Co oznacza Królowa Buław na pozycji "Czego nie robić?"
#1

W tym miesiącu na pozycji "Czego nie robić?" mam Buławianą Królową.
Do tego w dwóch rozkładach dzisiaj na poz. "co przeciw" znowu pojawiła się ta królowa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRvL3Wr7FTfjuAyT49xoxD...v2AflUoURg]

Chyba silnie muszę na coś uważać, bądź czegoś nie robić...
Tylko co to jest? Myśli
Odpowiedz
#2

Trzeba rozpatrzyć minusy Buławowej....na przykład 'zbyt ambitna'..?
Odpowiedz
#3

albo przedsiebiorcza, aktywna
moze to nie jest dobry miesiac na jakies inicjatywy... przedsiewziecia
Odpowiedz
#4

Królowa buław rzuca się w oczy, jest na scenie, świeczniku, bryluje na tle pozostałych kart osobowych, tak więc może nie pokazywać na zewnątrz tego co powinno pozostać tajemnicą, żeby się nie wygadać i nie chwalić czymś...
Odpowiedz
#5

A mi się wydaje, żeby powstrzymać w sobie despotyzm, szefowanie, może odpuścić ciągłe walczenie o coś, odłożyć na półkę całą walkę o sukcesy i ciągłe dążenia i roszczenia.
Odpowiedz
#6

Dziękuję Uśmiech
w sumie ciekawe, bo nie pamiętam, żebym kiedykolwiek taka była, ale cóż, może tym razem miałabym odwagę albo ochotę i lepiej nie ryzykować.
Odpowiedz
#7

Mi natomiast kojarzy się z kobieta bardzo ufna ludziom,pomimo jej temperamentu,oraz pokazania się,wiec może zwróć uwagę ze nie warto każdemu zaufać bo możesz zostać wykorzystana.
Odpowiedz
#8

dla mnie to jest przede wszystkim synonim kobiety bardzo aktywnej w każdej dziedzinie, zalatanej...
więc na nie dla mnie będzie: nie spieszyć się, nie łapać wielu srok za ogon, w swoim tempie, wszystko po kolei i do końca.
królowa buław jest też osobą, która wiele ze swojej energii oddaje innym, więc na nie: trzymać energię dla siebie, kierować ją do wewnątrz.
Odpowiedz
#9

To już rozumiem więcej, dziękuję Uśmiech
Ale ciekawe, że aż 3 razy mi się pojawiła na tej samej pozycji w tak krótkim czasie w różnych rozkładach.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości