Wróżba 2022
#1

Witam Mikesz, 
Czy mogę prosić o karty ? Chciałam zadać na Twoim  forum,  ale nie mogę zresetować hasła
Czy do końca lutego znajdę pracę i zostanę w obecnym mieście,  czy jednak będę musiała wrócić do rodzinnego miasta ? 
Czy w tym roku 2022r poznam kogoś do stałego związku ?
Więcej o sytuacji i data ur. na priv .
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2022, oby był lepszy niż poprzedni . 
Pozdrawiam Ewelina
Odpowiedz
#2

Do Ewelina 32 :
Odpowiadam na pytanie z części pierwszej  - Twojej prośby o wróżbę ( praca ) :
W Tarocie - nie widać jakiejś nowej, innej , konkretnej pracy dla Ciebie - po 1 marca 2022r.  ( Cesarz p.o - 5 Monet p.o - 4 Mieczy p.p  - Paź Mieczy p.o ).
Jeżeli jednak  obecnie masz nadal  jakąś pracę ( ? ) czyli te Twoje " projekty" , o których piszesz w  kolejnym pytaniu w innym wątku - " Darmowe wróżby"  - to Karty pokazują, że na razie  nic konkretnego  z nich nie wyjdzie. Jakby one będą się " rozmywać ..." ?
Jakiegoś poważnego zagrożenia dla Ciebie w tej kwestii zawodowej i osobistej  ( szczera Twoja informacja  na  prv. ) - w Kartach także nie widać, więc spokojnie ...
Jednak absolutnie nie rezygnuj z tych Twoich aktualnych projektów, o których piszesz w osobnym temacie na forum, bo one jeszcze kiedyś mogą się przydać ... ? ( 8 Monet p.o - 4 Mieczy p.o - Paź Buław p.p -  2 Buław p.p ).
A w tym mieście, o którym napisałaś mi na prv. - pomimo wszystko  - pozostaniesz  ? ( As Monet p.p - Paź Mieczy p.p ).
Jakieś inne dochody Cię uratują ... ?
Wniosek z  Twoją pracą  w ciągu najbliższych 2 miesięcy - może być kiepsko, ale w Kartach nie widać powrotu do rodzinnego miasta.
I zrób wszystko, aby do tego nie doszło.
Powodzenia i nie daj się ! -  Pociesza
Odpowiedź na Twoje drugie pytanie ( uczucia ) - jutro po południu.
Mikesz
Odpowiedz
#3

Do Ewelina 32 :
Twoje sprawy uczuciowo - miłosne na 2022r.  - w/g Kart :
Styczeń - luty : jakiś mężczyzna może sprawić Ci zawód i przykrość ( Rycerz Mieczy p.o - 9 Kielichów p.o ).
Ewentualnie  uważaj i nie ufaj jakiemuś wyniosłemu i chłodnemu uczuciowo mężczyźnie , który może być w Twoim wieku ( jeżeli w ogóle taki pojawi się lub obecnie już jest blisko Ciebie ).
Marzec - kwiecień : coś w tej kwestii uczuciowej drgnie pozytywnego ( Sprawiedliwość p.p - 2 Mieczy p.p ), ale to będzie raczej z przysłowia : " z dużej chmury - mały deszcz ...".
Maj - czerwiec : nic szczególnego w tej sferze - także raczej nie wydarzy się ( Umiarkowanie p.o - 6 Mieczy p.p ).
W tym okresie nie podejmuj żadnego jakiegoś ryzyka i to nie tylko w kwestiach sercowych ( erotycznych ), ale także i innych życiowych ( Królowa Buław p.p - 3 Mieczy p.p - Cesarzowa p.o ), bo to może źle się skończyć .
W pozostałych miesiącach do końca roku - w Tarocie  - także nie widać  odpowiedniego pana dla Ciebie ( 7 Monet p.p - 10 Buław p.p - 3 Kielichów p.o )
Wniosek  I: stałego, poważnego związku, partnerstwa w Kartach dla Ciebie na 2022r. - nie widać.
Wniosek II : jeżeli do tej pory nie udaje się Tobie poznać właściwego mężczyznę dla siebie - to raczej nie jest to "wina" Twojego wyglądu, osobowości czy charakteru, ale bardziej tzw. " karmy" w tym życiu ...
Ale to jest już całkiem osobny temat ...
Pozdrawiam Mikesz
Odpowiedz
#4

Przepraszam, ze dopiero teraz, ale internet szwankował . 
Eh … czyli kiepsko to wyglada wszystko
Aktualnie nie mam pracy . Projekty które pisze są pro bono ( 1 sama sb pisze ponieważ mam Fundację a 2 na zaprzyjaźnionego podmiotu . Nic z tego nie będę miała , chybaze przejdą . Ogólnie z tego naboru strasznie trudno jest dostać dofinansowanie . Liczą się znajomosci i powiązania , wiec mnie to nie dziwi wcale . Nie będę rezygnowała z pisania ponieważ nie są to czasochłonne wnioski . 
Jeśli chodzi o inne dochody , to nie wiem co musiałoby się stać aby coś uzyskać . Chyba tylko  wygrana w Lotto . Stan na dziś to czarna rozpacz i czarna dupa ze względu na „zamrożone „ środki własne finansowe z powodów o których pisałam na pw. Nie wiem skąd oprócz etatu miałabym cokolwiek wziąć
W takiej dupie dawno nie byłam , ba , chyba nigdy

Eh … w tej materii tez kiepsko
Wgl odkąd przeprowadziłam się (ok 4,5 roku temu ) nic mi nie idzie . Miałam dobrze płatna prace , ale wyniszczyła mnie psychicznie i nie mogąc już ciągnąć fiz i psych - odeszłam . Potem afera o której pisałam . W sferze uczuciowej również dno i muł . Jak już miałam kogoś , na własne życzenie zepsułam ( brak czasu ze wzgl na prace 7dni w tyg po 12-14 godz, ciagle zmęczenie , zdenerwowanie , irytację i wybuchowość - kłębek nerwów ) . Potem jak już prawie uwolniłam się z tej pracy i wiedziałam że odchodzę ( miałam już w dupie wszystko ), poznałam kogoś , zakochałam się jak nastolatka,ale ta relacja była wykluczona, mogę nawet użyć słowa - zakazana . 
Czasem myślę, że coś jest ze mną nie tak i tu nie chodzi absolutnie o wygląd  czy charakter pomijając już pracę w której tak się zarzynałam . Muszę chyba pogodzić się z tym, że jestem i będę sama. Muszę zmienić nastawienie oraz sposób myślenia  i zacząć akceptować luźne czysto fizyczne relacje . 

Dzięki Mikesz za poświęcony czas . 
Nie chce abyś zle mnie zrozumiał,ale tli się we mnie jeszcze promyk nadzieji, ze przynajmniej 1 cześć wróżby nie spełni się . 
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5

Do Ewelina 32 i do osób proszących o wróżby :
Przypominam, że nie wszystkie wróżby sprawdzają się z przeróżnych przyczyn i powodów.
Żadna osoba wróżąca nie ma 100 %  sprawdzalności swoich wróżb.
Jeżeli  trafność ich jest ogólnie statystycznie na poziomie 80 %- 90 % - to jest już bardzo dobrze.
Wiele z wróżb sprawdza się tyko w jakiejś części ... Dana wróżba to tylko jest jakaś pewna prognoza, wysokie prawdopodobieństwo trafności, a nie ostateczna wyrocznia.
Dlatego zawsze z pewnym dystansem trzeba do nich podchodzić .
Odpowiednia wróżba pozwala na pewne przygotowanie się osoby na  określone zdarzenia czy problemy ...
Ewelina 32 - głowa do góry, jeszcze się może coś korzystnego wydarzyć, nic nie jest przesądzone i życzę Tobie tych dwóch ostatnich pozytywnych Kart w rozkładzie na pracę - Asa Monet p.p i Pazia Mieczy p.p.
Pozdrawiam Mikesz
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości