Moja praca, co dalej
#1

Hej, Droga Seleno stoję na rozdrożu życia mam problemy zawodowe,potrzebuję pomocy w postaci gdzie wysyłać cv by dostać pracę,bo jak patrzę na rzeczywistość to już ręcę opadają mi z bezsilności... Druga sprawa czy faktycznie numerologicznie z pracą  tak kiepsko... 21.02.1990.. Kiedyś ktoś powiedział,że trójka z dnia zmienia pracę jak rękawiczki a z z dnia i miesiąca jestem 5 i to też nie pomaga...
Odpowiedz
#2

(28-03-2022, 20:44)cudzoziemka napisał(a):  Hej, Droga Seleno stoję na rozdrożu życia mam problemy zawodowe,potrzebuję pomocy w postaci gdzie wysyłać cv by dostać pracę,bo jak patrzę na rzeczywistość to już ręcę opadają mi z bezsilności... Druga sprawa czy faktycznie numerologicznie z pracą  tak kiepsko... 21.02.1990.. Kiedyś ktoś powiedział,że trójka z dnia zmienia pracę jak rękawiczki a z z dnia i miesiąca jestem 5 i to też nie pomaga...

Cudzoziemko pytasz konkretnie gdzie wysłać - czy masz np. dwie, trzy firmy na oku, coś konkretnego, jakieś miejsca/firmy, zawody, kierunki? 
Doprecyzuj swoje pytanie bo nie wiem o co pytać karty.
Czy pracujesz teraz, czy chcesz zmienić pracę, czy straciłaś ją i szukasz w swojej lub innej branży?

Jak odpowiesz precyzyjniej o konkretne firmy to sprawdzę w kartach. A co do numerologii to nie jest tak źle jak napisałas i trochę panikujesz i jesteś rozchwiana emocjonalnie i sparaliżowana strachem, a niepotrzebnie Uśmiech
Więc tak:
Jesteś numerologicznie 6 z 6/15/24/33/42
W wyzwaniu masz 1 - nauka indywidualizmu, pewności siebie, której brak. Nie masz stabilności, tak się wahasz, miotasz od prawa do lewa, a to szkodzi Ci. To Twoje wyzwanie. 

1 PZ - 5/23 to dobra liczba 
2 PZ - 4/13/22/40
3 PZ - 9/18/27
4 PZ - 3/12/21

Cykle:
Formujący do 2018 r. - 2
Produktywny od 2021 r.- 3/21
Żniwny - 1/10/19 - ale to dopiero dopiero od 2048

Teraz mamy więc numerologiczną 6 z fajna podwibracją 33 z 42 z podsumowania - siła 4 czyli tworzenie podwalin, ciężka praca, hard ducha, spokój 2, nieco uległości, to uległa wibracja, nie dla przywództwa ale pracy u kogoś i na czyiś zasadach. 6 jest spokojna, rodzinna, 15 daje niepokój, trochę głupie pomysły, czasem kierowanie się zmysłami - to tarotowy Diabeł, uwaga na romanse na boku Oczko Uśmiech 

Masz talent artystyczny jako 6, daje to też 33. To też dobra intuicja, odpowiedzialność, ale masz problemy z podejmowaniem decyzji, co nasila 2.
Fajna 5/23 daje zdolności pracy w mediach, ale nie na pierwszej linii jako dziennikarz (Choć też mogłabyś przy odrobinie odwagi Uśmiech)  ale np. jako sekretarz, coś z komunikacją związne, a przy 6 głównej w szkole, jako pielęgniarka, nauczycielka, pracownik socjalny, psycholog itp. Jesteś wrażliwa, mogłabyś być nauczycielem sztuki np. Daje to mistrzowska 33. 

"Kiedyś ktoś powiedział,że trójka z dnia zmienia pracę jak rękawiczki a z z dnia i miesiąca jestem 5 i to też nie pomaga..."

Głupoty powiedział, bo nie jesteś 3 z dnia tylko 21/3. To inna liczba. To radość, sukces, talent artystyczny - znów szkoła, jakieś domy kultury, takie zajęcia dla młodzieży, teatrzyki itp. To liczba opieki z góry - jesteś trochę pod dobrą gwiazdą i nie ma co narzekać tylko cieszyć się Uśmiech

To prawda, że dzień urodzenia często przez wielu numerologów jest uważany za bardzo ważny - czasem bardziej niż główna wibracja. Ale wiedz, że Ty jesteś 21 - 2 ze spokojem, opanowaniem, pracą u kogoś, 1 jako talent indywidualny, choć do swojej firmy nie jest Ci blisko, jako 6 numerologiczna nie masz takiej potrzeby, raczej nie czułabys się dobrze. 
Dni miesiąca mamy 30 lub 31 - każdy oznacza co innego, osoby urodzone 3 mają cechy 3 z dnia urodzenia, ale już 21/3 mają cechy 21 - to różnica. 

Dalej: Dzień + miesiąc to jest klucz wcielenia. On determinuje nasze powołanie. Masz 5 ale z 23. Poczytaj o tej liczbie. Nie masz 5 z 14 np. karmicznejale fajnej 23 - to liczba ludzi z mediów, komunikacji, pracy z ludźmi, opieka z góry znowu. Podwójnie ją masz tę opiekę. Daje sławę wręcz w swoim otoczeniu, umiłowanie wolności, spełnienie. Ale negatywnie egoizm i brak radzenia sobie z własnymi emocjami. 

Nie wiem jaki masz zawód ale dobrze widze Cię w tych, które wskazałam. Jako nauczyciel przede wszystkim, w domach kultury, urzedach jakiś, samorządach, jako pracownik administracji też. W mediach, placówkach kultury itp. Jako pielęgniarka, pomoc medyczna, stomatologiczna, ogółem opieka do osób starszych, dzieci itp. Takie zawody. 
Nie wiem jaki sobie wybrałaś czy słuszny z tą drogą, czy czujesz te mocne swoje strony. 

Czy numerologicznie masz kiepsko z pracą?
Nie. 23  z 5 i inne, dobre liczby dają Ci sukces. Spełnienie. Po pokonaniu wahań emocjonalnych, to wręcz pomoc z gór Uśmiech Jako 6 numerologiczna teraz masz 12/3 - 3 rok osobisty, kiedy spełniają się marzenia. To świetny czas - do września masz szansę na spełnienie planów. Mając 5/23 w sumie możesz mieć to jeszcze ułatwione, a Ty panikujesz? Nie ma powodu. 
Jestem przekonana, że znajdziesz teraz dobrą pracę, a też rozkwitniesz jako kobieta. 3 rok osobisty to najlepszy czas, sama tęsknię za moim 3. rokiem osobistym Uśmiech

Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#3

Tak gdzie wysłać gdzie mam szanse ze swoją osobą? Powiem szczerze z wątpiłam w siebie.
Nie mam zawodu... Nie pracuję.
Odpowiedz
#4

Twoim problemem jest rozchwianie emocjonalne i marnowanie talentu który masz. Teraz w 3. roku osobistym jakby z nieba lecą prezenty - tak to nazywam. Jeśli chcesz zdobyć nowy zawód z tych, które wskazałam to uda Ci się. Praca z ludźmi jest dla Ciebie - nawet jako niania, może nauczyciel w przedszkolu. 

Problem jest nie w potencjale, bo go masz, ale w Twoich wahaniach i braku pewności siebie. To wyzwanie 1 - silno osadzone dla Ciebie. Odkrycie potencjału w sobie i rozwijanie go. Tego nie zrobi nikt za Ciebie, albo to zrobisz albo zmarnujesz talent i będziesz zgorzkniała, bo Ty masz tę świadomość, ze tracisz czas, życie leci, a Ty wahasz się, masz skrajne emocje.

Przejrzyj ogłoszenia w sieci na początek, znajdź coś w pracy z dziećmi na koloniach, w szkołach, zapisz się na kurs. Uda Ci się, masz świetne liczby z góry. Wiele osób ze znacznie gorszymi radzi sobie zawodowo. Szczerze to marnujesz się, bo jesteś rozchwiana emocjonalnie, tracisz czas i talent. Tak pokazują liczby.
To Twoja decyzja. Rozważ to i dużo dobrego Uśmiech
Odpowiedz
#5

To właśnie strasznie męczy... Bije się sama ze sobą a decyzji brak... Masz rację marnuję się i ja to wiem... To ciekawe bo ja tak uciekam od bycia nianią itd

Dosyć intetesujące, że praca z ludźmi a ja uciekam od tych ludzi chciałabyl coś co zrobie wykonam i sobie pójde... Zdziwiona jestem,że ja do ludzi
Odpowiedz
#6

Spróbuj Uśmiech
Wiesz, póki nie spróbujesz to nie dowiesz się. Niania na początek jest ok. Masz predyspozycje. Tylko blokujesz się. A nie trzeba Uśmiech
Odpowiedz
#7

Tylko,że dzieci mnie odrzucają... Jestem wyczerpana to fakt.. Jednak za dużo się wydarzyło ciężko mi tyłek ruszyć.. narzekanie jest bezpieczniejsze... Ja wychowywałam chrześniaka i mi miłość do dzieci przeszła trwa do teraz
..
Odpowiedz
#8

Cudzoziemko, pisałaś kiedyś, a jesteś z nami chyba już z 10 lat, że studiowałaś...
Skończyłas studia, jaki kierunek...a teraz piszesz, ze nie masz zawodu...
Rzuć okiem wstecz, przejrzyj posty...z tych lat z nami sporo sie nazbierało, a wiec i sporo wróżb i porad dostałas w sprawie pracy, swoich predyspozycji, a także porad co zrobić, aby los był dla Ciebie lepszy...
Rzuć okiem, poczytaj, może to Cię zmobilizuje do ruszenia się z fotela...nic i nikt tego za Ciebie nie zrobi...To Twoja robota...wtedy przestaniesz narzekać, czy użalać sie nad sobą...
powodzenia...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#9

Droga Krysiu  życie przynosi różne sytuacje i to co my przedstawiamy tutaj  to jest skrawek tego co się dzieję w naszym życiu. Masz rację,że nikt za mnie nje podejmie działania.. Co do studiów nie skończyłam a to też spowodowało sporo zamętu w moim życiu.. Jednak dziękuję za sugestie i zobaczę do czego się nadaje...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości