Witam
#1

Dzień dobry. Witam wszystkich użytkowników Państwa Forum. Mam nadzieję, że będziemy się wymieniali opiniami na różne tematy, w tym wróżbiarskie. Liczę na to, że rozmowy pomogą nam w rozwiązywaniu wzajemnych problemów życiowych.
Odpowiedz
#2

http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=207
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=61
Na spokojnie poczytaj Regulaminy, które są obowiązujące na naszym Forum...
Musisz mieć co najmniej 3 posty, aby pisać na pw a także prosić o wróżbę...
Jeśli czegoś nie wiesz, pytaj w tym wątku

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Napisałem na forum 2 posty- pierwszy w rubryce numerologia, pytając się o znaczenie 9 roku numerologicznego, a drugi widzę, że został usunięty w wątku- karty dnia Nastek 96. Ale dobrze- w porządku. Chciałem wcześniej do Pani napisać, ale nie mogłem, bo nie było opcji wiadomości prywatnej. Jeśli Pani uzna, że moje pytanie jest sformułowanie w złym wątku, to proszę powiedzieć, który uważa Pani za właściwy- bo może Pani uważać inaczej.
Odpowiedz
#4

Skomplikowany mają Państwo ten system. Uśmiech))))))))) Ale skoro tak, to w porządku. Strona jest wartościowa- wiele wątków jest tutaj naprawdę wartych zastanowienia.
Odpowiedz
#5

Nie sadzę, aby nasz Regulamin był skomplikowany...wymagamy tylko na "dzień dobry" aktywności...
chcesz coś od nas...daj też coś od siebie... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#6

Witaj, mam nadzieję, że będzie Ci tu dobrze Uśmiech
Niestety nie widziałem Twojego postu.
Odpowiedz
#7

Już się wszystko stabilizuje. Uśmiech))))) Powoli poznaję Państwa stronę. Nie mam żadnych problemów z daniem coś od siebie- tylko z tymi wątkami mam problem, co pod co podpiąć. Uśmiech))))))))))))))))))))))))) Ale tutaj to bardziej jest moim błędem.
Odpowiedz
#8

Hej też wysyłam spóźnione powitanie Uśmiech Jak fajnie, że męska energia wkroczyła na stronę dla równowagi Uśmiech
Odpowiedz
#9

Też się cieszę, że coraz więcej facetów wchodzi na te strony tarotowe. Wiele kobiet może się oburzyć na to co powiem- nie chcę być źle zrozumiany, bo stereotypizacja nie jest nigdy obiektywnym rozwiązaniem. Badania jednak mówią, że to faceci dłużej rozpamiętują różne rzeczy- a szczególnie rozstania z kobietami. To faceci (zazwyczaj) mają częściej skłonności samobójczo- depresyjne, łatwiej nie raz popadają w nałogi i dłużej rozmyślają o określonych swoich niepowodzeniach. Wiadomo, że nie w modzie jest mówić o swoich kłopotach ( sam muszę bardzo często stwarzać pewne pozory- tym bardziej że godność mi na to nie pozwala), ale naprawdę świat wrózbiarstwa, wchodzenia niejako w głąb siebie- jest w życiu bardzo bardzo potrzebny. Może pomóc w dalszym życiu przede wszystkim wyciągnąć wnioski z określonych sytuacji.
Odpowiedz
#10

Tak, Mężczyźni to bardzo wrażliwe istoty Oczko

Jeśli dobrze pamiętam to Freud lub Jung praktykowali tarota w celu przeprowadzenia na sobie samych autoanalizy Uśmiech Karty pomagają spojrzeć na problem nieco z boku.
Odpowiedz
#11

Witamy Pawle na Forum... rozgość się. Uśmiech

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz
#12

Witaj ! Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości