Praca 2022/2023
#1

Witaj LeCaro, przychodzę z zapytaniem bo mam problem. Otóż utrzymuję się głównie z pracy za granicą. W Polsce  niestety udawało mi się dostać albo staż albo pracę na pół etatu. W związku z sytuacją na Ukrainie mam co do wyjazdu obawy. Co radzą karty: wyjechać za granicę  czy zostać w kraju? (Co lepsze jeśli chodzi o moje bezpieczeństwo). Pozdrawiam  Oczko
Odpowiedz
#2

Rozalko... Wieża na pozycji teraźniejszości mówi o nieudanym (czyli o rozsypaniu się tego co planowałaś), Rycerz buław będący kartą wyjazdów pokazał się na pozycji "Problemu", ponadto również mówiąca o wyjazdach karta 3 buław jest zablokowana z dwóch stron - Diabłem i Wisielcem. Moim zdaniem nie ma mowy o wyjeździe. Myślę że jesteś teraz w tak wielkim stresie (Wieża, Diabeł), że to na pewno nie będzie sprzyjać podejmowaniu decyzji, a z drugiej strony nie wiem też czy w ogóle za granicą będzie ta praca dla Ciebie. Wszelka energia, wszelki ruch są w tym rozkładzie mocno zablokowane, jakby wstrzymane. Myślę że będziesz pracować, bo jednak 8 denarów to karta pracy, jednak tu w Polsce, zagranica jakoś nie będzie Ci sprzyjać. Nie określiłaś jaki przedział czasowy Cię interesuje dlatego nie ograniczałam czasowo kart, więc trudno mi konkretnie powiedzieć jak długo taka sytuacja potrwa, ale Wisielec przeważnie mówi o dłuższym czasie.
8 denarów pokazuje żeby nie działać popędliwie, chaotycznie, pod wpływem emocji czy nagłego impulsu - lepiej spokojnie skupić się na najbliższym czasie i robić dalej to co trzeba... tak jakby "przycupnąć", zaczepić się, przeczekać niepewny okres, a w tym czasie działać pomalutku, metodycznie iść naprzód, dokładnie planując kolejne kroki. Nie planuj na dłuższy okres czasu, skupiaj się na bieżących sprawach.

Moje zdanie jest takie: powyższa wróżba nie jest może pomyślna, ale jesteś obecnie w tak złym stanie psychicznym, tak podłamana i zestresowana, widząca wszystko w czarnych barwach, że trudno tu o klarowną wróżbę i gwarancję 100% pewności. W zasadzie kładzenie kart mija się teraz z celem, bo wszystkie te lęki wychodzą na wierzch i są na pierwszym planie... tak to wygląda...

Pozdrawiam serdecznie i, choć wiem że o to trudno, to życzę możliwie najwięcej spokoju, wyciszenia. To jest dobry czas dla Ciebie byś zadbała o wszelkie relacje międzyludzkie, warto się na nich oprzeć i na nie postawić. Pociesza

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Dziękuję Ci LeCaro za wróżbę. Cóż, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Od długiego czasu dzieje się w moim życiu źle i żyję w notorycznym stresie który spotęgowała wojna. Mieszkam blisko granicy z Ukrainą więc sama wiesz... Beczy  Opis mojej sytuacji trafiłaś w punkt. Oczywiście wrócę za jakiś czas i napiszę jak było. Wszystkiego Dobrego  Hejka
Odpowiedz
#4

Dziękuję Ci bardzo za weryfikację Rozalko... współczuję i pozdrawiam. Pociesza

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Witaj LeCaro powracam z weryfikacją. Na moje szczęście Twoja wróżba się nie spełniła. Pracę za granicą pomogli mi załatwić znajomi, po prosu zadzwonili do mnie że jest dla mnie praca. Wyjazd się nieco opóźnił przez moją chorobę jak również zawirowania w firmie  ale koniec końców  udało się. Wyjazd był bardzo udany pod każdym względem. Pozdrawiam Cię serdecznie  Buźki Buźki
LeCaro mam jeszcze pytanie odnośnie następnego wyjazdu. Dostałam propozycję powrotu na sierpień/ wrzesień tego roku. Czy to się uda i wyjadę? Czy będę zadowolona z warunków mieszkaniowych? Dane wyślę priv o ile się zgodzisz.
Odpowiedz
#6

Rozalka myślę że prawdopodobnie będziesz miała jeszcze inne możliwości/propozycje pracy. Jeżeli faktycznie zdecydujesz się na tę propozycję którą otrzymałaś, to sprawdź dokładnie wszystkie warunki, bo mi się tu pokazują jakieś niejasne sprawy, coś zagmatwanego Ale ogólnie rzecz biorąc widzę to tak: do pewnego momentu będziesz bardzo pozytywnie nastawiona do tej propozycji, będą ożywione kontakty, rozmowy, wszystko pięknie, miło - i pyk! ...w pewnym momencie to się zawiesi, utknie w martwym punkcie, będziesz zdezorientowana co dalej robić. Karty nie pokazują podjęcia pracy w tym miejscu/terminie, bardziej takie niezdecydowanie bądź wyczekiwanie... Nic konkretnego jeśli chodzi o pracę w tym terminie nie widać.
Pozdrawiam serdecznie. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#7

Dziękuję Ci za poświęcony czas  Buźki Wrócę za kilka miesięcy z odpowiedzią. Pozdrawiam  Uśmiech
Odpowiedz
#8

Hazar mam zapytanie do Kart, ponieważ pojawiła się oferta pracy. Pytanie brzmi czy w ciągu 2 tygodni zdobędę tę pracę i ją rozpocznę? Udanego weekendu!  Dane wysłane w wiadomości.
Odpowiedz
#9

Witaj Rozalka
Pytanie brzmi czy w ciągu 2 tygodni zdobędę tę pracę i ją rozpocznę?
5 kielichów - Obawiam się, że może nic z tego nie wyjdzie. Ale nie wszystkie nadziej stracone. Jak nie siądzie, to wierz że w późniejszym czasie się uda.
Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#10

Hazar, skąd ta pewność że się uda później? Czy widać nową pracę na horyzoncie? Zawstydzony
Odpowiedz
#11

Na karcie pokazałaś się jak przełykasz łzy, patrzysz wzrokiem pełnym bólu jak zranione zwierze. Masz podkrążone oczy i wyraźną bruzdę nosową. Trzymasz kieliszek jakbyś topiła smutki. I widzę żal do całego świata.
Ciężko z takiego obrazu wyciągnąć radość z nowej pracy.
Tam już prawdopodobnie ktoś się dogadał.
Ale mogę się mylić Oczko to tylko prognoza.

Nie, nowej pracy nie widać, ale odnośnie tego pytania, widać że masz szanse "być na zapas".
Czyli jak komuś nie wyjdzie, to o Ciebie może się ktoś upomnieć.
Ale to tylko szansa, 2 do 3.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#12

Dziękuję Hazar  Kwiatek
Odpowiedz
#13

Hazar niespodziewanie koleżanka zaproponowała mi wyjazd za granicę do pracy jeszcze w tym roku. Czy wyjedziemy?
Odpowiedz
#14

Rozalka
Pytanie:niespodziewanie koleżanka zaproponowała mi wyjazd za granicę do pracy jeszcze w tym roku. Czy wyjedziemy?
6 kielichów - Nie widzę wyjazdu, tylko rozmyślanie o jakimś przyjacielu Oczko możesz zrezygnować, bo na coś liczysz i chciałabyś do czegoś wrócić.
Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#15

LeCaro, spełniło się wszystko co do słowa... niestety... Hammer  Pozdrawiam serdecznie  Kwiatek
Odpowiedz
#16

Hazar
Faktycznie nie dostałam pracy, jak wyżej, przyjęli kogoś innego
Odpowiedz
#17

Hazar czy w przyszłym roku 2023 znajdę stałe zatrudnienie? Pozdrawiam
Nie myślę o konkretnym miejscu, stanowisku. Szukam ofert na bieżąco.
Odpowiedz
#18

Witaj Rozalka
Pytanie: Hazar czy w przyszłym roku 2023 znajdę stałe zatrudnienie?
XIII Śmierć, XVIII Księżyc - Stałej pracy nie widać. Nawet jeśli oferta się pojawi to będą obiecywane gruszki na wierzbie, uważnie czytaj wszystkie oferty, bo możesz trafić na wyzysk.
To może być trudny rok dla Ciebie, zachowaj spokój i wiarę Oczko pomoże przetrwać słabszy czas Oczko
 
Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#19

Dzięki  Kwiatek
Odpowiedz
#20

Hazar czy będę pracować wiosną na sezon u człowieka którego dane podeślę? Pozdrawiam
Odpowiedz
#21

Witaj Rozalka
Pytanie: czy będę pracować wiosną na sezon u człowieka którego dane podeślę?

Paź Buław, 9 kielichów - Tak, widzę cię na jakiś zbiorach.
Jak nie zabraknie ci zdecydowania, to powinnaś tam pracować.
Propozycje powinnaś dostać.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#22

To będzie marzec czy raczej kwiecień? Czy będę zadowolona ze współlokatorki?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości