Wróżba na 2022 na najbliższe pół roku.
#1

Witam, czy mogłabym poprosić o wróżbę ogólna na najbliższe pół roku. Dziękuję 
Joanna 29.05.1986

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#2

Witaj Malinowymentos!
Wrózba na pół roku:
 
Zapytam czy ty aby teraz nie chorujesz,robisz badań itp.bo tutaj tak sie zaznacza,ale to nic powaznego ,wszystko będzie w najlepszym porządku jesli chodzi o zdrowie.Troche żyjesz jeszcze przeszłością,masz przekłamany obraz i boisz sie otworzyć na nowe.Poddajesz się negatywnym myślom,sceptycznie myślisz.
Mozesz w tym półroczu gdzieś sie douczać typu kursy to będzie zwiazane z przemieszczeniem sie i krótkim trwaniem tych szkoleń. Jesli chodzio kwestie zawodowe to tutaj Tarot zaznaczył ,ze mozesz mieć obawy zwiazane z pracą, Przepraszam , ze tak napisze ale i pokazuje mi sie tutaj utrata pracy .
Tarot bardzo jasno pokazuje ,że czekają Cie sprawy formalne /urzedowe dotyczące nieruchomości /spadku.W tej sprawie  nie wykluczone ,ze bedziesz musiała sie przemieścić. Widac bowiem jakiś podział,dogadywanie sie ,tranzakcje.
Pokazały się tez wirtualne znajomości
 
Wszystkiego dobrego !! Uśmiech Pozdrawiam

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

Witam Dagmaro. Jestem pod wrażeniem Twojej wróżby. Specjalnie nie podawałam więcej szczegółów. Żyje teraz w dość dużym stresie I mam trochę problemów myślę że właśnie z tym stresem związanych... planuje pójść na badania żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Pokazała się utratą pracy prawdopodobnie dlatego że w czerwcu kończy mi się umowa I nie zamierzam jej przedłużyć. I szukać nowej pracy w połowie roku. Jestem też w 8 miesięcznym związku który od początku jest jednym wielkim znakiem zapytania,ten mężczyzna nie wie czego odemnie chce. Wisi nad nami rozstanie. Waśnie to było moim bodźcem do ponownego zapytania kart o to co będzie dalej.  Jeśli miałabyś chwilę czasu to zapytaj kart co z moim życiem miłosnym. Bo powoli tracę siły...
Dziękuję Ci ogromnie za wróżbę I Twój poświęcony czas

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#4

Witaj Malinowymetos ! Uśmiech 
Zapytałam kart ,jak potoczy się wasza relacja twoja z M. 
Tarot pokazał go jako człowieka przepraszam takiego troche przepraszam niepowaznego ,moze miec takie trochę niepowazne zachowania,hmmm On jest spragniony juz czegoś nowego.Nie widzę miedzy wami jakiejś wielkiej miłości ,pytanie czy Ona w ogóle jest.Jeszcze jakoś czas będziecie razem myślę,ze gdześ do okresu Panny ,a potem On będzie w nowej znajomośći /relacji.
On pokazuje mi sie jako człowiek nerwowy ,zmienny,może działać pod wpływem impuls.
M jest teraz w 5 roku numerologicznym ,a to by oznaczało ,ze zycie /los będzie mu podsuwało pod nos zmiany.
 
Pozdrawiam serdecznie. Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#5

Witaj Dagmaro, 
Niestety możesz mieć rację. Dość trafnie to odpisałaś. Dam znać jak potoczy się ta znajomość.
Pozdrawiam i Dziękuję za wróżbę.

Wybieram szczęście...
Odpowiedz
#6

Wracam że wstępną weryfikacja. Już nie jestem z tym mężczyzną. Okazało się że nie było z jego strony uczuć. Do mnie. 
Pozdrawiam

Wybieram szczęście...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości