Zmiany w moim życiu, czy są możliwe
#1

Hej, Mam prośbę.. Myślę czy powinnam zmienić miejsce zamieszkania. Pytanie brzmi jak czuję się w tym miejscu w ktorym jestem czy nowe miejsce pomoże w lepszym życiu?  21.02.1990 Dorota
Odpowiedz
#2

Witaj Cudzoziemka
Pytanie brzmi jak czuję się w tym miejscu w którym jestem ?
XV Diabeł - Fatalnie, poczucie uwiązania, upokorzenia i bezsilności towarzyszy każdego dnia.
Czas stoi w miejscu, nic się nie zmieni, nawet jeśli będziesz liczyć że coś się ułoży z czasem. Nic się nie ułoży.
Energii  jest na tyle by żyć, są też korzyści, ale czy to warte tego by się "sprzedawać" , trzeba by sobie to przemyśleć.
W tym miejscu nic się nie zmieni, taką ma po prostu urodę. Liczyć na zmianę, to tak jakby liczyć że trawa zrobi się niebieska.

czy nowe miejsce pomoże w lepszym życiu? 
As  Kielichów - Zdecydowanie, jeśli tylko nadąży się okazja, to jest szansa by znaleźć gdzieś dobroć, współczucie i miłość.
Odnajdziesz spokój, a on podobno ważniejszy niż dobra za które trzeba słono płacić.
Tak to wygląda Oczko mądrych życiowych decyzji życzę

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Karty pokazały wszystko idealnie jestem w szoku... A mogę mieć prośbę do Ciebie jakby to miejsce wyglądało np jakbym zmieniła miasto?  Dziękuję za Twoje dobre słowo. Brakuję mi dobrych ludzi takiego właśnie dobra..
Odpowiedz
#4

3 Monety -
Miasto, ale niewielkie, przede wszystkim rzemieślnicze.
Kiedyś słynęło z kołodziejstwa ? ?

Są takieś tradycje złotnicze i możliwe, że była tam jakaś mennica, niewielka, wiec musiało to być bardzo dawno.
Dużo drewna widzę i możliwe że to buczyna i dębina. To drzewo możliwe że jest też w herbie , teraz mi to do głowy wpadło.
Ludzie raczej wycofani, przede wszystkim zajmują się swoimi sprawami i pracą, robią to powoli i w skupieniu.
Średnia wiekowa 50 lat. Młodzi raczej uciekają z tego miejsca.
 Miasta szukać trzeba na zachodzie, mam aż dwie strzałki które pokazując mi zachód, a nawet cztery Oczko

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Na zachodzie czyli nie śląsk o którym myślałam. Wiesz to chodzi też o możliwości zarobkowania... Młodzi uciekają a ja mam tam zamieszkać... Uśmiech Zobaczę  gdzie jest dąb w herbie...
Odpowiedz
#6

Da mnie to jak najbardziej Śląsk, siedzę na Podkarpaciu  Rotfl

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Jaki to zachód dla mnie jak ja mieszkam na Pomorzu? Oczko Dużo ukraińców?
Odpowiedz
#8

Ja mieszkam w lesie, więc nic nie widzę. Teraz wiosna, grzebie w ziemi i też się nie interesuje, tym co płotem.
W Rzeszowie jestem raz w tygodniu, no tam nam kontakt z obcokrajowcami, ale nie uważam że jest dużo.
Podkarpackie nie jest atrakcyjne, mało pracy, są tutaj chwile i jadą dalej. Do większych miast.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#9

Tak masz rację. widzisz a ja mieszkam w dużym mieście i co ono nie jest mi pisane?
Odpowiedz
#10

Może jest pisane, ale tak mi się pokazało miejsce które da nową jakość.
Ale żeby tak się stało, trzeba działać, drążenie dziury w brzuchu niczego nie da.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#11

Hej, Mam pytanie, bo trochę wyeliminowałam ludzi ze swojego życia a jednak jesteśmy społecznymi zwierzętami?
Mam pytanie czy poznam bliską mi kobietę bardzo mi brakuję kobiet w życiu? Jak tak jakby wyglądała i  gdzie bym ją spotkała?
Odpowiedz
#12

Witaj Cudzoziemka

pytanie:
Mam pytanie czy poznam bliską mi kobietę bardzo mi brakuję kobiet w życiu? Jak tak jakby wyglądała i  gdzie bym ją spotkała? rama czasowa 12 miesięcy

Królowa Monet, 7 Mieczy - Poznasz, jak najbardziej cudowna kobietę, ale to będzie oszustka. Interesowna i manipulatorka.
Dasz się owinąć wokół palca. Słodkimi słówkami i wizjami szczęścia i bogactwa. Może zaszkodzić.
Bądź ostrożna w nawiązywaniu znajomości.

Pokazuje się że źle oceniasz ludzi. Staraj się dać sobie więcej czasu na ocenę, zanim wydasz o kimś sądy.
W tym roku nie widzę bliskiej przyjaciółki ani nawet koleżanki.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#13

Dziękuję  takich mam po dziurki od nosa.. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości