Mój związek
#1

LeCaro mam prośbę o wróżbę dla mojego związku.
Chciałabym zapytać kiedy sytuacja się ustabilizuje w związku , czy mój mąż mówi mi prawdę w pewnej sprawie, co chce mi udowodnić do maja tego roku.
Czy jego uczucia są szczere i co Ja mogę zrobić aby poprawić nasze relacje.
Mam pytanie czy mąż powiedział mi prawdę co robił minionej nocy i z kim?
Dane mogę podać na priv.
Odpowiedz
#2

Iskra, zadałam kartom pytania: 1. Czy mąż jest wobec Ciebie szczery, czy utrzymuje związek z tamtą kobietą?, oraz 2. Dlaczego tak trudno mu uciąć tę znajomość?

Czy mąż jest wobec Ciebie szczery, czy utrzymuje związek z tamtą kobietą?
przełożenie: DIABEŁ-Rycerz kielichów-7 mieczy
rozkład: 3 buławy, As kielichów, Rycerz denarów, MAG, SŁOŃCE, 3 miecze, Król pentakli, SIŁA
Karty pokazują że mąż nie jest wobec Ciebie szczery, ta znajomość trwa i zapewne trwać będzie nadal. Mężowi z trudem przychodzi konsekwentne pracowanie nad Waszym związkiem, wspólne dbanie o niego, bliskość. Brakuje tu szczerych rozmów, konkretnego działania, pielęgnowania Waszej relacji. Emocji jest bardzo dużo, ale niestety każde z Was radzi sobie z nimi na własną rękę - zamiast żebyście robili to wspólnie. 
Z jego strony samo bycie w stałym związku, bycie mężem, wspólna "szara" codzienność - nie są satysfakcjonujące. Wygląda to tak jakby Cię kochał, ale jednocześnie po prostu nie spełniał się w roli głowy rodziny, męża, mężczyzny dla którego stały związek, bliskość, dbanie o rodzinę, to sprawy nadrzędne i najważniejsze. Będzie go męczyć ta sytuacja, to że Cię rani, ale mimo to na podstawie kart powiedziałabym że nadal będzie utrzymywał kontakty z tamtą kobietą. W kartach widać trwanie takiej raniącej Was oboje sytuacji. On wydaje się być w jakimś sensie od tej kobiety emocjonalnie uzależniony, ona mu oferuje coś czego mu brakuje w małżeństwie.

Dlaczego tak trudno mu uciąć tę znajomość?
9 monet, 9 mieczy, Paź kielichów, 3 kielichy
Mąż przeżywa wewnątrz wiele emocji, którymi nie potrafi się dzielić - przeżywa je w samotności i można powiedzieć że zjadają go one od środka. Czuje się w pewnym sensie niewolnikiem swoich wyborów i decyzji życiowych, ograniczany przez swoją codzienność i sprawy materialne. Ta kobieta w łatwy sposób potrafi go podnieść na duchu, zetrzeć zmarszczki z czoła - a jednocześnie niczego od niego nie oczekuje, mogą świetnie funkcjonować osobno na odległość, pełna swoboda. W kontaktach z nią On pozbywa się tych zmartwień które ma w domu, konieczności bycia odpowiedzialnym, z nią jest miło i swobodnie, nie musi na nic się silić, nad niczym pracować, planować przyszłości. Może sobie pozwolić na bycie swobodnym, nadmiernie wrażliwym chłopakiem, zamiast konieczności bycia odpowiedzialnym wspierającym mężem martwiącym się o byt swojej rodziny. W skrócie - kontakty z nią są dla niego odskocznią, sposobem na odstresowanie się.

Wasz związek wydaje się być skomplikowany. Oboje jesteście dobrymi i bardzo emocjonalnymi ludźmi - a jednocześnie coś szwankuje pomiędzy Wami na poziomie komunikacji. Tak jakbyście nie potrafili ze sobą szczerze rozmawiać, wyrazić swoich pragnień, lub rozmawiali ze sobą za rzadko - w związku z czym jedno nie wie czego tak naprawdę chce i oczekuje drugie. Zamykacie się na siebie i skupiacie każde na własnych żalach i oczekiwaniach.
Żadne z Was nie jest prostym, przyziemnym człowiekiem, macie swoje emocje, swoje pragnienia i oczekiwania - ale różnicie się od siebie. Ty chciałabyś mieć poczucie bezpieczeństwa, szczery kontakt z mężem, pewność jutra. On z kolei ma taki charakter, że potrzebuje więcej swobody, przestrzeni, możliwości pobycia czasem tylko samemu lub z kolegami, jakiejś odskoczni od codzienności, chociażby czasu na swoje hobby które miał jeszcze przed Waszym ślubem (np. chodzenie po górach). To jest człowiek który źle się czuje będąc ograniczanym, chciałby czegoś więcej niż tylko praca-dom, praca-dom. W innym wypadku może mieć poczucie przytłoczenia codziennością i szukać ujścia dla swoich emocji poza domem.
Dlatego Wasz związek wymaga pracy, kompromisu, ustalenia wzajemnych oczekiwań - czyli porozumienia w tej kwestii z czego możecie zrezygnować na korzyść partnera, w czym może każde z Was pójść na ustępstwa, a co jest na tyle istotne dla Ciebie i dla niego że nie podlega negocjacjom. 
Jeśli mąż zrozumie Twoje potrzeby, a Ty zrozumiesz jego, jeśli będziecie ze sobą rozmawiać, to w przyszłości każde z Was będzie się mogło odnaleźć w tym małżeństwie. Tak

Wszystkiego dobrego. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

LeCaro dzięki za wróżbę. 
Też podejrzewam, że ta znajomość nadal trwa mimo iż mąż twierdzi, że do maja udowodni mi iż się mylę tylko w jaki sposób? 
Właśnie dla tego byłam ciekawa co takiego zrobi aby to udowodnić. Twierdzi, że to mnie przekona. Źle się czuję kontrolując go. 
Podobno mężczyzna nie może angażować się w dwóch relacjach tak samo
Czy powinnam czekać na rozwój wydarzeń czy jednak coś robić.
Odpowiedz
#4

(22-02-2021, 12:51)Iskra napisał(a):  podejrzewam, że ta znajomość nadal trwa mimo iż mąż twierdzi, że do maja udowodni mi iż się mylę tylko w jaki sposób? . Właśnie dla tego byłam ciekawa co takiego zrobi aby to udowodnić. Twierdzi, że to mnie przekona. 
Zadałam więc to dodatkowe pytanie - "co zrobi by to udowodnić?"
7 kielichów, 10 kielichów, 8 mieczy, 9 mieczy
Sądzę że to jest nierealne żeby On Ci to udowodnił... i albo coś tu kręci, albo sam nie zdaje sobie sprawy że to jest nierealne. Karty pokazują że będzie coś zagadkowego czy też dziwnego w całej tej sytuacji. Nie potrafię Ci konkretnie powiedzieć co on miał na myśli składając taką obietnicę, i jak miałby ją spełnić, ale jedno mogę powiedzieć: nie są to karty prostolinijności, uczciwego podejścia, lecz karty mówiące o czymś do ukrycia, niejasnym i dodatkowo nieprzyjemnym. W głównym rozkładzie miałam Diabła, Rycerza kielichów i 7 mieczy - to również są karty oszukiwania, nieuczciwych zagrywek. Te rozkłady pokazują że On tak jakby w czymś tkwi i nie umie się wyzwolić, choć może nawet by i chciał.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Wiem że coś go dręczy i męczy. Mam jeszcze jedno pytanie o ile możesz mi sprawdzić?
Czy prawda wyjdzie na jaw jak jest i czy mogę coś zrobić aby sytuacja uległa rozwiązaniu?
Odpowiedz
#6

W moich wróżbach jest już odpowiedź na oba te pytania.  Tak
Czy prawda wyjdzie na jaw jak jest 
Myślę że tylko jeśli nadal będziesz go szpiegować i sama coś odkryjesz - bo On dobrowolnie, tj z własnej inicjatywy, raczej niczego Ci nie powie. W kartach nie widać szczerości i jasności...
"Karty pokazują że mąż nie jest wobec Ciebie szczery, ta znajomość trwa i zapewne trwać będzie nadal."
"nie są to karty prostolinijności, uczciwego podejścia, lecz karty mówiące o czymś do ukrycia, niejasnym i dodatkowo nieprzyjemnym. W głównym rozkładzie miałam Diabła, Rycerza kielichów i 7 mieczy - to również są karty oszukiwania, nieuczciwych zagrywek. Te rozkłady pokazują że On tak jakby w czymś tkwi i nie umie się wyzwolić, choć może nawet by i chciał."

i czy mogę coś zrobić aby sytuacja uległa rozwiązaniu?
Jeśli przez "rozwiązanie" rozumiesz wyjście prawdy na jaw, no to tak jak napisałam powyżej... Tylko licz się z tym, że jeśli wciąż będziesz go szpiegować, naciskać, albo naprawdę coś odkryjesz - to może to być początek końca Waszego małżeństwa. Więc dobrze sobie przemyśl czy chcesz tej prawdy ponad wszystko.
Natomiast jeśli miałaś na myśli co możesz zrobić by była szansa na poprawienie relacji pomiędzy Wami i zakończenie tamtej znajomości, to odpowiedź jest tutaj:
"coś szwankuje pomiędzy Wami na poziomie komunikacji. Tak jakbyście nie potrafili ze sobą szczerze rozmawiać, wyrazić swoich pragnień, lub rozmawiali ze sobą za rzadko - w związku z czym jedno nie wie czego tak naprawdę chce i oczekuje drugie. Zamykacie się na siebie i skupiacie każde na własnych żalach i oczekiwaniach.

Ty chciałabyś mieć poczucie bezpieczeństwa, szczery kontakt z mężem, pewność jutra. On z kolei ma taki charakter, że potrzebuje więcej swobody, przestrzeni, możliwości pobycia czasem tylko samemu lub z kolegami, jakiejś odskoczni od codzienności, chociażby czasu na swoje hobby które miał jeszcze przed Waszym ślubem (np. chodzenie po górach). To jest człowiek który źle się czuje będąc ograniczanym, chciałby czegoś więcej niż tylko praca-dom, praca-dom. W innym wypadku może mieć poczucie przytłoczenia codziennością i szukać ujścia dla swoich emocji poza domem."
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

LeCaro bardzo dziękuję Ci za Twoje wypowiedzi bo są bardzo trafne. Tylko jak żyć wiedząc że mąż ukrywa znajomość z inną kobietą przecież to godzenie się na,, zdradę,,. Niechcę aby nasze małżeństwo się rozpadło i on pewno też. Trudno jest nam się dogadać on uważa że Ja mam ciągle pretensje. Pewno coś w tym jest. Czasu razem spędzamy sporo on sam proponuję zabiera mnie ze sobą. Sfera seksualna też funkcjonuje ok. Nie wiem kim dla niego jest ona bo twierdzi że fizycznie mnie nie zdradził. Więc jeśli ich nie łączy romans to głęboka przyjaźń z której trudno zrezygnować obojgu. Tylko w takiej znajomości wcześniej czy później ktoś się bardziej zaangażuje i nie wystarczy mu ten układ. Ta znajomość trwa już lata z tego wiem. Najlepiej by było gdyby ona kogoś poznała ale czy to ich rozłączy? Co robić aby poprawić komunikację?
Odpowiedz
#8

Patrzę na Wasze daty urodzenia... to nie będzie łatwy do utrzymania związek. 
Dla Ciebie niezwykle ważne jest poczucie bezpieczeństwa - a więc pewność materialna, ale i pewność co do partnera. Może być Ci trudno otrzymać to od swojego męża. On wydaje się być człowiekiem który w życiu kieruje się nie tym co racjonalne i pewne, ale raczej emocjami, porywami serca, skrycie przeżywa jakieś swoje wewnętrzne rozterki, dylematy... nie jest to więc mężczyzna na którym można by się oprzeć, czy którego można być 100% pewnym... Ty jesteś osobą bardzo zaborczą jeśli chodzi o podejście do związku, tymczasem On bardzo źle się czuje w sytuacji nakładania mu jakichkolwiek ograniczeń, chce swobody. To są dwie najważniejsze przeciwstawne siły, które będą Was od siebie odpychać i na tym należałoby się chyba skupić jeśli chodzi o pracę nad związkiem.    
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Witam Hazar
Mam pytanie dotyczące sfery związkowej
Czy mój mąż nadal ukrywa kontakty z pewną kobietą i ewentualnie co ich łączy? 
Czy sytuacja w moim małżeństwie w następnym roku się poprawi jeśli chodzi o dogadywanie się?
Dane podam na priv

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14177
Czy to nadal ta sama sytuacja? Nie napisałaś weryfikacji otrzymanej wróżby...

Tak to ta sama sytuacja tylko Ja w tym czasie rozwinęłam się zawodowo i osobiście . Mój rozwój poszedł w kierunku jego pasjii i zawodu. Ale mimo tego nie odczuwam pozytywnych zmian w naszej relacji. Proszę o sprawdzenie co jest tego przyczyná lub kto i ewentualnie co jeszcze mogę w tej sytuacji zrobić.
Odpowiedz
#10

Witaj Iskra
Pytanie: Czy mój mąż nadal ukrywa kontakty z pewną kobietą i ewentualnie co ich łączy?
8 Monet, XIII Wisielec - Nie widzę żadnej kobiety. I niczego przed tobą nie ukrywa, bo ściągnął mi maskę. Coś jest na rzeczy, ale chodzi o pieniądze. Jeśli coś robi, to robi jawnie, a Ty zwyczajnie możesz błędnie interpretować sygnały. Postaraj się spojrzeć na niego obiektywnie. Odłóż na chwile swoje lęki, podejrzliwość, czy swoją niską samoocenę i popatrz na niego z boku.
Coś tam jest, ale żadne romansiko, męczy i trapi go jakąś sprawa, ale ma podłoże materialne, tak jakby kogoś spłacał.

Czy sytuacja w moim małżeństwie w następnym roku się poprawi jeśli chodzi o dogadywanie się?
10 Monet, Rycerz Monet - Powinna się poprawić, ale będzie to kosztowało bardzo dużo pracy. Na efekty też będzie trzeba długo czekać, ale jak nie zrezygnujesz to możliwe że będziesz się cieszyć szczęściem rodzinnym.

ewentualnie co jeszcze mogę w tej sytuacji zrobić?
7 kielichów, Królowa Mieczy - Zejść na ziemie. Przestać snuć domysły. Zastanowić się i logicznie podejść do niego. Jak będziesz myśleć przez pryzmat swoich uczuć, to niczego nie zobaczysz.

Największy błąd jaki popełniamy w ocenie drugiego Człowieka, to mierzenie go swoją miarą.
Inny Człowiek nigdy nie dokona naszych wyborów, nie popełni naszych błędów, nie dostrzeże piękna tam gdzie my, ani nie zauważy zła, które będzie dla nas widoczne.
Jeśli chcemy mieć w miarę poprawny obraz musimy patrzeć i to w zupełności wystarczy.
Chociaż na chwilę trzeba się zatrzymać, wyłączyć emocje, wyciszyć rozum i powinno się udać zobaczyć sprawy takimi jakimi są.
Więcej wiary Iskra

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#11

Hazar bardzo Ci dziękuję za poświęcony mi czas i energię
Twoje wróżby i niesamowity dar dają mi siłę aby nadal wierzyć i starać się aby między nami się poprawiło. Fakt mąż zachowuje się tajemniczo i dużo nie mówi nawet trudno mi się dowiedzieć czy jutro spędzi sylwestra w domu . Dlatego wciąż moje podejrzenia o kontakty z pewną kobietą. Jak bym mogła Cię jeszcze prosić abyś sprawdziła czy ma w Sylwestra dyżur w pracy czy też wróci do domu lub może ma jakieś inne plany i niechce mi powiedzieć? Zginęła mi też kilka miesięcy temu pieczątka i nie wiem czy jest gdzieś w domu?
Odpowiedz
#12

Iskra
Pytanie:Jak bym mogła Cię jeszcze prosić abyś sprawdziła czy ma w Sylwestra dyżur w pracy czy też wróci do domu lub może ma jakieś inne plany i nie chce mi powiedzieć?
2 Miecze - Nie mogę odpowiedzieć. Jeśli chcesz wiedzieć zapytaj męża.

Zginęła mi też kilka miesięcy temu pieczątka i nie wiem czy jest gdzieś w domu?
Królowa Buław - Zostawiłaś ją u jakiejś kobiety, dobrze się znacie, związanej z twoją pracą, albo zainteresowaniami.
Podpytaj koleżanek, pieczątka powinna się znaleźć.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#13

Hazar zapytałam męża o noc Sylwestrową ale się zdenerwował i niechciał mi powiedzieć co robił. Szybko zmienił temat . Więc był to temat niezręczny. Co do pieczątki to myślę, że gdyby miała ją kobieta to by się odezwała bo tam był telefon i adres. Zobaczymy może się jeszcze znajdzie. 
Dziękuję za odpowiedzi co do reszty to zobaczymy z czasem czy pokazały trafnie.
Pozdrawiam Szczęśliwego Nowego Roku 2023.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości