Praca, związki
#1

Witaj, proszę o postawienie kart na te 2 pytania:
1. czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy pojawi się w moim życiu ktoś do poważnego związku?
2. czy w 2021r. uda mi się zmienić pracę i dostać pracę dobrze płatną u innego pracodawcy? On w tym roku już nie przyjmuje nikogo więc liczę że uda się w następnym roku,(dane pracodawcy na priv). Pozdrawiam
Odpowiedz
#2

(31-05-2020, 11:16)Rozalka napisał(a):  Witaj, proszę o postawienie kart na te 2 pytania:
1. czy w ciągu najbliższych 3 miesięcy pojawi się w moim życiu ktoś do poważnego związku?
2. czy w 2021r. uda mi się zmienić pracę i dostać pracę dobrze płatną u innego pracodawcy? On w tym roku już nie przyjmuje nikogo więc liczę że uda się w następnym roku,(dane pracodawcy na priv). Pozdrawiam
Rozalka, rozłożyłam karty na te dwa pytania... Uśmiech
Karty pokazują Cie jako osobę samotną i jest to sytuacja która Cie w jakiś sposób dręczy, dobija, nie widzisz jak mogłabyś ją rozwiązać... w przeszłości był ktoś Twoim życiu, ale to był raczej romans niż związek.
Widać też że chciałabyś czegoś nowego, i jesteś na progu jakichś zmian w swoim życiu, co wynika z rozczarowania tym co było dotąd... to Ci się już po prostu sprzykrzyło, obrzydło.
Ale powiem od razu - nie będzie Ci łatwo wejść w poważny związek. Jesteś pokazana w kartach jako osoba bardzo zamknięta w sobie, trudna do rozgryzienia, mająca kłopot z otworzeniem się na spontaniczny rozwój relacji, z poddaniem się uczuciom, zaufaniem komuś. Widać Cię w karcie Pazia mieczy - jeśli widzisz że coś "nie rokuje", to sama ucinasz taki kontakt. Jesteś bardzo konkretna, racjonalna i krytyczna wobec ewentualnych "kandydatów" do związku - u Ciebie zawsze najpierw jest rozsądek, kalkulacja i kierowanie się rozumem... więc możesz nawet hamować pojawiające się emocje i uczucia, uważać je za "płoche", chwilowe czy niepoważne, nie pozwolić się im rozwijać, ucinać je. Na pierwszym miejscu jest zawsze umysł i konkret. Karta rady to Królowa Kielichów - pozwól sobie na miłość, pozwól się ponieść uczuciom.

W ciągu najbliższych 3 miesięcy będziesz skupiona przede wszystkim na sprawach zawodowych, finansowych... praca to będzie bezapelacyjnie Twój priorytet. Nawet jeśli pojawi się jakaś nowa znajomość, to karty pokazują dosłownie brak zagłębiania się w sprawy uczuciowe. Tak więc nie ma mowy o poznaniu kogoś, z kim chciałabyś stworzyć poważniejszy związek.

Jeśli chodzi o tę pracę w 2021 roku... tak, uważam że jest na to realna szansa, ale trzeba będzie powalczyć. Może ujmę to tak: karty pokazują trudności i jakieś niejasności. W kartach mam aż trzy królowe - bardzo silna energia żeńska. Myślę, że jakaś kobieta - a nawet dwie kobiety - odegrają w przyszłym roku w Twoich sprawach zawodowych kluczową rolę. Po pierwsze - jest ostrzeżenie od kart byś uważała na kobietę, która będzie stwarzać pozory życzliwości, pomocności, serdeczności... ona tak naprawdę może się okazać nieuczciwa, fałszywa, podstępna. Ale jest tez możliwość że druga, inna kobieta Ci pomoże znaleźć dobre rozwiązanie, wyciągnie pomocną dłoń. Nie powiem Ci czy na 100 % będziesz pracować akurat w tym miejscu o które pytasz, ale moim zdaniem Twoje ewentualne kłopoty znajdą koniec końców pozytywne rozwiązanie i jeśli chodzi o pracę będziesz naprawdę zadowolona. Tak

Pozdrawiam Cię i życzę powodzenia. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Dziękuję za poświęcony czas i energię. Bardzo trafnie opisałaś mój charakter i podejście do spraw sercowych. Co do drugiej części wróżby, może być w tym trochę racji (jeśli chodzi o trudności i niejasności), ponieważ chcę ją podjąć przeciwko i bez wiedzy jednej osoby (kobiety) Zawstydzony   Wrócę za 3 miesiące, pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#4

O.K., rozumiem ... dziękuję Ci za weryfikację. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Weryfikacja numer 2 - już czas. Nic się nie zadziało w temacie uczuć, żadne zmiany nie nastąpiły, nie poznałam nikogo interesującego.                     Jeśli chodzi o tę pracę to mogę napisać tylko tyle, że dotarła do mnie bardzo pozytywna wiadomość - osoba niezbyt mi przychylna nie będzie tam już pracować. Więcej będę wiedziała już w grudniu.  Głupek    Czy mogę Cię jeszcze prosić o wróżbę? Czy do moich 30 urodzin poznam kogoś do poważnego związku?  Buziak Pozdrawiam i dziękuję, Rozalka
Odpowiedz
#6

(15-09-2020, 19:50)Rozalka napisał(a):  Czy mogę Cię jeszcze prosić o wróżbę? Czy do moich 30 urodzin poznam kogoś do poważnego związku?  Buziak Pozdrawiam i dziękuję, Rozalka

Rozalka, ujmę to tak: życie przeważnie jest bardzo logiczne, wypadki nielogiczne to tylko bardzo mała jego część... tak więc to co siejemy, to później zbieramy.

A więc do rzeczy... karty z przełożenia - 4 buławy, Królowa Denarów, 8 denarów - mówią o tym jak wygląda Twoje życie: praca-dom, praca-dom, praca-dom. Karty te mówią jednak również, że wcale nie czujesz się z tym nieszczęśliwa czy osamotniona, dom i praca dają Ci bowiem poczucie pewności, stabilizacji. I trzecia rzecz o której mówią te karty: jesteś osobą baaardzo zamkniętą w sobie, mającą wiele swoich wydeptanych ścieżek, przyzwyczajeń, poglądów czy priorytetów, które w dużym stopniu Cię ograniczają na możliwość wprowadzenia do swojego życia zupełnie nowego, obcego - a więc niewiadomego i niepewnego - pierwiastka, jakim byłby bliski związek z drugą osobą, będącą zupełnie odrębnym, nowym i obcym Światem. 

Przejdźmy do rozkładu...
W kartach rysujesz się trochę jak taka Zosia-Samosia, niezwykle ambitna - ZBYT ambitna, perfekcjonistka. Ja wszystko zrobię sama, padnę na nos, ale zrobię  to SAMA, bo nikt tego nie zrobi tak dobrze jak ja. Dlaczego to podkreślam... Gdzie w tym jest miejsce na drugą osobę, a zwłaszcza na mężczyznę - który zazwyczaj ma swoje ambicje? Na współpracę, podział ról, partnerstwo? Czy byłabyś w stanie pogodzić się z tym, że Twoje zdanie nie jest decydujące? No dobrze, załóżmy że spotykasz mężczyznę, który Ci się podporządkowuje i Ty będziesz rządzić całkowicie. No ale z ręką na sercu - chciałabyś takiego miękkiego mężczyznę u swojego boku? Oczywiście że nie. Facet to ma być facet, żeby Ci się spodobał, musisz go szanować, powinien być więc silny. Tylko że taki prawdziwy facet nie będzie chciał grać drugich skrzypiec... i tu koło się zamyka. Bezradny 
7 buław, 7 kielichów, Siła, 10 buław, 7 denarów, 6 buław, Sprawiedliwość... te wszystkie karty mówią o tym o czym wspomniałam powyżej. Nie widać tu mężczyzny do poważnego związku (przynajmniej w czasie na który kładłam karty - do stycznia 2021)... i jeśli nie zrobisz przestrzeni dla tego mężczyzny w swoim życiu - to już Cię uprzedzam, że również w dalszej perspektywie będzie Ci ciężko wejść w poważny związek. 7 kielichów jako karta "problemu" mówi, o niewłaściwym podejściu do tematu, o wyobrażeniach na ten temat (jak miałby ten związek wyglądać) które są zupełnie niepowiązane z rzeczywistością.
7 buław i 10 buław jako karta rozpoczynająca i kończąca - to są karty takie, powiedzmy, wysiłkowe... czyli można sobie coś zorganizować w kontaktach damsko-męskich, ale to będzie takie wymuszone, na siłę... nie takie jak powinno być. 7 denarów z Siłą i 10 buław, to karty mówiące oczywiście o maksymalnym skupieniu na materii w okresie o który pytasz, ale również o tym o czym mówi 7 buław i 7 kielichów - jesteś bardzo pozamykana i skupiona na swoim świecie wewnętrznym (myślach, marzeniach, emocjach), nie wychodzisz do ludzi, nie otwierasz się na nich, co najwyżej czekasz... to jest i będzie w tej sferze duży problemem. 
Jako radę masz kartę Sprawiedliwości. Musisz być ze sobą szczera - spojrzeć sobie w twarz, przeanalizować czy naprawdę teraz chcesz, a przede wszystkim czy potrafisz wpuścić do swojego życia mężczyznę... jak to się ma stać - tak realnie... co robisz w tym celu... czy Twoje duże oczekiwania wobec tego potencjalnego mężczyzny nie tworzą bariery przez którą trudno się przedostać komuś kto nie spełnia w 100% tych oczekiwań? Myślę że trzydziestka to idealny czas na takie przemyślenia i potencjalne zmiany w podejściu do tematu czego Ci serdecznie życzę. Uśmiech Pociesza 
A tak na marginesie - czy nie masz gdzieś w swoim otoczeniu wysokiego chudego ciemnowłosego mężczyzny w okularach? Może błądzisz myślami w chmurach, a niedaleko jest ktoś, komu warto byłoby poświęcić więcej uwagi?... A jeśli nie znasz go jeszcze teraz... to on może się pojawić w Twoim otoczeniu w przyszłości - pamiętaj wtedy o tym, i daj mu szansę. Oczko Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

LeCaro
(15-09-2020, 19:50)Rozalka napisał(a):  Czy mogę Cię jeszcze prosić o wróżbę? Czy do moich 30 urodzin poznam kogoś do poważnego związku?  Buziak Pozdrawiam i dziękuję, Rozalka

Rozalka, ujmę to tak: życie przeważnie jest bardzo logiczne, wypadki nielogiczne to tylko bardzo mała jego część... tak więc to co siejemy, to później zbieramy.

A więc do rzeczy... karty z przełożenia - 4 buławy, Królowa Denarów, 8 denarów - mówią o tym jak wygląda Twoje życie: praca-dom, praca-dom, praca-dom. Karty te mówią jednak również, że wcale nie czujesz się z tym nieszczęśliwa czy osamotniona, dom i praca dają Ci bowiem poczucie pewności, stabilizacji. I trzecia rzecz o której mówią te karty: jesteś osobą baaardzo zamkniętą w sobie, mającą wiele swoich wydeptanych ścieżek, przyzwyczajeń, poglądów czy priorytetów, które w dużym stopniu Cię ograniczają na możliwość wprowadzenia do swojego życia zupełnie nowego, obcego - a więc niewiadomego i niepewnego - pierwiastka, jakim byłby bliski związek z drugą osobą, będącą zupełnie odrębnym, nowym i obcym Światem.     
                                                                                                                                                                                  
Praca dom, dom praca, z tym to całkowita prawda. Pieniądze dają mi poczucie bezpieczeństwa, aczkolwiek są takie momenty że jest mi przykro, że nie mam faceta u boku. Mam swoje terytorium i nie dopuszczam ludzi zbyt blisko siebie - jestem ostrożna w kontaktach z ludźmi. To się zgadza.

Przejdźmy do rozkładu...
W kartach rysujesz się trochę jak taka Zosia-Samosia, niezwykle ambitna - ZBYT ambitna, perfekcjonistka. Ja wszystko zrobię sama, padnę na nos, ale zrobię  to SAMA, bo nikt tego nie zrobi tak dobrze jak ja. Dlaczego to podkreślam... Gdzie w tym jest miejsce na drugą osobę, a zwłaszcza na mężczyznę - który zazwyczaj ma swoje ambicje? Na współpracę, podział ról, partnerstwo? Czy byłabyś w stanie pogodzić się z tym, że Twoje zdanie nie jest decydujące? No dobrze, załóżmy że spotykasz mężczyznę, który Ci się podporządkowuje i Ty będziesz rządzić całkowicie. No ale z ręką na sercu - chciałabyś takiego miękkiego mężczyznę u swojego boku? Oczywiście że nie. Facet to ma być facet, żeby Ci się spodobał, musisz go szanować, powinien być więc silny. Tylko że taki prawdziwy facet nie będzie chciał grać drugich skrzypiec... i tu koło się zamyka. Bezradny 

Tak, jestem ambitna. Lubię zdobywać sama, mam swoją dumę. Nie lubię "wisieć" i żerować na kimś. Dobra zdobyte swoją pracą smakują lepiej i dają mi większa satysfakcję.  Nie potrafiłabym siedzieć w domu na cudzym utrzymaniu. Tak, facet to ma być facet, musi wiedzieć czego chce. Najlepiej jakby szedł na równi ze mną.

7 buław, 7 kielichów, Siła, 10 buław, 7 denarów, 6 buław, Sprawiedliwość... te wszystkie karty mówią o tym o czym wspomniałam powyżej. Nie widać tu mężczyzny do poważnego związku (przynajmniej w czasie na który kładłam karty - do stycznia 2021)... i jeśli nie zrobisz przestrzeni dla tego mężczyzny w swoim życiu - to już Cię uprzedzam, że również w dalszej perspektywie będzie Ci ciężko wejść w poważny związek. 7 kielichów jako karta "problemu" mówi, o niewłaściwym podejściu do tematu, o wyobrażeniach na ten temat (jak miałby ten związek wyglądać) które są zupełnie niepowiązane z rzeczywistością.
7 buław i 10 buław jako karta rozpoczynająca i kończąca - to są karty takie, powiedzmy, wysiłkowe... czyli można sobie coś zorganizować w kontaktach damsko-męskich, ale to będzie takie wymuszone, na siłę... nie takie jak powinno być. 7 denarów z Siłą i 10 buław, to karty mówiące oczywiście o maksymalnym skupieniu na materii w okresie o który pytasz, ale również o tym o czym mówi 7 buław i 7 kielichów - jesteś bardzo pozamykana i skupiona na swoim świecie wewnętrznym (myślach, marzeniach, emocjach), nie wychodzisz do ludzi, nie otwierasz się na nich, co najwyżej czekasz... to jest i będzie w tej sferze duży problemem. 
Jako radę masz kartę Sprawiedliwości. Musisz być ze sobą szczera - spojrzeć sobie w twarz, przeanalizować czy naprawdę teraz chcesz, a przede wszystkim czy potrafisz wpuścić do swojego życia mężczyznę... jak to się ma stać - tak realnie... co robisz w tym celu... czy Twoje duże oczekiwania wobec tego potencjalnego mężczyzny nie tworzą bariery przez którą trudno się przedostać komuś kto nie spełnia w 100% tych oczekiwań? Myślę że trzydziestka to idealny czas na takie przemyślenia i potencjalne zmiany w podejściu do tematu czego Ci serdecznie życzę. 

A tak na marginesie - czy nie masz gdzieś w swoim otoczeniu wysokiego chudego ciemnowłosego mężczyzny w okularach? Może błądzisz myślami w chmurach, a niedaleko jest ktoś, komu warto byłoby poświęcić więcej uwagi?... A jeśli nie znasz go jeszcze teraz... to on może się pojawić w Twoim otoczeniu w przyszłości - pamiętaj wtedy o tym, i daj mu szansę. 
Mam w swoim otoczeniu chudego i wysokiego chłopaka, tyle że to ciemny blondyn bez okularów. W pracy siedzi obok mnie   Ale chyba nie jest mną zainteresowany  Dziękuję za wróżbę, zweryfikuję w styczniu. Pozdrawiam ciepło Rozalka  
Odpowiedz
#8

Dziękuję Ci bardzo za weryfikację, Rozalka. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości