Potęga podświadomości
#89

haha ja pytam co ty miałeś na myśli.
Odpowiedz
#90

Chodzi o to jak jesteś np. nie u dacznikiem 20 lat , to Potrzebujesz pewnie 30 lat zęby z tego wyjść samemu Uśmiech
a zburzenie da szanse na pozytywnie połączenia w mózgu szybko .
Nie wiem czy jest metoda oprócz chemii Uśmiech
Odpowiedz
#91

i wypróbowałeś jąUśmiech pomogła? Uśmiech
Odpowiedz
#92

Ale ty chyba nie masz takich problemów ?
Odpowiedz
#93

Nie Uśmiech
Odpowiedz
#94

No ,tak samo myślałem Uśmiech ale zawsze zostaje to małe ale Oczko
Odpowiedz
#95

No i zmierzyłeś się z nim?
Odpowiedz
#96

Chodzi o to ze cie interesują działanie innych osób na nas , ale tu pytanie czy to nie generujesz ty sam ?
Odpowiedz
#97

Mam być odpowiedzialny za każdą reakcję innych osób?
Odpowiedz
#98

No nie , ale wtedy zawali się twój świat .
Odpowiedz
#99

Świat się zawali? Nie sądzę, to nihilistyczne podejście. Problem jest bardziej filozoficzny.
Odpowiedz

Nasz świąt jest oparty na innych osobach Uśmiech ogólnie się kreci dzięki nim Uśmiech
Odpowiedz

witam Hejka
witam Hejka
i o zdrówko pytam Rotfl
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Świat się zawali?

I ten watek umiera Krzyk ale
roxen1990 napisał(a):witam Hejka
witam Hejka
i o zdrówko pytam Rotfl

ratuje Hej Hejka

Wiec dzięki innym coś się dzieje Uśmiech
Odpowiedz

Więc czas na reanimację Buźki

Zgadzam się, iż nasze życie kręci się wokół innych, jesteśmy niczym diament w niekończącej się sieci, gdzie każdy z diamentów odbija niekończone fasety innych, jak mówią buddyści; albo jak udowodniła fizyka, to co rzeczywiste jest ZAWSZE uzależnione od obserwatora, od niego także zależy "pomiar". Ale może najciekawszym pytaniem jest: czy sami możemy wykreować własną rzeczywistość. Jak? Jakie zależności to regulują. Czy da się to ująć w tezę?
Odpowiedz

Ale musisz brać pod uwagę ze biedzisz sam i goły , Wyśmiewacz
Bo ubranie zaczyna tez cie kreować Uśmiech
można zacząć od pustki i jedna osobowość Myśli
Odpowiedz

Sam i goły? Nie można być takim pesymistą. Za punkt początkowy obierasz sobie totalne dno...

Ja mam inne podejście i inaczej interpretuje wpływ innych na mnie.
Odpowiedz

Mi chodzi o pytanie
Seweryn1974 napisał(a):pytaniem jest: czy sami możemy wykreować własną rzeczywistość.

a wpływ innych to jest kreowanie nawet minimalnie , Dla tego zaproponowałem zacząć od nowa budowanie świat bez innych , ta rzeczywistość jest oparta na innych .
Bo ci chodzi pewnie o to zęby szło po twoje myśli gładko wszystko i każdy był dopasowany do ciebie Uśmiech
dyktatura daje taką szanse Uśmiech
To chyba siła osoby jaką wszyscy szanują i boją się i jemu wychodzi rzeczywistość jego to są bardzo silnie osobowości Uśmiech

chyba o to chodzi Myśli
Odpowiedz

W żadnym wypadku nie chodzi o dyktaturę.
Jeżeli pragniesz czegoś, to szukasz dróg do spełnienia, żałosne jest umniejszanie swojego pożądania.
Ale naprzeciw stoją pewne siły; i teraz pytanie brzmi: jak sobie poradzisz z nimi? Jak?
Można wyliczać, systematyzować co może być nie tak. Ale w końcu i tak musisz schylić głowę, i zadowolić się schematami albo: wziąć sprawy w swoje ręce. Może to wyglądać na wymądrzanie się, ale jest to jedynie zaproszenie do dyskusji, ale tylko dla osoby, która postanowiła myśleć samodzielnie.
Odpowiedz

A może tak logiczny punkt nauka mówi ze umysł tworzy świat Uśmiech
Dla lepszego zrozumienia niech umysł to komputer Uśmiech
chyba nie muszę rozwiać dalej ze nie każdy wie co oznacza ctrl-w. ze Windows lubi się zawieszać ze ty masz inny a próbujesz mnie przekonać ze moje 100MB dadzą rade dla twoich GB Boi się


Kazdy z nas ma przerobić swoją drogę na dodatek , jak pisano ci zostać Panem swojego losu to zostaniesz nim Ok
Odpowiedz

To, że nauka opisuje działanie mózgu to już wyjaśnialiśmy Uśmiech Jest to fascynujące. Jeśli chodzi o to napisałeś, ja nie mam żadnych przytyków do ciebie, więc stwierdzenie, czy twój mózg "się wiesza czy nie" nie było moim celemUśmiech Uśmiech
To co ja piszę nie ma charakteru osobistego, po prostu na głos sobie myślę i chcę podyskutować.
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):To, że nauka opisuje działanie mózgu to już wyjaśnialiśmy Uśmiech
tu tez nie chodzi o to Uśmiech o czym myślisz , teraz ogólni do tematu Potęga podświadomość .
To tylko nawiązanie , wstęp do myśli Uśmiech

Ja teraz myślę ze jak każdy ma inaczej działający mózg , coś otwarte i tak dalej .
np. dla czego niektóre są zdolne do różnych rzeczach , geniuszy i tak dalej .
Taka osoba szybko osiągnie cel Uśmiech i komputer jest dobrym przykładem Uśmiech
Seweryn1974 napisał(a):ja nie mam żadnych przytyków do ciebie,

Kazda twoja myśl ze to ja mam problem to obrona twoja, przed tym ze ty jesteś zdrowy .
Mozę nie potrzebnie użyłem nas do przykładu Myśli To był przykład dla całej planety Uśmiech
Nie wiem czy teraz ok Uśmiech

Ja rozmyślam dla czego u nie których Potęga podświadomości nie działa . Myśli
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości