Relacje z byłym
#1

Witam,mam pytanie dotyczace zwiazku z Panem. Otoz znamy poznalismy sie 25 lat temu, ale każde poszło w swoja stronę. Spotkaliśmy się parę miesięcy temu i zaczęliśmy się spotykać. Jednak zanim się dobrze wszystko zaczęło to już się skończyło nie wiedzieć dlaczego.
Moje pytanie, czy jeszcze będziemy razem?
Ja 07.04.77 on 04.07.79 
Dziękuj.
Odpowiedz
#2

Witaj Joanno

Widze, że przeżyłaś coś pięknego z tym Panem. Macie wibrację związku 9 - miałaś przekonanie, że znacie się od wieków, dużo emocji, silne przyciąganie fizyczne. Mieliście sie spotkać i coś przerobić. I spotkacie się jeszcze Uśmiech
Natomiast zwróć uwagę czy on jest napewno wolny i szczery z Tobą w tej kwestii. 

Mam karty:
VI Kochankowie, Walet buław, I MAG
Odsłonił się w czasie tasowania: Cesarz

On jest obecnie skupiony na urządzaniu życia, organizacji, jest pochłonięty obowiązkami (różnymi, też rodzinnymi). Pokazuje się jako osoba taka skupiona na materialnych sprawach, dobry partner i ojciec. 
Odnoście Twojego pytania: Tak, spotkacie się jeszcze. Będzie dość emocjonalnie i gorąco. Może być z tego romans, fascynacja, miło spędzicie czas. Bardzo dużo emocji, namiętności. Ale zwróć uwagę czy będzie szczery - niekoniecznie powie Ci wszystko o swoim życiu, ma pewne tajemnice, schowane gdzieś jak As w rękawie. Będzie Cię czarował, pięknie mówił, spędzicie romantyczne chwile. Będziesz mieć wrażenie, że to początek czegoś wspaniałego, czegoś, czego nigdy nie przeżyłaś, nie doświadczyłaś. 
Jednak dla niego jesteś póki co kobietą sprzed lat, on ma inną relację. Trwałą. 

Czy stworzycie trwały związek?
Odsłoniła się karta Śmierć XIII + Gwiazda XVII

Też:
XII Wisielec w pozycji odwróconej, 6 kielichów, 8 kielichów

Niestety nie. Ale Gwiazda daje Ci ochronę pewną, wyjście mimo wszystko z tej relacji boleśnie, ale wytrwasz. Wiele emocji będzie Cię to kosztować. On poruszy coś w Tobie. Przeżyjecie piękne chwile, ale on wróci do siebie, do rodziny, domu. Będziesz wiele czasu jeszcze to wspominać jako wielką, wspaniałą miłość, nieziemską, delikatną, żyć troszkę marzeniami na jawie, myśleć jakby to było pięknie, tęsknić, idealizować go i mieć wrażenie, że jesteście sobie pisani na zasadzie pokrewieństwa dusz. I to jest prawda. Bardzo dobrze potrafilibyście się komunikować na co dzień ze sobą, a to dlatego, że kiedyś, w jakimś wcieleniu byliście już razem i będziesz to pamietać, odczuwać. Ale żadne z was nie zrobi kroku by być razem, będziecie czuć tę energię, która między Wami jest, otacza Ciebie i jego, ale nic więcej. W realnym życiu nie stworzycie pary. 
Nie będzie działań, nie będzie rozwoju relacji partnerskiej u Was. Niestety...

Gwiazda da Ci ochronę Joanno. 

Wiedz, że tak miało być. Spotkałaś partnera sprzed lat, poruszył serce, spędzicie miłe chwile. Ale nie będzie związku. Każde z was ma swoje życie i tylko w energii ponad tym, w myślach, fascynacjach będziecie czuć siebie nawzajem jeszcze wiele, wiele czasu...
Takie związki jak ten ciągną się latami, możecie wracać do nich myślami, spotkanie też nie było przypadkowe. Ale nie spełni się ta relacja, gdyż w codziennym, realnym życiu wasze drogi idą osobno. 

Joanno, zwróć również uwagę czy troszkę nie idealizujesz tego Pana.

Dużo dobrego Uśmiech
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#3

Bardzo Ci dziekuje za poswiecony czas, wlasciwie to juz z tego wychodze z wielkim bolem z tego zwiazku, rzecywiscie mam wrazenie ze cos ukrywal i sie odcielam.
Oboje jestesmy przed rozwodem, jestem jego dawna miloscia.
Przepraszam,ze zapytam jeszcze raz, czy to co wyszlo jest czasem przyszlym? 
Nie ukrywam,ze jest mi bardzo ciezko i zyczylabym sobie aby to byla przyszlosc a nie przeszlosc.
Jesli tak to dalas mi nadzieje....a czy jest mozliwosc sprawdzic kiedy sie spotkamy?
Odpowiedz
#4

Joanno
Między Wami jest duże przyciąganie, prawdopodobnie był to przed laty dość ognisty "związek", o ile można go tak nazwać. Karty pokazują to co może być, jednak zawsze decyzja leży po Twojej stronie. Jeśli się spotkacie to karty pokazały romans. To jest czas przyszły:  płomienny romans, który jednak skończy się boleśnie dla Ciebie. Gwiazda da Ci jednak ochronę byś pozbierała siebie z okruchów dawnej miłości.

Pokazał się Cesarz - starszy, dobrze ubrany mężczyzna, silna osobowość. Chętnie wda się z Tobą w romans, ale gdybyś jednak chciała więcej to nie będzie tak. On jest dość konkretny, stawia na swoim, ma silną osobowość jako numerologiczna 1. Zapewne wyszłabyś mocno poturbowana emocjonalnie z tej relacji i z przekonaniem, że jesteś w takiej roli podporządkowanej.

Ty masz lub miałaś do niego wiele pozytywnych uczuć, związanych z przeszłością i troszkę takie przysłowiowe "klapki na oczach". Karty pokazują, że spotkacie się. Jeśli wytrwasz i nie wejdziesz w ten romans to będzie dla Ciebie lepiej, gdyż on nie jest zainteresowany trwałym związkiem z Tobą i nie da Ci tego czego byś chciała.

Tutaj ważne jest Twoje nastawienie: nie chcesz, obawiasz się, widzisz, że nie jest szczery ale mocno Cię ciagnie do Niego. Jest to karma, która powoduje, że taka relacja jak Wasza jest dość silna, trudno odciać się od takiej osoby.

Zatem Joanno na dzień dzisiejszy wyglada to tak: Romans, miłe chwile - tak. Związek - nie.
Przemyśl to, bo karty pokazują, że On nie zniknie, jeszcze się spotkacie Uśmiech Jest Wam to pisane Uśmiech
On na daną chwilę nie chce trwałej relacji z Toba, ale proponuję wrócić do wróżby za jakiś czas, jeśli nie da Ci to spokoju, a nie da, bo karty pokazały, że będziesz mieć go w głowie, wspominać wspólne chwile.

Czas w Tarocie to kwestia dość płynną, ale wyjęłam kartę 5 Buławy. Jest to wiosna, czas do ok. 5 miesięcy do pół roku. Do tej pory powinniście się znów spotkać.

Życzę mądrych decyzji i pozdrawiam magicznie Uśmiech
Odpowiedz
#5

Witaj, kiedy poznalismy sie 25 lat temu,on byl dla mnie kumplem, nasza znajomosc trwala wtedy 3 tygodnie bo po tym czasie musialam wrocic do pracy, bylam tylko na urlopie w Polsce. Jednak spedzalismy kazda wolna chwile razem,tak dobrze sie dogadywalismy
.Po latach dowiedzialam sie,ze byl we mnie zakochany,ale z mojej strony nie bylo uczucia, tylko przyjazn. Do niedawna nie utrzymywalismy nawet kontaktu,bo kazdy mial swoje zycie.
Obecnie oboje odeszlismy od naszych malzonkow, jestesmy przed rozwodem,a ja podjelam decyzje ze przez najblizszych pare lat nie chce nikogo w moim zyciu. On zrobil wszystko zebym zmienila zdanie. Zapytalam o czas,kiedy to nastapi bo w moim zyciu troche sie wydarzylo i jest to dla mnie okres w ktorym musze podjac konkretne decyzje,zebrac mysli.
Wrocilam do Polski po wielu latach z mysla zostania na stale,ale rozwazam decyzje ponownego wyjazdu jednak. On o tym wie, dlatego chcialam wiedziec czy jezeli podejme decyzje o wyjezdzie to sie jeszcze spotkamy,czy tez moze juz nie zdazymy....
Szczerze mowiac to co mi napisalas droga Seleno,troche o tym myslalam i mysle,ze nie zdecyduje się po raz kolejny na zwiazek z nim, ale nigdy nie mów nigdy bo
los czasem bywa przewrotny.....
Dziekuje Ci jeszcze raz za wrozbe,za czas poswiecony,i oczywiscie za jakis czas wroce do wrozby i ewentualnie zweryfikuje.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#6

Joanna7477
Związki o takiej wibracji jak Wasza - 9 mogą ciągnąć się przez całe życie i nawet jeśli nie będziecie razem to spotkacie się jeszcze i to wszystko wróci na poziomie emocji.
Joanno słuchaj serca, kieruj się tym co Ono Ci podpowiada. Karty pokazały co może wydarzyć się obecnie, ale warto wrócić do wróżby, bo życie weryfikuje wiele. Wiesz o tym sama jako kobieta po przejściach, mająca obecnie czas dla siebie i - jak napisałaś - chcesz być sama, rozważasz wyjazd.
Wiedz Joanno, że ten mężczyzna nie zniknie z Twojego życia - tu karty dały wyraźny sygnał. I tak jak napisałaś: los bywa przewrotny...
Pamiętaj jednak by zachować czujność, bo niekoniecznie każdy jest z nami szczery. Karty Cię ostrzegają, bo chcą Cię chronić.

Karta Gwiazda, którą odkryłam podczas wróżenia jest ochronna, ale daje tez nadzieję i dużo zaufania do losu. Ona Ciebie chroni, nawet jeśli tego nie odczuwasz. Mówi: ufaj intuicji. W tym trudnym czasie po rozstaniu, w czasie zmian i wyjazdu.

Życzę wiele dobrego i pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#7

Jeszcze raz bardzo dziekuje Buźki
Odpowiedz
#8

Witaj Seleno; chcialam zweryfikowac, ze na dzien dzisiejszy kontaktu zadnego nie bylo z panem, a ja w polowie lutego planuje powrot za granice dlatego chyba juz do niego nie dojdzie.
Pozdrawiam Kwiatek
Odpowiedz
#9

Joanno 7477
Dziękuje za weryfikację. 
Kontakt z tym Panem może nastąpić, ale karty pokazały, że nie będzie to nic trwałego. W życiu sami wybieramy, możemy kierować działaniami. Czasami unikanie kontaktu lub sytuacja w której nie dochodzi do niego jest o tyle lepsza, że nie powoduje cierpienia. Ale karma ma to do siebie, że będzie się realizować. 
Życzę dużo dobrego Uśmiech
Odpowiedz
#10

Dziękuję Ci bardzo. Kwiatek
Odpowiedz
#11

Witaj Seleno, wracam po dłuższym czasie, z pytaniem o pana o którego już pytałam kilka miesięcy temu. Do tej pory nie było żadnego kontaktu, chciałam zapytać jak to teraz wygląda? Wtedy (koniec października) wychodziło że mieliśmy się znowu spotkać w ciągu 6mc.
Czy jeszcze widać jakiś kontakt w kartach, czy on chciałby się spotkać, czy myśli o mnie? 
Ja 07.04.1977 
On 04.07.79
Dziękuję
Odpowiedz
#12

A zatem Joanno
Czy spotkacie się teraz (Rama czasowa do 3 miesięcy)
I MAG, XII WISIELEC, 6 buław odwrócone
Napiszę tak: Są możliwości, podekscytowanie, wyobrażenia, że mogłoby być pięknie, romantycznie, ktoś kogoś by czarował, jest szukanie okazji, ale... nie ma komu zrobić tego pierwszego kroku. Czyli coś tu się dzieje, kręci wokół spotkania, są marzenia, ale Wisielec rozciąga to, przedłuża w czasie. Tkwicie w tym "nie-się-nie-dzieje" i będziecie tkwić. Nikt nie wychodzi z inicjatywą, więc jakby kary pokazały wcześniej, że miało być spotkanie, że jest chęć, kreatywność, pomysł na to - Twój napewno, czy jego to zaraz zobaczę. Ale ta 6 buław odwrócona mówi o planach, które nie zrealizują się teraz - tak jakbyś chciała. Bo nie ma kto zrobić pierwszego kroku.

Wcześniej gdy Ci wróżyłam to było widać, że jest możliwość spotkania. Ale też jest tak, że można mieć okazję do czegoś i nie zrobić tego, np. masz okazję by wygrać na loterii ale nie kupisz losu. I tu jest tak właśnie. 
Takie związki jak Wasz o liczbie 9 są karmiczne, czyli namiętne, trudne i mogą się ciągnąć przez całe życie nawet lub przez wiele lat z tendencją do odgradzania się od siebie murem milczenia, gdy nikt nie zrobi tego pierwszego kroku. A On nie zrobi teraz. Ty też chcesz, ale masz blokadę, bo Ty jesteś 8 numerologiczna z 8/17/26/35 i jesteś trudna w komunikacji. I jeszcze masz w cyklu teraz 7 - burza myśli, bicie się z nimi, to jest ciężko, cięzko ten mur przebić i do niego dotrzeć. 7 na związki jest trudna - daje rozstania, związki na odległość, wrazenie, że co chcę to się nie udaje, przelotność. Zwłaszcza, że masz teraz 5. rok osobisty i coś tam się dzieje, psuje w życiu, jest chaotycznie teraz może nawet i jako 8 masz ten niepokój. Dla Ciebie kolejny rok numerologiczny - 6 będzie lepszy na jakiekolwiek aktywności, komunikowanie się. 6 jest rokiem rodziny, więc... 
On jako 1 ma teraz 7. rok osobisty. 
Ani 5 ani 7 rok nie są dobre na spotkania. 7 kosi relacje, 5 jest troszkę pechowa jak 5 koło u wozu - coś się psuje w relacjach, w zdrowiu, w finansach, Ty ogółem do września w takiej energii będziesz. Więc no czas taki niesprzyjający jest. Też związki zaczynane w 5. czy 7. roku osobistym nie są stałe - raczej porywcze, dużo seksu, ale rzadko stałe. 
Od września Ty będziesz w 8 roku - bardzo dobrym dla Ciebie, a On w 6 - i to jest dobry czas dla Was. Tu się może poszczęścić samo w tej relacji, bo 8. daje nagłe prezenty od losu, a 6 to liczba fajnych uczuć. To gdybyś chciała poczekać :

Zobaczmy u Niego:
Czy chce się spotkać, czy myśli o Tobie?
No w sumie troszkę nam ten Mag wyżej powiedział i teraz potwierdza się.
Mam karty:
II kielichów, 6 mieczy, 2 buław
Tak, myśli, ma uczucia. 2 kielichów to ładne uczucia, partnerskie, ciepłe, tak jesteś u Niego w sercu. Rozumie, że nie jesteś mu obojętna, jest fascynacja, nawet więcej. Ale... 6 mieczy Was dzieli, coś jakby ocean, woda, przestrzen - On jest daleko fizycznie, to jest utrudnienie dosłownie. I to jest tak: w 6 mieczy gdy pytamy o kontakt to oznacza, że on by chciał, ale nie zrobi tego, bo jest dosłownie daleko fizycznie i zostajesz w myślach u niego. A ponieważ myśli często i ciepło o Tobie to odbierasz to w aurze swojej i też o nim myślisz. Ale fizycznie jesteście rozdzieleni. Jest w tym jego smutek, zwątpienie - nie wierzy, że się spotkacie.  I pytania w stylu: no co ja mogę teraz zrobić? Kiedy ona się w końcu odezwie?

I teraz: 2 buław na pokorę. A zatem znów jego myślenie, rozważanie: tak czy tak zrobić, odezwać się czy nie. Ma to 26 w drodze życia - tacy ludzie cierpią, a nie zrobią pierwszego kroku, trudni są, trzeba z nich wyciągać dosłownie coś, żeby powiedzieli, zrobili. Bardzo trudni.

Zobaczmy jakie są jego uczucia do Ciebie na dzień dzisiejszy
IV Cesarz, As mieczy, Walet monet
No szaleństwa nie ma w tym asie, jakby zaczynanie od nowa, na poziomie emocji. Cesarz jest stabilny, w uczuciach dominujący, starszy mężczyzna - tutaj wiek się zgadza. Stabilnie, bez jakiś tam szaleństw, ale ma uczucia gdzieś. Nie są jakieś romantyczne, wielkie na ten moment w tym Asie - porywów nie widać, ale myśli o Tobie. Kalkuluje, taki strasznie rzeczowy, konkretny facet, który nie okazuje tych uczuć, dla niego praca, finanse są ważne, w relacjach jest chłodny. To nie znaczy, że nie jesteś mu bliska, bo karty wcześniej pokazały, że myśli o Tobie, ale wylewności w tym nie ma. Gdybyście byli razem też byś była podporządkowana w tej relacji, co nie do końca by Ci się podobało, bo jako . On jest typem Cesarza i na jego ma wyjść. 

A więc ten Cesarz to starszy mężczyzna, np. po rozwodzie, poważny, ma przeszłość swoją. Ten Giermek Monet mówi, że w relacjach u Was bardziej było u niego na początku przyjaźń, takie relacje luźne, dopiero po czasie on by chciał więcej. Też to karta finansów, on jest konkretny, finanse są u niego ważne, rozum, analizowanie, więc ta relacja z Tobą też taka byłaby powiazana z rozsąkiem, że np. odpowiada mu na takich czy takich zasadach. Ale tak, jest uczucie do Ciebie, na chwilę obecną rozdzielone tą odległością, ten Asik nie jest dobry. Ale zamyka to Walet - poważny związek, na lata. 

Jak dla mnie to On czeka na ruch od Ciebie. Jeśli Ty nie zrobisz go to nie skontaktuje się. Jeśli zrobisz - jest na coś szansa. Nie widzę, żeby On zrobił cokolwiek poza myśleniem o Tobie. Choć jest konkretny facet, ale... nie zrobi raczej nic. Więc inicjatywa jest po Twojej stronie. Karty wcześniej pokazywały, że kontakt jest możliwy, teraz pokazują zawieszenie w Wisielcu - więc jeśli Ty nie sprowokujesz tego kontaktu, nawet przypadkiem niby Oczko Oczko he he wpadając gdzieś na niego itp., szukając go w komunikatorach w sieci itp. to nic z tego nie wyniknie. 

A więc: Twoja decyzja Uśmiech Jeśli doprowadzisz do spotkania to odżyją emocje, może być sporo motylków w brzuchu Oczko Od wrześnie już fajny czas - tu na poważny związek jak najbardziej. Wcześniej, na teraz: romans, dużo cielesności, pociągu, wiele się dzieje. To nie znaczy, że tylko na tym się skończy, ale napewno na dzień dzisiejszy emocje wzięłyby górę nad rozsądkiem Uśmiech
Odpowiedz
#13

Dziękuję, rzeczywiście dzieli nas odległość bo ja nie mieszkam w Polsce, tylko nie wiem czy on o tym wie czy nie, ale odległość jest, więc nawet nie ma okazji wpaść na siebie w jakikolwiek sposób. 
Na chwilę obecną rzeczywiście jest u mnie blokada, jeszcze czasem go wspominam, jednak nie zrobię pierwszego kroku, jeszcze nie teraz, może kiedyś......zranił mnie bardzo, bez powodu, tylko dlatego że była inna kobieta, dalej boli, więc na chwilę obecną raczej nie da rady......
Pozdrawiam Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#14

Joanno 
Dziękuję i życzę mądrych decyzji Uśmiech
Odpowiedz
#15

Witaj,wracam z weryfikacją,która niestety nie jest pozytywna ani negatywna,bo po prostu nie zaszły żadne zmiany.
Nie było kontaktu i nie zanosi się,żeby do niego doszło. 
Dziękuję za wróżbę i poświęcony czas.
Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#16

Witaj, wracam jeszcze raz z weryfikacją, otóż pan wrócił do żony, i......urodziły im się bliźniaki, przypuszczam iż był to właśnie powód dla którego do niej wrócił, czyli skakał z kwiatka na kwiatek, i rezultat był taki jak widać.....cóż trafiłaś w sedno a mi klapki spadły z oczu i na dzień dzisiejszy jest mi obojętny..... Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości