Doświadczenia z rozkładów na miłość
#78

Ja widzę swoje karty tak : 
Wieża - gdy widzę to dla związku najczęściej myślę o kryzysie, bardzo poważnej kłótni, slowach, które ranią. Przy karcie osoby dla mnie oznacza bardzo ciężki charakter  osoby, prowokowanie kłótni, duże problemy osobiste z emocjami.
Kapłan - związek trwały, ale zależy od kart 
Słońce - bardziej przyjaźń, trochę egocentrycznie ( przy karcie osoby ) , Słońce pokazuje mi też nadchodzące spotkanie, randkę .
Kochankowie - Generalnie dobra karta, ale zależy od całego układu i pozycji. Jeśli mam Kochanków i np 2 mieczy to nie mam dobrych przeczuć, ale kochankowie i 2 puchary już lepiej.
Diabel - dla mnie jest to romans, zabawa, coś bez zobowiązań , duży pociąg fizyczny między ludźmi, może być nadmierne uzależnienie od siebie.
Gwiazda - miłość platoniczna ( ale sytuacja wyjdzie dla danej osoby na korzyść ) 
Kaplanka - oziębłość seksualna, albo odwrotnie osoba przesadza z przypadkowymi spotkaniami w jednym celu
Umiarkowanie - oddalenie, nuda, marazm, brak postępu i rozwoju
Głupiec - nowy poczatek, szansa na powrót po rozstaniu, ciekawość, zabawa, beztroska, radość 
Wisielec - niezdecydowany partner, np nie chce się zaangażować 
Ksiezyc - iluzje osoby, której kładę karty, nierealny obraz sytuacji, błąd w ocenie.
Smierc - brak związku, koniec lub poważny kryzys zależy od kart sąsiadujących 
Pustelnik - marazm, nuda samotność w związku. Przy pozytywnych kartach długie życie razem do starości 
Swiat- zależy od pytania. Na nową relacje : ciekawość drugiej osoby, interesujące rozmowy, poszerzanie choryzontow, w stałych związkach i problemach rozmijanie oczekiwań, zobowiązania z przeszlosci, które są nierozwiązane, znajomość z obcokrajowcem
Rydwan - romans dynamiczny, szybki
Moc - romans namietny, dynamiczny, osoba powinna podjąć kroki 
Cesarz - związek z osobą wladcza, dominującą. Mężczyzna podejmuje decyzję w związku
Cesarzowa - dla mężczyzny idealna partnerka, dla kobiety różnie zależy od kart i pozycji.
Sprawiedliwość - niewiele uczuć, związek z rozsądku
Sąd - konieczność rozwiązania konfliktu, problemy, może być rozstanie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Doświadczenia z rozkładów na miłość - przez Sagittarius - 25-01-2012, 14:42
RE: Doświadczenia z rozkładów na miłość - przez tarot55557 - 16-01-2019, 19:53
RE: Doświadczenia z rozkładów na miłość - przez czarnula44 - 04-11-2020, 10:37



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości