Potęga podświadomości

Przeczytaj uważnie całą dyskusję bo tracę czas.
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):To są dwa różne tematy Rotfl
tylko razem prowadzimy dyskusje Uśmiech chyba to nie problem Cwaniak
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):To są dwa różne tematy Rotfl
Ja nie mówią tutaj o robieniu kasy, tylko o konstrukcji rzeczywistości. Boże, jak można tak mieszać zagadnienia, kto co robi dla kasy to jest inna sprawa, haha.
Czytałam całą dyskusję. Jestem zdania, że zyski i straty jak najbardziej wcielają się w konstrukcję rzeczywistości, czy tego chcesz, czy nie. Nie neguję Twojego rozumowania, ale to nie znaczy, że jest ono jedynym słusznym Uśmiech
Odpowiedz

Uśmiech
ty jesteś odtrutką na ignorancję Hejka
Alex co tam w temacie przyciągania?
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Uśmiech

Alex co tam w temacie przyciągania?

Na razie chyba umarło nie ma za co się czepić Beczy

Seweryn1974 napisał(a):Uśmiech
ty jesteś odtrutką na ignorancję Hejka


to jest potrzebnie to krok do oświecenia Uśmiech
Odpowiedz

A to trzeba się czepiać? Można od siebie napisać Uśmiech
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):A to trzeba się czepiać? Można od siebie napisać Uśmiech

chodzi mi o punkt zaczepienie Uśmiech nie czepiać się tylko się zaczepić Uśmiech
Odpowiedz

Może podyskutujmy który naukowiec ile zarobił? Bo chyba to ma znaczenie w sprawach istnienia czasu?
Odpowiedz

O tym myślisz Rotfl
http://m.onet.pl/rozrywka/plejada,c40mx

czy o tym
http://m.onet.pl/biznes,cht83 Cwaniak

nauka ze good biznes Ok
Odpowiedz

No cóż każdy chce zarobić. Odkąd Kinga Rusin napisała swoją książkę wszystko jest możliwe. Na portalu pisarskim ciągle słychać biadolenie o coraz niższym poziomie literatury. Tylko dalej nie wiem co to ma wspólnego z mechaniką kwantową? Rotfl
Odpowiedz

No własnie, jakie ma znaczenie czy ktoś zarabia na czymś, czy nie Myśli
Jesli sformułował poprawną teorię nawet dla zysku, to chyba to nie dyskwalifikuje teorii. Jakby obraz namalowany nie dla zysku byłby lepszy, bynajmniej.
Odpowiedz

Chyba że chodziło o to, że czas inaczej biegnie kiedy jest się szczęśliwym, a szczęście mogą spowodować zyski i prezenty.

A można też oszukać czas dla szczęścia: Oczko

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=MvLqdy34cBg">http://www.youtube.com/watch?v=MvLqdy34cBg</a><!-- m -->
Odpowiedz

Pewnie, że zysk nie neguje teorii, ale często też jej nie uszlachetnia. Wszystko jest kwestią racjonalnych argumentów, które moim zdaniem nie powinny być mieszane z przekonaniami danej jednostki. Ciężko wtedy zachować merytorykę.
Odpowiedz

Dla przy pomnienie bo zaczyna rozmowa uciekać nam ja napisałem to :
Mystic napisał(a):Każdy nam sprzedaje pomysł co jest tam , może dla własnego dobrobytu Myśli
Odpowiedz

Sephinroth napisał(a):Pewnie, że zysk nie neguje teorii, ale często też jej nie uszlachetnia. Wszystko jest kwestią racjonalnych argumentów, które moim zdaniem nie powinny być mieszane z przekonaniami danej jednostki. Ciężko wtedy zachować merytorykę.

Merytorykę? Dobre Rotfl
Dyskusja dotyczy kreowania własnej rzeczywistości...a to, czy twórca teorii zarobił mniej czy więcej, konstruując właściwe twierdzenie, to zupełnie odrębny temat.
Zysk nie neguje teorii...czyli jeżeli ktoś zarobi dużo, konstruując genialną teorię, to jest ona mniej szlachetna? No nieźle...
Racjonalne argumenty nie polegają na mieszaniu pojęć, a tu mamy doskonały przykład musztardy z czekoladą.
Odpowiedz

Nie wiem, o co tyle hałasu Sewerynie. Odpuśćmy już te zyski, ok? Uśmiech Tematem wątku jest potęga podświadomości. Poza tym chyba się nie zrozumieliśmy. Pisząc, że zysk ani nie dodaje teorii walorów, ani jej nie ujmuje, miałam na myśli, że biorąc pod lupę jakąkolwiek teorię, warto się zastanowić, czy nie jest to sztuczny, bezwartościowy twór, dla czyichś zysków powstały.
Odpowiedz

Jakiego hałasu? Ubawił mnie twój post i tyle. Dla przypomnienia: to nie jest portal money.pl tylko dobrytarot, rozmawiamy o potędze podświadomości, nie o zarobkach.
Odpowiedz

... Uśmiech chyba nadal się nie rozumiemy.
Odpowiedz

Pewnie Uśmiech
Odpowiedz

Przecież to logiczne ze jak umie się kombinować główka w życiu ( wykorzystywać podświadomość) to i min. kasa jest itp... Rotfl niestety jak ktoś jest nierozgarnięty i chce żyć z zachowaniem wszystkich cnót na ziemi to niestety... ale... jest skazany na niebyt w tym świecie i zapomnienie az do swojego żywota, ale... jest szansa że zyska na tamtym świecie- bo nie licza sie skarby gromadzone na ziemi za życia... lecz tam w niebie Rotfl
Odpowiedz

Jak cofniemy się jak nauka nie była hojnie wynagradzana to nie było postępu , jak pan :twocents-mytwocents: ozłocił ,
to i powstał bum Uśmiech
A jak poszukamy plemiona jakie żyją ze zbieractwa to tam i ogień trzeba pilnować bo jak zgasnę to amba Boi się


Nie miałem pojęcia ze powstanie dyskusja na temat money Cwaniak
Odpowiedz

Haha sam ją roznieciłeś Rotfl

A jeśli chodzi o to co pisał Enzo...wróć...3n20, to zgadza się: istnieje sprzężenie zwrotne między kasą i podświadomością, bo bądźmy szczerzy: bardzo wiele motywacji wychodzi od kasy,tylko że prawdziwość teorii nie zależy od zarobków naukowców, pomieszaliście tematy. Mystic zaciera ręce... i dobrze, pogadajmy o kasie, ciekawe co na to atomy, światło i dylatacja czasu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości