Nowa praca
#1

Dobry wieczór Uśmiech
Ja również chciałabym prosić o wróżbę z informacją, jeśli to możliwe, na jaki okres czasu ona jest.
Moje pytanie dotyczy obszaru pracy.
Obecnie się przekwalifikowuję, nie jest łatwo, bo to zupełnie inna branża niż dotychczas, idzie mi jak po grudzie, poniżej moich możliwości i wiem, że to blok mentalny, bo intelektualnie daję radę.
Na wiosnę, w marcu, będę się rozglądać za pracą w nowej branży i chcę wiedzieć czy odniosę upragniony sukces, wiążę z tą pracą duże nadzieje, przede wszystkim na poprawę życia od strony finansowej, a tym samym osiągnięcia poczucia bezpieczeństwa w dzisiejszym nieprzychylnym ekonomicznie świecie. Do tej pory nie było źle, ale nie było też jakoś super i sporo ważnych dla mnie rzeczy nie mogło zostać zrealizowanych z powodu braku funduszy.
Nowy zawód będzie się wiązać z pracą w dużych firmach czego się obawiam, ponieważ jestem osobą niezależną z natury i mam obawy co do pracy w zespołach, choć ogólnie jestem bardzo kontaktowa, to nie jest też tak, że akceptuję każdego czy każde zachowanie, a taka umiejętność jest w korporacjach wymagana.
Wiem co mówi na ten temat astrologia, bo sprawdzałam u astrologa swoje prognozy na nadchodzące lata i chętnie podzielę się nimi po otrzymaniu wróżby, tak by niczego nie sugerować.
Podaję dane do wróżby:
Aleksandra, 28.02.1989
Odpowiedz
#2

Witaj Aleksandra
(rama czasowa 12 miesięcy w przypadku podjęcia pracy)

Pytanie: Na wiosnę, w marcu, będę się rozglądać za pracą w nowej branży i chcę wiedzieć czy odniosę upragniony sukces?
0 Głupiec, XVIII Księżyc, 9 Mieczy - Sukces będzie na wyciągnięcie reki, ale jest problem. Prawdopodobnie bardziej w głowie, chociaż w przestrzeni też. Jakiś "smród" się za tobą ciągnie. Przeszłość która nie pasuje do przyszłego zajęcia.
Możesz się obawiać, że jakieś sprawy z przeszłości wyjdą na jaw. To może być przeszkodą, to ciągłe nasłuchiwanie, czy nic nie dochodzi do aktualnych pracodawców.
Jeśli poprzestawiasz sobie w głowie przede wszystkim, to sukces jest możliwy, Ja go widzę, ale odetnij się, bo inaczej  jakiś "pies" ściągnie ci rękę, która próbuje chwycić dobrobyt.

Zamknij wszystkie sprawy zanim zaczniesz coś nowego.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Hazar Uśmiech
Ślicznie dziękuję za wróżbę, czyli Twój prywatny czas, który mi podarowałaś.
Bardzo trafna wróżba stety niestety, faktycznie zmagam się z demonami przeszłości i nie jest łatwo, to też powód dlaczego nauka nowego zawodu idzie mi poniżej moich możliwości Smutny.
W tym co mi napisałaś nie jestem pewna jak rozumieć to, że problem jest też w przestrzeni. Czy przez przestrzeń masz na myśli, przykładowo, nieżyczliwych ludzi, niesprzyjające okoliczności, czy jak?
Odpowiedz
#4

Zobaczyłam to jak powiązania, coś jest jak na pępowinie przywiązane do Ciebie. Gdzie ty tam i to coś się ciągnie.
To może być człowiek, na przykład członek rodziny, ale też opinia czy referencje. Jest małe, ale może być problemem.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Dziękuję ponownie Uśmiech. Naprowadziłaś mnie na ważny trop, mam kilka pomysłów co to może być, będę je sprawdzać po kolei.
Miałam napisać co mi mówi astrologia: prognozy mam fenomenalne, mam odnieść niesamowity sukces , bo będę miała takie układy planet, które jak się zdarzą, to tylko mogą raz w życiu. Bardzo mnie to podbudowało, ponieważ od bardzo dawna nad sobą pracuję i wkładam w to dużo serca, ale czułam, że nie może być tak łatwo i prosto, skoro wciąż przeszłość trzyma mnie w garści.
Dzięki Twojej wróżbie Hazar widzę, że wciąż jest bardzo dużo do zrobienia przede mną, ale podejmuję w tym celu kroki, więc jestem nastawiona pozytywnie. Nie odpuściłam przez tyle długich lat, to i teraz nie odpuszczę, za dużo w tę walkę o siebie zainwestowałam, żeby ją teraz oddać walkowerem.
Dziękuję Ci ogromnie i pozdrawiam Uśmiech.
Odpowiedz
#6

Bez względu na wszystko bądź z siebie dumna. Ja już widzę twój wewnętrzny sukces. Słyszę go we wpisie.

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Potwierdza się niestety duży niepokój związany z pogarszającą się stale sytuacją na rynku pracy. Faktycznie trudniej mi się wyluzować i nawet jak położę się spać wcześniej, to stres sprawia, że zaśnięcie jest trudne.
Dalej nie wyklarowało się czym jest ów pies mogący chwycić moją rękę, ale mam podejrzenie, że może być to moja niepopularna w nowym środowisku postawa niepoprawności politycznej. Jestem osobą, która mówi, co myśli, a teraz muszę zastanowić się jak pozostać wierną moim przekonaniom, ale jednocześnie zawalczyć o pracę.
Póki co wciąż nie jasne jest jakie dawne sprawy miałabym zamknąć, ale i to pewnie z czasem się wyklaruje.
Myślę, że za kilka miesięcy wróżba rozjaśni się, wyklaruje pewnie jeszcze bardziej.
Dziękuję Ci Hazar za poświęcony mi czas i życzę Ci wszystkiego dobrego Uśmiech.
Odpowiedz
#8

Droga Hazar,
Wczoraj w nocy umieściłam tutaj częściową weryfikację Twojej wróżby, po odświeżeniu strony moja odpowiedź była, a teraz widzę, że wyparowała. Może jakiś problem z stroną?
Moje pytanie brzmiało czy osiągnę upragniony zawodowy sukces i skupiałam się na najbliższym marcu 2023, a Ty jako ramy czasowe podałaś mi okres 12 miesięcy od marca 2023.
Jedną z kart, która pokazała się w odpowiedzi na moje pytanie było 9 mieczy i ta karta właśnie bardzo zaczęła mi się sprawdzać. Jest we mnie dużo niepokoju, bo widzę co się dzieje na rynku i wiem, że będzie ciężko. Jestem z tego powodu bardziej spięta i dużo trudniej mi zasnąć, niestety.
Potwierdza mi się, czy też może częściowo klaryfikuje ten pies, który może chwycić moją rękę z karty Księżyc. Jest możliwe, że będzie to negatywne nastawienie do mojej osoby niektórych osób z nowego środowiska zawodowego z racji mojej niepoprawności politycznej. Jestem na etapie przemyśleń jak powinnam "ugryźć" temat by pozostać wierną temu w co wierzę, ale móc jednocześnie zawalczyć o pracę w nowej branży.
Dziękuję za tak niesamowicie trafną wróżbę Hazar Uśmiech.
Rozumiem, że potencjał na sukces wynika z 3ciej karty w tym rozkładzie, czyli Głupca, prawda? On mówi o nowych początkach, tak?
Odpowiedz
#9

Nie wyparowało...jest tutaj
http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=14449
masz teraz całość w jednym miejscu  Oczko
szybciej można zajrzeć  do swoich wpisów...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#10

Krystyna, dziękuję Uśmiech.
Odpowiedz
#11

Witaj Aleksandra
Nie ma potrzeby szukania drugiego dna w prognozie którą napisałam.

Moje prognozy należny czytać dosłownie Oczko
oczywiście zdarzy mi się trochę odlecieć w górnolotne porównania, czy przysłowiowe odnośniki, ale w zasadzie staram się mówić prosto i konkretnie.

By mnie dobrze zrozumieć nie szukaj w moich treściach heksametru, a bierz znaczenie użytych fraz dosłownie.

Czyli przeczytaj pytanie i mój wpis.
Nie znaczy on nic więcej, to tylko odpowiedz na zadane pytanie.

U Ciebie nic jeszcze się nie dzieje, prognoza jest w ramie czasowej od marca 2023 do marca 2024.

pozdrawiam Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#12

Hazar Uśmiech,
Dziękuję Ci za odpowiedź.
Masz rację, przecież zaznaczyłaś, że ramy czasowe są dopiero od marca 2023. Dziękuję Ci za przypomnienie.
Zrobię co w mojej mocy, żeby te 9 mieczy się dalej nie materializowało, bo wystarczy mi już stresu tak jak jest teraz.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo słońca tą ciemną porą roku Uśmiech,
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości