Warsztat 264 - Spektakl
#1

Witajcie,
Zapraszam do kolejnego warsztatu.

W piątek byłam na spektaklu teatralnym.
1. Jaką tematykę miał spektakl? 
2. Kto mi towarzyszył?

Rozwiązanie w następna Nd
Powodzenia!
Odpowiedz
#2

Mag, wg moich kart jakiś ognisty był ten spektaklUśmiech Aż przypomniało mi się widowisko "Fire of Anatolia", które oglądałam lata temu w ruinach rzymskiego teatru w tureckim AspendosUśmiech

1. O czym był spektakl?

Paź buław, Król buław, 5 buław
Układa się to klarownie jako spektakl o konflikcie ojca z synem, ale to pewnie byłoby za prosteOczko  Mam wrażenie, że było w tej sztuce dużo emocji, pokazano w niej napięcia w rodzinie/domu lub w innym środowisku. No i tak jakby tam zaistnieli przedstawiciele różnych pokoleń. Przez tę energię buław odnoszę też wrażenie, że dużo się działo - wartka, dynamiczna akcja. Nie wykluczam też elementów tanecznych lub/i scen walki.

2. Z kim byłaś?

4 buławy, 6 pucharów, przy tasowaniu odsłonił się Król pucharów
Dwie wersje:
a) z kimś, kogo dobrze znasz, od wielu lat (np. koleżanka/koleżanki jeszcze z czasów szkolnych czy też studenckich)
b) z domownikiem (w tej wersji obstawiam raczej życiowego partnera/męża, choć ta 6 pucharów mogłaby też wskazywać na dziecko). Przepraszam, że niezdecydowana jestem, ale jak widzisz karty takie, że "na dwoje babka wróżyła"Oczko
Odpowiedz
#3

Kama, dziękuję za udział! 
Chętnie już bym się odniosła do Twojej interpretacji, ale muszę się wstrzymać do niedzieli i czekam na wypowiedzi innych... Oczko
Odpowiedz
#4

Jasne!

Zapraszamy inne osoby do udziału w warsztacie  Uśmiech
Odpowiedz
#5

Wydawało się, że jest zainteresowanie warsztatami, ale okazuje się, że jednak nie.
Chciałam wziąć udział w warsztacie, a sama go poprowadziłam. Na forum mało się dzieje (żeby nie powiedzieć, że nic się nie dzieje).

Kamo, bardzo dobrze wyczułaś atmosferę sztuki. 
Jednakże tematyką był ognisty romans. Akcja rozgrywa się dzień po ataku na World Trade Center w Nowym Jorku, a bohaterowie dzięki tragedii knują plan prywatnego życia we dwoje. Intryga pełna jest zwrotów akcji, a historia umożliwia aktorom odegranie całego wachlarza emocji. Kije prawidłowo Cię naprowadziły. Paziem był on, królem ona. Ona stawiała warunki. Sceny ociekały namiętnością, walką, płaczem (5 buław).
Na spektaklu byłam z siostrą męża.
A ten spektakl to Strefa Zero, reżyser André Hübnera-Ochodlo

Kolejny warsztat należy do Ciebie. Buźka
Odpowiedz
#6

Dziękuję za weryfikację Uśmiech  Chętnie zobaczyłabym tę sztukę, zainteresowała mnie Twoja opowieść o niej.

Faktycznie ostatnio więcej osób wchodzi tutaj, by coś przeczytać, niż napisać, więc myślę, że nie ma sensu teraz proponowanie kolejnego warsztatu. Istny sezon ogórkowy!Oczko

Będę zaglądać i gdy zobaczę symptomy ożywienia, to zaproponuję warsztat.
Odpowiedz
#7

Nie zdążyłam wziąc udziału w warsztacie, chyba pochłonęło mnie zbieranie ogórków i przetwory. A szkoda, bo chciałam sprawdzić swoje możliwości Uśmiech 

Kamo, kiedy Twój warsztat? Uśmiech
Odpowiedz
#8

Jutro zaproponuję nowy warsztatUśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości