Moje relacje z Anną
#1

Dzień dobry. 
Droga Izydo chciałbym się dowiedzieć od Ciebie o tym jak potoczy się moja dalsza znajomość, relacja z Anną. Czy się zejdziemy? Czy ona już ma kogoś? Szczegóły wysłałem priv. 
Dziękuję i pozdrawiam
Jeszcze jakbym mógł Cię prosić o rozkład jak potoczy się dalej moje życie uczuciowe, czy stworze trwały związek, oraz jak potoczy się dalej moja sprawa w sądzie? Jeśli będziesz mogła i miała czas to prosiłbym jeszcze, żebyś dodała coś o pracy. Z góry dziękuję i pozdrawiam
Chodzi mi o wróżbę czy będę z Anną i stworze z nią trwały związek. Co do sprawy sądowej czy zakończy się pomyślnie dla mnie. Praca zawodowa czy zmienię na inną?
Odpowiedz
#2

Witaj lukasz8212 !! Uśmiech Uśmiech 
Na twoje pytanie czy będziesz z Anna,i czy stworzysz z nią stały zwiazek,karty pokazały ,ze zachowałeś sie tak jakby niedojrzale,wasza relacja pokazała mi sie jako trudna...może i starasz się i robisz w tym kierunku pewne kroki ,ale to nie przynosi rezultatu..
Tarot pokazał mi między wami konflikty,kłótnie,jedno i drugie bije sie z myślami.Problem jest w tym ,ze Tarot pokazał zakończenie tej relacji/związku.Anna zablokowała się na ciebie,wzbrania sie ,nie chce,widać nawet zaniechanie z jej strony rozmów.Nie macie wspólnych tematów,przepraszam ,ze tak wprost zapytam /powiem czy ty aby jej odpowiadasz pod wzgledem intelektualnym ?
Karty pokazały ,ze ona bedzie miała bardzo racjonalne podejście do tematu założenia rodziny.
Powiem tak ,karty nie pokazały abyście mieli być razem,nie widzę też abyście mieli tworzyć stała relacje.
Powiem tak jestes w 7 roku obecnie,jest to bardzo często rok rozstań.Masz potrzebe miłości ,ale los ci nie sprzyja obecnie,mozesz mieć probemy emocjonalne,uważaj na podejmowane przez ciebie decyzje.W ogóle to jest czas ,kiedy będziesz bardziej zwracał sie w stronę pracy niż uczuć.

Czy sprawa sądowa zakończy sie dla ciebie pomyślnie ?
Tarot pokazał,ze gdzieś ta sprawa nabrała takiego mozolnego tempa,tak jakby nic sie nie działo...ale tak naprawdę coś jest robione potajemnie o czym ty nie wiesz...wiesz moja pierwsza intuicyjna myśl to było danie pieniedzy adwokatowi, widać brak sprawiedliwości.,,,ale uwaga  karty zaznaczyły ,ze moze być coś nowego brane pod uwagę ,np.nowi świadkowie ,nowe fakty itp.
Cieżko będzie ,będą wyciągane detale ,drobiazgi,ale myśle ,ze efekt końcowy rozprawy bedzie pomyślny.
Rada od kart to miej nadzieje...a co do sprawy to zakończenie jej widzę w okolicy lata-lipiec/sierpień.

Czy obecną pracę zmienisz na inną ?
Masz do tej obecnej pracy takie bierne podejście,ale gdzieś ja i lubisz...
Tarot pokazał,ze musisz wykazywać sie siłą ,a u ciebie brak energii.Karty pokazały abyś poczekał,uzbroił sie w cierpliwość..los sam wskazę ci co dalej .czyli zdaj sie na los,ale bądz cierpliwy i na razie pracy nie zmieniaj.
Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze.!! Uśmiech Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

Dziękuję za odpowiedź. Myślę, że z Anią świetnie się dogadywaliśmy i rzeczywiście zachowałem się niedojrzałe i to raczej mało powiedziane . Było nam ze sobą bardzo dobrze. Kłótni nie było i nie ma. Rzeczywiście zamknęła się na mnie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości