Nowy Rok Numerologiczny
#1

Witaj Uśmiech 
Chcialabym prosic o wrozbe na nowy rok numerologiczny.
Jesli to mozliwe to interesuja mnie rodzina, praca i finanse, szkola, zrowie, milosc, niespodzianki.
Moja data urodzenia 18 pazdziernika 96.  Kwiatek dziekuje Ewelina.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#2

Witaj Ewelina
Prognoza na nowy rok numerologiczny, zobaczmy co tam widać Oczko

rodzina- 10 buław, 4 kielichy - Relacje rodzinne ciężkie, praktycznie brak wsparcia, widać tylko oczekiwania. Chyba będziesz chciała od tego uciec, tak jakby to czego Oni (najbliżsi) od Ciebie oczekują, nie było twoim marzeniem. Ale nie wyrwiesz się jeszcze spod tych wpływów w tym roku. Raczej potulnie skulisz uszy i będziesz czołgać się dalej z tymi rodzinnymi wymaganiami.

praca i finanse - As Mieczy, VII Rydwan (doklejone 8 Kielichów) - W tej sferze klasyczne cięcie. Umowa zostanie rozwiązana, bądź podpisana, bo pokazuje się wyjazd. Wyjazd generuje nowe możliwości i rozwój kariery zawodowej, ale coś będzie cię trzymać na miejscu ( ja nie wiem, czy to nie ta rodzina, Ona może blokować) pokazuje się szantaż emocjonalny i w sumie nic z tego rozwoju może nie wyjść.
Finanse stabilne, czyli nic nie powinno się zmienić, raczej będą takie jak w roku poprzednim. Ten możliwy wyjazd ( jeśli się zrealizuje) przyniesie widoczne dochody dopiero po jakimś czasie.

szkoła - XIX Słońce, 7 Mieczy (dołożenie 8 monet) - Szkoła bez problemów, ale ktoś ma cię za oszusta ( może chodzić o plagiat) jeśli jesteś w trakcie pisania pracy, to komuś ona nie będzie się "podobać". Ktoś będzie szukał dziury w całym i powodu by ją "uwalić". Tak że tutaj będzie trzeba się przyłożyć, do wszystkich egzaminów.

zdrowie- V Papież - "To" jeszcze nie przejdzie w tym roku, pewnie cały czas będzie trwać, ale nie martw się Oczko Wiara cię uzdrowi, reszta ok, nie widać by coś ze zdrowiem było nie tak.

miłość - IX Pustelnik, XX Sąd Ostateczny (dołożenie XIII Śmierć) - Ten rok spędzisz samotnie, ale nie przejmuj się, ten czas sobie wykorzystasz żeby przyjrzeć się swojemu życiu uczuciowemu.
Tam niby jakiś "podryg" się pokazał, ale nic z tego "powrotu" nie będzie. Pokaże tylko, że wszystko jest martwe i obedrze cię ze "złudzeń"
Nie widać miłości w tym roku, tylko rozliczanie z przeszłością.

niespodzianki - 5 monet - Jakiś "żebrak" się pokazał, nie będziesz się spodziewać tego, że ktoś poprosi cię o "pomoc" czy "jałmużnę", ale dobrze się zastanów. Bo niczego nie otrzymasz w zamian. Jeśli będziesz liczyć na wzajemność, wdzięczność czy przyzwoitość, srogo się rozczarujesz. Jak staniesz przed taką "prośbą", dobrze się zastanów czy cię na nią stać, bo jeśli nie, to później zostanie tylko plucie sobie w brodę, że trzeba było sobie darować te "dobre chęci".

Tak z grubsza pokazał się nadchodzący rok dla ciebie. Z całego rozkładu wychodzi nauka asertywności, nad tym trzeba popracować, a tak ogólnie dominuje mi barwa niebieska, trochę chłodno, ale to tylko rok. Dobrze go wykorzystaj , sporo możesz się nauczyć o życiu, takim zwykłym Oczko .
powodzenia z tą szkołą

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Dziekuje Hazar za poswiecony czas i az tak doglebna analize. Pytalam o szkole bo wlasnie zaczynam kuts na studia w Angli. Jesli chodzi o prace to jestem troche zaskoczona, poniewaz mam stale zatrudnienie i narazie zmian nie planuje. Rodzina to juz sie nawet zgadza. Co do pozostalych zobaczymy co ten rok przyniesie. Zgadzam sie ze to bedzie pracowity rok. Dziekuje slicznie za wrozbe.  Buźki Kwiatek

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#4

Witaj Hazar 
Chcialabym podsumowac ten rok, a wiec:
Rodzina- wszystko sie zgadza, 
Praca i finanse- nadal w tym samym miejscu w tej samej pracy, wyjazdu nie ma zwiazanego z praca bo mieszkam na stale w UK, ale finanse dobrze wszytsko sie uklada. 
Szkola- super, ciezka praca zostala doceniona, dyplom zdobyty  Hejka zaczynam wymarzone studia. 
Zdrowie- wszystko wporzadku, zadnych problemow.
Milosc- samotna, byl firlt przez chwile ale jak napisalas nic z tego podrygu. No coz nie ten czas jeszcze Oczko
Niespodzianki- tutaj dziekuje za przestroge, byla taka sytuacja ale nie dalam sie  Uśmiech
Dziekuje i pozdrawiam serdecznie 
Blue  Uśmiech

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#5

Blue, dziękuję za weryfikacje Buźki

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Witaj Hazar, 
Chciałbym prosić o rozkład na nowy rok numerologiczny. Jeśli zechcesz znaleźć czas dla mnie to bardzo proszę ?? 
-zdrowie, 
-na co uważać, rady 
-jakie niespodzianki do mnie idą, 
-milosc (czy to bedzie kolejny samotny rok, czy moze poznam kogos z perspektywami na przyszlosc)
-nauka i studia (będę mieć praktyki od lutego, studiuje w UK pielęgniarstwo 2 rok obecnie czy pojawi się oferta pracy, czy to jeszcze za wcześnie. Oraz jak mi pójdą egzaminy, lubie sie uczyc i nawet mi dobrze idzie wiec chciałabym wiedziec czy mam szanse na dyplom z wyroznieniem).
Dane swoje chciałabym podać w wiadomości prywatnej.
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Blue ?

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#7

Witaj Blue Raspberry
Pytania: Chciałbym prosić o rozkład na nowy rok numerologiczny.
-zdrowie - 10 Monet - Tutaj wszystko ok, pokazujesz się jak okaz zdrowia. Jeśli cię dopadną, to tylko sporadyczne dolegliwości, że tak powiem sezonowe. Puścisz bulki nosem ( katar) i na tym się skończy.
 
-na co uważać, rady - 6 Mieczy - Na sterowanie z tylnego siedzenia. Może pojawić się ktoś, kto będzie próbował tobą kierować, ale w taki sposób żebyś myślała że to to są twoje decyzje. Uważaj na manipulacje, bo ktoś może cię wykorzystywać do załatwiania swoich spraw.

-jakie niespodzianki do mnie idą - XV Diabeł - Nie zbyt miłe, ale spokojnie jak będziesz uważać ( patrz odpowiedź powyżej) nie dasz się wciągnąć w podejrzane interesy. Po prostu nie wyłączaj myślenia w ciągu tego roku.

-miłość (czy to będzie kolejny samotny rok, czy może poznam kogoś z perspektywami na przyszłość) - Królowa Monet - Poznasz jakąś kobietę i tu pojawi się miłość, ale tak która mi wychodzi z umysłu nie z genitali. Jak najbardziej pojawią się perspektywy na przyszłość, ale związane bardziej z finansami niż z alkową. Mężczyzny do miłości nie widać 

-nauka i studia (będę mieć praktyki od lutego, studiuje w UK pielęgniarstwo 2 rok obecnie czy pojawi się oferta pracy, czy to jeszcze za wcześnie. - 3 buławy - Coś się pojawi, ale będzie związane z wyjazdem i finalnie możesz z tego nie skorzystać, by nie zawalać reszty nauki.

Oraz jak mi pójdą egzaminy, lubię się uczyć i nawet mi dobrze idzie wiec chciałabym wiedzieć czy mam szanse na dyplom z wyróżnieniem). - 4 Miecze - Może być ciężko, bo pokazujesz się jakbyś się poddała.  I już przestało ci na tym zależeć.

Bardzo możliwe że ktoś się pojawi, ale to nie będzie miłość, chociaż może tak ci się wydawać na początku.
Najważniejsze, nie daj się kupić za błyskotki, bo możesz się zwyczajnie zmarnować.
Nie oceniaj pochopnie nowych znajomości na plus, daj sobie czas by poznać lepiej towarzystwo w jakim możesz zacząć się obracać. A szczególnie tych, którym pozwalasz wchodzić w swoją sferę intymną.
Powodzenia na studiach, skup się na nich. Nie pozwól się nikomu od nich odciągnąć, a oszukasz przeznaczenie i zdasz z wyróżnienie.
Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#8

Dziękuję Hazar, za poświęcony czas i dobre rady. Dyplom z wyroznieniem i zdobycie pracy to mój cel na najbliższe 2 lata. Oczywiście wrócę za rok z weryfikacja. 
Pozdrawiam serdecznie.
Blue ?

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości