Prośba o pomoc w interpretacji tarotowego portretu psychologicznego
#1

1. dzieciństwo - VIII Sprawiedliwość
Dzieciństwo spokojne, zrównoważone. Jako dziecko byłam posłuszna, grzeczna, nie sprawiałam większych problemów wychowawczych. Uczyłam się tylko tych przedmiotów, które sprawiały mi przyjemność, postrzeganie w kategoriach lubię/ nie lubię lub czarne/białe
2. wiek średni - VII Rydwan
W wieku średnim parcie do przodu, dużo energii do działania. Wszędzie mnie pełno. Potrzeba wzięcia spraw w swoje własne ręce i decydowanie o sobie, decyzje szybkie.
3. wiek dojrzały - V Kapłan
 Bycie autorytetem dla innych, posiadanie tradycyjnych, konserwatywnych  poglądów.
4. podświadomość - XV Diabeł
Mam problem ze zrozumieniem Diabła na tej pozycji, może chodzi o walkę ze swoimi wewnętrznymi odczuciami.
5. świadomość - XII Wisielec
Świadomość upływającego czasu. Potrzeba zaplanowania swojego dorosłego życia, dążenie do tego, aby patrzono na mnie przez pryzmat dokonan i wiedzy
6. nadświadomość - V Kapłan
nie mam pojęcia
7.  misja - XX Sąd
Powinnam znależć swoje miejsce w świecie. Zadbać o oczyszczenie atmosfery w rodzinie
8.  środki do realizacji misji - XII Wisielec
Mam zdolność do wywracania życia do góry nogami, przewartościowania go i dostrzeżenia, gdzie tkwi problem
9. karma, kim byłam:  I Mag
Pewnie magiem lub czarownikiem
10. co robiłam: II Kapłanka
zgłębiałam wiedzę duchową, dużo czytałam. Byłam mniszką
11. lekcja: I Mag
teraz czas połączyć teorię z praktyką, wyjść do ludzi
12. harmonia/ komfort - X Koło Fortuny
najlepiej odnajduje się w nowych sytuacjach, zmiennych kolejach losu, tam gdzie trzeba wykazac się elastycznoscia
13. wnętrze  - VI Kochankowie
wewnątrz składam się z wątpliwości, mam dwa oblicza, często się waham
14. na zewnątrz  - XXII Głupiec
ludzie uważają,że jestem wesoła, zabawna
15. jak odrobić lekcję karmiczną  - XVI Wieża
zniszczyć ją, doprowadzić do końca
17. komfort karmiczny -  VI Kochankowie
spokój odnaleziony dzięki partnerowi
18. jak pracowac z misja na obecne wcielenie - XIII Śmierć
powoli doprowadzić ją do końca, tak przetransofrmować , aby wady stały się zaletami
Odpowiedz
#2

Black pearl czy masz ksiazeczke Chrznowskiej?
Powiem Ci ze ja ja zakupilam ale ona niewiele mi pomogla. Postaram sie napisac w skrocie czego sie z niej nauczylam, ale mam nadzieje ze ktos skoryguje moje wypociny.

Diablo na 4 pozycji moze oznaczac ze czlowiek nie umie zarzadzac swoja energia. W wersji hard ma problem ze wszystkiki uzaleznieniami przemoca konflikt z prawem. Byc moze w dziecinstwie byl w sierocincu, podatnosc na wplywy sekt i falszywych guru itp.

2 x kaplan -problemy z ojcem lub kompleksy z powodu braku wyksztalcenia.

Dopytam jeszcze czy dzien urodzenia to 8.07?
Odpowiedz
#3

Ech... niestety nie mam tej pozycji, dlatego w tarotowym portrecie błądzę jak dziecko we mgle Smutny
 
Akurat jestem mocno po stronie prawa, ale z zewnątrz może wyglądać inaczej. Jeśli ezoteryka jest sektą to siedzę w tym po uszy Uśmiech
Z ojcem problemów brak. Wykształcenie mam, ale odczuwam wieczny głód wiedzy i kompleks bycia niedostatecznie mądrą Uśmiech

Tak, jestem 08.07 czy to coś zmienia w odczycie albo dodaje szersze spektrum interpretacji? 

Dziękuję serdecznie za rzut okiem  Kwiatek
Odpowiedz
#4

Problem jest taki ze niewiele pozycji z portertu jest tam opisanych.
A te ktore sa wydaja sie byc opisane na opak serio. Np. Kolo fortuny na pozycji 12 to harmonia osiagnieta przez bezpieczenstwo materialne  stabilizacje finansowa prace dajaca zarobki itp orazprzepracowanie indywidualnych spraw karmicznych. Chyba sama przyznasz ze takiej interpretacji sie nie spodziewalas...

W poprzednim wcieleniu bylas alchemikiem.

Co do daty to tylko chcialam sie upewnic czy na 1 pozycji jest Moc czy Sprawiedliwosc. Czesto blednie uzywana jest nowa numeracja. U chrznowskiej VIII to ta druga opcja.
Odpowiedz
#5

Zdecydowanie dziwny opis karty Koła Fortuny, jednak skoro pomysłodawca stwierdził, że w ten sposób trzeba działać, w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak dostosować się do interpretacji zgodnie z tym kluczem Uśmiech

Dziękuję, trochę mi wszystko rozjaśniłaś Oczko
Odpowiedz
#6

W rozszyfrowaniu niektorych kart moze tez pomoc ksiazka matuszewskiej tarot kuczem do przyszlych wcielen czy jakos tak. Szczegolnie tych z 2 czesci donicy. No i kurs u chrzanowskiej. Podobno na kursie mozna poznac znaczenie dodatkowej pozycji ktora nie jest opisana w ksiazkach.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości