02.02.2022
#1

Witajcie, dzisiejsza data jest wyjątkowo. 
22.02.2022. 
Jak widzimy same 2 i zera. Poza tym tą datą to palindrom. Czytana od przodu i od tyłu da nam taka samą datę/sekwencje liczb. 
Czy uważacie, że takie daty mogą zapowiadać jakieś ważne wydarzenia?

Ja szczerze mówiąc nie zwróciłem w ogóle na to uwagi. Dla mnie to taki zabieg okoliczności. Dopiero przed chwilą znalazłem obrazek z taką datą, który informował, że podczas takich dat wg numerologii mogą dziać się ważne wydarzenia. Co sądzicie?
Odpowiedz
#2

Cóż, jakby nie było, ważne rzeczy już się dzieją... Ostatnie 2 dni mogą się okazać bardzo istotne w historii współczesnej...
Odpowiedz
#3

(22-02-2022, 23:15)nastek96 napisał(a):  Witajcie, dzisiejsza data jest wyjątkowo. 
22.02.2022. 
Jak widzimy same 2 i zera. Poza tym tą datą to palindrom. Czytana od przodu i od tyłu da nam taka samą datę/sekwencje liczb. 
Czy uważacie, że takie daty mogą zapowiadać jakieś ważne wydarzenia?

Ja szczerze mówiąc nie zwróciłem w ogóle na to uwagi. Dla mnie to taki zabieg okoliczności. Dopiero przed chwilą znalazłem obrazek z taką datą, który informował, że podczas takich dat wg numerologii mogą dziać się ważne wydarzenia. Co sądzicie?

Nic szczególnego nie zauważyłam. Ale nie można nie napisać o tym co dzieje się na Wschodzie, o ataku Rosji na Ukrainę. 
A poza tym wiele dwójek dla mnie jakby powiela energię liczby 2 - więc łagodność, skromność, dążenie do pokoju za wszelką cenę i chyba tak można ocenić działania świata i UE w związku z sytuacją na Ukrainie. 2 to też takie trochę kobiece, naiwne podejście, 2 to w końcu nie lider a żołnierz, który podporządkowuje sie sytuacji, która zastała go, jakby Unia i świat zostały postawione wobec sytuacji na świecie, wobec możliwości wybuchu konfliktu, choć każdy chyba liczył się z tym. A może naiwnie myślały, że nie? Trochę tak, bo dziś ukraiński Prezydent ruga świat i ma rację, bo m.in. NS2 doprowadził do obecnej sytuacji, a gdy lata temu w Gruzji mówił o tym śp. L. Kaczyński to brali go za wariata. Dziś Jego słowa powtarzane są wszędzie...

Jaka jest 2 wiesz sam, bo jesteś 2 numerologiczną Uśmiech
A poza tym 2 to też karta wrażliwca, człowieka, który patrzy na drugą osobę, a chyba w świetle możliwej wojny wszyscy zaczęliśmy się zastanawiać - lub nawet przemknęło mi przez myśl - co by było gdyby...? Co z nami i naszymi bliskimi? I to ta lepsza strona 2, że pomyśleliśmy o drugiej osobie też, świat o Ukrainie, ludzie o innych ludziach, bo wojna to ofiary przede wszystkim żołnierzy, cywilów i to jest najtrudniejsze, bolesne, że cierpią zwykli ludzie.

22.02.2022 
4 + 2 + 6
6 + 6 = 12/3

Praca, drugi człowiek, rodzina w 6, z podsumowania 12/3 - liczba popularności, społeczności, bo 3 często to osoby znane, celebryci, politycy - to wszystko na świczniku. To też liczba narodu, potrzeby szukania zmian dla narodu, zmian pokojowych. Negatywnie to samolubstwo, pochopne działania lub kierowanie się emocjami. Trudne doswiadczenia, zła ocena sytuacji - zobaczymy co z UE i wydarzeniami na Ukrainie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości