Wróżba na relację
#1

Hej, Mam taką prośbę czy jesteś w stanie sprawdzić jaki rodzaj relacji jest między mną a osobą o którą pytam?  Ona 9.07.67 Ja 21.02.90..
Odpowiedz
#2

(24-01-2022, 13:27)cudzoziemka napisał(a):  Hej, Mam taką prośbę czy jesteś w stanie sprawdzić jaki rodzaj relacji jest między mną a osobą o którą pytam?  Ona 9.07.67 Ja 21.02.90..
Witaj cudzoziemko
Przepraszam, ale nie logowałam się ostatnio zbyt regularnie na forum i nie widziałam Twojej prośby. Już to nadrabiam i zaraz zobaczę co w liczbach jest dla Was pisane Uśmiech
Napisz dokładniej jak długo się znacie, kim jesteście dla siebie, bo widzę sporą różnicę wieku między Wami. Czy to bliska osoba?
Z pewnością czujecie dziwną bliskość do siebie, ponieważ tworzycie relację o wibracji 9, co jest jak duchowe połączenie serc. Ale nie jest łatwe. 
Napisz mi na priv więcej danych to zrobię rozkład w formie portretu wspólnego i zobaczę co karty pokazują.
Odpowiedz
#3

cudzoziemko

A zatem wiedz, że macie silną wibrację wspólną 9, która daje takie przekonanie, że dobrze się czujecie w swoim towarzystwie, jesteście sobie bliskie, jedno drugiemu może pomóc w trudnej sytuacji, zaopiekować się wręcz. Ale problemem jest tu odgradzanie się murem milczenia, a nawet ranienie się. To jest silna więź, piękna i niszcząca jednocześnie, ponieważ od momentu nawiązania relacji nie ma takiej jednej chwili gdy się rozchodzą Wasze drogi. To trwa. Obie jesteście dopasowane i rozumiecie się jak bliskie sobie osoby, ale... no właśnie, możecie zacząć żyć obok siebie. Być bliskie sobie w sercu, ale na zewnątrz odgrodzone murem jakby. 

Gdy dzieli Was wiek to ona jest jak przewodnik i pomaga Tobie. Potem rozchodzą się drogi, bo cos staje się ważniejsze, służenie innym. Ona może mieć pracę związaną ze służbami - w medycynie, w szkole, może być lekarzem lub nauczycielem. I mocno ją to absorbuje. Urodziła się 9. dnia miesiąca - ludzie urodzeni właśnie 9 mają dawne śluby karmiczne czystości, ubóstwa itp. i stąd problemy w relacjach. Oni przychodzą tu służyć innym, być takim wsparciem, stąd specyficzny zawód. Ona jako numerologiczna 3 ma archetyp Cesarzowej - dla Ciebie jak przyjaciółka, matka, wzór, oparcie. Ale w wersji negatywnej nieco ucieka od rzeczywistości. Jest taką trochę osobą samotną, 9 jest kartą Pustelnika, więc ona sama też musi dbać o siebie, o innych, z przejściami w życiu. 
Ona teraz skupia się na czymś mocno, jest w PZ 3/12/48 - jakaś praca, pieniądze. Ma dobry czas mimo wszystko, ale 12 daje takie nierealne postrzeganie świata, troszkę błędne, miotanie się mimo ogólnego radosnego wydźwięku. 

Wasza relacja jest dziwna, bo dobrze Wam się rozmawia, osobno jest źle, ale razem jest trudno. Bo to jest tak, że każda z Was ma swoje życie, sprawy, brak czasu by się zainteresować nawzajem, a jednak w środku ból, że nie ma tego kontaktu, bo tak dobrze się rozmawia, taka jest bliskość. 

Pytanie do kart:
Czy ona chce odnowić relację? Czy chce się kontaktować?

10 pucharów, XV Diabeł, Walet Pucharów

Taka ładna karta 10 pucharów. Tak jakby brama jest otwarta, wydaje się, że wszystko jest pięknie, ale w relacji, która trwa ta karta mówi, że najlepiej już było i skończyło się. Lepiej nie będzie. Bo Ona nie jest szczera, coś ukrywa, coś co przeszkadza w tej relacji, jest niezdrowe. Kłamstwa, manipulacje. To jest karta silnej karmy, która tłumaczy dlaczego ciągnie Cię do niej, ale to nie da nic dobrego. Byłabyś wówczas jak złapana w sieć. Czy to możliwe, że nie oceniasz jej obiektywnie? Bo tak się pokazuje, że ona nie była szczera w stosunku do Ciebie, coś ukrywała. I to jest powód zerwania tej relacji - kłamstwa, manipulacje.  

Jest tu Walet Pucharów - dziecko lub młoda osoba, ktoś zajmujący się sztuką albo wykonujący podobny do Niej zawód. To jest przeszkoda i powód braku kontaktu. Może Jej dziecko lub ktoś bliski? Przyjrzyj się komuś w otoczeniu i sprawdź to, bo Ona nie mówi prawdy, niestety kłamie i unika z tego powodu kontaktu.
Odpowiedz
#4

Dziękuję...
Odpowiedz
#5

Weryfikacja. Moje wyobrażenia były zbyt naiwne do zaistniałej sytuacji na siłę chciałam tą relację podtrzymać. Teraz na dniach stwierdziłam,że nie chcę kontynuować znajomości po drodze będąc zlekceważoną. Powinnam bardziej słuchać swojego mądrego głosu. Niech każda idzie w swoją stronę. Uśmiech  Tak bardzo chciałam potwierdzenia.
Odpowiedz
#6

Dziękuję za weryfikację. 
Cóż, bładzimy wszyscy, bo tacy już jesteśmy. Podobnie jak szukamy wsparcia, miłości, przyjaźni i tego nie należy się wstydzić. Ale, jak sama zauważyłaś, nie da się nic na siłę ciągnąć gdy ktoś nie jest szczery. 

Natomiast rozumiem Cię, że trudno było zakończyć tę znajomość o tak silnej więzi jaką daje wibracja 9, bo to bolało. Dobrze, że dojrzałaś do tej decyzji i zrozumiałaś brak szczerości z jej strony. To przykre, ale dla Ciebie ważne, bo każdy zasługuje na szczerość, tym bardziej gdy uważaliśmy kogoś za przyjaciela i dopuszczaliśmy blisko siebie. 

Mogę tylko napisać, że Wszechświat nie znosi próżni, więc wszystko się ułoży Uśmiech
Dużo dobrego i pozdrawiam magicznie Uśmiech
Odpowiedz
#7

Bym dyskutowała z tą próżnią ,ale może to wina mojego nastawienia.. Dziękuję
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości