Mój sen
#1

Witaj Sławku
Bardzo Cię proszę o pomoc w interpretacji mojego dzisiejszego snu.... Uważam, że nasze sny chcą nam coś przekazać, przed czymś ostrzec, dlatego zwracam się do Ciebie o pomoc Kwiatek
Śniło mi się, że poszłam na zakupy z moją mamą. Celem był zakup płaszcza dla mnie. Wybrałyśmy się na targ. Początkowo nic nie mogłam kupić... i wreszcie trafiłam na stoisko gdzie były w sprzedaży płaszcze. Zaczęłam je oglądać, ale tak do końca nie odpowiadały mi. I tu koniec snu. Nie pamiętam czy w końcu kupiłam czy nie...
Bardzo proszę o interpretacje mojego snu Kwiatek
Odpowiedz
#2

Aggata napisał(a):Witaj Sławku
Bardzo Cię proszę o pomoc w interpretacji mojego dzisiejszego snu.... Uważam, że nasze sny chcą nam coś przekazać, przed czymś ostrzec, dlatego zwracam się do Ciebie o pomoc  Kwiatek
Śniło mi się, że poszłam na zakupy z moją mamą. Celem był zakup płaszcza dla mnie. Wybrałyśmy się na targ. Początkowo nic nie mogłam kupić... i wreszcie trafiłam na stoisko gdzie były w sprzedaży płaszcze. Zaczęłam je oglądać, ale tak do końca nie odpowiadały mi. I tu koniec snu. Nie pamiętam czy w końcu kupiłam czy nie...
Bardzo proszę o interpretacje mojego snu Kwiatek

Zarówno matka jak i sam płaszcz w snach oznaczać mogą ochronę... matka chroni swoje dzieci, płaszcz również często łączymy z przymiotnikiem ochronny... Tak więc udając się na targ w poszukiwaniu płaszcza zwłaszcza w towarzystwie matki niejako szukasz sposobu by się przed czymś ochronić, lub też podświadomość podpowiada ci byś takiej ochrony poszukała... może coś akurat dzieje się takiego co twoja podświadomość podpowiada ci żebyś tej ochrony, koła ratunkowego czy innego płaszcza poszukała lub że takiego potrzebujesz by nie paść ofiarą czegoś co odbierasz za zagrożenie lub nawet nie sama ty a twoja podświadomość czy intuicja Oczko

pozdrawiam

s
Odpowiedz
#3

Slawku bardzo dziekuje za interpretacje.  Kwiatek
Masz racje, mam pewien dylemat, gdzie do konca nie wiem co zrobic/jak postapic, zeby nie bylo przykrych niespodzianek dla mnie....
Dziekuje  Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości