Potęga podświadomości

No i gdzie ten projekt?
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):No i gdzie ten projekt?

Ja jemu napisze list i jak zrobi to ok Uśmiech
Odpowiedz

Moim zdaniem metoda Silvy jest przestarzała-nieskuteczna, trzeba wymyślać nowe techniki.
Odpowiedz

To projekt w Innem kierunku , tez z mózgiem i podświadomość tylko chce coś udowodnić Ok
Odpowiedz

To dawaj go tu.
Odpowiedz

Jak wyszłe to napisze Uśmiech
Odpowiedz

To taka migawka składająca się z twierdzeń autorytetów odnośnie mechaniki kwantowej, różnorodność fizyków a nawet poeta William Blake. Z pewnością nie robili tego tylko dla pieniędzy apropos wcześniejszej dyskusji Uśmiech

Najlepiej oglądać od 4-tej minuty.

[youtube]www.youtube.com/watch?v=lkmDdEcb2JA[/youtube]
Odpowiedz

Oglądałem .
moja próba powinna to wszystko wytłumaczyć Oczko
Jak ten naukowiec zrozumie i za akceptuje biedzie odkrycie , bum Uśmiech
Odpowiedz

Napisz na jakim etapie jesteś, pomogę ci.
Odpowiedz

Etap Stagnacja Uśmiech
Projekt do dużej sieci sklepowej rok temu wymyśliłem i nie zrobiłem kroku naprzód Uśmiech

Projekt internetowy sierpień wymyślony , jako by byłem szef Uśmiech

Daje rade zero realizacji .

Ten dla nauki stagnacja Uśmiech ale tu nie liczy na nic Uśmiech
Odpowiedz

Chcesz to wrzuć pomyślimy.
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):Chcesz to wrzuć pomyślimy.

Do sklepów dużych spożywczych na pewno muszę poszukać prawnika , i osobie co ładnie mówi i to jak nie wypali za darmo Uśmiech

Do biznesu internetowego potrzebuje trochę kasy i czasu Uśmiech

Myślę cały czas Oczko
Odpowiedz

A ja myślałem, że to się odnosi kodowania podświadomości Uśmiech
Odpowiedz

Seweryn1974 napisał(a):A ja myślałem, że to się odnosi kodowania podświadomości Uśmiech

nie mam kodowania
ja chce obalić wszystko i wszystkich Ok
Odpowiedz

Obalić można pól litra...człowiek jest istotą celową Uśmiech
Odpowiedz

a czy ja mówię ze nie , to da szansy na poziom 4 Oczko
Odpowiedz

Podświadomość/ lektury na ten temat.
W internecie jest mnóstwo ksiażek poświęconych temu tematowi....Pozytywne myślenie, wizualizacja mogą sprawić,że otrzymamy od losu to czego tak bardzo pragniemy.
Czy ktoś z Was czytał np Potęgę podświadomości. ??? Jakie macie zdanie na ten temat??? Smutny
Odpowiedz

No "Potęga podświadomości" to takie podstawy - bardzo ciekawe. Są tam zawarte podstawowe prawdy odnośnie kodowania podświadomości.
Odpowiedz

Dopiero teraz wypożyczyłam potęgę,ale mam już za sobą książkę podobnej tematyki.Więc po jej przeczytaniu moje wnioski
1, Zrób listę spraw ,zaierzeń,marzeń itp.
2,Uwierz ,że potrafisz osiągnąć.
3,Działaj.nie bądź bierna,bo nic się samo nie wydarzy- wyjdz losowi na przeciw.
4,Proś Boga o stawiennictwo.

Jestem rozczarowana nic odkrywczego...
Odpowiedz

oto cały sekret Sekretu, Prawa Przyciagania i Potęgi Podświadomości ... a także życia

nie czekaj , że samo przyjdzie lub spadnie - pomyśl, uwierz, że możesz to osiągnąć i zacznij działać
nie poddawaj się ... jeśli upadniesz - podnieś się i otrzep kurz, jesli potrzebujesz odpocznij ... ale idź dalej

cały szkopuł w tym, że nie zawsze chce nam się działać, że zbyt szybko sie poddajemy ... lub bezczynnie czekamy aż samo przyjdzie

przykro mi, że się rozczarowałaś Bezradny
Odpowiedz

no może to i głupie,ale myślałam ,że znajdę coś odkrywczego ,coś co mnie zaskoczy
bo widzisz co wtedy,gdy wcale nie czekamy aż samo przyjdzie...tylko działamy ,ale zawsze znajdzie się coś lub ktoś kto przeszkodzi ....no niestety sama wiara nie wystarczy a szkoda
Odpowiedz

a te przeszkody to po to by umocnić Twoją wiarę ... skoro piszesz, że sama wiara nie wystarczy

Ok działanie + wiara + Prosi

[Obrazek: 1327389056_by_Malva1987_600.jpg]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości