Impreza
#1

Cześć Leo- poproszę Cię o wróżbę na poniższy pytania:
1. czy warto pójść na imprezę na którą otrzymałem zaproszenie, czy będę zadowolony? i czy wybrać D. jako osobę towarzyszącą?
2. czy wyjazd do M. to dobra opcja wyjazdowa na najbliższy urlop?
Detale wysyłam w pw.
Odpowiedz
#2

(16-03-2022, 21:27)RestlessMan napisał(a):  Cześć Leo- poproszę Cię o wróżbę na poniższy pytania:
1. czy warto pójść na imprezę na którą otrzymałem zaproszenie, czy będę zadowolony? i czy wybrać D. jako osobę towarzyszącą?
2. czy wyjazd do M. to dobra opcja wyjazdowa na najbliższy urlop?
Detale wysyłam w pw.

RestlessMan, odpowiadam więc na Twoje pytania:

1. czy warto pójść na imprezę na którą otrzymałem zaproszenie, czy będę zadowolony? i czy wybrać D. jako osobę towarzyszącą?
9 mieczy, 5 mieczy, 10 buław, Paź denarów, 8 kielichów, 3 kielichy (+ 4 denary)
Czy warto? Karty pokazały po prostu, że ktoś Ci zrobił więcej kłopotu tym zaproszeniem niż przyjemności. Zwyczajnie nie będziesz chciał tam iść, jeżeli byś poszedł to by było raczej takie zmuszanie się na zasadzie przykrego obowiązku który należałoby odbębnić - ale zadowolenia tu nie widać. 
Do tego jeszcze dojdzie trudny okres, kiedy będziesz miał (a być może już masz) jakieś zmartwienia na głowie, widać Cię przemęczonego, wyczerpanego (psychicznie bądź fizycznie), nie będziesz w nastroju do zabawy, a raczej do wycofania się, zaszycia w czterech kątach. Moim zdaniem odrzucisz to zaproszenie... pokazała się karta domu na koniec tego rozkładu...
Tak więc ja tego wyjścia tu nie widzę, ale dla porządku wyciągnęłam jeszcze karty na D. jako osobę towarzyszącą:
10 buław, Koło Fortuny, Paź mieczy. No i tak... tu też nie widać Waszego wspólnego wyjścia i zabawy. Przypuszczalnie zaistnieją jakieś okoliczności zewnętrzne, które spowodują porzucenie dotychczasowych planów czy zamiarów.

2. czy wyjazd do M. to dobra opcja wyjazdowa na najbliższy urlop?
3 buławy, Król kielichów, 4 denary, 7 denarów, 9 mieczy, Wieża (+ As kielichów)
Uważam że plany wyjazdu prawdopodobnie nie zostaną zrealizowane. Karty pokazują że masz jakieś obawy, lęki - i mogą się one rzeczywiście zmaterializować, bo układ kończy następująca po 7 denarach karta Wieży - a to jest nagłe rozsypanie się wyczekiwanych długo spraw, planów, spowodowane czymś niezależnym od Ciebie, czynnikami zewnętrznymi. As kielichów zapowiada duże emocje z tym związane, a pojawiająca się ponownie - tym razem na pozycji "rady" - karta 4 denarów, karta domu, oznacza: zostań na miejscu, nie wyjeżdżaj. Tak więc powiedziałabym że karty odradzają nie tylko M., ale ogólnie wyjazd.

Pozdrawiam Cię serdecznie, RestlessMan, trzymaj się. Pociesza

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości