Praca 2021
#1

Czy mogę Cię prosić o wróżbę na 2021 rok: czy wyjadę do pracy za granicę? 
Serdecznie pozdrawiam  Kwiatek
Odpowiedz
#2

Czy mogę Cię prosić o wróżbę na 2021 rok: czy wyjadę do pracy za granicę? 
Serdecznie pozdrawiam  Kwiatek
Rozalka... wyciągnęłam dla Ciebie karty na ten wyjazd za granicę, tak jak prosiłaś opisuję rozkład:
Przełożenie:
Paź buław, Siła, 5 mieczy
Karty pokazują jakieś przemocowe działania, bez oglądania się na innych... niemiłe, z tupetem, lub nie do końca uczciwe. Otoczenie (możliwe że jakieś konkretne osoby) nie będzie Ci sprzyjać, niewykluczone też że praca o którą byś się starała byłaby nie całkiem legalna. Tak czy inaczej karty nie zapowiadają sukcesu... nie uda Ci się postawić na swoim i zrealizować planów.
Rozkład:
teraźniejszość - 5 kielichów, przeszłość - 5 mieczy, źródło problemu - As buław, rada - Świat, to co nieuniknione - 4 denary, wynik - Eremita, Królowa mieczy.
Karty pokazują że wyjazd za granicę byłby dla Ciebie pewnego rodzaju ucieczką, rozpoczęciem nowego rozdziału... pieniądze raczej nie są głównym celem. Przeżyłaś smutne, przykre rzeczy, chciałabyś zapomnieć, odciąć się od tego.
A sprawa na przyszły rok rysuje się tak: pomimo że karty doradzają wyjazd za granicę (a więc byłoby to dla Ciebie rzeczywiście korzystne), to będzie on u Ciebie w jakiś sposób całkowicie zablokowany. Niestety nie widzę żeby Ci się udało wyrwać... Owszem, karty mówią o dużych chęciach, pragnieniach, myśleniu o tym... jednak mimo to nie wyjedziesz, zostaniesz tak jakby "uziemiona" w domu, i zapewne będziesz się w nim czuć bardzo samotnie, odizolowana. Możliwe że weźmiesz się w tym czasie za jakąś naukę, dokształcanie. Jednak karty nie pokazują żadnych istotnych zmian względem obecnej sytuacji, plany zostaną przesunięte w czasie. Niewykluczone że pewną rolę odegra w tym wszystkim jakaś nieżyczliwa Ci kobieta.
Pozdrawiam Cię serdecznie. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Dziękuję LeCaro za wróżbę. Na dzień dzisiejszy mogę napisać tyle, że praca jest nielegalna. Tak, chcę zmienić otoczenie na jakiś czas i to prawda że ostatnio miałam przykre doświadczenia. Pragnę uciec z kraju. Nie wiem o jaką kobietę może chodzić. Mam nadzieję że to się nie sprawdzi!!! Pozdrawiam  Buźki
Odpowiedz
#4

Miejmy nadzieję  Pociesza ...pozdrawiam serdecznie.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

witaj LeCaro, powracam z weryfikacją: zostałam przyjęta do pracy za granicą. Zaczynam pod koniec maja. W rekrutacji brało udział dwóch facetów- obaj potwierdzili chęć zatrudnienia mnie. Mam dylemat dotyczący wyjazdu, stąd prośba o postawienie kart na następujące pytania: 
1. Rozważam podróż własnym samochodem (dystans jest spory bo 1700 km i trochę się boje), ale w grę wchodzi też autobus. 
Co radzą karty, jazdę samochodem czy autokarem? Co będzie dla mnie korzystniejsze / bezpieczniejsze?
2. Czy pracodawca będzie zadowolony z mojej pracy i zechce ze mną dłużej współpracować? 
Pozdrawiam serdecznie  Buziak
Odpowiedz
#6

Rozalka, a więc odpowiadam: 
1. Co radzą karty, jazdę samochodem czy autokarem? Co będzie dla mnie korzystniejsze / bezpieczniejsze?
Jazda autokarem: 5 denarów, 10 mieczy, 4 kielichy
Jazda samochodem: 4 buławy, Rycerz buław, Paź buław
Tu się nawet nie ma co zastanawiać - zdecydowanie samochód. Ja nawet nie wiem czy jazda autokarem będzie możliwa, jeśli wpłaciłabyś wcześniej pieniądze za bilet, to mogłaby zostać odwołana i zostałabyś na lodzie... widać straty, złą sytuację i rozczarowanie. Nie, zdecydowanie odradzam autokar.
Natomiast gdybyś zdecydowała się jechać samochodem, to mogłyby Cię spotkać jakieś "przygody" po drodze, ale raczej w pozytywnym tego słowa znaczeniu - np. poznanie kogoś, zobaczenie ciekawych miejsc itp., widać w kartach optymizm, "naładowanie" energią i podekscytowanie. Niewykluczone że wzięłabyś jeszcze kogoś do samochodu (np. autostopowicza lub kogoś z rodziny). Jazda - pomimo dalekiego dystansu - minęłaby Ci nadspodziewanie szybko. Wskazany byłby spokój, uważność, unikanie nagłych zwrotów czy zmian, panowanie nad tym co robisz, nerwy na wodzy. Ja tam się nie znam na autach, ale jedna rada: pilnuj by samochód się jakoś nie "zagotował", nie przegrzał (może np. odpowiedni poziom płynu w chłodnicy?), albo żebyś się Ty nie przegrzała, bo same ogniste buławowe karty są. Oczko
2. Czy pracodawca będzie zadowolony z mojej pracy i zechce ze mną dłużej współpracować?
Co jest: Księżyc, Co przeszkadza: Świat, Co sprzyja: 2 kielichy, Co będzie: 6 buław + Cesarz

Jak najbardziej. Uśmiech
Karty pokazują, że mogą być jakieś przeszkody "ze Świata", czyli z zewnątrz - być może chodzi np. o jakieś przepisy związane z zatrudnieniem obcokrajowców, albo ograniczenia z powodu pandemii. Natomiast 2 kielichy zapowiadają, że Twoja współpraca z pracodawcą będzie się układać bardzo dobrze, a 6 buław + Cesarz pokazują nawet chęć awansowania Cię lub dania lepszych warunków czy podwyżki.
Bardzo dobrze się zapowiada, więc życzę Ci powodzenia! Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Wielkie dzięki LeCaro za poświęcony czas, na ten moment nie mogę nic zweryfikować. Pełną weryfikację przedstawię jesienią, gdy będzie już po wszystkim. Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#8

Witaj LeCaro powracam z weryfikacją. Sprawdziło się wszystko. Walka o pracę była zacięta,  były trudności i nieprzychylni ludzie. Te Królowe  z rozkładu też się pojawiły. I odegrały kluczową rolę. Nie dostałam tej pracy ponieważ jak się dowiedziałam, zostały przyjęte 2 kobiety (szef sam mi powiedział że uczciwie że to jego kuzynki ). Pojawiła się też życzliwa Pani która potraktowała mnie jak córkę, pomogła mi w znalezieniu innej pracy, i faktycznie nie pracowałam w miejscu o które pytałam. Byłam bardzo zadowolona z  tej pracy. Poznałam tam super ludzi. Tylko niestety umowa była na krótki okres czasu. Jesteś LeCaro Wróżką pierwszorzędną.  Kwiatek Dostałam od Pani która mi pomogła propozycję wspólnej emigracji do pracy jeszcze w tym roku. Czy możesz postawić karty na pytania: 1. Czy wyjazd się odbędzie? Jeśli tak to jest pytanie numer 2. Czy dam sobie radę w tej pracy? Dane prześle prywatnie. Pozdrawiam i dziękuję Rozalka  Buźki
Odpowiedz
#9

Dziękuję serdecznie za weryfikację. Uśmiech
Tak, prześlij mi swoje dane, oraz nazwę kraju i imię kobiety z którą miałabyś tam wyjechać (jeśli znasz jej datę ur. to byłoby fajnie, ale jak nie, to też sobie jakoś poradzę).

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#10

Wysłałam do Ciebie wszystkie informacje o które prosiłas. Jeśli nie doszły, daj znać Rotfl
Odpowiedz
#11

Doszły, dziękuję. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#12

Ja też dziękuję  Buziak
Odpowiedz
#13

Rozalka, wróżba na wyjazd z ta Panią:
As mieczy, As denarów, 7 kielichów, 4 denary, 7 denarów, Król denarów, 8 denarów, Paź kielichów
1. Czy wyjazd się odbędzie? (w tym roku)
Tak, wygląda na to, że będzie taka możliwość, choć może się to trochę opóźnić. Natomiast albo ogólnie wyjazd z tą Panią, albo sama praca, którą tam mogłabyś wykonywać miałaby jakieś słabe strony, minusy, z których możesz sobie nie do końca obecnie zdawać sprawę. Widać możliwość popełnienia jakiegoś błędu, przeoczenia, czy po prostu złej decyzji. Widać tu, że przy planowaniu tego wyjazdu nie powinnaś się zdawać raczej na tę kobietę i na jej opinię, sama powinnaś podjąć decyzję, rozsądnie rozważając wszystkie za i przeciw. W ogóle ja jakoś nie widzę tego wspólnego wyjazdu czy wspólnej pracy. Być może ta kobieta się rozmyśli, może będzie coś kręcić, a być może nie będzie mogła jechać... a może po prostu naobiecywała Ci za dużo, na wyrost? W każdym razie te plany są pokazane jako nierealne i lepiej nie licz na nią za bardzo z tą pracą, licz na siebie. To nie znaczy że ta pani nie miała dobrych chęci proponując Ci wspólny wyjazd, być może miała, ale te jej plany były chyba zbyt optymistyczne, naopowiadała Ci różnych rzeczy, odmalowała wszystko w różowych barwach - tymczasem rzeczywistość może okazać się dużo mniej kolorowa niż w tych opowieściach.
To co już tu widzę, to to że ta praca może nadwerężać i negatywnie wpływać na nogi, szczególnie na kolana, możliwe że również i na kręgosłup.
2. Czy dam sobie radę w tej pracy?
Przez to co Ci naopowiadała ta pani Twoje oczekiwania i wyobrażenia na temat tego wyjazdu i pracy, mogą się okazać niezgodne z zastaną rzeczywistością. Praca pokazuje się jako trudna, żmudna, i prawdopodobnie fizycznie byłoby Ci trudno jej podołać.
No i właśnie może być ten kłopot - tak jak napisałam - z nogami, z kolanami, kostkami.
Ogólnie rzecz biorąc uważam, że ciężko by Ci było poradzić sobie w tej pracy. Może przemyśl sobie jeszcze, czy jest to zajęcie odpowiednie dla Ciebie... Karty doradzają, żebyś sama się rozglądnęła za pracą i nie podejmowała żadnych zobowiązań odnośnie tego wyjazdu. Pociesza
Pozdrawiam serdecznie. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#14

Dziękuję LeCaro za rozkład. Mhhm czyli to znaczy że lepiej będzie jeśli sama czegoś poszukam? Karty to praktycznie same Denary, więc pewnie bezrobocie mi nie grozi. Pożyjemy, zobaczymy.  Kwiatek Pozdrawiam
Odpowiedz
#15

Cześć, powracam z weryfikacją wróżby. Podjęłyśmy wspólną decyzję że zostajemy w kraju.  W celu reperacji zdrowia oraz załatwienia bieżących spraw. Plany przesunięte na rok następny. Dla nas obu wyjazd w tym czasie był niekorzystny, więc się rozmyśliłyśmy. Plany Były jednak zbyt optymistyczne, tak jak pisałaś. Drugiej części wróżby nie dam rady zweryfikować. Jak zwykle w punkt  Oklaski Pozdrawiam  Buźki
Odpowiedz
#16

Rozalka, serdecznie dziękuję Ci za weryfikację. 
Życzę powodzenia w szukaniu odpowiedniej pracy! Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#17

Witaj, weryfikacja numer 2. Wróżba się jednak sprawdziła. Owszem, zostałam przyjęta do pracy, lecz pracodawcy (dwóch głupków jak się okazało) wystawiło mnie do wiatru kilka dni przed rozpoczęciem tej pracy oraz oczywiście przed samym zagranicznym wyjazdem.  Zły  Nie szkoliłam się ani nie uczyłam w tym czasie. Kto wie, może i stała za tym jakaś kobieta? Dalsza część wróżby ( pytania o transport i dalsze zatrudnienie) nie miała szans się wypełnić, pytając o to nie sądziłam, że mnie wystawią. Pozdrawiam  Buźki
Odpowiedz
#18

Dziękuję Ci bardzo za weryfikację... no tak... przykro że tak to się spełniło. Pociesza

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości