Właściwe zadawanie pytań Tarot
#1

Dzień dobry w słoneczną niedziele.

Zainteresowałem się ezoteryka przez przypadek. Przekonałem się na własnym doświadczeniu, że magia istnieje. Wierząc, ze za układem kartem stoi coś więcej niż tylko przypadek poprosiłem o pomoc kilkoro wróżbitów. 
Rozmawiając z różnymi tarocistkami i tarocistami muszę przyznać ze ich wróżby się sprawdziły, ale w bardzo przewrotny sposób.
Poszukiwałem nowej posady i chciałem, aby to była praca na dłużej. Karty pokazały ze dostanę oferty i przewidziały nawet ile. Po kilku tygodniach wróżba się sprawdziła tylko ze się okazało się, że dostałem ciekawe oferty od mojego byłej firmy do której nie chce wracać. 
Pytałem kart tarota o nową pracę. Czy to złośliwość  kart czy może kwestia dokładności zadawanego pytania. Proszę o o Wasze opinie.
Odpowiedz
#2

Z tego co zrozumiałem to bardzo dobrze postawiłaś pytanie. Przewidziałaś, że dostaniesz ofertę i nawet przewidziałaś ile. To bardzo dobrze świadczy o twoich umiejętnościach. A tarot tak już ma, że znamy odpowiedź, ale nie jesteśmy pewni w 100% w jaki sposób coś się zrealizuje. Taki urok kart. Ale mimo wszystko odpowiedziały na twoje pytanie.
Odpowiedz
#3

Nastek, chyba coś pokręciłeś...
Monomo to jest On, Piotr
i sam sobie nie wróżył dostał ileś tam wróżb od wróżek
Jakie zadawał pytanie każdorazowo...hmmm, może pamięta... a może nie...
Dostał propozycje pracy, tak jak chciał...co z tego, ze w tej firmie, ale może inne stanowisko...
 Decyzja co z tym zrobi...należy do niego...
I tak na marginesie...wielokrotność wróżb na jeden temat...to przewróżenie ...
nie wiem czy Monomo o tym wie... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#4

Rzeczywiście, nieświadomie sobie dopowiedziałem część informacji. Jestem roztargniony Uśmiech 
Wybacz Monomo za formę żeńską. 

Nie jest to złośliwość kart. Karty odpowiedziały, że dostaniesz ofertę pracy na dłużej. Nie miały pokazać oferty, która Ci przypadnie do gustu tylko sam fakt, że takowa się pojawi i jak widać trafiły w punkt. 
I tak jak mówiła Krystyna lepiej nie pytać kilka razy o to samo, bo potem wychodzi masło maślane.
Odpowiedz
#5

Dziękuję za odpowiedzi. Macie racje jako amator mocno naciskałem na to pytanie i klasycznie przewróżyłem. Ech, chyba to los każdego entuzjasty Tarota. Mimo to nie żałuję przynajmniej nabrałem umiaru i odrobine doświadczenia.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości