Warsztat 267 - Działka
#1

Witajcie,
Kolejny warsztat będzie dotyczył kawałka ziemi, który mamy z rodzicami za miastem. 

1.W jaki sposób zdobyliśmy ziemię? ( Zakup, darowizna, spadek, wygrana, handel wymienny, jeszcze coś innego...)

2.Do czego nam służy? (albo i w ogóle nie służy, aby nie było za łatwo). 

Zapraszam do warsztatu Uśmiech
Odpowiedz
#2

Zaczynam... ale słaba ze mnie ostatnio Tarocistka stwierdzam... Oczko
1.W jaki sposób zdobyliśmy ziemię? ( Zakup, darowizna, spadek, wygrana, handel wymienny, jeszcze coś innego...)
2 Buławy, Król Denarów i Rycerz Denarów
Moim zdaniem została kupiona przez mężczyznę lub od mężczyzny. Na pewno za pieniądze, także nie jest to spadek.
2.Do czego nam służy? (albo i w ogóle nie służy, aby nie było za łatwo).
10 Buław, Król Mieczy, Rycerz Denarów
Rośnie tam bardzo wysoka trawa. Nic tam nie uprawiacie, ponieważ każdy ma inny pomysł (konflikt interesów). Ewentualnie jest to inwestycja i np. wspólnie zbieracie dopiero pieniążki, żeby tam coś stworzyć Uśmiech
Odpowiedz
#3

W jaki sposób zdobyliście ziemię?
2 bulawy 6 pucharów Pustelnik
Od starszego Pana z rodziny. Może po dziadkach?
Do czego służy Wam ziemia?
Giermek denarów 9 denarów As pucharów
Myślę że uprawiacie tam albo jakieś rośliny albo macie ogród. Być może stoi tam domek letniskowy?
Odpowiedz
#4

Dziękuję Wam bardzo Uśmiech

Już się zastanawiałem, czy innego warsztatu nie założyć. Zapraszam kolejne osoby Uśmiech
Odpowiedz
#5

Daj mi czas do jutrzejszego wieczoru - wcześniej nie mam szans wyciągnąć kart. Początek roku szkolnego!
Beczy
Odpowiedz
#6

1. W jaki sposób zdobyliśmy ziemię? ( Zakup, darowizna, spadek, wygrana, handel wymienny, jeszcze coś innego...)
2. Do czego nam służy? (albo i w ogóle nie służy, aby nie było za łatwo). 

XVII Gwiazda/ VII Rydwan/ 2 pałki

Działka należy do mężczyzny (on się nią teraz opiekuje w większej mierze działką, może częściej tam jeździ). To był jakiś traf, chyba prezent (prezent ślubny, przepisany w ramach prezentu ślubnego). Nie widzę pieniędzy, zapłaty za tę działkę. Chodź dziś sprzedalibyście ją z zyskiem. Jest to inwestycja długo terminowa. Długo już ją posiadacie.

Na działce jest jakaś altana, a może nawet dom.
Działka posiada teren zalesiony lub jest tuż obok. Ma też ładny widok na horyzont. Widać wodę (w pobliżu jezioro), jest tam bardzo ładnie, ale raczej natura. Nie ma tam upraw na bieżąco (warzywnik, który potrzebuje stałej opieki, podlewania). Dojeżdżacie tam samochodem lub obok jest droga szybkiego ruchu (dobry dojazd). Widać ładną bramę lub furtkę, przejazd, to mogą być tez dwa drzewa po boku. Odpoczywacie tam, co jakiś czas. Bardzo ładne karty, karty zdrowia. Pokazał się też piesek (może to być odwiedzający was lis).

:--)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7

Dziękuję Mag Uśmiech

Kami, dam Ci dużo czasu. Weryfikacja dopiero w niedzielę wieczorem, albo poniedziałek.
Odpowiedz
#8

Nie mam nam kim ćwiczyć, więc chętnie potrenujęOczko
1. 6 kielichów i XVIll Księżyc - karty, które same wypadły
Darowizna od kogoś ze strony matki, działka podzielona na dwie osoby lub rodziny. Jakieś niejasności, kłopoty z tym związane. 
2. IX Pustelnik odwrócony
Miejsce zbyt odizolowane od świata, samotnia, która nie służy dobrze.

Jeszcze pomyślałam, że miejsce może służyć do zamieszkania osobie starszej lub też że nikt tam nie mieszka. Działka nie nadaje się zbytnio pod uprawę.
Odpowiedz
#9

ZdążyłamUśmiech

W jaki sposób zdobyliście tę ziemię?

Rycerz mieczy, As mieczy, Król mieczy  (Bardzo mieczowo!)

Sądzę, że na skutek jakiegoś zapisu, darowizny, tak, jakby to stanowiło część należnego Wam majątku. Pokazali się mężczyźni - może było to decyzją dziadka lub jakiegoś stryja.... albo Twój tata się do tego przyczynił.

Do czego Wam służy ta ziemia?

VII Rydwan, VI Kochankowie,  Król buław (Dziwne karty...)

Nie ma tam chyba żadnych upraw. Może jest to parking albo miejsce przecięte jest drogą? Albo podnajmujecie to komuś na jakąś działalność. I jeszcze jakieś skojarzenie z ogniem, bo dużo czerwieni mam na tych kartach. Odnoszę takie wrażenie, jakby ten teren wzbudzał emocje i niesnaski. Być może trzeba teraz lub niebawem zadecydować, co z nim zrobić i obecnie nie ma co do tego zgody w rodzinie. 

A jak jest naprawdę, to pewnie lada moment się dowiemyOczko
Odpowiedz
#10

Witaj !
 
1Jak zdobyliscie działke ?
5 mieczy,9 mieczy,6 buław.
hm..czy to moze jakiś zakład,lub  jakims trafem działka została przepisana na łożu śmierci,gdzie w efekcie jesteście z niej zadowoleni.
 
2.W jaki sposób z niej  (nie ) korzystacie ?
9 buław,Głupiec,As mieczy.
Moim zdaniem działka jest w rejonach gorskich /pagórki ,jeżdzicie nas nia strictre odpocząc.Oderwać się od codziennej rzeczywistości.
 
Dzięki za możliwość udziału.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#11

Ja też dołączam, choć późno, bo początek roku szkolnego i moja córeczka zaczęła 1. klasę. 

A więc:

1.W jaki sposób zdobyliście ziemię? ( Zakup, darowizna, spadek, wygrana, handel wymienny, jeszcze coś innego...)
XII Wisielec, Król Monet, 6 buław

Dostaliście tę działkę, taki uśmiech i dar od losu a dokładnie od mężczyzny - ten Król Monet mógł sobie pozwolić by Wam ją dać. Może to dziadek, ktoś z rodziny, kto nie miał możliwości zajmowania się nią już, więc "stała" sobie, czekała aż ktoś się nią zajmie i trochę to trwało (Wisielec może mówić o tym, że zarosła, nadawała się do odświeżenia, posprzątania itp.).

Ten Król Monet to osoba mocno związana z żywiołem Ziemi, a więc może dziadek/wujek/stryjek itp. ze znaku Panny, Koziorożca lub Byka. Niski, krępy, z ciemnymi lub brązowymi włosami, ale może być łysiejący lekko, a co ważne racjonalista, z dość dobrą sytuacją życiową, tzn. np. na emeryturze, ale nie narzekający na finanse. Działkę Wam oddał w darowiźnie, przepisał za darmo, tak się udało po prostu Uśmiech o tym mówi 6 buław: bezinteresownie ją dostaliście w ramach pomocy, życzliwości ze strony tego mężczyzny i może on chciał by ktoś się zajął działkę, pielęgnował ją, byście dosłownie zajęli się tą Ziemią. Monetowy król ma mocne przywiązanie do Ziemi, więc może sam kiedyś tam coś uprawiał, robił, dbał. Ma sentyment do tej działki.


2.Do czego Wam służy? (albo i w ogóle nie służy, aby nie było za łatwo)


5 monet, Walet buław, 6 kielichów

Są tu spotkania rodzinne, przyjeżdżacie w wolnym czasie - karta 6 kielichów to czas beztroski, zabaw, relaksu po pracy, w weekendy wakacje, na urlopie. Odpoczywacie od zgiełku miasta, pracy, łapiecie oddech.
Nie mieszkacie tam, ale dojeżdżacie co jakiś czas. Za rzadko, bo chcielibyście więcej i jest żal i pytanie: co mogę zrobić by bywać częściej, zadbać o to miejsce, bo macie do niego sentyment. 5 monet to też karta osoby przezornej, która na trudne czasy zaciska pasa, oszczędza, odkłada, a więc może ta działka daje Wam owoce, warzywa własne, które są dodatkiem do domowego budżetu w czasach inflacji.
Napewno macie sentyment od Niej.
Odpowiedz
#12

Czekamy na rozwiązanie  Uśmiech
Odpowiedz
#13

Tak, czekamy Oczko Ciekawość mnie zżera aż Rotfl
Odpowiedz
#14

Dziękuję Seleno Uśmiech

Tak, przepraszam. Coś mnie w pracy zajęło, że cały czas myślami w tym siedziałem. Dziś, albo jutro podam rozwiązanie.
Odpowiedz
#15

Nastku, czekamy....  Uśmiech
Odpowiedz
#16

Witajcie

Napisał do mnie na e-maila Nastek, że próbuje się zalogowac, bo wie, że wszyscy czekamy na rozwiązanie warsztatu i nie może, chyba błąd jakiś czy coś tam wyskakuje. Prosi wszystkich o cierpliwość. 

Krystyno, może da się pomóc coś w tym temacie? Może możesz sprawdzić dlaczego "wywaliło" Nastka?
Odpowiedz
#17

Uff, jestem. Dziękuje wszystkim za cierpliwość i dziękuje Selenie za napisanie o problemie. 

Weryfikacja:
1.W jaki sposób zdobyliśmy ziemię?
Dziadek z babcią dawno temu kupili ziemie i połowę przepisali na tatę. Następnie po śmierci babci tata dostał drugą połowę jako spadek/darowizna.

2.Do czego nam służy?
Hodujemy tam warzywa i owoce, mamy dużo kwiatów. Jednak działka z braku czasu z roku na rok jest coraz bardziej zaniedbana i zarośnięta. Teoretycznie czasem służy nam do rekreacji, ale głównie jest tam ogrom niekończącej się pracy. 

anussshka:
Zaczynam... ale słaba ze mnie ostatnio Tarocistka stwierdzam... Oczko
1.W jaki sposób zdobyliśmy ziemię? ( Zakup, darowizna, spadek, wygrana, handel wymienny, jeszcze coś innego...)
2 Buławy, Król Denarów i Rycerz Denarów
Moim zdaniem została kupiona przez mężczyznę lub od mężczyzny. Na pewno za pieniądze, także nie jest to spadek.

Tak została kupiona przez dziadka. 

2.Do czego nam służy? (albo i w ogóle nie służy, aby nie było za łatwo).
10 Buław, Król Mieczy, Rycerz Denarów
Rośnie tam bardzo wysoka trawa. Nic tam nie uprawiacie, ponieważ każdy ma inny pomysł (konflikt interesów). Ewentualnie jest to inwestycja i np. wspólnie zbieracie dopiero pieniążki, żeby tam coś stworzyć Uśmiech


Jest tam dużo trawy, często wysokiej. Każdy ma też inny pomysł. Inaczej chciałaby ją zagospodarować mama, a inaczej tata. Ja również mam inny pomysł.

czarnula44:
W jaki sposób zdobyliście ziemię?
2 bulawy 6 pucharów Pustelnik
Od starszego Pana z rodziny. Może po dziadkach? 

Do czego służy Wam ziemia?
Giermek denarów 9 denarów As pucharów
Myślę że uprawiacie tam albo jakieś rośliny albo macie ogród. Być może stoi tam domek letniskowy?

Owszem, stoi tam domek, w którym można się przespać, ale nikt z niego nie korzysta.

Mag:
1. W jaki sposób zdobyliśmy ziemię? ( Zakup, darowizna, spadek, wygrana, handel wymienny, jeszcze coś innego...)
2. Do czego nam służy? (albo i w ogóle nie służy, aby nie było za łatwo).

XVII Gwiazda/ VII Rydwan/ 2 pałki

Działka należy do mężczyzny (on się nią teraz opiekuje w większej mierze działką, może częściej tam jeździ). To był jakiś traf, chyba prezent (prezent ślubny, przepisany w ramach prezentu ślubnego). Nie widzę pieniędzy, zapłaty za tę działkę. Chodź dziś sprzedalibyście ją z zyskiem. Jest to inwestycja długo terminowa. Długo już ją posiadacie.

Owszem, głównie zajmuje się nią tata i prawnie to on jest właścicielem. W pewnym sensie był to prezent i dość długo ją posiadamy, ale dopiero od niedawna na własność.

Na działce jest jakaś altana, a może nawet dom.
Działka posiada teren zalesiony lub jest tuż obok. Ma też ładny widok na horyzont. Widać wodę (w pobliżu jezioro), jest tam bardzo ładnie, ale raczej natura. Nie ma tam upraw na bieżąco (warzywnik, który potrzebuje stałej opieki, podlewania). Dojeżdżacie tam samochodem lub obok jest droga szybkiego ruchu (dobry dojazd). Widać ładną bramę lub furtkę, przejazd, to mogą być tez dwa drzewa po boku. Odpoczywacie tam, co jakiś czas. Bardzo ładne karty, karty zdrowia. Pokazał się też piesek (może to być odwiedzający was lis).


Jest tam domek. Niby to teren wiejski, więc jest dużo natury, ale nie upierałbym się, że tam aż tak pięknie. Musimy tam dojechać samochodem, nie mamy daleko. Dojazd jest dobry. Mamy bramę wjazdową, ale nie jest ładna, ani nowa. Są dwa duże, stare drzewa po boku, które nam zawsze zaśmiecają działkę. Nie jest to teren zalesiony, las jest dużo dalej, natomiast sąsiad ma obok nas teren gdzie zasadził dużo brzóz.

Wysokamegi:
Nie mam nam kim ćwiczyć, więc chętnie potrenujęOczko
1. 6 kielichów i XVIll Księżyc - karty, które same wypadły
Darowizna od kogoś ze strony matki, działka podzielona na dwie osoby lub rodziny. Jakieś niejasności, kłopoty z tym związane.

Darowizna, ale ze strony ojca. Kiedyś należała do dwóch rodzin: mojej i dziadków.

2. IX Pustelnik odwrócony
Miejsce zbyt odizolowane od świata, samotnia, która nie służy dobrze.
Jeszcze pomyślałam, że miejsce może służyć do zamieszkania osobie starszej lub też że nikt tam nie mieszka. Działka nie nadaje się zbytnio pod uprawę.


To jest wieś, ale nie jest aż tak odcięta od świata, dojazd jest bardzo dobry. Na działce nikt nie mieszka. Ziemia na działće jest piaszczysta i szybko wysycha, ale nie ma aż takiej tragedii.

Kama:
W jaki sposób zdobyliście tę ziemię?
Rycerz mieczy, As mieczy, Król mieczy  (Bardzo mieczowo!)
Sądzę, że na skutek jakiegoś zapisu, darowizny, tak, jakby to stanowiło część należnego Wam majątku. Pokazali się mężczyźni - może było to decyzją dziadka lub jakiegoś stryja.... albo Twój tata się do tego przyczynił.

Do czego Wam służy ta ziemia?
VII Rydwan, VI Kochankowie,  Król buław (Dziwne karty...)
Nie ma tam chyba żadnych upraw. Może jest to parking albo miejsce przecięte jest drogą? Albo podnajmujecie to komuś na jakąś działalność. I jeszcze jakieś skojarzenie z ogniem, bo dużo czerwieni mam na tych kartach. Odnoszę takie wrażenie, jakby ten teren wzbudzał emocje i niesnaski. Być może trzeba teraz lub niebawem zadecydować, co z nim zrobić i obecnie nie ma co do tego zgody w rodzinie.


Nie ma tam drogi publicznej, ale przez całą działkę przebiega na tyle szeroka ścieżka, że praktycznie na koniec działki możemy przejechać samochodem. Nie ma żadnych awantur, ale jak wspomniałem wcześniej każdy ma na nią inny pomysł. 

Dagmara.S:
1Jak zdobyliscie działke ?
5 mieczy,9 mieczy,6 buław.
hm..czy to moze jakiś zakład,lub  jakims trafem działka została przepisana na łożu śmierci,gdzie w efekcie jesteście z niej zadowoleni.

Nie dostaliśmy jej na łożu śmierci, ale już po śmierci. Średnio jesteśmy zadowoleni. Fajnie, że mamy swoje miejsce, ale jest tam tyle pracy, że nie możemy sobie poradzić.

2.W jaki sposób z niej  (nie ) korzystacie ?
9 buław,Głupiec,As mieczy.
Moim zdaniem działka jest w rejonach gorskich /pagórki ,jeżdzicie nas nia strictre odpocząc. Oderwać się od codziennej rzeczywistości.


W pewien sposób jest to dla nas oderwanie się od codzienności i ja mogę tam wypocząć od codziennego życia. 

Selena:
1.W jaki sposób zdobyliście ziemię? ( Zakup, darowizna, spadek, wygrana, handel wymienny, jeszcze coś innego...)
XII Wisielec, Król Monet, 6 buław
Dostaliście tę działkę, taki uśmiech i dar od losu a dokładnie od mężczyzny - ten Król Monet mógł sobie pozwolić by Wam ją dać. Może to dziadek, ktoś z rodziny, kto nie miał możliwości zajmowania się nią już, więc "stała" sobie, czekała aż ktoś się nią zajmie i trochę to trwało (Wisielec może mówić o tym, że zarosła, nadawała się do odświeżenia, posprzątania itp.).

Ten Król Monet to osoba mocno związana z żywiołem Ziemi, a więc może dziadek/wujek/stryjek itp. ze znaku Panny, Koziorożca lub Byka. Niski, krępy, z ciemnymi lub brązowymi włosami, ale może być łysiejący lekko, a co ważne racjonalista, z dość dobrą sytuacją życiową, tzn. np. na emeryturze, ale nie narzekający na finanse. Działkę Wam oddał w darowiźnie, przepisał za darmo, tak się udało po prostu Uśmiech o tym mówi 6 buław: bezinteresownie ją dostaliście w ramach pomocy, życzliwości ze strony tego mężczyzny i może on chciał by ktoś się zajął działkę, pielęgnował ją, byście dosłownie zajęli się tą Ziemią. Monetowy król ma mocne przywiązanie do Ziemi, więc może sam kiedyś tam coś uprawiał, robił, dbał. Ma sentyment do tej działki.

Wow, jestem pod wrażeniem ile szczegółów odczytałaś. Gdy losujesz kartę dworską to zawsze pokazują Ci znak zodiaku? Może nie lekko łysiejący, ale już prawie łysy Uśmiech
Dziadek z babcią wiele, wiele lat się nią zajmowali i jeździli tam praktycznie codziennie. Przez rok działką się nikt nie zajmował kiedy babcia była chora, wtedy strasznie zarosła. 

2.Do czego Wam służy? (albo i w ogóle nie służy, aby nie było za łatwo)
5 monet, Walet buław, 6 kielichów
Są tu spotkania rodzinne, przyjeżdżacie w wolnym czasie - karta 6 kielichów to czas beztroski, zabaw, relaksu po pracy, w weekendy wakacje, na urlopie. Odpoczywacie od zgiełku miasta, pracy, łapiecie oddech.
Nie mieszkacie tam, ale dojeżdżacie co jakiś czas. Za rzadko, bo chcielibyście więcej i jest żal i pytanie: co mogę zrobić by bywać częściej, zadbać o to miejsce, bo macie do niego sentyment. 5 monet to też karta osoby przezornej, która na trudne czasy zaciska pasa, oszczędza, odkłada, a więc może ta działka daje Wam owoce, warzywa własne, które są dodatkiem do domowego budżetu w czasach inflacji.
Na pewno macie sentyment od Niej.


Przyjeżdżamy w wolnym czasie i w weekendy. Czasem są spotkania rodzinne. Czasem się relaksujemy, ale raczej jedziemy tam do pracy. Chcielibyśmy być tam częściej, aby bardziej o nią zadbać. Mamy do niej sentyment po tylu latach, a zwłaszcza tata.

Każdy coś trafił. Jestem pod wrażeniem, że tak wiele osób zauważyło spadek, darowiznę, prezent...

Zwyciężczynią ogłaszam Selenę: podała najwięcej szczegółów i odpowiedziała poprawnie na obydwa pytania. 

Gratuluję  Oklaski
Odpowiedz
#18

O, wow Uśmiech
Ale tak aż widziałam te działkę oczami wyobraźni Uśmiech Lubię takie miejsca i zazdroszczę Ci. Ja mam dom pod miastem, ale sąsiedzi nie dają zapomnieć, że są i o spokoju i ciszy można pomarzyć. Lubia plotki i ogólnie czasem się czuję jak w reality show, bo pewnie wiedzą co jem na śniadanie albo obiad Rotfl 
Także trawa trawą ale macie swoje miejsce na oderwanie się od świata. To jest fantastyczne, zazdroszczę Uśmiech 

Co do Kart Dworskich to każda ma przypisany znak zodiaku, u Crowleya tak jest. Monetowy Król to znak Panny, ale ja to robię na wyczucie bardziej, bo biorę tez pod uwagę żywioł - akurat sama jestem ziemskich żywiołem, Panną, ale sa jeszcze dwa inne ziemskie żywioły i dlatego też je podałam w odpowiedzi na Twoją zagadkę. 

Ale, co ciekawe, u Crowleya jest tylko jeden znak dla Króla Monet - właśnie Panna Uśmiech Nie do końca lubię tę Jego interpretację, bo tam ten Król jest taki trochę nieogarnięty, niedouczony i stara się z tego zrobić zaletę mimo wszystko, podkreślając jak ważna jest uprawa roli. Widzę w tej karcie więcej, inaczej, tak jak opisałam - nawet tę łysinę he he. Ale jakby się uprzeć to można i tak napisać: Czy Twój dziadek jest wykształcony? Jeśli nie, to Crowley miał rację Oczko

A poza tym Crowley ma swoje nazwy kart i odmładza po prostu postaci, np. Król Monet to u niego Rycerz, a wszystkich rycerzy nazywa księciami. Osobliwe to jest, ja nie odczytuję tego w ten sposób, tu patrzę tradycyjnie na kartę - król to król i wiekiem napewno nie jest ok. 30-tki albo 40-tki a znacznie więcej. Co ciekawe Królowych nie odmładza Rotfl Ale co kto chce i lubi Oczko

Tak jeszcze przypomina mi się z tego co rozmawialiśmy, że Twój dziadek lub tata jest 8 numerologiczną chyba? I pewnie ma 8 w cyklach, punktach zwrotnych itp. 8 mężczyźni dziedziczą rodzinne majątki, spadki. Kobiety też - nie zawsze. Tam się patrzy na liczby konkretnie w PZ itp. Ale większość 8-ek ma też 8 w PZ np. Taki ciekawy temat Uśmiech Twój brat jako 8 też chyba może mieć ochotę na rodzinny spadek kiedyś i być jednym z tych, którzy głośno będą się domagać Oczko Uśmiech
Odpowiedz
#19

Może zostaniesz jasnowidzem Uśmiech

Wiesz, u mnie też nie ma ciszy. Można często oszaleć przez muzykę. Jak jeden sąsiad nie puszcza mega głośno muzyki z magnetofonu to drugi to robi, albo obydwoje. Niestety ludzie często się zachowują jakby byli sami. No i często tam śmierdzi gnojem. 
Pewnie jeszcze nie jedno się o sobie dowiesz jakie czary odprawiasz Uśmiech

Chodziło mi o to, czy patrzysz na znak zodiaku, czy charakter panny. Powiesz, że w lipcu kobieta spotka dobrze usytuowanego mężczyznę, czy mężczyznę spod znaku panny? 

Dziadek nie ma studiów wyższych, ale jest wykształcony. Musiał kończyć specjalne szkoły i miał własną firmę.
Odpowiedz
#20

Gratulacje dla Seleny  Uśmiech

Czekamy na kolejny warsztat.
Odpowiedz
#21

Patrzę tak: Król Monet - żywioł: ziemia. I wtedy znaki zodiaku: są 3 dla żywiołu ziemi. 
Natomiast o charakterze mówi żywioł - ziemskie znaki dosłownie w tej ziemi grzebią, a więc rolnik tu pasuje. Znaki ziemskie są osadzone w materii i na ogół dobrze nią zarządzają, więc dziadek był dobry gospodarz i sentyment ma do ziemi też miał, więc nie chce żeby marniała. Też tak mam bo jestem Panna i pewnie bym się z nim dogadała Uśmiech Znak zodiaku mówi wiele ale warto łączyć go z żywiołem - widać charakter człowieka wtedy. Do tego karta dworska pokazuje wygląd jeszcze, inne cechy i jest całość. 

Tak samo Król Buław, żywioł ogień, znaki zodiaku też trzy: pewnie to byłby Lew, ale jest i Baran i Strzelec.

Znaki ziemskie - konkretnie Panny często dosłownie ten dom budują, kupują. Urodzi 9. miesiąca są też dobrymi mówcami, stawiają na rozwoj - czasem dosłownie dobre wykształcenie, ale nie zawsze. Jednak są dość ambitni w tym co robią, czasami aż wkurzający i pedantyczni. To tarotowy Pustelnik więc może to być odbierane jako dziwactwa Oczko Mój pedantyzm wkurza męża cały czas, ale co mu zrobię - lubię porządek w każdym kątku i dosłownie czysty dom Oczko Uśmiech

Co do jasnowidzenia to zawsze piszę to, że Hazar mi kiedyś we wróżbie napisała, że mam to 3 oko otwarte. Trochę to mi dało kopa, bo czasem coś czuję, widzę. Aż drżę teraz, bo mam 8 rok osobisty i taki czas, że mówi się wśród numeorlogów: Uważaj o czym marzysz w 8. roku własnym bo się spełni. Więc trzymam się na baczności Rotfl Oczko

Dzięki Kamo. Pomyślę nad warsztatem i coś będzie Uśmiech Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości