Wróżba na wybór ścieżki życiowej
#1

Piotr, 22.06.1999
Zwracam się z pytaniem o swoją przyszłość. Czy powinienem kontynuować studia, które jednak mnie nie interesują? W jakim kierunku powinienem pójść?
Z góry dziękuję za odpowiedź! Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witaj Piotr

Zapytałam czy powinieneś kontynuować obecne studia ?
2 miecze - nie, nie jest to droga dla Ciebie

Na pytanie w jakim kierunku powinieneś iść ?
4 kielichy, XIII Śmierć, 3 buławy
Powinieneś się dobrze zastanowić czego chcesz, bo wciąż jesteś na etapie że,  nie wiesz jak ma Twoja droga wyglądać .
Zachodzi w Tobie jakaś poważna zmiana, przewartościowanie i ma to związek w jakimś sensie ze śmiercią... i co najważniejsze musisz pozwolić się jej dokonać bo to nieuniknione . W chwili gdy będziesz już "pogodzony" otworzą się możliwości i dosłownie nowa droga
ale zanim się to stanie, musi dokonać się Twoja przemiana

Pozdrawiam
Hazar
Oczko

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Bardzo dziękuję za wróżbę. Uśmiech
Odpowiedz
#4

Szanowne Wróżki i Wróżbici,

Za kwartał zakończę studia licencjackie, miejmy nadzieje, żę z powodzeniem. Oczko
Chciałbym poprosić Was o wróżbę i poradę, na co powinienem zwrócić uwagę przy wyborze następnego kroku życiowego.
Odpowiedz
#5

(03-11-2018, 19:40)Hazar napisał(a):  Witaj Piotr

Zapytałam czy powinieneś kontynuować obecne studia ?
2 miecze - nie, nie jest to droga dla Ciebie

Na pytanie w jakim kierunku powinieneś iść ?
4 kielichy, XIII Śmierć, 3 buławy
Powinieneś się dobrze zastanowić czego chcesz, bo wciąż jesteś na etapie że,  nie wiesz jak ma Twoja droga wyglądać .
Zachodzi w Tobie jakaś poważna zmiana, przewartościowanie i ma to związek w jakimś sensie ze śmiercią... i co najważniejsze musisz pozwolić się jej dokonać bo to nieuniknione . W chwili gdy będziesz już "pogodzony" otworzą się możliwości i dosłownie nowa droga
ale zanim się to stanie, musi dokonać się Twoja przemiana

Pozdrawiam
Hazar
Oczko

Wracam tu po długim czasie... Ta wróżba była słuszna. Rzuciłem tamte studia po pierwszym semestrze, przez pewien czas trwałem w zawieszeniu i szukałem, aż w końcu odnalazłem, co chcę robić.
Jeszcze raz bardzo dziękuję!
Odpowiedz
#6

Tak, oczywiście, mogę sprecyzować pytanie. Oczko Jak napisałem powyżej, wkrótce kończę studia licencjackie. Zastanawiam się:
1/ Czy podjąć studia magisterskie, a jeśli tak, to dzienne czy zaoczne?
2/ Czy z samym licencjatem znajdę zadowalającą pracę?
3/ Czy nadszedł czas, bym się całkowicie usamodzielnił, wyprowadził z domu? Jeśli nie, kiedy nadejdzie odpowiedni moment?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości