Tarotowy portret w/g Alicji Ch
#1

Znalazłam go na innym forum ( wiemy o jakie chodzi) , obliczyłam karty
1. Eremita
2. Wisielec
3. Świat
4. Świat
5. XI ( Moc ?)
6. Koło
Ponieważ dopiero dzisiaj znalazłam materiały, to nie mam jeszcze wiedzy, pozwalającej mi to jakoś zinterpretować. jeśli ktoś mógłby mi pomóc- poproszę. W zamian obiecuję solidne omówienie interpretacji.
Z góry dziękuję
MUśmiech
Odpowiedz
#2

ma_ewa01 .Chętnie Ci to zrobimy ,ale nie wyczytałm jeszcze, czy u nas trzeba miec okresloną ilosc postow ,by prosic o interpretacje.A Twoj portret jest żle obliczony.Podaj na moje PW swoja date urodzenia to Ci zrobie poprawnie Uśmiech Oczko
Odpowiedz
#3

Dlaczego źle? Informacje na ten temat możesz znaleźć także tutaj. <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ezoforum.pl/portret-psychologiczny/">http://www.ezoforum.pl/portret-psychologiczny/</a><!-- m --> Przy okazji -jest tam wiele Portretów do zrobienia, więc jeśli ktoś ma ochotę poćwiczyć to zapraszam Uśmiech
Odpowiedz
#4

Wydaje mi się też że ewa dobrzy wyliczyła ten portret
9.12.21.

Eremita Wisielec Świat

Świat Moc( 11)

Koło

Miriam i po co na PW tu chcemy się nauczyć .
Portretu już dawno nikt nie interpretował więc przyda sie dla przypomnienia.
Odpowiedz
#5

No tak ,pisałm przeciez ,ze ja do 9 tylko liczyc umiem,, Lol Dzieki Gosia za uwaznosc. ZamiastIX Eremita dodałam XI Moc :oops: :oops: Przepraszam ,za wprowadzenie w błąd :oops: Uśmiech Język Ramona ,nie zrozumiałas .wyjasnienie dalam powyzej .Myslalm ze jest ,zle obliczony i chciałam tylko date nic wiecej.
Odpowiedz
#6

Nic sie nie stało Rotfl , ale tu też wydaje mi się że Eremit musi ustalić jakieś zasady dla nowo przybyłych żeby nie było tak że tylko
wpadną po interpretację i więcej ich nie ujrzymy .
Odpowiedz
#7

Hm, ja nie przychodze znikąd Uśmiech. Można mnie znaleźc w szkółce tarota na gazecie . Tam jest mój domUśmiech. Ale przecież mozemy sie czasem odwiedzać, prawda.
Ja w każdym razie serdecznie do siebie zapraszam. I nie zamierzam zakończyc na jednej wizycie. Podczytywałam forum Tarot net, napisałam nawet parę postów, aż sie zrobiło, no sami wiecie co. To juz nie moje klimaty. I zostałam przekierowana tutaj, z czego bardzo sie cieszęUśmiech.
No to jak będzie, drogi E-r, z tym moim portretem?
Serdeczności dla wszystkich
MUśmiech
Odpowiedz
#8

Witaj Ma-ewoUśmiech. Znam Ma-ewę, czasami też bywam na jej forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.gazeta.pl/forum/f,46867,Szkolka_Tarota.html">http://forum.gazeta.pl/forum/f,46867,Sz ... arota.html</a><!-- m -->

Ewcia ma wnikliwe i wyważone wypowiedzi, i w ogóle to bardzo sympatyczna dziewczyna, póki nie zostaną ustalone zasady, a jeżeli ktoś ma ochotę zrobić portret Ma-ewy, to ja mogę zaręczyć, na ile ją znam, ze Ewcia się potem ustosunkuje do wypowiedzi. Język

Ja tak średnio, jeżeli chodzi o portrety, dlatego go nie zrobię, ale są tu dziewczyny, które szkoliły się u samej Mistrzyni Język

Pozdrawiam
Dana
Odpowiedz
#9

No proszę jaki świat jest mały Oczko Dziewczyny do dzieła, ja mam trochę zaległości na innym forum.
Odpowiedz
#10

Dzięki, Amoniaczku. Jak mi miło. Serdecznie pozdrawiam.
MUśmiech
Gosia, ale luknij w wolnej chwili, pliiiis
Odpowiedz
#11

ma_ewa01 napisał(a):Dzięki, Amoniaczku. Jak mi miło. Serdecznie pozdrawiam.
MUśmiech
Język

Dziewczyny sa w tym świetne, daj im tylko troszkę czasu Język
Odpowiedz
#12

Czesc Amoniaczku ,ja po swojej nocnej wpadce :oops: ,to nie mam nawet odwagi zacząc portretu Ewy ,bo znow cos namieszam Lol
Odpowiedz
#13

Dziewczyny zróbcie ewie ten portret Ja dawno nie robiłam i troche zapomniałam więc nie chce pisac bzdur.
Mewa tez fajnie to robiła na poprzednim forum , a miriam jest na bierząco wiec myśle że zrobią , a Gosia naniesie poprawki Rotfl
Odpowiedz
#14

Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących próśb o darmową wróżbę czy inną pomoc np. portret Oczko

Każdy niech decyduje wg własnego uznania, jeżeli czujesz że ktoś wpadł tylko po darmówkę i więcej się nie pokaże, po prostu ignoruj prośbę :!: Nie odpowiadaj, nie pomagaj i już.

Jest ograniczenie techniczne, czyli 3 posty napisać żeby pisać PW, więc (nie tylko z tego powodu) osoba prosząca o pomoc powinna się przynajmniej przedstawić, napisać jak nas znalazła, pochwalić nas :mrgreen: itp.

Decydujcie sami czy chcecie pomagać ,czy nie, ja na razie nie mam czasu, a potem bedę decycował każdorazowo indywidualnie, zależnie od charakteru prosby, proszącego itp. itd.
Odpowiedz
#15

Dzieki Eremit za wyjasnienie .Ewa zaczęlam robic Twoj portret ,jakby co dziewczyny poprawia i napisza swoje Rotfl
Odpowiedz
#16

A dlaczego niby mają poprawiać? Przecież sobie poradzisz śpiewająco, jak Cię znam [Obrazek: smilie_girl_071.gif]
Odpowiedz
#17

To super, dzieki, czekamUśmiech
W tzw miedzyczasie, powiem tylko, ze po rejstracji nie udało mi sie przedstawić pod nickiem ma_ewa, bo ciągle mi wywalało, ze jest zajęty. No to wpisałam ewaxxx i weszło. A potem juz normalnie przeniosło mnie na stronki i kazało sie znowu zalogować. To sie zalogowałam i juz byłam jako ma_ewa01. Więc przedstawiłam się jako ewaxxx. Niestety w miom wiekuSmutny już technika nie chce słuchać...
To tyle tytułem mojego pochodzeniaUśmiech
Serdeczności
MUśmiech
Odpowiedz
#18

IX------XII------XXI
----XXI-----XI-----(MOC) 12- karta harmoni psychicznej XX
---------X--------
7 -misja -XX
-8-dary-XXII
13-jak postrzegasz siebie- XVIII
14-jak postrzegają Cie inni-XX
Dzieckiem byłas niezwykle mądrym ,nad wiek dojrzalym i bystrym ,ale samotnym ,bardzo wrażliwym zamkniętym we własnym swiecie Byłas dzieckiem,ktore nie dopuszczało zbyt blisko do siebie innych .(Nie widzę tu Twoich rodzicow ,moze opiekowali sie Tobą dziadkowie lub inne osoby).Wiek dojrzały to trudniejszy okres dla ciebie ,możliwe kryzysy w zyciu ,stany depresyjne ,(uwazaj na używki),ale to tez okres przewartosciowania swojego zycia ,poszukiwania wartosci duchowych,doświadczanie zycia inaczej (medytacje itp) W trzecim okresie swego zycia masz szanse spełnic swoje marzenia i pragnienia,to znalezienie swego miejsca na ziemi To możliwosc osiągniecia swoich celow.Akceptacji siebie, satysfakcji z tego co robisz i szczęscie
4 podświadomosc to nasze leki i kompleksy ,karta Twoja moze wskazywać ,ze podswiadomie boisz sie ,czy dasz sobie rade w zyciu,możliwe ze jestes lękliwa i nerwowa .Ona wskazuje na lek przed podróżami zagranicznymi ,wszystkim co związane jest z nowosciami technicznymi np komutery itp(i nie tylko).Chociaz mysle ,ze ta podwojna karta XXI i XI obok moze wskazywac ,ze ty wlasnie duzo podróżujesz nie tylko duchowo,ale tu omawiamy podswiadomosc) Rotfl Moc w świadomości daje Ci sile do realizacji Twoich zamierzeń ,celow .Masz sile w sobie i idziesz jak burza ,mimo swoich lekow jestes wytrwała,koncentrujesz sie na tym co robisz i wierzysz w sukces.
W nadswiadomosci koło fortuny ty potrafisz dostosowac sie do każdej sytuacji, masz umiejętność zarabiania pieniedzy i prawidłowy stosunek do nich,Mozesz byc dobrym organizatorem masowych imprez Lol Lol (Gosia ratuj!!!!!!!!! tabularaza Lol Lol ).Moze zainwestuj w nowe lotto Rotfl Twoją misja tu na ziemi jest wypracowanie odpowiedniego stosunku do najbliższych(rodziców.krewnych ,bliskich.Musisz poznac i zrozumiec swoje korzenie .Musisz zaakceptowac to co było i znalesc swoje miejsce w zyciu.Twoim zadaniem jest pokazanie zdrowego systemu wartości,powinnaś wspierac i pomagac swoją rodzine ,ale takze i innych .Nie mozesz ignorowac swojej rodziny ,narzucać im własnych wartosci i poglądow.Dary jakie otrzymałas od losu to spontanicznosc,entuzjazm .To umiejetnosc patrzenia na swiat oczyma dziecka ,to swierzość i zdolnosc uczynienia z najtrudniejszej pracy doskonałej zabawy .Potrafisz mimo trudnych sytuacji wyjsc obronna reka i zacząc wszystko od nowa .Ty do konca swgo zycia bedziesz wewnętrznie mloda i zapewniam cie ,ze nudzic to ty sie nie bedziesz Lol Lol Karta harmonii psychicznej u Ciebie rowniez XX wiec osiagniesz ja dzieki bliskim kontaktom w rodzinie ,bliskimi i dalszymi krewnymi.Dzieki szczerosci ,tolerancji dla pogladow innych ludzi.Siebie postrzegasz jako osobe bardzo wrażliwa z duża intuicja jako, osobe o ogromnej wyobraźni ,raczej domatorke. Czasmi moga cie nachodzic mysli ze urodziłas sie nie w tej epoce ,ze nie pasujesz do dzisiejszych czasow .Na zewnatrz jestes postrzegana jako osoba niezwykle rodzinna oddana swoim bliskim i krewnym,o jasnym okreslonym światopoglądzie i wartosciach ,ktorych przestrzegasz .Ludzie darza Cie szacunkiem jestes lubiana.
Mam nadzieję ,ze dobrze dodałam cyferki .Prosze o łaskawość :oops: Lol
Odpowiedz
#19

No pięknie , Miriam, przejrzałaś mnie na wylot...
dziękuję...

A teraz obiecany komentarz
Cytat:Dzieckiem byłas niezwykle mądrym ,nad wiek dojrzalym i bystrym ,ale samotnym ,bardzo wrażliwym zamkniętym we własnym swiecie Byłas dzieckiem,ktore nie dopuszczało zbyt blisko do siebie innych .

Jestem jedynaczką, najniższa ocena w liceum to 3 plus ( chyba ze dwa razy taką dostałam), od początku do końca edukacji same piątki na świadectwach, czerwone paski, nagrody, stypendia...
Dużo czasu jako dziecko spędzałam samotnie czekając na powrót rodziców do domu. Miałam obcykane np grę w chińczyka - lewa ręka z prawą itp. Dużo czytałam. Po zakończeniu roku szk. brałam plecak i robiłam rajd po wszystkich bibliotekach , wypożyczając książki na kartę mamy, taty i swoją i tak co kilka dni...Od najmłodszych lat miałam zawsze przy sobie przyjaciółkę, to nie była ta sama osoba, ale zawsze tylko jedna...
Zawsze odczuwałam bolesny dystans w kontaktach rówieśnikami...Byłam wśród nich, bawiłam się razem, ale w środku byłam sama. To dziadostwo zżerało mnie od najmłodszych lat :evil:


Cytat:(Nie widzę tu Twoich rodzicow ,moze opiekowali sie Tobą dziadkowie lub inne osoby).

Rodzice byli zajęci pracą, dziadkowie- nie opiekowali sie mną. Typowe dziecko z kluczem na szyi.

Cytat:Wiek dojrzały to trudniejszy okres dla ciebie ,możliwe kryzysy w zyciu ,stany depresyjne ,(uwazaj na używki),ale to tez okres przewartosciowania swojego zycia ,poszukiwania wartosci duchowych,doświadczanie zycia inaczej (medytacje itp)


Wydaje mi sie, że doswiadczyłam depresji. Wyszłam bez leków. Ale nikomu nie życzę... Reszta też sie zgadza. Już nie palę, piję okazjonalnie. Ze względu na wiek inne używki nie zdążyły mnie zbałamucić.

Cytat:W trzecim okresie swego zycia masz szanse spełnic swoje marzenia i pragnienia,to znalezienie swego miejsca na ziemi To możliwosc osiągniecia swoich celow.Akceptacji siebie, satysfakcji z tego co robisz i szczęscie

No to super, jestem na dobrej drodze...Powoli zaczynam się akceptowac i dawać sobie prawo do bycia sobą.

Cytat:4 podświadomosc to nasze leki i kompleksy ,karta Twoja moze wskazywac ,ze podswiadomie boisz sie ,czy dasz sobie rade w zyciu,możliwe ze jestes lękliwa i nerwowa .
- jestem, mam ponadto spore trudności z podejmowaniem decyzji, no i panicznie boję sie samotności...

Cytat:Ona wskazuje na lek przed podrózami zagranicznymi ,wszystkim co związane jest z nowosciami technicznymi np komutery itp(i nie tylko).Chociaz mysle ,ze ta podwojna karta XXI i XI obok moze wskazywac ,ze ty wlasnie duzo podróżujesz nie tylko duchowo,ale tu omawiamy podswiadomosc)


Jestem całkowicie atechniczna. Koleżanka kiedyś nie mogła uwierzyć, że nie umiem obsłużyc pilota od telewizora. Podróże owszem, ale mam fobię związana z szybką jazdą samochodem

Cytat:Moc wsiadomosci daje Ci sile do realizacji Twoich zamierzen ,celow .Masz sile w sobie i idziesz jak burza ,mimo swoich lekow jestes wytrwała,koncentrujesz sie na tym co robisz i wierzysz w sukces.

To prawda, przyznam nieskromnie Uparta koza jestem

Cytat:W nadswiadomosci koło fortuny ty potrafisz dostosowac sie do każdej sytuacji,
- staram się, na ogół sie udaje

Cytat: masz umiejętność zarabiania pieniedzy i prawidłowy stosunek do nich,

- mam , same do mnie przychodzą, kochane moje mniamulki Rotfl


Cytat:Mozesz byc dobrym organizatorem masowych imprez (Gosia ratuj!!!!!!!!! tabularaza )

Zdolności organizacyjne może i mam, ale do organizowania czegokolwiek mam taką awersję ,że....nie cierpię tego, niczego nie organizuję :evil:

Cytat:.Moze zainwestuj w nowe lotto

ha, dzięki, spróbuję


Cytat:Twoją misja tu na ziemi jest wypracowanie odpowiedniego stosunku do najbliższych(rodziców.krewnych ,bliskich.Musisz poznac i zrozumiec swoje korzenie .Musisz zaakceptowac to co było i znalesc swoje miejsce w zyciu.Twoim zadaniem jest pokazanie zdrowego systemu wartości,powinnaś wspierac i pomagac swoją rodzine ,ale takze i innych .Nie mozesz ignorowac swojej rodziny ,narzucać im własnych wartosci i poglądow.

Jest coś w tym, bo moje stosunki z najbliższymi są bardzo ambiwalentne: bardzo silne, bliskie i wiążące ale również głęboko raniące

Cytat:Dary jakie otrzymałas od losu to spontanicznosc,entuzjazm .To umiejetnosc patrzenia na swiat oczyma dziecka ,to swierzość i zdolnosc uczynienia z najtrudniejszej pracy doskonałej zabawy .

zgadza się idealnie. ( i to przysłowie Polak sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi)

Cytat: Potrafisz mimo trudnych sytuacji wyjsc obronna reka i zacząc wszystko od nowa .
Tia,,, jak feniks...

Cytat:Ty do konca swgo zycia bedziesz wewnętrznie mloda i zapewniam cie ,ze nudzic to ty sie nie bedziesz
Nio... taki atrakcyjny kazimierz, hi, hi....

Cytat:Karta harmonii psychicznej u Ciebie rowniez XX wiec osiagniesz ja dzieki bliskim kontaktom w rodzinie ,bliskimi i dalszymi krewnymi.Dzieki szczerosci ,tolerancji dla pogladow innych ludzi.Siebie postrzegasz jako osobe bardzo wrażliwa z duża intuicja jako, osobe o ogromnej wyobraźni ,raczej domatorke.


To prawda, lubię przebywać w domu i faktycznie nigdy sie nie nudzę .Wyobrażnię to mam taką bardziej przestrzenną i nakierowaną na przeciwności losu Lol Co do intuicji- zdarza sie, ze coś wyczaruję

Cytat:Czasmi moga cie nachodzic mysli ze urodziłas sie nie w tej epoce ,ze nie pasujesz do dzisiejszych czasow .
Z ust mi to wyjęłaś dobra kobieto, ciągle to powtarzam. A... i jeszcze czasem dodaję, że juz bliżej, jak dalej Język

Cytat:Na zewnatrz jestes postrzegana jako osoba niezwykle rodzinna oddana swoim bliskim i krewnym,o jasnym okreslonym światopoglądzie i wartosciach ,ktorych przestrzegasz .Ludzie darza Cie szacunkiem jestes lubiana.

Raczej tak, nie wywołuję kontrowersji i niektórzy uważają mnie nawet ( o losie) za swój autorytet

Ale super, wszystko sie zgadza, bardzo dziękuję. jeśli są jakieś bardziej intymne pytania :oops: , mogę odp na pv


Dzięki, Miriam.
Jeśli ktoś chciałby coś uzupełnić , bardzo proszę
MUśmiech
Odpowiedz
#20

Miriam BARDZO mi się podobało! [Obrazek: smilie_girl_128.gif]
Odpowiedz
#21

Kochana Miriam. To teraz ja . 10/06/1955. portret psychologiczny dla Lili. Poczekam cierpliwie.



Fajnie, ze to zrobiles ,Eremit ! Dzieki. Rzeczywiscie nie moglam sie polapac. Bylam w szoku , gdy weszlam jeszcze raz i zobaczylam to w nowej wersji. Pomyslalam , ze moze za duzo juz tego czerwonego wina na dzisiejszy wieczor. Lol
Odpowiedz
#22

Taki szef to skarb - nie nakrzyczy, a jeszcze poprawi :o Lol Lol
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości