Wróżba na 2021
#1

Witaj Hazar,
Czy mogę prosić o wróżbę? Ostatnio martwię się o zdrowie mojego taty. Ma problemy związane z układem pokarmowym. Niestety nie chce iść do lekarza i wykonać badań. Mówi, że to na pewno nic poważnego. Bardzo mnie to martwi i dlatego chciałabym sprawdzić co na ten temat mówi tarot. Dane taty podam na PW
Pytanie drugie: czy w najbliższym czasie spotkam człowieka, z którym stworzę związek?
Odpowiedz
#2

Witaj Neko
Pytanie: czy w najbliższym czasie spotkam człowieka, z którym stworzę związek? ( rama czasowa 1 rok do przodu)
Król Kielichów - Tak jak najbardziej tak, spotkasz takiego człowieka z którym stworzysz związek oparty na uczuciach Oczko
Możliwe że będzie trochę starszy od Ciebie ale niedużo i miał dłuższe włosy, ale będzie bardzo czuły i będzie to okazywał.
Okoliczności poznania ?-  As Mieczy z III Cesarzową - podczas jakieś wizyty się spotkacie w związku z pielęgnacją ciała ( lekarz, dentysta, kosmetyczka. fryzjer) bądź zakupy bo widzę jajka w koszyku.

Co do taty to zapytam tak:
Czy Twoje obawy ( podejrzenia) są słuszne co do jego zdrowia ?
I Mag - wyolbrzymiasz te dolegliwości, trochę sama się nakręcasz, z dietą tylko coś tam szwankuje.
Sprawdzić trzeba czy nie jest za ostro, za słono czy za słodko. Flora jelit jest zaburzona bo połowa świeci na czerwono, trzeba ją wspomóc jakimiś jogurtami czy kefirami.
On pokazał się jako "stary człowiek" ma prawo, by coś tam niedomagało, człowiek w czasie swojego życia, zwyczajnie się zużywa Oczko
Dociągnęłam jeszcze IX Pustelnika - to po prostu starość Oczko tak ona wygląda Oczko nie trzeba się jej bać, też potrafi być piękna.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziękuję za wróżbę Uśmiech. Jeżeli chodzi o moje obawy, co do zdrowia taty, to może faktycznie je wyolbrzymiam, ale w rodzinie było kilka przypadków nowotworów układu pokarmowego i dlatego się martwię. Flora jelitowa pewnie faktycznie jest zaburzona, ponieważ tata nie stosuje zdrowej diety.
Wróżba dotycząca związku jest bardzo optymistyczna Uśmiech. Za jakiś czas napiszę, czy coś się wydarzyło.
Odpowiedz
#4

Witaj Hazar,
chciałabym poprosić Cię o wróżbę na 2021. Jaki on dla mnie będzie? Czy przyniesie jakieś niespodzianki? Co mnie czeka w sprawach zawodowych i w kwestii ogólnych kontaktów międzyludzkich? Dane wyśle w PW.
Odpowiedz
#5

Witaj Neko
Pytania :
Rok 2021 - Jaki on dla mnie będzie? Paź monet, 7 kielichów, 9 monet - To będzie dobry rok, staniesz przed szansą na realizację planów i marzeń. Pokazuje się stabilizacja i metoda drobnych kroczków, która przybliży cię do sięgnięcia po życie w dobrobycie. Tak jakby wreszcie została wykorzystana wiedza nabyta, albo te wcześniejsze inwestycje w samorozwój zaczęły właśnie teraz procentować .

Czy przyniesie jakieś niespodzianki? -  5 kielichów - Rok 2021 przyniesie jakiś żal, jakąś stratę, ale strata nie będzie pełna, coś tam jeszcze zostanie( dołożenie I Mag) pozbawisz się złudzeń co do jakiejś osoby, padnie jakaś iluzja, którą ktoś dla ciebie tworzył. Trochę może zaboleć. Ale finalnie i tak z tego z godnością wychodzisz ( patrz odpowiedz jaki będzie dla Ciebie 2021)
 
Co mnie czeka w sprawach zawodowych? 4 buław, Paź kielichów, As mieczy - Pieniędzy wielkich nie widać, ale jest stabilizacja. Dookoła się wszystko pali i wali, a Ty możesz spokojnie złapać oddech. Jest nawet miło i przyjemnie. Dodatkowo będzie można liczyć na jakąś jasność warunków i przejrzystość umów. Ten rok nie powinien niczego złego przynieść w kwestiach zawodowych.

i w kwestii ogólnych kontaktów międzyludzkich? XIV Umiarkowanie, 5 monet - również bez zmian, jak było do tej pory, to będzie tak nadal, może tylko doskwierać bardziej samotność i brak kontaktów, ale to też przez ten czas teraz jaki mamy. No i może to się wiązać z tą niespodzianką.

Neko rok będzie dla Ciebie bardzo wyważony , masz same spokojne karty, tylko te 5 trochę brużdżą, ktoś może odejść z Twojego życia i może być ciężko wypełnić po tym kimś pustkę, ale to i tak wyjdzie ci na dobre Oczko  pięknie Cię widzę na końcu roku, skupiona na sobie i Piękna.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Dziękuję za wróżbę Uśmiech. Mam nadzieję, że to rzeczywiście będzie dobry rok, w którym będę skupiona na sobie i przybliży mnie on do spełnienia marzeń. Jeżeli chodzi o sprawy zawodowe, to faktycznie tak jak karty pokazały, w mojej aktualnej pracy nie ma szału, ale jest stabilizacja, spokój i miła atmosfera. Widzę co się dzieję wokół mnie i nie mam najgorszej sytuacji, ale mam nadzieję, że w drugiej połowie roku (jeśli sytuacja z pandemią się uspokoi) znajdę coś lepszego pod względem finansowym i pod względem wykorzystywania swoich możliwości, chociaż z drugiej strony lepsza pewna i spokojna praca niż wielkie obietnice, a potem zawód. Z tymi 5 domyślam się o kogo chodzi, ale zobaczymy co przyniesie czas.
Odpowiedz
#7

Dobry wieczór Hazar,
na początku października wywróżyłaś mi, że w ciągu roku spotkam człowieka, z którym stworzę związek. Podoba mi się pewien chłopak (niewysoki brunet), który pracuje w sklepie, w którym zazwyczaj robię zakupy. Wydaje mi się miły i sympatyczny, ale tak naprawdę nic o nim nie wiem i przez to boję się zagadać. Czuję się z tym trochę jak nastolatka Oczko, ale w kontaktach damsko-męskich jestem nieśmiała i dlatego tak jest Chciałabym wiedzieć, czy on w ogóle mnie kojarzy i czy powinnam się przełamać i zaproponować mu spotkanie? Dane wyślę w PW.
Odpowiedz
#8

Witaj Neko
Pytanie: czy on w ogóle mnie kojarzy?
3 Buławy - Tak średnio Oczko Jakieś wspomnienie Ciebie ma, jak wychodzisz, bo pokazujesz się w drzwiach i zapamiętał twoje buty jakieś muszkieterki i płaszcz, takie skojarzenie w nim wywołałaś "muszkieter". No chyba że masz okulary jak mucha Oczko

i czy powinnam się przełamać i zaproponować mu spotkanie?
10 kielichów, XIX Słońce - Tak, to jest dobry pomysł żeby się przełamać, Za dużo wspólnego nie macie, ale to nie przeszkadza żeby wspólnie fajnie spędzić czas.
Dodatkowo jakoś wam po drodze w tematach astronomii, astrologii i zmian klimatycznych. Czyli jest potencjał by złamać pierwsze zawstydzenie.

Gorącego romansu nie widać, czy tkliwej miłostki, ale fajna znajomość już tak Oczko piwa można się razem napić czy wina i pogadać o pierdoletach, a zatem do dzieła.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#9

Dziękuję za wróżbę. Aktualnie chodzę w płaszczu i mam trochę dłuższe buty, więc to się zgadza Rotfl, w sumie okulary też noszęRotfl, ale zaraz wiosna i zmienię strój. Tak myślałam, że pewnie za wiele nas nie łączy, ale jestem go ciekawa, więc postaram się przełamać, może zgodzi się na spotkanie.
Odpowiedz
#10

Neko Buziak  nic nie tracisz.

działaj . Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#11

(02-10-2020, 16:17)Hazar napisał(a):  Witaj Neko
Pytanie: czy w najbliższym czasie spotkam człowieka, z którym stworzę związek? ( rama czasowa 1 rok do przodu)

Król Kielichów - Tak jak najbardziej tak, spotkasz takiego człowieka z którym stworzysz związek oparty na uczuciach Oczko
Możliwe że będzie trochę starszy od Ciebie ale niedużo i miał dłuższe włosy, ale będzie bardzo czuły i będzie to okazywał.

Okoliczności poznania ?-  As Mieczy z III Cesarzową - podczas jakieś wizyty się spotkacie w związku z pielęgnacją ciała ( lekarz, dentysta, kosmetyczka. fryzjer) bądź zakupy bo widzę jajka w koszyku.

Co do taty to zapytam tak:
Czy Twoje obawy ( podejrzenia) są słuszne co do jego zdrowia ?

I Mag - wyolbrzymiasz te dolegliwości, trochę sama się nakręcasz, z dietą tylko coś tam szwankuje.
Sprawdzić trzeba czy nie jest za ostro, za słono czy za słodko. Flora jelit jest zaburzona bo połowa świeci na czerwono, trzeba ją wspomóc jakimiś jogurtami czy kefirami.
On pokazał się jako "stary człowiek" ma prawo, by coś tam niedomagało, człowiek w czasie swojego życia, zwyczajnie się zużywa Oczko
Dociągnęłam jeszcze IX Pustelnika - to po prostu starość Oczko tak ona wygląda Oczko nie trzeba się jej bać, też potrafi być piękna.

Wszystkiego dobrego
Hazar
 Minęło już ponad ponad pół roku od pierwszej wróżby, dlatego przybywam z weryfikacją Uśmiech. Jeżeli chodzi o zdrowie taty to miałaś rację, że wyolbrzymiałam problem i wszystko jest w miarę ok. Jeżeli chodzi o kwestie uczuciowe to nic się nie zmieniło, nikogo nie poznałam, ale nie dziwi mnie to, ponieważ popadłam w marazm, z którego ciężko mi wyjść.
Odpowiedz
#12

Spokojnie Neko Oczko jeszcze masz czas by kogoś poznać.
Do października jeszcze sporo czasu, cudownego, w promieniach słońca czasu.
Dziękuję za weryfikację.

Pozdrawiam
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#13

Myślę, że wstępnie mogę już zweryfikować te wróżbę. Chociaż do końca roku zostały jeszcze dwa miesiące, to nie sądzę, by coś się zmieniło.
Jeżeli chodzi o ogólną aurę tego roku, to jest on faktycznie spokojny i wyważony, poczyniłam pewne kroki, które mam nadzieję przyniosą zmiany na lepsze w przyszłości.
Jeżeli chodzi o niespodziankę to też miałaś rację, ponieważ kontakty z pewnymi osobami się osłabił, ale znajomości nadal trwają, chociaż są bardzo powierzchowne.
W sprawach zawodowych też masz rację.
W kwestii kontaktów międzyludzkich też w sumie miałaś rację, mam mało kontaktów  z ludźmi poza pracą, czasem miałam dni, w których mi to przeszkadzało, ale ogólnie nie stanowi to dla mnie większego problemu.
Na początku roku dam znać, czy może jednak coś się ciekawego przez te dwa miesiące wydarzyło.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości