Ciąża
#1

Witam bardzo proszę o rozłożenie karta na pytanie: "Czy w najbliższych 3 miesiącach karty widzą czy zajdę w ciąże?"
Pozdrawiam
dane priv
Odpowiedz
#2

(19-08-2020, 17:11)meduza90 napisał(a):  Witam bardzo proszę o rozłożenie karta na pytanie:
"Czy w najbliższych 3 miesiącach karty widzą czy zajdę w ciąże?"
Pozdrawiam
dane priv
meduza90, widać tu że bardzo chciałabyś zajść w ciążę, starasz teraz się o to i prawdopodobnie nawet wydajesz w związku z tym sporo pieniędzy np. na płatne wizyty lekarskie (Rycerz denarów, 10 denarów). Sądzę też że nie jest to sprawa świeża, bo mam tu kartę Pustelnika, która wskazuje że coś się za Tobą ciągnie już od dłuższego czasu... Niestety Twojego zajścia w ciążę w najbliższych 3 miesiącach nie widać... a ściślej mówiąc - karty po prostu nie pokazują Cię jako kobiety w ciąży. Karta 8 kielichów może sugerować kłopoty z układem moczowo-płciowym, i sądzę że są to jakieś problemy o których prawdopodobnie dobrze wiesz... być może co jakiś czas dają one o sobie znać, a być może po prostu istnieją i stanowią przeszkodę w zajściu w ciążę. Końcowe karty to Wieża, 8 kielichów i Królowa mieczy. Myślę że jakieś wydarzenia, okoliczności zewnętrzne, spowodują rezygnację/przerwanie Twoich starań o dziecko, a w każdym razie istotną zmianę planów w tej materii.
Przy okazji - uważaj na siebie, bo Wieża w połączeniu z 8 kielichów i Królową mieczy mogą ostrzegać przed upadkiem, wypadkiem, poślizgnięciem itp. podczas jakiegoś nagłego zeskoku czy też ew. podczas krótkiego wyjazdu, i związaną z tym konieczność przeprowadzenia zabiegu/operacji (np. szycia). Tak więc - ostrożnie, ostrożnie. Pociesza
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

dziękuje serdecznie, wrócę z weryfikacją.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#4

Wracam z weryfikacją, ciąży nie było. Nadal w ciąży nie jestem a ciągle tak bardzo bym chciała.
Czy mogłabym prosić o ponowne postawienie kartom pytanie czy w przeciągu pół roku zajdę w ciążę?  Zmęczony
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości