Prognoza na 2022, praca, finanse
#1

Mikesz, czy mogę prosić o prognozę na 2022 w sprawie praca i finanse?
Odpowiedz
#2

Do Rozalka :
Twoje sprawy zawodowo - finansowe na 2022r. - w/g Kart :
Styczeń - luty : nie najlepiej w tej kwestii ... Możliwe jakieś niepowodzenie, zła inwestycja ( ? ) , nieopłacalne przedsięwzięcie ( ? ) ,  jakieś rozczarowanie  ( ? ), pójdzie coś nie tak ...? ( 4 Buław p.o - 7 Monet p.o ).

Marzec - kwiecień : zdecydowanie lepiej w finansach, jakiś zysk lub awans ( ? ) z korzystnej współpracy z jakimś "ważnym " panem... ?  ( Król Kielichów p.p - 6 Monet p.p ).

I tutaj kończą się dobre wiadomości w tych sprawach ze strony Tarota ...
Od maja do końca roku - może wyraźnie "pójść coś nie tak... " ? Niepotrzebnie coś odpuścisz ? Nierealne pomysły ? Niewłaściwy stosunek do pracy lub pieniędzy ...? ( Paź Monet p.o - 3 Mieczy p.o - Śmierć p.o - Siła p.o - Król Buław p.o ).
To może być trudny okres dla Ciebie w sprawach zawodowo - finansowych . Uważaj na facetów typu szef, pracodawca, współpracownik , którzy mogą Ci zaszkodzić . Niewłaściwe umowy ... ? Niekorzystne decyzje formalno - administracyjno - urzędowe ...? Możliwa utrata pracy ... ? ( 7 Mieczy p.o - Sprawiedliwość p.o - Świat p.o ).

Wniosek I: na wszelki wypadek - już teraz przygotuj się na ewentualną niekorzystną sytuację w tych Twoich  sprawach zawodowo - finansowych ( plan awaryjny ? ) za 4 - 5 miesięcy .
Wniosek II : od maja wyszły mi dla Ciebie wyjątkowo niepomyślne Karty w tej kwestii, że aż dziwne ...
Jest jeszcze taka opcja, że Karty z jakiś powodów "nie chciały" przepowiedzieć Twojej  sytuacji finansowej na II - półrocze tego roku.
Czasami  we wróżbach ja mam tak, że Tarot  z jakiś przyczyn - odmawia mi odpowiedzi, pokazując mi  kilka Kart pod rząd - zdecydowanie negatywnych.
I tak właśnie jest w tym wypadku czyli wyszło mi aż 8 Kart - na nie... a tak naprawdę na 12 kart - 10 wyszło jednoznacznie negatywnych ...

Poza tym, uważaj na swoje zdrowie  ( także jakieś urazy, wypadki ) w okresie wiosna - lato, bo Tarot może chciał jeszcze coś innego ważniejszego zasygnalizować dla Ciebie ...?
Nie będzie zdrowia, to nie będzie pracy ani pieniędzy i to też trzeba wziąć pod uwagę ... -

Zalecam zadanie identycznego pytania na forum za ok. 1 - 2 miesiące i to niekoniecznie do mnie, ale do innej wróżki ( zobaczymy, co wyjdzie u Niej ...

Pozdrawiam
Mikesz
Odpowiedz
#3

Mikesz dziękuję za rozkład.
Załamuję ręce po tym, co tu czytam  Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby wróżba się spełniła w całości. W drugiej połowie roku wszystkie karty odwrócone, jak patrzę na to zdjęcie to mam wrażenie, że nie chcą gadać.
Albo faktycznie czeka mnie jakaś tragedia...
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4

Do Rozalka :
W związku moją dzisiejszą wróżbą dla Ciebie - wyjaśniam :
Albo jest tak, jak napisałem, że Tarot z jakiś powodów "nie chce "- udzielić odpowiedzi dotyczącej Twoich spraw zawodowo - finansowych ( duże prawdopodobieństwo ) - poprzez przekaz 8 negatywnych Kart pod rząd, dając do zrozumienia mnie i Tobie, że kończy swą odpowiedź na I - półroczu tego roku.

Albo jednak jest  tak , że przed czymś Ciebie ostrzega  ( ten maj - czerwiec i dalej ).

I teraz jest jest następująca sytuacja :
To nasze  forum, te wszystkie wróżby - nie są bez powodu.
W życiu każdego z nas  - nie ma przypadków, wszystko zawsze ma jakiś tam swój cel i sens.
Nasze wróżby radzą, prognozują oraz także i ostrzegają. Na tym  może polega bycie na tym forum , prośby o rady i wróżbę.
I właściwe  korzystanie z nich.

Wniosek : "nie załamuj rąk ".  Jeżeli planujesz ( lub będziesz planowała ) jakiś wyjazd w okresie maj - lipiec - to zrezygnuj z niego ( np. zdobywanie Mont Everestu ,  Monc Blanc, wyprawę na łodzi na morze, penetracja jaskiń lub inne tego typu pomysły  ... wyjazdy ... itp ... itp ... - to sobie daj spokój -  Uśmiech

Jeżeli nie jesteś zaszczepiona - to zaszczep się ... żadnych szaleństw, żadnego ryzyka ... To tyle możesz tylko zrobić.
Twoje poczucie bezpieczeństwa w życiu - jest najważniejsze.

Więcej i lepiej - nie potrafię  Tobie poradzić.
Wszystkiego dobrego.
Mikesz
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości