Burza
#1

W zeszłym tygodniu śniła mi się burza. Nie była to groźna burza... śniło mi się że byłam w jakimś drewnianym budynku, do którego wcześniej szłam idąc pod górkę - budynek z atmosferą w rodzaju małego schroniska górskiego, chaty, dookoła zieleń. Razem ze mną było kilka osób które też tam przyszły (wszystkie mi nieznane), oraz właścicielka.
Wyjrzałam przez okno i zobaczyłam że daleko na horyzocie widać błyskawice, burza jednak musiała być bardzo daleko, bo nawet nie było słychać grzmotów. Lekko sie zdenerwowałam że nie zdążę zawiadomić bliskich gdzie jestem, a nie wiem na ile utknę w tym schronisku (z powodu zbliżającej się burzy), myślałam że zaleje droge i nie przejdę... chociaż w ręku miałam komórkę ale nie wiem dlaczego nie mogłam z niej zadzwonić. Spojrzałam na ludzi będących w środku ze mną i na właścicielkę, ale wszyscy byli spokojni, rozmawiali, nikt się nie stresował oprócz mnie.

W dniu po tej nocy kiedy miałam sen nieoczekiwanie po południu dwa razy zagrzmiało gdzieś bardzo daleko, spadło trochę deszczu, ale burza przeszła bokiem.
A następnego dnia idąc na wieczorny spacer z psem nagle potknęłam się na wysokim krawężniku i rozwaliłam sobie kolano. Przestraszyłam się że to coś powazniejszego, ale na szczęście okazało sie że rana brzydka, lecz tylko powierzchowna.
I sama się zastanawiałam - czy sen dotyczył burzy, czy potnięcia...  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#2

Co takie sny Le Caro mogą oznaczać? Zawsze mnie to ciekawiło, jak sny o kimś, albo o burzy, determinują rzeczywistość. Czy np. osoba, która nam się śni, myśli czasem o nas? Czy to niejako energie są "przekazywane" ze strony osoby, która nam się śni? Nie wiem nigdy jak to wygląda.
Odpowiedz
#3

Bywa tak że osoba która nam się śni potem kontaktuje się z nami czyli to jest energia która dana osoba wysyła a my ją odbieramy niejako w podświadomości
Możemy o kimś myśleć bardzo intensywnie a ten ktoś nigdy nam się nie przyśni po prostu nie ma wymiany energetycznej
Wszystko musi się dziać na tym samym pulapie wymiany energii.
Odpowiedz
#4

Dziękuję za informację Czarnula. Uśmiech))) Zawsze mnie to ciekawiło. Ja mam stosunkowo rzadko sny, ale czasami mi się śni jedna kobieta, która flirtowała kiedyś ze mną dłuższy czas i jakiś czas temu zerwała ze mną bez pożegnania jakikolwiek kontakt i nie mogę się z nią skontaktować. Stąd moje pytanie. Takie sny w moim przekonaniu zawsze mogą dużo powiedzieć o nas samych i otoczeniu.
Odpowiedz
#5

Owa kobieta została w Twoim polu energetycznym. Kiedyś coś Was łączyło. Ona odeszła bez słowa Ty nie wiesz dlaczego i dlatego wraca do Ciebie w snach. Lepiej byłoby dla Ciebie gdyby pożegnała się Z Toba a tak być może wciąż masz nadzieję. To sa senne wspomnienia energetycznie chcesz być przy niej.
Odpowiedz
#6

Powiem Pani szczerze- chcę, żeby mi powiedziała prawdę. Chcę wiedzieć, czemu zaczęła tą "akcję" i dlaczego tak postąpiła. Jeśli okazałoby się, że ona to zrobiła z premedytacją, żeby mi dokuczyć- to nie chcę jednak przebywać z nią ani jednej sekundy. Czy bym jej wybaczył? Raczej nie, ale trudno powiedzieć. Wszystko zależałoby od jej zachowania. Urodziła się ona 19.06.1986. Zawsze uważam, że druga strona powinna wyjaśnić sprawę i wtedy możemy się na spokojnie rozejść. A tak mam poczucie, że to była jakaś intryga. Kilka osób z mojego otoczenia poznikało jak ona- w bardzo podobny sposób. Stąd moje podejrzenia. Zobaczymy jak to będzie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości