Znajomy z przeszłości
#1

Witaj,
czy mogę prosić o wróżbę. Znajomy z przeszłości robi do mnie dziwne podchody. Jestem zdezorientowana o co może mu chodzić, jest przecież w związku. Czy mogę prosić Cie o przeanalizowanie tej znajomości? Dlaczego on tak robi lub do czego dąży? Czy coś między nami będzie może? Dana podam na pw.


Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2

Witaj Uśmiech
Tak, sprawdzę Waszą znajomość. Czyli konkretnie pytamy o to czy On ma poważne plany wobec Ciebie, tak?
A jak długo się znacie, czy jest w związku?
Czy o coś jeszcze chcesz zapytać?
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#3

A zatem rozkład kart dla Was pokazał, że:
Mocno absorbuje Cię cała sytuacja związana z tym mężczyzną, trochę Ci ciąży fakt, że jest ona niewyjaśniona i to, że sama nie wiesz czy jeszcze zamiary są szczere.

Na myśli, serce, zamiary mam: 10 buław, 3 buław, Król Mieczy
W uczuciach jesteś taka wycofana trochę, dajesz jemu pole do działa i czekasz. Czekasz na jasne sygnały, ale takie, które będą jasną oznaką Jego uczuć, na nowe perspektywy dla tego związku. Więc jak najbardziej chciałabyś coś stworzyć z tym panem, jakąś relację.
Pokazuje się Król Mieczy, a zatem jakiś inny facet koło Ciebie kręcący się, ktoś jeszcze. 
Ciekawa jest Twoja postawa, ponieważ tu pokazuje się XVI Wieża, co oznacza, że stało się coś, co zburzyło Twój spokój, a Twoje wyobrażenie o tym mężczyźnie gwałtownie się zmieniło. A zatem jak piszesz ten dawny znajomy nagle zaczął Cię adorować. 

Czy On ma uczucia?
Na myśli, serce, zamiary mam: XV Diabeł, 7 buław, Królowa Monet
Bardzo mu się podobasz, wręcz pożąda Cię i najchętniej już wskoczyłby Ci do łóżka. Fizycznie jesteś dla Niego mocno pociągająca i zdecydowanie w jego typie. Czuje się już trochę wygranym, jakby wiedział, że Ty też jesteś nim zainteresowana, ale cały czas trzyma rękę na pulsie byś mu nie uciekła. Wytrwały facet Uśmiech W Waszej relacji to On kontroluje sytuację i rozdaje karty, a ma konkretne oczekiwania.
Królowa Monet to piękna kobieta, już nie młodziutka, ale dojrzała, emanująca spokojem, urodą. Tak Ciebie odbiera.  Jest gotów stworzyć z Tobą relację partnerską, dać ciepło, szuka dojrzałej miłości i partnerstwa, a Ty wydajesz się taka w Jego oczach. Istotna rolę odgrywają finanse – dla Niego partnerka powinna być kimś zaradnym, hojnym, a Ty taka jesteś. Dobry materiał na partnerkę, taką do codziennego życia.

W postawie 4 buławy – dom, spokój, stabilizacja, poważny związek, nawet małżeństwo.
On taki jest – numerologiczna 4, nieco nawet konserwatywny, ale potrzebuje uczuć i szuka kobiety, która jest ciepła, okaże mu miłość. Nie miał w życiu wielu uczuć, jest u Niego karmiczna 7/16, a zatem jakiś związek z niepowodzeniem. To facet z przeszłością. Ale stabilny, jak kocha to nie kłamie, nie szuka na boku. 4 numerologiczne są wierne gdy są w związku.

W przeszłości: 3 miecze
Teraz: 6 mieczy
Przyszłość Królowa Pucharów
Zobacz jak ładnie „awansujesz” z Królowej Monet na pucharową. Wierność, lojalność, pragnienie miłości – takiej szuka kobiety, z takimi cechami i takiego związku. Będzie Cię dobrze traktował, będzie nieco domownikiem, pantoflarzem jeśli zechcesz, choć sprawia wrażenie pewnego siebie, ale podda się Uśmiech

Uważaj jednak, bo przeszłość mocno na Was ciąży. 3 mieczy mówi o tym, że albo w Waszej relacji albo każde z Was z osobna ma za sobą nieudane związki, zawody miłosne, ból, łzy. 7 mieczy mówi, że nie jest to czas szczerości, ktoś coś ukrywa w tej relacji więc uważaj i miej oczy otwarte. Choć w Waszej sytuacji powiedziałabym, że 7 mieczy może pokazywać Waszą ostrożność by wejść w związku w związku z negatywnymi doświadczeniami z przeszłości.

Ogółem: To spokojny facet, szukający uczucia, stabilizacji. Taka 4 numerologiczna, nieco wręcz nudny, ale pracowity, marzący o domu, psie, wspólnych wakacjach, o tym by kogoś przytulić przed snem. Z bagażem sprzed lat, ale dobry materiał na partnera. Ty nieco emocjonalnie do tego podchodzisz, ale masz uczucia, jesteś wrażliwa, boisz się zranienia.

Czy będziecie razem?
Możecie Uśmiech On uważa, że tak i czuje się pewnie. A Ty? Chciałabyś i obawiasz się.

Wiesz, to zawsze jest Twoja decyzja. Z pewnością Wasza relacja byłaby udana, ciepła, czuła, to jest facet, który da Ci to, co doceniasz: spokój, bezpieczeństwo finansowe, stabilizację, będzie Cię szanował. Pytanie o obecną relację: czy jesteś w stanie ją zakończyć?
Romans na boku na dłuższą metę nie jest dla Ciebie. Nie nadajesz się do tego, masz wrodzone poczucie szczerości w relacji. Ale nie jest chyba zbyt dobrze w Twoim obecnym związku, bo z jakiegoś powodu ten Pan namieszał Ci w głowie.

Hmmm, trudna sprawa. Podaj mi dane obecnego partnera na prix. Zobaczę co z nim i Waszą relacją.
Odpowiedz
#4

Seleno, bardzo Ci dziękuję. Napisałam na pw info, nie jestem z nikim teraz. Natomiast on jest w związku, no chyba że o czymś nie wiem i coś się w jego życiu zmieniło? Czy mogę prosić o zobaczenie czy będziemy parą i razem i kiedy? W tym roku czy później?  Tak, trochę mam obawy, ale zobaczymy jak będzie.
Odpowiedz
#5

7 mieczy może tu pokazywać także jego związek. Hmmmm...
Zapytam kart co powinnaś zrobić w tej sytuacji
XII Wisielec w pozycji odwróconej, As Buław, Król Mieczy
Czujesz się zablokowana i to potrwa jeszcze. Ale postaraj się wyjść z tej sytuacji mądrze. Obserwuj, analizuj, a przede wszystkim zrób pierwszy krok i porozmawiaj z nim na ten temat. Sytuacja tego wymaga. Również Twoje emocje, które domagają się oczyszczenia. 
Mamy znów Króla Mieczy więc jakby to potwierdzało, że ten we wcześniejszym rozkładzie był jednak panem o którego pytasz. A zatem w finale jest Wam dane stworzyć dobrą relację. Ale sytuacja wymaga rozmowy, oczyszczenia. Pokazuje się, że nie jesteś gotowa na to, nie zdobędziesz się odrazu, to będzie Cię męczyć. Ale zachęcam. 

Co Ci to da?
5 buław, Rycerz Monet, 6 mieczy
Chaos, wiele emocji, przeleje się ten kielich... Potem Rycerz da Ci spokój, uczucie, stabilizację. To Rycerz, więc będzie się to działo powoli, co potwierdza 6 mieczy. Powoli, płynąc w dobrym kierunku.... Dla Ciebie i dla Niego w sytuacji Rycerz jest sygnałem na szczęście, spełnione uczucie. To jest blisko, bliżej niż myślisz, ale nie zrobi się samo. Zaryzykuje, podejmij wyzwanie, zdaj się na rozmowę. 

Kiedy?
10 kielichów
Lato, czas powyżej 10 tygodni. 
Ale pamiętaj, że sami jesteśmy kowalami swojego losu i Ty możesz wziąć własny w swoje ręce.

Trzymam kciuki za mądre decyzje Uśmiech
Odpowiedz
#6

Pięknie Ci dziękuję Seleno. Buźki
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7

Witaj Seleno,
chciałam zapytać o relację, o której pisałaś mi w styczniu. Pan robi dalej podchody, subtelnie ,ale nie spotykamy się osobiście i właśnie o to chciałam zapytać. Czy nastąpi przełom w naszej relacji i zdecyduje się w końcu na spotkanie ze mną i rozmowę? Czy będzie dążył do tego? Jeśli możesz, zobacz proszę co widać w naszej relacji i jeśli to się może wydarzyć to kiedy mogę się spodziewać.
Dane wysyłam na pw.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#8

(02-06-2022, 22:20)Tojestemja napisał(a):  Witaj Seleno,
chciałam zapytać o relację, o której pisałaś mi w styczniu. Pan robi dalej podchody, subtelnie ,ale nie spotykamy się osobiście i właśnie o to chciałam zapytać. Czy nastąpi przełom w naszej relacji i zdecyduje się w końcu na spotkanie ze mną i rozmowę? Czy będzie dążył do tego? Jeśli możesz, zobacz proszę co widać w naszej relacji i jeśli to się może wydarzyć to kiedy mogę się spodziewać.
Dane wysyłam na pw.
Pozdrawiam
Witaj
A zatem zapytałam kart czy ten mężczyzna chce być z Tobą w sensie związku, w którym ludzie mieszkają razem, tworzą przyszłość wspólną. Mam karty:
XVI Wieża p.o., 5 monet p.o., 7 buław p.o.
Oj, oj, taki typ despoty się pokazuje, manipulatora, ale jednocześnie przytłoczonego problemami. Pesymistycznie podchodzi do tego, że będziesz jego, choć nie oznacza to, że nie ma ochoty. Chce mieć Cię dla siebie, to jest egoistyczne, zwyczajnie tu chodzi o zaspokojenie jego pragnień, seks itd. Jest mocno nastawiony na ten cel, egoistycznie myśli i Ty go blokujesz, bo nie wskakujesz do tego łóżka, a on już się niecierpliwi...

Ten mężczyzna chce nawiązać relacje, odbudować to, co zniszczone, a więc stawia pierwsze kroki i jest zainteresowany. To jest zajęty mężczyzna, ta karta Wieży z nr 16 mówi, że on jest w związku, który mu nie daje satysfakcji ale nie może odejść. To go degraduje, ale jest trochę na jego życzenie. On chce Ciebie, ale pytanie czy Ty chcesz być tą drugą? To jest też karta karmy, a więc on sobie zbudował sam na swoje życzenie takie życie, teraz ma czas jakiejś klęski emocjonalnej.

Ma teraz w 4 PZ 3/12/30 - romans jak najbardziej. To się zaczyna ok. 2018 - 2022 tu mocniej ok. 2022 r. wibruje mu ta trójeczka na te układziki, na miłostki. Typowe takie 3 z 30 z podsumowania, więc on myśli teraz o sobie. Ty mu się podobasz, pociągasz go, możesz mieć z nim romans. Ale nie związek, bo on z tego co ma nie wyjdzie na swoje życzenie, coś go tam trzyma, choć jest nieszczęśliwy, uważa to za porażkę, kleskę. Może finanse go trzymają?

Tak szczerze: nie ma tu kart na uczucia. A przynajmniej na teraz się nie pokazują. Jesteś dla niego niezdobytą twierdzą, ma ochotę na seks napewno. 7 buław odwrócona to jakieś plotki, spotkania na boku, nic na poważnie. Taka ta relacja jest na boku, w tajemnicy. Wybacz określenie, ale mam wrażenie, że u niego jest jakiś kryzy wieku, że chce się dowartościować młodszą, pociągającą kobietą. W środku jest słabym, bojaźliwym egoistą, materialistą też. Nie da Ci normalnego związku. 
A wiec czy dąży do spotkania? Tak. Napewno seksu, miłych chwil - nie widzę nic więcej. 

Czy na dziś na uczucia do Ciebie, jakie one są?
5 kielichów, XVII Gwiazda, 7 buław 
Jest zazdrosny, ma żal, że nie byłaś jego, że to trwało tyle czasu. On ma trudny czas, coś w życiu zamyka, możliwe, że w tym jego związku coś się nie układa, ale tkwi w tym. Tęsknota, żal, porażka, że coś Wam się nie udało, teraz jest już w starszym wieku, ma poczucie ile lat stracił, zmarnował. Trochę żal ma do Ciebie, chciałby pogadać szczerze, ale nie zdobędzie się raczej na to. 
Jesteś dla niego piękną kobietą, taką nieosiągalną, dlatego Cię pożąda. Ale wie, że jest blokada jakaś między Wami. Tu jakieś uczucia są, ale duchowo raczej, na poziomie myśli, bardziej to, że jesteś dla niego nieosiągalna, piękna, daleka mimo wszystko. Za Gwiazdą stoi 7 buław - blokujesz jego, on Ciebie. Skomplikowane to...

Nikt z Was nie robi tego kroku. Ty nie, bo on ma kogoś, on nie, bo nie zamknął tego, choć jakiś przełom jest w tym życiu. On sam nie wie co czuje, czasem myśli, że ma uczucia, napewno go pociągasz, jesteś piękna dla Niego, taka niedostępna, czarująca. Dużo o Tobie myśli, ale ma blokady i nie robi kroku wprost, czeka na Twój krok.
Trudny jest ten mężczyzna, sam nie wie czego chce. 

Czy się odezwie do Ciebie, czy będzie szukał kontaktu?
XIII Śmierć, XII Wisielec, IX Pustelnik
Same AW. Znów zmiana u niego, a więc może nagle zniknąć, milczeć, to potrwa. Pustelnik dużo myśli, mało robi. Nie widać ruchów. Będzie sie pojawiał i znikał, mącił Ci w głowie.


A jak to u Ciebie, jakie masz uczucia do niego?
VII buław, X Koło Fortuny, Rycerz monet
Blokujesz go. Nawzajem to robicie. Zobacz, że znów mam tę 7 buław. Albo Ty albo Wy oboje stawiacie sobie te granice, nie chcecie naruszać tej przestrzeni. Mimo to ciepło Ci na sercu gdy o nim myślisz, bo mamy kartę karmy a więc Koło Fortuny. Raz super, raz gorzej, też jesteś pogubiona, ale nie jest Ci obojętny. Jesteś gotowa pracowac nad tym związkiem, chcesz odpowiedzialności, wartości partnerskich, normalności. 

Ta 7 buław opisuje Waszą relację: walka, bunt, każde trwa przy swoim, a więc on chce Cię zdobyć, Ty nie chcesz się dac zdobyć, chcesz poważnej relacji, on ma jakieś uczucia w sensie przebłysku, że nadajesz się na partnerkę itd., ale nie obieca Ci życia razem. Będzie dążył do kontaktu, chce napewno romansu. 

Co powinnaś zrobić?
XV Diabeł, Król Buław, VI Kochankowie 
Znów AW mamy. Ale ciekawie to wygląda. Mocno pokręceni jesteście - wybacz, ale sami się nakręcacie w tej sytuacji Uśmiech
Karta Kochankowie to jest paradoksalnie wolność, więc u Was jest silna więź fizyczna i Ty możesz zrobić z tym co zechcesz. Ale nie patrz na to przez pryzmat związku, bo każde z Was jest odpowiedzialne za siebie i każde samodzielnie podejmuje decyzje, które wpływają na dalszą przyszłość. I każde ma własne oczekiwania. Wiele Was łączy i sporo dzieli. 
Uświadom sobie dwoistość tej relacji: blaski i cienie. Tu jakby karty nie mówią co zrobić, bo Kochankowie na końcu nie zachęcają do romansu, a może być ognisty bo jest Król Buław i seks aż kipi w tej karcie Uśmiech Też nie odradzają Ci romansu. Jakbyśmy miały tego nie wiedzieć jeszcze, albo... Ty sama nie jesteś gotowa, nie wiesz. Ta karta przypomina Ci czym są relacje, że to nie zawsze miłość do grobowej deski, czasem upojne chwile we dwoje. Pytanie czego Ty chcesz. Brama jest otwarta. 

Odpowiadając na pytanie: Tak, on szuka kontaktu. Doradzałabym szczerą rozmowę. Kiedy? Jak najszybciej. Bo bardzo "pokręciliście" tę relację. Nie wiem czy jest sens pytać kiedy on chce kontaktu, bo chce cały czas. Jeśli nie zrobisz nic - wycofa się na jakiś czas, zawiesi się ta relacja (Wisielec). Ale tak naprawde póki nie porozmawiacie trudno cokolwiek powiedzieć. Na razie trwa między Wami blokada, jakaś walka, pokazywanie czegoś. Pytanie co Ty zrobisz, bo jeśli nic to On jeszcze chwilę będzie próbował kontaktu i potem zamilknie. Chyba, że wyjdzie z tego ognisty romans Uśmiech Karty nie pokazują nic na teraz - a więc mamy tego nie wiedzieć. Ty sama nie wiesz czego chcesz - to też jest problem. To Twoje potrzeba przewartościowania tego na zasadzie: czy chcesz relację, czy chcesz seks, spotkania bez myślenia o przyszłości, a jeśli nie to czy jesteś w stanie usunąć go z myśli i wytrwać w postanowieniu, ze nie zdobędzie Cię - tej twierdzy jaką teraz jesteś Uśmiech 

Trzymam kciuki za mądre decyzje Uśmiech Choć w tej sytuacji "mądre" nie jest dobrym określeniem. Napisałabym tak: Wszechświat dąży do jednoczesnia ludzi, seks jest naturalną relacją między nami, w przyrodzie to coś naturalnego, nie pytamy o związek, o przyszłość, to potrzeba chwili, to emocje, myśli, instynkt, natura, wibracje, które Was łączą, których nie da się "wyłączyć". Zatrzymujesz się na tym stwierdzeniu i... działasz lub myślisz nadal. Na teraz Ty sama tego nie wiesz, ale masz w rękach tego Asa... Uśmiech 

Daj znać co się wydarzyło i życzę Ci byś znalazła w tym satysfakcję Uśmiech
Odpowiedz
#9

Ojej Seleno, sama nie wiem co myśleć Zobaczymy co życie pokaże Prawdę mówiąc to nie mam jak się do niego zbliżyć, bo jak go widuję to nie jest sam i on pewnie tak samo jak ja Nie chcę myśleć o przeszłości, bo tak jak zauważyłaś zmarnowana została. Więc wolałabym ją zamknąć. 
Bardzo, bardzo Ci dziękuję   Kwiatek .
Zobaczymy co los przyniesie.
Napiszę napewno jak coś nastąpi.
Pozdrawiam  Buźki
Odpowiedz
#10

Tojestemja
Tak to karty pokazały, że nie wiesz co myśleć. Jednak jesteśmy ludźmi, ssakami, coś nas do kogoś ciągnie, ten instynkt. Czy to złe? Samo w sobie nie. Taka jest nasza natura. A okoliczności tej sprawy Ty sama znasz najlepiej i wiesz czy powinnaś, czy możesz. Chciałaś znać jego oczekiwania i karty to pokazały. Decyzja jest Twoja - ja to zawsze podkreślam, że każdy z nas jest panem swojego losu, a karty doradzają. 

Mogę napisać jedno i znam to sama: człowiek często sie nakręca, wiele oczekuje, nie potrafi wyrzucić z myśli kogoś kto nie jest dla nas lub może dać nam "tylko" romans, krótkie chwile razem. Są osoby, którym to wystarczy, tego szukają. Innym nie. Ty sama wiesz czym się zadowolisz, czy przekroczysz pewną granicę. Z jakiegoś powodu karty nam tego nie powiedziały. Ale myślę i to jest moja rada, że nie powinno się naciskać, sprawdzać wiele razy, bo kiedy tak robimy to one nie pokażą nam nic - na przekór. Podejmij decyzję - tak powiedziały. Idź w romans jeśli chcesz - ja tego nie oceniam. Miłość ma wiele postaci, nie każda ma finał w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Tacy jesteśmy. 
Życzę mądrych decyzji i spokoju ducha Uśmiech Oczko
Odpowiedz
#11

Witaj Seleno,
chciałam zapytać jak przedstwia się moje życie prywatne, uczuciowe do końca tego roku. Co widać, co mnie może spotkać i co widac w relacji z peną osobą. Czy spotkamy się w 4 oczy bo on mi nie daje spokoju i kręci sie koło mnie cały czas ale nic nie robi by się do mnie zbliżyć osobiście. Dane wyślę na pw. 
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#12

Niedawno dostałaś wróżbę w tym temacie...
Jednak nie dotrzymujesz naszej umowy...
Odmowa wróżby...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#13

Witaj Marcinie,
mogę prosić o rozkład na życie uczuciowe na pół roku? Czy zacznie się coś dziać czy nadal będzie bierność w tej sferze. Może pojawi się ktoś nowy a może moja połówka? Jeśli możesz zobacz proszę jak przedstawia się moje życie i co moze mnie spotkać.
Dane wyślę na pv.
Dziękuję

blokada konta
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości