Portret Libry22
#1

portret psychologiczny , moja data 10.10.1955

[prawdę powieziawszy mam wątpliwości co do prawidłowości wyliczeń , gł. w pkcie 9 i w pktach z nim związamych]


1. Dzieciństwo - [dzień urodzin 10] - X - KOŁO FORTUNY
2. Wiek średni - [miesiąc 10] - X - KOŁO FORTUNY
3. Wiek dojrzały -[rok 1+9+5+5= 20] - XX - SĄD
4. Podświadomość - czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane(poz.1+poz.2) [10 + 10 =
20] - XX SĄD
5. Świadomość - aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji(poz.2+poz.3) [10 + 20
= 30 - 22 = 8] - VIII - SIŁA
6. Nadświadomość -czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie (poz.4+poz.5) [20 + 8
= 28 - 22 =6] -VI - KOCHANKOWIE
7. Misja do wykonania - adanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat(poz.4+poz.5+poz.6)
[20 + 8 + 6 = 34-22 =12] - XII- WISIELEC
8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje -potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji
(poz.2+poz.6) [10 + 6 = 16] - XVI - WIEŻA
9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - (poz.1-poz.2) [10 - 10 = 0 - 0] - GŁUPIEC
10. Co robiłam - (poz.3-poz.2) [20 - 10 = 10] - X- KOŁO FORTUNY
11. Karmiczne zadanie - (poz.10-poz.9) [10 - 0 = 10] - X- KOŁO FORTUNY
12. Karta harmonii psychicznej - (poz.7+poz.8) [12 + 16 = 28 - 22 =6] -VI - KOCHANKOWIE
13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - (poz.1+poz.4+poz.6)
[10+20+6=36-22=14] - XIV- UMIARKOWANIE
14. Jak jest odbierana na zewnątrz – (poz.3+poz.5+poz.6) [20 + 8 + 6= 34-22=12] - XII- WISIELEC
15. Sposób odpracowanie karmy –(poz.9+poz.10+poz.11-poz.7) [0+10+12=22] -XXII- GŁUPIEC
17. Punkt komfortu karmy - (poz.6+poz.11) [6+10=16] - XVI- WIEŻA
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? (poz.8+poz.11) [16+ 10 =26-22=4] -IV- CESARZ

I ja proszę pięknie [Obrazek: file.php?avatar=286_1312456241.gif] o interpretację. Buźki
Odpowiedz
#2

wycofuję prośbę do Hiacyncika bo chyba jej nie widział albo nie ma ochoty. Jeżeli ktoś może pomóc to bardzo proszę UśmiechUśmiechUśmiech
Odpowiedz
#3

Zanim ktoś zinterpretuje Twój Portret pozwolę sobie poprawić parę pozycji.
Libra22 napisał(a):VIII - SIŁA
W Portretach VIII to zawsze Sprawiedliwość. Spójrz jak dokładnie u Ciebie widać pracę w Urzędzie Skarbowym - X(finanse) + VIII (urząd, praca w tzw. "budżetówce") na te karty wpływa jeszcze XX (sprawy sądowe i administracyje wyższej instancji ). Siła (zdrowie, sport, energia) zamiast Sprawiedliwości nie wskazałaby Twojego zawodu tak dokładnie.
Libra22 napisał(a):7. Misja do wykonania - zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat(poz.4+poz.5+poz.6)
[20 + 8 + 6 = 34-22 =12] - XII- WISIELEC
Misję liczymy 1 +5 lub 3 +4 , zatem w Twoim Portrecie na tej pozycji będzie XVIII.
Libra22 napisał(a):11. Karmiczne zadanie - (poz.10-poz.9) [10 - 0 = 10] - X- KOŁO FORTUNY
Głupiec przyjmuje wartość XXII, liczbę mniejszą odejmujemy od większej, więc: XXII - X = XII
Libra22 napisał(a):12. Karta harmonii psychicznej - (poz.7+poz.8) [12 + 16 = 28 - 22 =6] -VI - KOCHANKOWIE
XVIII + XVI = XII
Libra22 napisał(a):15. Sposób odpracowanie karmy –(poz.9+poz.10+poz.11-poz.7) [0+10+12=22] -XXII- GŁUPIEC
XXII+X+XII-XVIII= IV
Libra22 napisał(a):17. Punkt komfortu karmy - (poz.6+poz.11) [6+10=16] - XVI- WIEŻA
VI +XII = XVIII
Libra22 napisał(a):18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? (poz.8+poz.11) [16+ 10 =26-22=4] -IV- CESARZ
XVI + XII = VI
Odpowiedz
#4

Bardzo Ci dziękuję, bo tak czułam, że coś źle to wyliczyłam. Po uwzględnieniu poprawek otrzymałam -

1. Dzieciństwo - X - KOŁO FORTUNY
2. Wiek średni - X - KOŁO FORTUNY
3. Wiek dojrzały -XX - SĄD
4. Podświadomość - XX SĄD
5. Świadomość - VIII - SPRAWIEDLIWOŚĆ
6. Nadświadomość -VI - KOCHANKOWIE
7. Misja do wykonania -XVIII - KSIĘŻYC
8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje -potencjał - XVI - WIEŻA
9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - XXII GŁUPIEC
10. Co robiłam -X KOŁO FORTUNY
11. Karmiczne zadanie - XII WISIELEC
12. Karta harmonii psychicznej -XII - WISIELEC
13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - (XIV- UMIARKOWANIE
14. Jak jest odbierana na zewnątrz –XII- WISIELEC
15. Sposób odpracowanie karmy –IV - CESARZ
17. Punkt komfortu karmy - XVIII KSIĘŻYC
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? - VI KOCHANKOWIE
Odpowiedz
#5

wow, masz piękny portret Rotfl tyle powtórzeń i to jakich, Koło, Wisielec, Kochankowie, Sąd, Księżyc... ja niestety nie umiem tego przeczytać, ale nie mogę się również doczekać interpretacji Koziołka Uśmiech
Odpowiedz
#6

Powtórzenia świadczą o wyjatkowo trudnej karmie, wiec nie zawsze jest to piekny portret.. Nie przynajmniej moim przypadku tak było Bezradny
Odpowiedz
#7

9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - XXII GŁUPIEC
10. Co robiłam -X KOŁO FORTUNY

wystawialas cierpliwosc losu/Opatrznosc na probe, igralas z zyciem moze Uśmiech
mam wrazenie, jakbys w tym wcieleniu maila za zadanie uspokoic sie, dojrzec - jak to jablko na drzewie Oczko
choc bedac malym dziecieciem i nastolatka chyba nie bylas taka spokojna?
Odpowiedz
#8

tzn. piękny pod względem tego że ciekawy Uśmiech
Odpowiedz
#9

Margola napisał(a):Powtórzenia świadczą o wyjatkowo trudnej karmie, wiec nie zawsze jest to piekny portret.. Nie przynajmniej moim przypadku tak było Bezradny
Margola, Twoja karma nie jest wyjątkowo trudna. Weź pod uwagę to, co o niej napisałam. Posiadam Certyfikat uprawniający do uczenia Portretu, więc może to Cię przekona.
Zainteresowanych realizacją kart w Portretach odsyłam do dyskusji na innym forum: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ezoforum.pl/portret-psychologiczny/59326-pechowcy-i-szczesciarze.html">http://www.ezoforum.pl/portret-psycholo ... iarze.html</a><!-- m -->
Odpowiedz
#10

Libra22 napisał(a):9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - XXII GŁUPIEC
10. Co robiłam -X KOŁO FORTUNY
Najprawdopodobniej w poprzednim wcieleniu miałaś beztroski, niedojrzały stosunek do pieniędzy i spraw materialnych. Możliwe, że urodziłaś się w rodzinie dobrze sytuowanej, nie musiałaś sama zarabiać, folgowałaś swoim zachciankom, a w sprawach dotyczących materii byłaś w jakimś sensie "jak dziecko".
Dlatego w obecnym wcieleniu możesz się spotkać z sytuacjami, dzięki którym docenisz wartość pieniądza , nauczysz się nim gospodarować i cenić go. Sposobem odpracowania karmy jest praca - IV (myślę, że nieprzypadkowo pracujesz w US Uśmiech), tworzenie stabilizacji wewnątrz i na zewnątrz siebie, odpowiedzialność za osoby w jakimś sensie zależne od Ciebie.
Odpowiedz
#11

Libra22 napisał(a):Bardzo Ci dziękuję, bo tak czułam, że coś źle to wyliczyłam. Po uwzględnieniu poprawek otrzymałam -

1. Dzieciństwo - X - KOŁO FORTUNY
2. Wiek średni - X - KOŁO FORTUNY
3. Wiek dojrzały -XX - SĄD
4. Podświadomość - XX SĄD
5. Świadomość - VIII - SPRAWIEDLIWOŚĆ
6. Nadświadomość -VI - KOCHANKOWIE
7. Misja do wykonania -XVIII - KSIĘŻYC
8. Dary jakie otrzymujemy by wypełnić misje -potencjał - XVI - WIEŻA
9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu - XXII GŁUPIEC
10. Co robiłam -X KOŁO FORTUNY
11. Karmiczne zadanie - XII WISIELEC
12. Karta harmonii psychicznej -XII - WISIELEC
13. Wewnętrzna analiza osoby, z czego zrezygnowała, co ukrywa - (XIV- UMIARKOWANIE
14. Jak jest odbierana na zewnątrz –XII- WISIELEC
15. Sposób odpracowanie karmy –IV - CESARZ
17. Punkt komfortu karmy - XVIII KSIĘŻYC
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? - VI KOCHANKOWIE

Ewo pozwolę powiedzieć parę słów na temat Twego portretu . Twoje dzieciństwo i młodość to ciągłe zmiany , często niezależne od Ciebie. Musiałaś sobie radzić sama z wieloma rzeczami , bo tak naprawdę nie mogłaś liczyć na swoich rodziców i partnera życiowego. Możliwe, że w dzieciństwie i w wieku dorosłym zaznałaś "biedy ", ale Ty jesteś taka osoba, która dosyć łatwo przystosowuje się do zaistniałych okoliczności, która nie załamuje rąk , gdy napotka na swojej drodze trudności . Potrafi oceniać rzeczywistość i kiedy trzeba jest otwarta na zmiany po to, by porawić swój los i swoich najbliższych , choć on jak do tej pory nie był dla Ciebie łaskawy . Kiedy wydawałoby się , ze osiągnęłaś szczyt to Koło Fortuny niespodziewanie spada w dól i znów musisz mozolnie od początku wspinać się na górę.To nie znaczy , ze nie zaznałaś szczęścia w swoim życiu. Zaznałaś , ale to raczej wewnętrzne szczęście , które niewiele ma wspólnego ze stabilnością emocjonalna i materialną. Często czujesz się bezsilna z nadmiaru trosk i obowiązków co sprawia , ze czasami targają Tobą wątpliwości , ale dzięki temu , ze masz zrównoważony osad i bystry umysł , a i korzystne niespodziewane okoliczności sprawiają, ze Ty jak ten kot zawsze spadasz na cztery łapy . W trzecim okresie Twego życia wróże Ci stały zwiazek , a nawet małżeństwo. Rotfl To będzie nieoczekiwana realizacja siebie, zmiana w życiu na lepsze i to niezależna od Ciebie. Czeka Cie również głęboki rozwój duchowy. Twoje leki , blokady związane sa z nadmierną odpowiedzialnością za siebie , ale i za innych. Moga mówić o kompleksach związanych z rodzina , lub pochodzeniem. To także trzymanie sie kurczowo swoich przekonań , zasad często wyniesionych z domu , usprawiedliwiania swego postępowania w imię wyższych wartości . Nieumiejętność dostrzegania szans, jakie daje Ci los, niewykorzystywanie możliwości. Ty dążysz do osiągnięcia swego wewnętrznego poczucia sprawiedliwości . To nałożenie sobie pewnej dyscypliny i podjecie próby odcięcia sie od czegoś (papierosy, ciasteczka) Rotfl , czy kogoś. Przestrzegasz norm i przepisów , w tym co robisz starasz sie być perfekcyjna. Starasz się łagodzić wszelkie nieporozumienia i waśnie . Twoim talentem jest niezwykła intuicja , ogromna wyobraźnia i uzdolnienia artystyczne (Twoja twórczość literacka mówi sama za siebie ) Zdolności ezoteryczne. Dary jakie otrzymałaś to ciągłe budowanie swego charakteru i osobowości . To budowanie prawidłowych relacji z innymi. Powinnaś burzyć to co stare , niepotrzebne , nieaktualne i dawać miejsce na nowe. Ale , to także umiejętne kończenie starych spraw , by nie trwać przy nich w nieskończoność, bo to uniemożliwia Ci ruszenie do przodu. Harmonie psychiczna osiągniesz poprzez zrozumienie swojego wewnętrznego głosu, medytacje , życie duchowe , modlitwę , zwrócenie się do Boga. Dzięki zrozumieniu własnego wnętrza , przeżywanych uczuć i pragnień . Siebie postrzegasz jako osobę zrównoważoną i opanowana . Potrafiąca zachować równowagę w tym co na zewnątrz i wewnątrz Ciebie. Jednak zdajesz sobie sprawę z tego , ze jeśli zostaniesz wyprowadzona z równowagi to nie panujesz nad sobą i Twoje zachowanie może być niszczące nie tylko dla Ciebie, ale i dla otoczenia . Ludzie Cie postrzegają jako osobę zamkniętą żyjąca w swoim trochę może w odrealnionym świecie. Do którego rzadko kogo dopuszczasz. To świat Twoich emocji i wewnętrznych przeżyć , w których czujesz się najlepiej . Pani Chrzanowska mówiła, ze to jedna z najtrudniejszych kart na tej pozycji , ponieważ odczucia otoczenia wcale nie muszą sie pokrywać w tym jaka ta osoba jest faktycznie .
To tyle Ewa co miałam do napisania . Proszę o wyrozumiałość . Powodzenia. Kwiatek Buźki Buźki
Odpowiedz
#12

Libra22 napisał(a):7. Misja do wykonania -XVIII - KSIĘŻYC
W WA rozpatrywanych pod kątem uzdolnień artystycznych Księżyc jest przyporządkowany poezji. Zważywszy na to, że masz tę kartę na pozycji mówiącej o misji i piszesz wiersze - może warto byłoby poszukać wydawcy? Myśli
Odpowiedz
#13

Droga Miriam dziękuję z ogrom pracy, którą włożyłaś w tę analizę. Po prostu czytasz we mnie jak w otwartej księzce. Część portretu, która dotyczy mojego dotychczasowego życia jest jego dokładnym odzwiedrciedleniem. Co do reszty - to mam nadzieję, że rónież się dokona zgodnie z przewidywaniami. Wiem, że w dużej mierze to ode mnie zależy, ale jednak miło wiedzieć że jeżeli się postaram będzie ono wyglądało właśnie tak. Buziak Buźki
Moje dzieciństwo i młodość to nieustanne przeprowadzki, było ich kilkanaście. [ach te Koła f.!] Mieszkałąm tylko z matką i miałam z nia doskonałe relacje, ale z racji tego, że był b. zapracowaną osobą z trudem ciągnącą ten nasz byt do przodu, nie mogła poświęcać mi zbyt dużo czasu. Co nie znaczy, że było to dzieciństwo nieszczęśliwe, wręcz przeciwnie. Mamę straciłam w wieku 20 l. i od tego czasu daję sobie radę sama. Nie mogłąm skończyć wymarzonych studiów [zootechnika i hodowla koni], a musiałam zdobyć szybko zawód i zabrać się do pracy. Stąd moja obecna praca i wykształcenie ekonomiczne. Kiedy sama założyłam rodzinę znowu przeprowadzałam się kilka razy , a jej utrzymanie spoczęło z czasem tylko na moich barkach. Lekko nie było, ale tak jak piszesz, przyjęłam to jako rzecz naturalną i jakoś daję sobie radę do dziś, chociaż "nie ma lekko" Uśmiech. Zwłąszcza po śmierci męża przed 4 laty. Nie obyło się bez leczenia nerwicy i takich tam, ale jak mówią "co nas nie zabije , to nas wzmocni", no i może dlatego teraz już trochę inaczej patrzę na świat. Z większym egoizmem, ale takim konstruktywnym. Z drugiej strony wyciszyłam się i patrzę teraz wgłąb siebie, na co dawniej nie miałam czasu ani siły. Stąd może moje sięgnięcie do pisania, któe ostatni zarzuciłąm, oddawszy sie tarotowi, czego bynajmniej nie żałuję. [KSIĘŻYC?]Lubię pomagać ludziom i robię to w ramach swojej pracy, [SPRAWIEDLIWOŚĆ, SĄD] nie zawsze za pochwałą zwierzchników. Dzieci mam b. dobre i mądre, nigdy nie użalały się na trudne dzieciństwo i doceniają to, co można zdobyć własną pracą i nauką. To one mi pomagają i dziwią się jak inni młodzi ludzie mogą nieustannie oczekiwać pomocy od rodziców.
Nadeszła trzecia dekada mojego życia więc naprzód i do dzieła, zmieniać życie i zbierać owoce. Bardzo Ci kochana dziękuję. Jesteś Pociesza Kwiatek Kwiatek Kwiatek nieoceniona.
Odpowiedz
#14

....Libro,pięknie to napisałaś aż łezki z oczu poleciały....
Odpowiedz
#15

Ewą to ja dziękuję ! Kwiatek Buziak


Gośka napisał(a):
Libra22 napisał(a):7. Misja do wykonania -XVIII - KSIĘŻYC
W WA rozpatrywanych pod kątem uzdolnień artystycznych Księżyc jest przyporządkowany poezji. Zważywszy na to, że masz tę kartę na pozycji mówiącej o misji i piszesz wiersze - może warto byłoby poszukać wydawcy? Myśli

Gosiu Tobie również dziękuję ! Machnęłam się . Księżyc to misja , a nie talenty .
Więc , oczywiście powinna wydać swoje wiersze . Jak również korzystać ze swojej intuicji . W swojej podświadomości szukać wskazówek , które dadzą Ci odpowiedź na wiele pytań . Powinnaś dążyć do harmonii łagodzić spory , być mediatorem. To także dbałość o innych ludzi , zaspakajanie ich potrzeb , tworzenie miłej atmosfery.

A Twoim ukrytym talentem. Jest zdolność do "miłości uniwersalnej" ( Oj jak ja to lubię) Rotfl Kochanie i tych dużych i tych małych. Tego co fruwa i co pływa. Rotfl To umiejętność dokonywania słusznych wyborów. To również pochylanie się nad słabszymi i niesienie im pomocy.No i oczywiste , że masz talent do przyciągania płci przeciwnej.
Ty to sam szex. Buźki
Odpowiedz
#16

miriam napisał(a):Więc , oczywiście powinna wydać swoje wiersze . Jak również korzystać ze swojej intuicji . W swojej podświadomości szukać wskazówek , które dadzą Ci odpowiedź na wiele pytań . Powinnaś dążyć do harmonii łagodzić spory , być mediatorem. To także dbałość o innych ludzi , zaspakajanie ich potrzeb , tworzenie miłej atmosfery.
A Twoim ukrytym talentem. Jest zdolność do "miłości uniwersalnej" ( Oj jak ja to lubię) Rotfl Kochanie i tych dużych i tych małych. Tego co fruwa i co pływa. Rotfl To umiejętność dokonywania słusznych wyborów. To również pochylanie się nad słabszymi i niesienie im pomocy.No i oczywiste , że masz talent do przyciągania płci przeciwnej.
Ty to sam szex. Buźki
I to mam również wpisane w liczbę życia - 22
Odpowiedz
#17

Chcialbym przeprosic za brak odpowiedzi , ale tarot jest moim hobby ale jeszcze nie zawodem....moge poswiecic mu troche czasu ale portrety sa bardzo absorbujace I wymagaja conajmniej kilku godzin koncentracji...Przede wszystkim widac ze sa na forum zdecydowanie lepsi ode mnie w interpretacjach portretu Bo ja zajmuje sie tarotem okolo 6-7 miesiecy wiec I umiejetnosci troche zbyt male..bardzo dziekuje za zaufanie I oczywiscie staram sie jak moge ale obowiazki zawodowe czesto mi krzyzuja szyki... Załamka

wszystkim ktorzy oczekuja mojej interpretacji bardzo prosze o wyrozumialosc Bo przeczytac pare postow a cos madrego na forum napisac to dwie rozne rzeczy....

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#18

Nie przepraszaj Hiacynciku, doskonale to rozumiem. Ja widać Miriam przybiegła z pomocą i to nieocenioną. Dzięki za odpowiedź. Buziak
Odpowiedz
#19

Hyacynt napisał(a):Chcialbym przeprosic za brak odpowiedzi , ale tarot jest moim hobby ale jeszcze nie zawodem....moge poswiecic mu troche czasu ale portrety sa bardzo absorbujace I wymagaja conajmniej kilku godzin koncentracji...Przede wszystkim widac ze sa na forum zdecydowanie lepsi ode mnie w interpretacjach portretu Bo ja zajmuje sie tarotem okolo 6-7 miesiecy wiec I umiejetnosci troche zbyt male..bardzo dziekuje za zaufanie I oczywiscie staram sie jak moge ale obowiazki zawodowe czesto mi krzyzuja szyki... Załamka

wszystkim ktorzy oczekuja mojej interpretacji bardzo prosze o wyrozumialosc Bo przeczytac pare postow a cos madrego na forum napisac to dwie rozne rzeczy....

Ja sie w ogóle na portretach nie znam, dlatego milczę jak zaklęta. Twoja pomoc jest niezwykle ważna i jakże cenna jeśli weźmie się pod uwagę ile czasu zajmuje napisanie coś mądrego i logicznego. Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości