Warsztat 263 - Praca
#1

Witajcie. Mam przyjemność poprowadzić warsztaty. Warsztat będzie dotyczył mojej pracy. 

1.Jak dostałem te pracę? Ogłoszenie, polecenie, wysłałem CV, pracodawca sam się skontaktował? Znalazłem sam, ktoś mi pomógł? 
2.Mam pracę z noclegiem. Z kim mieszkam? Jakim jest człowiekiem, albo jego stanowisko. 

Zapraszam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
#2

To ja na pierwszy ogień Uśmiech
Dostałeś to wiem, bo przecież w 8. roku osobistym spełniają się żniwa Uśmiech Oczko Uśmiech 

1. Jak dostałeś tę pracę?
VIII Moc p.o., 6 pucharów 
Szukałeś sam, ale nie udało się, jakas taka niemoc była, trudności, blokady. Pomogła Ci kobieta, dość młoda, albo w średnim wieku pod znaku Lwa. Możliwe, że np. wysłałeś CV i odpowiedziała kobieta, a Ty miałes blokady co do tej pracy, mało przekonania, ona Cię pociągnęła trochę - możliwe, że nie byłes pewny czy chcesz w tym konkretnym mieście/miejscu pracować, ale Ona odegrała ważną rolę by Cię nakłonic. 

6 pucharów - znajoma z dawien dawna, ktoś z rodziny, studiów, z przeszłości dał Ci namiar, pomógł znaleźc tę pracę. Możliwe, że to praca po znajomości też, z polecenia. 

2. Z kim mieszkasz, jaka to jest osoba, ewentualnie jakie ma stanowisko?
6 mieczy, Rycerz Mieczy
Teraz mi się przypomniał rozkład Twój na pracę chyba, tam był Rycerz Mieczy chyba oddzielony Królem i Królowa Monet. I napisałam Ci, ze ktoś zniknie z tej pracy - zniknie ten współlokator...
Tak mi sie samo przypomniało. 

To mężczyzna dość młody do 30-45 lat. Brunet. Wysoki, szczupły, pali papierosy, nieco nerwowy. Nie lubi gdy go ktoś poucza, trochę cięzki charakter ma, jest pamiętliwy, ale podoba się kobietom. Narwany, dużo mówi. Wysoko się ceni, trudny jako współokator, człowiek, pyskaty, nieco typ samotnika. 
Zawód: urzędowe sprawy załatwia, coś z sekretariatem, analityk, informatyk, technik coś takiego, ostatecznie coś z medycyną.
Przy 6 mieczy ma pracę wykonywaną tam gdzie mieszka, może praca z Internetem, więc informatyk? Może handlowiec, możliwe, że sporo podróżuje. Możliwa praca związana z leczeniem, ale takim też podróżowaniem - więc on pracuje w medycynie ale poza miejscem zamieszkania i mieszka tam gdzie pracuje - to się zgadza, że razem mieszkacie w firmie/siedzibie, on pochodzi z innej miejscowości, zza wody - hmm, z daleka jest. 

On może znać i posługiwać sie obcymi językami, nawet tłumaczyć coś. Jest wykształcony dobrze, inteligentny, choc sprawia wrażenie gbura Oczko Nie jesteście blisko, raczej na dystans jest ta znajomość. Ma za sobą trudną przeszłość, ta praca jest dla niego odskocznią od czegoś. Typ podrywacza kobiet nieco, trochę zboczony jest Oczko
Odpowiedz
#3

Dziękuję bardzo Uśmiech
Zapraszam kolejne osoby na warsztat
Odpowiedz
#4

Nastku szkoda ze nie pomyslales ze ja tez chce wziac udzial w Twoim warsztacie Foch
Odpowiedz
#5

New vision
Przecież warsztaty są otwarte, każdy może wziąć udział
Odpowiedz
#6

Ah no faktycznie. Wybacz New_vision, ale myślałem, że to fajny pomysł na warsztat i zapomniałem, że znasz całą historię. 
Seleno, chodzi o to, że z Blackraven gadamy sobie na ezo i zna odpowiedzi.
Odpowiedz
#7

Aha Uśmiech
Odpowiedz
#8

1. Jak dostałem te pracę?
2 denary/ 4 kielichy/ 2 kielichy

Zajęcia z doskoku, marazm i propozycja pracy. Widzę sytuację, że dzięki komuś udało Ci się pozyskać tę pracę. Mimo, iż karty nie pokazują, kto jest tą osobą, wyczuwa się energię żeńską. Ktoś kogo znasz/ znajoma.

2. Mam pracę z noclegiem. Z kim mieszkam? 
3 denary/ 10 buław/ królowa denarów

Widzę to tak. Nieruchomość należy do kobiety, która może być/ jest pracodawcą. 
W nieruchomości są trzy osoby. 
Jesteście sobie bliscy, znajomość z dziecięcych lat lub długa przyjaźń/ znajomość.
Nocleg z mężczyzną w Twoim wieku. Gość dużo gada, ale chaotycznie, dość szybko się denerwuje. Specyficzne poczucie humoru a raczej go brak.
Wydaje się wysoki, bo szczupły, dla niektórych przystojny, chodzi szybko, energiczne.
Odpowiedz
#9

Dziękuję Mag, dziś wieczorem podam rozwiązanie.
Odpowiedz
#10

Wybaczcie mi zwłokę. 

1.Jak dostałem pracę? 
Moja mama poszła odwiedzić koleżankę w byłej pracy. I ta koleżanka zadzwoniła do kogoś po numer telefonu. Potem ja zadzwoniłem pod numer, który mi dała. Następnie zadzwoniłem pod kolejny, który dostałem. Tamta osoba zadzwoniła dalej i potem oddzwoniła, że mogę przyjechać Uśmiech

2.Mieszkam z kierownikiem w pokoju. Jest człowiekiem dość trudnym, trochę hej do przodu. Ma często niemiłe wypowiedzi i chyba ma manie wyższości. Poza tym jest pedantem. Z pozytywów można się z nim dogadać i potrafi być pomocny. 

Selena: 
Tak jak piszesz szukałem sam, ale się nie udało. Pomogła kobieta w średnim wieku. Miałem ogromne blokady do tej pracy i faktycznie mnie namawiała. Jak najbardziej ktoś z rodziny pomógł zdobyć namiar.  
Młody do 40, nerwowy, szczupły, wysoki, opalony, nie lubi być pouczany, podoba się kobietom, narwany, dużo mówi, Reszta o charakterze to wszystko prawda. Zawód związany z medycyną i jednocześnie stanowisko kierownicze. Mieszka tam gdzie pracuje, a pochodzi z miejscowości nadmorskiej. 
Uczy się angielskiego. Reszta też prawda. 

Mag:
Udało się znaleźć pracę dzięki komuś. Pomogły różne kobiety. 
Nieruchomością zarządza kobieta, ale nie jest to jej własność. Nie znam tam nikogo. Mężczyzna jest z 13 lat starszy i dużo gada chaotycznie, szybko się denerwuje. Idealny cel ze specyficznym poczuciem humoru. Wysoki i szczupły. 

Gratuluję obydwu uczestniczkom. Obie zgadłyście i podałyście prawidłowe odpowiedzi. 

Zwyciężczynią ustalam Selene, ponieważ podała więcej szczegółów. 
Gratuluję  Oklaski
Odpowiedz
#11

Dziękuję Nastku. 
I nie zazdroszczę współlokatora, ale niestety na ogół współpracowników nie wybiera się jednak (Jak rodzinę trochę Oczko )

Teraz jestem chora, nie sięgam po karty, numerologię itp., ale mam nadzieję, że wrócę niebawem do zdrowia i wówczas przygotuję warsztat.  

Dodam jako ciekawostkę, że jesteś w 8. roku osobistym podobnie jak moja dobra przyjaciółka. I obserwuję ten czas u niej jak się spełnia ten rok, bo mam 7. i już niebawem u mnie też zacznie się 8. I dochodzę do wniosków, że to czas zbiorów i jeśli ktoś zasłuży to dostanie coś w nagrodzie ale własnie nie do ręki bezpośrednio ale przez kogoś, od kogoś, tak po prostu ktoś stanie na drodze i w czymś pomoże, zachęci wręcz by nie miec oporów. 
Ta moja przyjaciółka mieszka w starym domu po babci. Mąż się wyprowadził po rozwodzie, ma dwie córki, dom wymagał remontu, elektryka była w kiepskim stanie, kable wręcz się kruszyły. I Ona własnie nagle w 8. roku własnym dostała prezent od wujka z USA, który zapłacił za fachowca i materiał tu w Polsce i on jej zmienił całą elektrykę na nową. Wujek sam nie mógł bo nie chodzi, ale tak na odległość taki bonus dostała. Fajnie jak na 8 rok Uśmiech Wcześniej dostała dostację z programu "Czyste powietrze" i wymieniła okna i zrobiła elewację, pomógł jej sąsiad, który zajął się papierowymi sprawami, bo tego jest multum, nalazł ekipę, dołożyli się rodzice, nowy partner. Bo inaczej nie zrobiłaby nic remontu bo nie przelewa jej się, jest samotną matką z 2 dziewczynek, a były mąż nie dołoży się. Tak jednak fajnie się realizuje ten 8 rok Uśmiech Choć ten remont elewacji to jeszcze w 7 zahaczyła, a zatem i 7 to troszkę rok szczęścia, farta takiego Uśmiech

Więc może i u Ciebie taki pchnięcie troszkę od losu - nie chciałeś a dostałeś pracę. Zobaczysz sam czy wyjdzie Ci n dobre, ale myślę, że tak Uśmiech 
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#12

Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz. 
Faktycznie u twojej koleżanki ta 8 niezwykle korzystnie się realizuje. Możliwe, że jest jak mówisz: w 8 roku dostajemy coś w gratisów od kogoś. Różnie to może się realizować. U mnie narazie 

Jak narazie myślę jak się stąd zwinąć  Rotfl
Ale możliwe, że coś dobrego z tego wyniknie Uśmiech
Odpowiedz
#13

Seleno, możesz już poprowadzić warsztat?...  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#14

Może chętna osoba utworzy nowy warsztat...
Odpowiedz
#15

A może MAG Ty byś była poprowadziła?  Uśmiech Kwiatek

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#16

Tak, Mag, jeżeli możesz, to zaproponuj swój warsztat. Chętnie wezmę udział, brakuje mi tych ćwiczeńUśmiech
Odpowiedz
#17

Dziewczyny ja miałam swój warsztat z tego co pamiętam. Bo to było już jakiś czas temu. Ale robiłam warsztat gdzieś w maju chyba po tym warsztacie Nastka wygranym. 

To teraz może rzeczywiście ktoś inny zrobi warsztat. MAG dawaj Uśmiech
Odpowiedz
#18

Jeżeli Mag w ciągu najbliższych kilku dni się nie odezwie, a nikt inny nie ma ochoty zaproponować warsztatu, to ja reflektuję, bo akurat mam pomysłOczko
Ale mogę też grzecznie poczekać w kolejce, bo widzę, że Mag się pojawia Uśmiech
Odpowiedz
#19

Kama to może zaproponuj swój warsztat?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości