Warsztat 270 - Kot
#1

Witajcie w nowym warsztacie!  

Wiosną przygarnęliśmy kota.

1. Proszę opiszcie jego wygląd.
2. Czy kot dziś jest naszym domownikiem?

Rozwiązanie za tydzień w sobotę.
Odpowiedz
#2

Jestem beznadziejna w określaniu takich rzeczy - mam wrażenie, że mrówki od słonia w ten sposób nie odróżnię, ale spróbuję Rotfl

IX Pustelnik, 6 kielichów, VII Rydwan

1. Opis wyglądu  - pokazał mi się starszy kot, czyli nie kociątko, białe lub szare - pręgowane, z ciemnymi ciapkami. Kot pokazał się bardzo energiczny i zadziorny. Może mieć oczy różnej barwy lub takie, które zawierają kolorowe plamki. Oczy niebieskie lub złote/bursztynowe. Budowa przeciętna - ani wychudzony ani grubiutki.

4 buławy, 7 kielichów, Wyskoczyły mi dwie Karty IV Cesarz

2. Na początku pokazuje mi się, że mógł z wami przebywać, jednak ostatecznie widzę znalezienie dla niego innego domu.
Odpowiedz
#3

Jak wygląda kot?

4 denary Paź Denarów Umiarkowanie

Kotek może byc szaro- bury miejscami jakby podpalany w sensie może mieć miejscami futerko w rudawym kolorze albo jasnym. Oczy mogą się różnić barwą. Jedno oczko może być ciemniejsze od drugiego. Kotek jest ciekawy świata.


Czy mieszka z Wami?

3 mieczy 3 denary Kochankowie

hmm..pierwsza karta sugeruje że nie..ktoś go szukał i kotek wrócił do właściciela??
Odpowiedz
#4

Lysandra, czarnula44 dziękuję za udział  Uśmiech
Odpowiedz
#5

To jeszcze ja Uśmiech

1. Proszę opiszcie jego wygląd.
4 kielichy, 2 kielichy, księżyc

Kot jest rudawy, pomarańczowawy, podpalany, jasnobrązowy. Kot był bardzo uczuciowy. Przywiązany do ludzi. Trochę zamknięty w sobie (być może na początku dość nieufny). Lubił buszował w nocy, w blasku księżyca. W dzień spokojny. Odpalał się na noc.

2. Czy kot dziś jest naszym domownikiem?
7 kielichów, 5 pałek, Król Mieczy
Byliście bardzo niezdecydowani co do tego kota. Była duża niejasność oraz konflikt wewnętrzny w kwestii tego kota. Być może bardzo ożywiona dyskusja. Czasami 5 pałek wskazuje mi na jakiś grom z nieba - czyli coś mogło przesądzić o tym, że kotek nie będzie z Wami. Ostatecznie albo kot trafił do jakiegoś pana albo jakiś pan ostatecznie podjął tę decyzję, że kotek nie będzie z Wami.

Uśmiech
Odpowiedz
#6

Jeszcze na mnie poczekaj proszę. Jutro spróbuję rozłożyć karty.
Odpowiedz
#7

1.Wygląd: 8 mieczy, Król Mieczy, 4 mieczy 
Oj, nieciekawie wygląda. Taki jakby chorowity, zabiedzony. Może chudy. Tak jakby się bał własnego cienia. Przypuszczam, że ma rzadka sierść. Raczej nie ma się go ochoty przytulać z miłości. Barwa raczej jasna. Kot w poważniejszym wieku, może już staruszek. 

2.Czy mieszka z wami? 0 Głupiec, XII Wisielec, 2 mieczy 
No i mam zagwozdke. Wisielec i 2 mieczy wskazują na zatrzymanie w miejscu. Ale Głupiec, który rozpoczyna mówi o wędrówce...
Może on był typem podróżnika i jednak go udomowiliście. Uważam, że z Wami mieszka.
Odpowiedz
#8

Dziękuję Wszystkim za udział.

Brudny, biały kot podbiegł do mnie w przejściu podziemnym. Odsunęłam się (nie lubię kotów, boję się ich :--)).
Wieczorem opowiedziałam to mężowi, a on pojechał w to miejsce i go wziął.
Kot stary, biały, jedno oko niebieskie, drugie żółte. Uważam, że dobrze się u nas miał. Chyba przypominałam mu jego panią. Był ułożonym kotem. Często wyglądał przez okno. Nie chciałam, aby był ograniczony i dałam mu wolność otwierając drzwi od tarasu. Liczyłam na to, że nas polubił i z nami zostanie, wolnym krokiem poszedł w siną dal... i nie wrócił.Smutny
Prawidłowe odpowiedzi podkreśliłam.
(08-10-2022, 18:45)Lysandra napisał(a):  Jestem beznadziejna w określaniu takich rzeczy - mam wrażenie, że mrówki od słonia w ten sposób nie odróżnię, ale spróbuję Rotfl

IX Pustelnik, 6 kielichów, VII Rydwan

1. Opis wyglądu  - pokazał mi się starszy kot, czyli nie kociątko, białe lub szare - pręgowane, z ciemnymi ciapkami. Kot pokazał się bardzo energiczny i zadziorny. Może mieć oczy różnej barwy lub takie, które zawierają kolorowe plamki. Oczy niebieskie lub złote/bursztynowe. Budowa przeciętna - ani wychudzony ani grubiutki.

4 buławy, 7 kielichów, Wyskoczyły mi dwie Karty IV Cesarz

2. Na początku pokazuje mi się, że mógł z wami przebywać, jednak ostatecznie widzę znalezienie dla niego innego domu.
Dużo zobaczyłaś w kartach. Mam nadzieję, że kotek znalazł fajny domek.

(08-10-2022, 21:01)czarnula44 napisał(a):  Jak wygląda kot?

4 denary Paź Denarów Umiarkowanie

Kotek może byc szaro- bury miejscami jakby podpalany w sensie może mieć miejscami futerko w rudawym kolorze albo jasnym. Oczy mogą się różnić barwą. Jedno oczko może być ciemniejsze od drugiego. Kotek jest ciekawy świata.


Czy mieszka z Wami?

3 mieczy 3 denary Kochankowie

hmm..pierwsza karta sugeruje że nie..ktoś go szukał i kotek wrócił do właściciela??
Dobrze go opisałaś.

(11-10-2022, 20:33)anussshka napisał(a):  To jeszcze ja Uśmiech

1. Proszę opiszcie jego wygląd.
4 kielichy, 2 kielichy, księżyc

Kot jest rudawy, pomarańczowawy, podpalany, jasnobrązowy. Kot był bardzo uczuciowy. Przywiązany do ludzi. Trochę zamknięty w sobie (być może na początku dość nieufny). Lubił buszował w nocy, w blasku księżyca. W dzień spokojny. Odpalał się na noc.

2. Czy kot dziś jest naszym domownikiem?
7 kielichów, 5 pałek, Król Mieczy
Byliście bardzo niezdecydowani co do tego kota. Była duża niejasność oraz konflikt wewnętrzny w kwestii tego kota. Być może bardzo ożywiona dyskusja. Czasami 5 pałek wskazuje mi na jakiś grom z nieba - czyli coś mogło przesądzić o tym, że kotek nie będzie z Wami. Ostatecznie albo kot trafił do jakiegoś pana albo jakiś pan ostatecznie podjął tę decyzję, że kotek nie będzie z Wami.

Uśmiech
Było nam smutno, że nie wracał. Ale też poczuliśmy ulgę.


(13-10-2022, 15:11)nastek96 napisał(a):  1.Wygląd: 8 mieczy, Król Mieczy, 4 mieczy 
Oj, nieciekawie wygląda. Taki jakby chorowity, zabiedzony. Może chudy. Tak jakby się bał własnego cienia. Przypuszczam, że ma rzadka sierść. Raczej nie ma się go ochoty przytulać z miłości. Barwa raczej jasna. Kot w poważniejszym wieku, może już staruszek. 

2.Czy mieszka z wami? 0 Głupiec, XII Wisielec, 2 mieczy 
No i mam zagwozdke. Wisielec i 2 mieczy wskazują na zatrzymanie w miejscu. Ale Głupiec, który rozpoczyna mówi o wędrówce...
Może on był typem podróżnika i jednak go udomowiliście. Uważam, że z Wami mieszka.
Dobre typowania wyglądu. Tak, myślę, że kot ten polubił swoją bezdomność.

Jesteście świetnymi wróżbitami! Gratulacje :--)
Najwięcej zobaczyła Lysandra i poprowadzi kolejny warsztat. Do dzieła!
Odpowiedz
#9

O wow, nie spodziewałam się wygranej Rotfl  Postaram się dzisiaj wieczorem coś wymyślić. Super warsztat!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości