Moje małżeństwo
#1

Czy mąż mnie kocha? i jeszcze jedno, na weselu poznałam chłopaka- B. hmm piszemy czasem ze sobą, jak potoczy się dalej ta znajomość?, z góry bardzo dziękuję  Kwiatek  Maria
Odpowiedz
#2

Marysiaa
kurczaki ostanio miałaś zapytanie o wyprowadzkę.  w tym poście http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=70&t=9025#p170716 poście piszesz o małym dziecku. Czy nie uważasz, że skoro masz dziecko i męża (nadal bo nic nie piszesz o rozwodzie) to chyba nie w porządku w stosunku do niego jesteś? Wiesz skoro ma się męża to raczej flirtowanie z inną osobą jest lekko.....
Ale to Twoje życie.
Odpowiedz
#3

Uśmiech
Odpowiedz
#4

ładny kwiatek ..  Uśmiech

Rotfl

marysiu.. ty niezłe ziólko jesteś.. ten zwrot zaliczki na bank wyegzekwujesz  Uśmiech
Odpowiedz
#5

Przeciez nie napisala ze flirtuje z nim tylko zapytala jak potoczy sie znajomosc - czy bedzie jej przyjacielem np. albo hmmm może motywatorem na siłowni Oczko no a nawet jakby kochankiem, to przeciez życiowa sprawa jest! Jej zycie- trzeba wróżyć Język Poza tym dla dziecka to lepiej jak mamusia jest zadowolona z życia.... żeby jeszcze dla tatusia było lepiej to juz wszyscy szczesliwi ;p

Maryś - nie mialam intencji zasmiecania ci wątku - Po prostu zachecam wróżacych do wróżb. gdyby mi karty slużyły pewnie bym ci je postawiła ;p
Odpowiedz
#6

Akante masz racje.. ale mi sie sama buzia z usmiechem wyrwała.. calkiem z sympatii  Uśmiech
Odpowiedz
#7

Akante dziekuje Uśmiech tak dla zrozumienia, nie chodziło mi o niego jako o kochanka, póki mąż mi wierny to ja tez będę Język
Odpowiedz
#8

Popieram wypowiedz Akante...
Janku "Kto jest bez grzechu niech rzuci kamieniem"... Nie tędy droga, jesli chcesz pomagac ludziom...
Odpowiedz
#9

A nawet jakby flirtowała to nie grzech i nie zdrada .No Janku coś Ty taki staroświecki  Rotfl  Rotfl  Rotfl  Oczko
Odpowiedz
#10

Mam ogromna prosbe o wrózbe, jak potoczy sie moje małzenstwo?
nie układa nam sie, dodatkowo tescie wszystko psuja, wtracaja sie, nie chce tak zyc, mieszkać u tesciow, jestem załamana i nie mam ochoty do zycia
dane przesyłam na pw z gory dziekuje
Odpowiedz
#11

Maryś
Los wam ześle sytuacje i wydarzenia, które będą darem od losu, szansami, które trzeba  umiejętnie wykorzystać. Jeśli  wykorzystacie te dary to  czeka was sukces i dobry czas ... i doczekacie się  efektów swoich wysiłków, na które tak czekacie.
Karty  pokazały, że wiele rozbija się o mieszkanie. Jakoś nie możecie  przeskoczyc tego tematu chyba: nie macie wystarczających  środków na zakup własnego?  Nie stać was na wynajem na otwartym rynku? Z teściami człowiek nie czuje się swobodnie?
No ale trzeba oszacować rzetelnie swoje możliwości ... realnie przedyskutować  swoja  pozycję,  zdjąc różowe okulary i  zobaczyc swoją sytuację taką jaka jest a nie jaką by się chciało aby była.
Tutaj sprzyjają wam  siły wyższe, można  liczyć na ich wsparcie i opiekę  ... ale trzeba je prosic o pomoc i wsparcie kiedy się jej potrzebuje!
Karty pokazały, że  do szczęścia rodzinnego i małżeńskiego jest potrzebna  przemiana postawy.  Chyba nie było tak, że mieliście  swój dom ale  mąż bardzo chciał mieszkać z rodzicami więc  zamieszkaliście z Twoimi teściami?  Dla teściów też nie jest to komfortowa sytuacja. Każdy się musi nagiąć. Trzeba iść na kompromis i pamiętać, że  oprócz tego, że są to ludzie mieszkający w swoim domu to ... prawdopodobnie  wzięli was pod swoje skrzydła  chcąc wam pomóc. 
Chcąc mieć prawa trzeba też wziąć na siebie obowiązki i odpowiedzialność.  Więc wasze  stosunki  powinny ulec radykalnej przemianie.  Zmieńcie  praktykę ... postawę  biorąceą  zmieńcie na  dającą – obdarowującą ich.
Układ zamyka  kart a pracy/ zleceń  ( tylko nie wiem  czy dla ciebie czy dla męża )  może byc , że dla męża.  Tylko karty też mi powiedziały, że  sprawy nie sa takie jak wyglądają.
Dodatkowe karty potwierdziły, że  sytuacja  ani między wami ( ty i maż ), ani materialna ani między wami a teściami nie zmieni się bez waszej gruntownej przemiany.  Przemiana w waszym życiu jest niezbędna do znalezienia jakiegokolwiek szczęścia razem w życiu.
Ja nie wiem  ale Ty powinnas wiedzieć o jaką przemianę chodzi! Powodzenia  Kwiatek
Odpowiedz
#12

dziekuje bardzo za wróżbę Uśmiech poki co nie mamy wystarczająco srodkow na zakup własnego mieszkania
Odpowiedz
#13

Witam. Czy mogę prosic o wrozbe sfery miłości? Co mnie czeka w najblizszym czasie? Z gory dziękuję.  Kwiatek
Jestem mężatką. Moje imie Maria. Dane podam na pw.
Odpowiedz
#14

Maryś, podałaś datę urodzenia, ale nie swoje imię. Nick nie musi być przecież imieniem. Piszesz, ze jesteś mężatką i pytasz o życie uczuciowe, jak rozumiem chodzi o Twoje małżeństwo, a danych męża nie mam. Jeśli masz na myśli uczucia poza związkiem, to poproszę i imię i daty ew. partnera, znajomego. Proszę o opis sytuacji w moim Gabinecie na forum, imiona i daty możesz podać na PW.
Odpowiedz
#15

Maryś podałaś mi Wasze daty a proszę jeszcze o opis sytuacji... Choćby dwa, trzy zdania. Jak długo jesteście w związku, czy są problemy? 
Bez powodu nikt nie zadaje kartom pytania, więc pozwolę sobie zapytać - dlaczego pytasz ?
Jeśli otrzymam opis sytuacji wróżba będzie gotowa w piątek do godziny 22.
Odpowiedz
#16

W zwiazku jestesmy ok 12lat. Dlaczego pytam.. Hm czuje jakies wypalenie, mam wrazenie ze inne kobiety wzbudzaja w nim duzo wiecej zainteresowania niz ja.. Przypomina sobie o mnie jak ktos zwroci na mnie uwagę, co sie rzadko zdarza, bo tez nigdzie zbytnio nie wychodzimy.
Odpowiedz
#17

Maryś macie już ładny staż jako związek. W życiu dobrze funkcjonujecie, staracie się dla relacji. Dbasz o męża, ale w zamian oczekujesz emocjonalnego wsparcia. Chciałabyś większego zainteresowania z jego strony, zrozumienia i pewnej tolerancji. Tobie może się wydawać, że więcej wkładasz do związku, ale z punktu widzenia męża i on ma wiele do zaoferowania. W swoim przekonaniu dba o rodzinę, bo zaspokaja jej potrzeby materialne. Faktycznie bywa wycofany, długo się zastanawia, jest momentami obojętny. Wynika to jednak z jego charakteru i postawy jaką przyjął. Powinien wykazać się większą inicjatywą i próbować cały czas zdobywać Twoje względy, jednak tego nie robi. Ma przecież pewność, że jesteście razem, zdeklarował się, tworzycie rodzinę, po co więc ma się starać... Nawet jeśli zgłaszasz mu swoje uwagi, kierujesz pretensje w jego stronę, on to zręcznie odsuwa. Nie jest łatwo wyprowadzić go z równowagi. Potrafi być spokojny za wszelką cenę i umie się zdystansować. W kartach widać, że on ma problem z okazywaniem uczuć. Nie sądzę, że zmienił się tak diametralnie, myślę że doszły do głosu pewne dawne nawyki. Może się boi okazać inicjatywę z obawy, że zostanie wyśmiany. Ma trudności by się przełamać, powinien to zrobić, bo to jedyna droga by wzniecić uczucia jakie są jeszcze między Wami. Oczekujesz od męża, ze w końcu się przełamie, wysyłasz mu sygnały, podsuwasz sugestie. Jeżeli mąż wykona jakiś gest w Twoją stronę, ruch, sugestię, to postaraj się to przyjąć poważnie. Nie bagatelizuj jego starań ani nie wyśmiewaj jego niezręcznych prób. Twoje starania na razie idą na marne, jesteś coraz bardziej przygnębiona i mocno przeżywasz całą sytuację. Staraj się nie tłumić tego co czujesz, daj upust swoim lękom i troskom. Porozmawiaj z mężem o tym co Cie martwi, dlaczego jesteś przygnębiona. Pokaż mu, ze jesteś gotowa do zmian w Waszej relacji, jeśli i on się postara odświeżycie związek. Powiedz mu, jak bardzo pragniesz jego akceptacji, poczucia, ze jesteś tą jedyną. Podkreśl że dla Ciebie ważne jest to by zapewniał o swoich uczuciach. Choć piszesz, że mąż ogląda się za innymi kobietami, nie widzę w kartach by jakoś szczególnie się nimi interesował. Jak każdy mężczyzna obejrzy się za ładną kobietą, będzie pokazywał się od najlepszej strony, gdy zacznie rozmawiać z atrakcyjną przedstawicielką przeciwnej płci. To Ciebie wybrał na swoją żonę, byłaś i nadal jesteś dla niego atrakcyjna, przypomnij mu o tym. Zawalcz o uczucia w związku, postaraj się by wykazał się większą inicjatywą i znów zaczął Cię zdobywać. Życzę Ci by udało się wzniecić dawne uczucie Buziak

Proszę o wstępne uwagi do wróżby.
Odpowiedz
#18

Wszystko zgadza sie w 100%. Faktycznie mysli ze jak pracuje to juz np. nie musi pomagac przy dzieciach czy mi w domu, czym bardzo jestem zmeczona. Czuje sie tez nieatrakcyjna, gruba i zaniedbana, bo przy dzieciach nie mam czasu na nic, a jak juz mam to mi sie nie chce. 
Czasami jest bardzo obojetny, mam ochote wtedy wyjsc i nie wrócić.. Kiedys okazywal jakies uczucia, jednak z czasem sie to zmienilo. 
Teraz jest tylko rutyna, nawet spimy w osobnych pokojach, bo ja spie z mlodsza corka. 
Chcialabym, aby czasem docenil, powiedzial cos miłego, próbuje cos zasugerować, ale... Czuje sie niezauważona. 
Dziękuję oczywiście za wrozbe, oraz czas Uśmiech
Odpowiedz
#19

Maryś dziękuję za odniesienie się do wróżby i Twoje uwagi. Ty uświadamiasz sobie problem, mąż nie... Jedyne co mogę doradzić, to by inicjatywa naprawy relacji wyszła od Ciebie. Wiem, że to trudne, wygospodarować nieco czasu, ale jeśli go znajdziesz wykorzystaj te chwile by poprawić swoje samopoczucie. Fryzjer, kosmetyczka, jakiś ciuszek. Jeśli będziesz podobać się sobie, poczujesz się pewniejsza, spokojniejsza i automatycznie wpłynie to na Wasze stosunki. Jesteś atrakcyjna, bo karty pokazały Cię w karcie III Cesarzowa. Musisz tylko być nieco mniej krytyczna wobec siebie. 
Wierzę że Ci się uda Buźki
Odpowiedz
#20

Bardzo dziękuję Buźki  duzo mi to pomogło Uśmiech
Odpowiedz
#21

Witam. Czy mogę prosić o rozkład na moje małżeństwo? Od dłuższego czasu nam się nie układa, jak potoczą się nasze losy, czy jest co ratować? 
I jeszcze mam pytanie odnośnie mojego przyjaciela, czy on ma uczciwe zamiary i czy jest szczery? Oraz czy nasza przyjaźń będzie trwać? 
Jeśli będzie zgoda na wróżbę, dane wyślę na priv  Kwiatek dziękuję
Odpowiedz
#22

Maryś, najpierw zrobiłam mój autorski rozkład na Twoje małżeństwo... długie relacje zawsze są najistotniejsze. Uśmiech

Małżeństwo
Ty masz ciągle nadzieję że coś się zmieni. Wstrzymujesz swoje działania, ponieważ nie jesteś osobą która łatwo się poddaje - jesteś twarda, nawet poturbowana twardo stoisz na nogach i wyczekujesz co będzie dalej. Jesteś bardzo uczuciowa i chciałabyś osiągnąć tę pełnię szczęścia, satysfakcję i zadowolenie w relacji (2 kielichy, 10 kielichów). 9 buław i Eremita po Twojej stronie pokazują że cierpliwie czekasz, każdy Twój ewentualny ruch jest i będzie przemyślany - nie zrobisz nic pod wpływem chwili, nieprzemyślanego.
Natomiast są to też karty samotności - co wskazuje na to że obecnie nie czujesz jakiejkolwiek bliskości ze strony swojego męża, raczej "każdy sobie rzepkę skrobie" jak to mówią, każde z Was ma jakieś swoje sprawy. Czyli niby związek - a tak naprawdę dwie samotne osoby pod jednym dachem. 
Z kolei Twój mąż ma do Ciebie jakiś żal, nie potrafi przebaczyć, czuje się przez Ciebie bardzo skrzywdzony (3 miecze, Królowa Mieczy). Czuje Twoje odrzucenie, ale i sam też Cię odrzuca... w Twoją stronę wychodzi z kartą 7 mieczy - to oznacza zarówno odseparowanie, samodzielność, jak i nieuczciwość, brzydkie zachowania, robienie czegoś za Twoimi plecami.

Jako karta łącząca Was obecnie pojawił się Głupiec, w koronie rozkładu jako karta podstawy relacji pojawił się Paź kielichów, na pozycji tego co Was dzieli mam Królową Kielichów, ponad to 9 kielichów i As kielichów z Księżycem na pozycji przyszłości. 
Każde z Was chciałoby czegoś nowego od życia, zakończyć pewien rozdział, rozglądacie się za tym świeżym powiewem w relacjach. 
Nie odpowiem Ci na tak postawione pytanie: "czy jest co ratować?"... to już Wy sami musicie osądzić i podjąć decyzję.
Natomiast to co karty pokazują (na teraz i na przyszłość), to po pierwsze - odseparowanie i "samotność we dwoje", brak czegoś co by mocno łączyło obie strony, i po drugie - szukanie nowej miłości, szukanie spełnienia w uczuciach poza małżeństwem. Wiele kart w tym rozkładzie pokazuje, że w życiu Twojego męża jest prawdopodobnie inne uczucie, inna kobieta. Nie jesteś głupia i dostrzegasz wiele rzeczy... więc ratowanie tego małżeństwa jest bardziej ratowaniem przez rozsądek, bardziej na zasadzie "nie wypuszczę z rąk czegoś co posiadam, co budowałam...". 

Na przyszłość nie widać w tym rozkładzie rozstania, ale nie widać też prawdziwego związku i bliskości. 
Karty pokazują że każde z Was będzie miało osobne życie uczuciowe i gdzie indziej będzie szukać miłości i spełnienia (być może już nie pierwszy raz). Uwaga na nałogi, któreś z Was może zacząć w nie uciekać.

Ciekawe bardzo są karty rady jakie wyciągnęłam: As denarów, 4 miecze, MAG.
A więc dosłownie: nie inwestuj w to, co jest chore, rozpocznij całkowicie nowy rozdział w swoim życiu. Jak to zinterpretujesz i wprowadzisz w życie - to już od Ciebie zależy. Pociesza

Drugi mężczyzna o którego pytasz
Nie warto. Nie jesteś jedyna w jego życiu - pomijając że zapewne ma rodzinę lub inne zobowiązania, to On się bawi kobietami, przebiera... raz ta, raz tamta, żadna na stałe. Tu nie ma mowy o przyjaźni, bo w kartach widać że On będzie wobec Ciebie po prostu nieuczciwy. Uprzedzam: ta znajomość nie będzie łatwa, może Cię bardzo zranić i przetrwa najprawdopodobniej tylko do wiosny przyszłego roku.

Pozdrawiam Cię serdecznie  i życzę wszystkiego dobrego, maryś. Pociesza

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości