Moje zdrowie
#1

Witam mam jeszcze jedną prośbę wróżby dotyczącą mojego zdrowia Jestem po 5 operacjach kręgosłupa z wszczepionymi implantami,  śrubami  Zyje w ciągłym bólu ponieważ moje operacje nic nie pomogły w chwili obecnej jestem na etapie zabiegów na kręgosłup w celu uśpienia bólu...Czy kiedyś wydarzy się jakaś nadzieja na to ,że będzie lepiej czy stanie się coś, że nie będę mogła dłużej pracować i ciągle żyła w bólu?Jak zawsze pięknie dziękuję za poprzednia wróżbę
Odpowiedz
#2

Odważna jesteś...
Pytasz karty, co stanie się w sprawie Twojego zdrowia...
Sadzę, ze skoro jesteś w trakcie zabiegów, zaufaj lekarzom lub dalej podejmuj decyzje o dalszej rehabilitacji...
Lekarz jest od postawienia diagnozy...nie karty...zwłaszcza na tak postawione pytanie...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Nie miałam wyboru ,ale to prawda jestem odważna dziewczyna nie waham się ryzykować w sumie każdej sytuacji.  Lekarza zmienilam na innego i właściwie nie wiem czy te zabiegi po to żeby kase wziac czy na serio mają pomóc, bo tak raczej średnio. CHCE zapytać czy moje zdrowie ulegnie poprawię. Też mam powiedzane ,że dziecko 2 raczej w tej sytuacji nie , a ja w to nie wierzę
Odpowiedz
#4

Pisząc, ze jesteś odważna miałam na myśli, że zadajesz pytanie kartom w sprawie swojego zdrowia, a nie opierasz się o diagnozę lekarską...
Raczej uzyskaj diagnozę lekarską i wskazania od lekarza, obecnego lub poszukaj konsultacji u innych specjalistów...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Ok  Uśmiech
No to może zapytam kart czy będę mieć drugie dziecko? Bo też mnie to ciekawi  Myśli
Odpowiedz
#6

A partner jest?? Też tego chce?
W poprzednik wątku pisałaś o swoim obecnym związku
Może to pytanie zadaj, gdy będziesz miała jasną sytuację w związku..
Daj sobie teraz czas na własne decyzje w tej sprawie i za jakiś czas napisz nam weryfikacje wróżby od LeCaro

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

Ok. Na pewno napiszę  jak wyszła z ukochanym rozmowa to będzie szczera rozmowa Cieszy mnie ,że mam chęć rozmowy Wiem ,że jest zmęczony ta sytuacja,  ale z siostrą moja rozmawiał i powiedział jej ,że jestem fajna dziewczyna , dobra , zaradna i madra jego znajomi mnie lubią bo i pożartuje i pogadam Tylko ta moja nerwowość i zegarek....pogadamy wyjaśnimy sobie i może będzie dobrze  Nigdy go nie zdradziłam,  a wiem że poprzedni zwiazek 10 lat byl tak się zakończył...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości