Film "The SECRET" - Prawo Przyciągania
#23

Też słyszałam o tym filmiku... od koleżanki dostałam link.
Na początku "Kurczę ale fajnie, muszę pozytywnie być nakręconą"....
od tego czasu trochę dni minęło... sceptycznie jestem nastawiona, lecz prawie codziennie wieczorem (ok 22.00) idąc z psem na spacer patrzę w gwiazdy i przypominam sobie że trzeba wierzyć by się spełniło...
Odpowiedz
#24

najtrudniejsze właśnie w tym wszystkim to wiara. trzeba uwierzyć. ale uwierzyć sercem, oddechem i całą sobą, a nie tylko głową i myślami.
Odpowiedz
#25

Film nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia, ale podeszłam do niego z pewną ciekawością. Zaczęłam stosować sekret w życiu. Trochę dla sprawdzenia, trochę podświadomie, a trochę celowo (jako sposób na dawkę pozytywnego myślenia). Zdarzyło mi się kilkukrotnie, że się spełnił Oczko Nie wiem na ile to moc sekretu, na ile przypadku, a na ile innych czynników.
Odpowiedz
#26

Ja oglądałem wersje rosyjsko no i fajny tylko za młodu stosowałem to i klapa Dobani
Spotkałem się z opiniami ze to nie działa na pewną grupę osób i ja akurat byłem w tej grupie osób pechowych ale do czego dążę parę dni temu trafiłem na Bronnikov metoda jak zacząłem oglądać to trochę podważa Secret bo w tej metodzie ty jesteś Panem nie musisz o coś prosić się bo ogólnie każdy dostaje szału bo widzisz zamkniętymi oczami i za pominą ze chodzi o nauczeni się kierować swoim organizmem . Późnej niby cały świat stoi otworem Ok
np. tu materiał podważa to http://translate.googleusercontent.com/t...uYPnaQYvXg

bo ktoś rozgląda się jedno jest pewnie narazi to pomysł Bronnikova jak ja uruchomię u siebie to biedzie moje przeżycie i biedzie prawdą a narazi zakładam ze prawda bo testuje Oczko
Tez dla mnie dziwnie ze on tą metodę tak Pokazuje wszystkim są szkolenie grupowe to około 30 osób
szkoli i może z 2 maja problemy Myśli dużo powstało szkól i tak dalej to wskazuje tez ze może działać
Oko jest tylko przekaźnikiem obrazu do mózgu wiec jak brakuje oczy mózg stosuje fali dźwiękowe i tez powstaje obraz to tez jest metoda ale bardzo rozmazana nie możemy określić przedmiot Uśmiech
Tez jest pamięć fotograficzna , myślę ze mózg da rady

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rPMMlmLxvw0[/youtube]
Odpowiedz
#27

Ruda Lilu i Sławku bardzo dobrze to przedstawiliście Rotfl

na pieniądze:
Ja, idąc sobie ulicą, albo jak mi sie akurat przypomni o pieniądzach Uśmiech to one na mnie lecą Rotfl tak spadają od razu z nieba, takie piękne, okrągłe, błyszczące monety i tak się na mnie obsypują i tak sie tym cieszę, że mi ich nie zabraknie, Rotfl i tak się ładnie turlają hihi i papierkowe, i się cieszę, ale i dziwię że nikt ich nie widzi i na koniec jeszcze sobie wyobrażam, że cybernetycznym strumieniem, takim pełnym zawijasów i pędzącym z szybkością światła nieomal - zapełnia mi się z banku karta Uśmiech wszystko - jako dar od Świata Rotfl


ps.
filmiku nie widziałam, bo już nie działa Uśmiech
Odpowiedz
#28




(67) Czy prawo przyciągania (The Secret) rzeczywiście działa? - YouTube

? Rhonda Byrne : Czyli jak uratować swoje życie według Sekretu ( The Secret ) - YouTube

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości