Nowa praca
#1

Droga Hazar, Pytanie brzmi do jakich miejsc  mam wysyłać CV by jak najszybciej dostać pracę ponieważ już zwątpiłam w powodzenie? Gdzie mnie chcą jako pracownika?  taki żarcik. Uśmiech   Z energetyką nie ma co się bawić także tylko piszę u Ciebie  i zdaję się na Twoje doświadczenie moje dane to 21.02.1990 Dorota
Odpowiedz
#2

Witaj ;Oczko Cudzoziemka

przy tasowaniu wypadło 7 buław, CV jest do poprawy jest mało "widoczne", nie przykuwa uwagi, rozmywa sie Twoja osoba wśród innych kandydatów.
Musi być konkretne "umiem to to i to , pracowałam tu i tu , zakres obowiązków taki i taki" .

Pytanie brzmi do jakich miejsc wysyłać CV by jak najszybciej dostać pracę?

6 buław, IV Cesarz, 8 kielichów - pokazała się restauracja bądź klub ( kelner, barman, menager), sklep zoologiczny bądź pokrewny tam też masz spore szansie teraz jest ktoś potrzebny i może to dziwnie zabrzmi ale widzę mycie szklanych powierzchni, albo specjalistyczna firma sprzątająca, właśnie od szklanych powierzchni bądź firma która zajmuje się (patynowaniem....???) jeśli jest gdzieś w twoim zasięgu.
Tam masz największe szanse ;Oczko na dostanie pracy w czasie 2 buławy czyli bardzo szybko ;Oczko


Tylko rzuć okiem jeszcze raz na swoje CV, popraw i może być tak, że na drugi dzień już zadzwonią Oczko


Wszystkiego dobrego
trzymam kciuki
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję kochana poprawię :Uśmiech rozejrzę sięOczko Jak się sprawdzi się odezweOczko
Odpowiedz
#4

Droga Hazar zmieniłam Cv ,ale nic się nie wydarzyło za dwa dni też nikt nie zadzwonił. Minął tydzień i nic.
Odpowiedz
#5

Witaj Oczko
Jeżeli złożyłaś CV  we wskazanych miejscach to powinien być odzew, mam nadzieje że to nie było jedno miejsce tylko wszystkie możliwe w okolicy. zazwyczaj w pobliżu miejsca zamieszkania jest kilkanaście takich punktów.
Jeżeli nie będziesz działać nikt nie zadzwoni, przypomnij sobie pytanie, jeżeli pytasz gdzie najszybciej znajdziesz prace i karty wskazują konkretne miejsca to składasz CV do wszystkich takich miejsc

pasywna jesteś, to aż się czuje z Twojego wpisu, to zrezygnowanie
Ja powiem zwyczajnie, bierz sie do roboty
więcej działania Oczko więcej

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Jestem zrezygnowana z innego powodu. A działać działam ciągle przeglądam ogłoszenia.
Odpowiedz
#7

(03-03-2019, 17:19)cudzoziemka napisał(a):  Jestem zrezygnowana z innego powodu. A działać działam ciągle przeglądam ogłoszenia.
Nie przeglądaj 
wydrukuj CV i idź osobiście do każdego z tych punktów.
To jest aktywne działanie a nie śledzenie ogłoszeń w internecie

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#8

Mialas racje dzwonili do mnie z dwoch miejsc i to zwiazanych z tymi kartami
Odpowiedz
#9

(06-03-2019, 14:51)cudzoziemka napisał(a):  Mialas racje dzwonili do mnie z dwoch miejsc i to zwiazanych z tymi kartami
Extra ???? super ???? ale się cieszę hehe, chyba mi się coś udzieliło, no widzisz ktoś wyciągnął rękę, złap ją Uśmiech  zobacz jak się ładnie układa Uśmiech i tak będzie ze wszystkimUśmiech  wiary więcej Uśmiech
Wszystkiego dobrego ????

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#10

Droga Hazar podjęłam pracę jako sprzątaczka chociaż nie bardzo jestem z tego tytułu zadowolona, bo to spore osiedle. Dużo wymagań... Tak  myślę czy  będę miała szansę na lepszą pracę w tym roku... Bo szczerze  chciałabym coś stabilnego i co bym lubiła. Mogła byś zerknąć jak pójdzie mi w tej pracy i czy mam szanse na lepszą pracę i gdzie?  Mogę potwierdzić w 100% wróżba była trafiona. :Uśmiech  Jakbyś znalazła czas lub była by możliwość wróżby to 21.02.1990 Dorota... :Uśmiech Zmieniłam energie życiową jest więcej  pozytywnego myślenia..
Odpowiedz
#11

Witaj Cudzoziemka ;Oczko

Super że jest praca i że są działania, jaka by nie była dobrze wpłynie na Twoje wnętrze ;Oczko ruszysz się z domu i będziesz obracać sie miedzy ludźmi Oczko

Zadałam pytanie Czy w 2019 r podejmiesz inną pracę zarobkową która spełni Twoje oczekiwania ?

Paź Mieczy, 4 miecze - prawdopodobnie nie podejmiesz, a dlatego że sama nie wiesz jakie są twoje oczekiwania , one się zmieniają, są jak chorągiewka na wietrze, dodatkowo przeszkodą będzie Twoje zniechęcenie do świata ono znowu cię dopadnie, pokazuje sie nie najlepsza kondycja psychiczna... Musisz pracować dla siebie, nie zamykaj się w sobie i w czterech ścianach.
Jak będziesz miała własne zasoby materialne, skorzystaj z nich, zapisz się na jakiś kurs ;Oczko wyjdź do kina, kup nowe kwiaty, umów się ze znajomymi, spraw sobie przyjemność

jakaś depresja się ciągnie za Tobą, potraktuj tą prace jak szanse, skup się na niej, no chyba że nie chcesz pracować i szukasz pretekstu żeby siedzieć w domu.... to wtedy nie ma sensu w ogóle pytać

Głowa do góry ;Oczko
ja trzymam kciuki ;Oczko za Ciebie
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#12

Dziękuję bardzo za wróżbę  trochę ciężko,że się nie uda...No,ale  to mogłoby się zmienić. Ale będę dobrej myśli. Wiem co się za mną ciągnie  to,że się za mało zarabia,ale myślę,że może kurs otworzy mi  perspektywy... Uśmiech Wiem co może być,że wyszło w kartach  to jest mój brak cierpliwości ja bym już chciała dużo zarabiać, a tak się nie da dopadają mnie myśli,że na serio się trzeba na pracować żeby mieć np 2 tysiące złotych.. To są  realia i wracają jak bumerang dlatego muszę popracować nad myślami..
Odpowiedz
#13

Zrezygnowałam z tej pracy, którą podjęłam. Dużo wymagań i podobno dobre pieniądze,ale to nieprawda.....
Odpowiedz
#14

Eee nic się nie dzieje Pociesza  widocznie nie jest ci niezbędna ta praca Oczko  spokojnie nie wszyscy są stworzeni by zmieniać świat i przenosić góry.
Wycisz się, przemyśl na spokojnie pod względem bilansowym swoje życie i zobaczysz że odnajdziesz się na jakimś polu Oczko naprawdę
A jeśli nie praca to wolontariat, może nie potrzebujesz pieniędzy tylko innych potrzebujących ludzi którym naprawdę będziesz potrzebna

Wszystkiego dobrego Cudzoziemka Buziak
Trzymaj się mocno
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#15

Praca jest mi potrzebna do zrealizowania celu,ale  się nie będę zabijać na złośliwość i brak szacunku do mojej pracy innych osób...  Dam radę  będzie dobrze... Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości