat


XVI------XI------XVI
-----V-------V------
---------X---------

Dzieciństwo i młodość bardzo ciężkie, bez wsparcia i oparcia. Rodziców przy dziecku brak . Możliwe , ze ojciec lub jakiś inny mężczyzna , burzył Twój dziecinny świat . Ta osoba była jak wulkan , nie panowała nad sobą , wybuchowa i agresywna. Może, tez bardzo szybko straciłaś bliskie Ci osoby , byłaś dzieckiem wylęknionym , nadwrażliwym. Przeżycia z dzieciństwa zahartowały Cię , stałaś sie kobietą mimo swojej niezwykłej wrażliwości silną, stąpająca Twardo po ziemi . Nabierasz zaufania do ludzi i do życia. Przebudziłaś się z odwaga patrzysz w przyszłość. Jesień życia może być burzliwa , ale to również początek czegoś nowego , możliwe ,ze nowa miłość , która przewróci Twoje życie do góry nogami (życzę Ci tego OczkoKapłan w lękach oznacza Twoje trudne kontakty i relacjach z ojcem . Świadczy o jego destrukcyjnym wpływie na Ciebie . Mowi tez o skłonnościach do ulegania wpływom tzw "guru ", to ciągle szukanie wzorca , autorytetu jakim Twój ojciec dla Ciebie mógł nie byc. Mogłaś łatwo ulegać wpływom nawiedzonych ludzi. Możliwe ,ze miałaś kompleksy wywołane brakiem wykształcenia , lub negowałaś wartości jakie daje wiedza. Twoje aspiracje to byc kimś znaczącym . Osoba o moralnym kręgosłupie , która kieruje sie tradycyjnymi wartościami . Twoj cel to posiąść wiedzę i dzielić sie swoimi przekonaniami. Twoje zdolności to umiejętność dostosowania sie do każdej sytuacji ,zaczynanie wszystkiego od nowa . Ty potrafisz wykorzystać okazje i wyczuć ta właściwa chwilę. Misja z jaka przyszłaś na świat to wypracowanie u siebie otwartości , tolerancji , wyrozumiałości na odmienność innych . Masz pozbyć sie wszelkich kompleksów , masz się otworzyć na życie i na ludzi z , którymi sie stykasz. Twoja misja to byc "obywatelem świata" Poznawać nowe kultury , rasy i języki . Twoim darem jest łatwość nawiązywania kontaktów w szczególności z obcokrajowcami . Ty wszędzie czujesz sie jak u siebie , bez trudu przystosowujesz sie do rożnych nawet trudnych warunków Masz poczucie humoru , z dystansem patrzysz na siebie . Masz talent do ułatwiania nie tylko sobie zycia , ale i innym . Jesli w sobie te umiejetności odkryjesz i uwierzysz, ze tak jest możesz zrealizować sie w wielu dziedzinach życia i osiągniesz nawet międzynarodowe uznanie. Powodzenia. Do poczucia komfortu psychicznego potrzebujesz rozliczenia i wybaczenie sobie i innym . Siebie postrzegasz jako osobę poważną , trochę zamkniętą w sobie . Doświadczoną życiem .Potrafiącą dawać dobre rady. Nawet w pewnych momentach pewna siebie . Jednak czasami wątpisz w swoja atrakcyjność , mądrość , umiejetności . Uważasz sie za oschłą i za mającą staroświeckie poglądy. Ludzie Cie postrzegają jako mądrą kobietę o ogromnej wiedzy, doświadczeniu życiowym i rozumieniu świata. Osobę , która trzyma się zasad i obowiązujących norm. Ludzie darzą Cie ogromnym szacunkiem i podziwiają Cie.
To tyle co chciałam powiedzieć o Twoim portrecie. Mam nadzieje, ze nie uraziłam Cie w żaden sposób. Karmy nie ruszam , bo nie czuje jej dobrze. Zycze Ci wszystkiego dobrego. Wierze , ze tak sie stanie. Buziak

Proszę o wyrozumiałość i weryfikacje. Rotfl
Odpowiedz
#3

Miriam kochana, bardzo dziękuję Ci za poświęcony mi czas.
Twoja interpretacja to strzał w dziesiątkę. Tarot pozwolił mi wiele spraw zrozumieć a przede wszystkim zrozumieć samą siebie.
Każde przykre doświadczenie traktuję jako życiową lekcję i ciągle buduje coś od nowa (te wieżyczki dają mi popalić w każdej dziedzinie życia).
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#4

Wiele przyjemności sprawiło mi pisanie Twego portretu . Powodzenia Ewa . Trzymaj się cieplutko . Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości