Hej wszystkim :)
#1

Witajcie,

Miło mi dołączyć do Waszego grona i razem z Wami zgłębiać tajniki astrologii.
Astrologią nie interesuję się jakoś bardzo długo, bo na poważnie od około roku, a ostatnio skorzystałam z płatnego horoskopu u płatnego astrologa. Sporo się dzięki temu o sobie dowiedziałam, ale pozostał spory niedosyt, więc na własną rękę chcę dalej zgłębić mój horoskop natalny.
Mam nadzieję, że będę mogła również w jakiś sposób pomóc innym Uśmiech.
Odpowiedz
#2

Witaj na forum i powodzenia w zgłębianiu własnej drogi duchowej  Uśmiech
Odpowiedz
#3

Witaj Uśmiech
Odpowiedz
#4

Witaj Uśmiech
Odpowiedz
#5

Witamy na Forum, Aleksandra...  Kwiatek

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz
#6

Witam ponownie,
Ja chcę zgłosić problem techniczny z moim dopiero co założonym kontem na na Aleksandra_.
Podjęłam kilka prób logowania, dane na pewno były poprawne, ale na wszelki wypadek zrestartowałam hasło i dalej nic.
Nie mogę się zalogować, pomimo zrestartowania hasła, nie wiem co się dzieje, więc gdyby istniała możliwość by to i tamto konto połączyć.

Chcę zapytać czy może jakoś nieświadomie naruszyłam któryś punkt regulaminu czy coś, bo umieściłam tutaj wczoraj zapytanie i ono zniknęło. A może ten wątek już nieczynny? Fajnie byłoby otrzymać informację zwrotną, bo nie wiem co się dzieje. Tym bardziej, że, a co jeszcze dziwniejsze, to dziś nie mogłam się zalogować do mojego konta, mimo, że podane dane na pewno były poprawne, restartowanie hasła też nie pomogło. Będę wdzięczna za rozjaśnienie sytuacji, bo jeśli coś zrobiłam nie tak to też chciałabym wiedzieć. Pozdrawiam
Odpowiedz
#7

Witaj Aleksandro,

spróbuj zalogować się poprzez inną przeglądarkę. np. Firefox lub Edge. Dodatkowo wyczyść pliki cookies.

'Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości." 
~ Graham Masterton ⭐

[Obrazek: LYmFzaWMtMTcwLWgyLTE0MzQ4MTMyMzcuOTA1LSM...er=1392018]
Odpowiedz
#8

Poprzednio rejestrowałas się jako aleksandra_ z małej litery a nie dużej
Na pw napisałam Ci, ze Twoja prośba o wróżbę jest w Gabinecie Hazar, a nie Dagmary...
Dagmary nie ma na Forum już kilka dni..
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid264051
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid264056

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14287
Wystarczyło wejść w wątek, gdzie się z nami witałaś i już wiedziałabyś o co chodzi...
że być może błędnie, z dużej litery pisałaś swój nick
Poświęć trochę czasu na zapoznanie się z Forum, jak i gdzie szukać tego czego potrzebujesz...
Przede wszystkim zapoznaj się z Regulaminami obowiązującymi na naszym Forum...

Możesz mieć tylko jedno konto...które? czekam na info
spróbuj zalogować się na poprzednie aleksandra_

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#9

Dzięki za odzew i dziękuję za naprowadzenie w czym rzecz Uśmiech.
Wybaczcie zamieszanie, drugie konto założyłam, żeby w ogóle zapytać o to, co się dzieje.
Prosiłabym o jego usunięcie, bo zostaję przy tym.
Z swojej strony mogę podpowiedzieć, że przy logowaniu warto zaznaczyć, że przechodzi tylko nazwa użytkownika, a adres email już nie. To nietypowe ustawienie, bo zazwyczaj można użyć albo tego, albo tego, i to ono spowodowało zamęt, bo próbowałam się zalogować przez adres email.

Krysiu- no nie mogłam tego priv od Ciebie odczytać, jak się zalogować nie mogłam. Ale grunt, że teraz wszystko jasne. Dziękuję Ci za Twoją czujność, a Marcinowi dziękuję za reakcję i podpowiedź.
Odpowiedz
#10

Witaj na naszym forum Kwiatek
Odpowiedz
#11

Witaj ! Hejka

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#12

Kama- dziękuję i za kwiatka też Uśmiech
Hej Dagmara! Miło dostać od Was wszystkich tyle powitań Uśmiech.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości