Ciąża
#1

Ciąża

Pojawia się, gdy rodzą się nowe pomysły, plany, które małymi kroczkami zostaną zrealizowane. Zawsze też mam pozytywne wiadomości, gdy przyśni mi się stan błogosławiony. Gdy rozwija się prawidłowo to dobrze, ponieważ nasze plany, pomysły, idee idą w dobrym kierunku. Gdy stracimy dzidziusia to ja odczuwam jako stratę planu, który chciałam zrealizować, jednakże musimy pamiętać w ciążę uda nam się ponownie zajść i ten plan ma szansę zrealizowania się od nowa.
Odpowiedz
#2

Może być również symbolem pojawienia się kłopotów . Poprzez skojarzenia słów ciążyć, ciężko, ciężar itd
Odpowiedz
#3

Ciąża oznacza też narodziny naszego nowego życia wewnętrznego zmierzającego do konkretnego celu. To symbol powodzenia, znak, że nasze przedsięwzięcia powiodą się.
Odpowiedz
#4

Mnie się sni na nowe znajomosci również.
Odpowiedz
#5

Dodam że sny o ciąży to również coś ukrytego.Nasze plany , marzenia, nowe znajomości itp które chcemy ukryć przed innymi.Tajemnica którą skrywamy, nie mówimy o naszych zamiarach.Bardzo ważne sa nasze odczucia jakie towarzyszą w czasie snu.Niechciana ciąża z ktorej nie cieszymy się oznacza informuje o zmianach które mają nastapic ale nie będziemy z nich zadowoleni. Generalnie ciąza zapowiada zmiany na każdym polu.Komplikacje ciązowe to komplikacje w drodze do wymarzonego celu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości