Pewna znajomość
#1

Witaj Seleno,
czy mogę prosić o wróżbę na pewną znajomość na miesiąc marzec? 
A także jakie jest podejście/postawa tej osoby (o którą pytam) do mojej osoby?
Dane przesyłam w wiadomości prywatnej.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#2

Jak postrzega Cię ten Pan?
XV Diabeł, II Kielichy, Walet buław
Bardzo mu się podobasz fizycznie, jest wręcz napalony na Ciebie Oczko Zapewne odczuwasz to z jego strony. Jesteś dla niego atrakcyjną, piękną kobietą, zmysłową. Uważa, że jesteś czuła, ale nico powściągliwa w tym, trochę na dystans (Może z powodu Twojego zachowania po zranieniu w zwiazku z byłym partnerem) - on to widzi. 
Fakt, że jest tu Walet Buław i on tak Cię widzi - najpierw "badasz" grunt pod nogami, nim się zaangażujesz. Jesteś osobą radosną, o dobrym sercu, ale trochę za bardzo dramatyzujesz Oczko

Jakie ma uczucia/nastawienie do Ciebie?
Wypadła mi 10 monet, do tego: Moc p.o., 7 monet p.o.
Możesz mieć wrażenie, żę poważnie podchodzi do tej relacji, nawet powiedziałabym, że przyszłościowo. On jest rodzinny, taki facet, który chce mieć dom, dzieci, poukładane życie i wydajesz się dobra partnerką do tego. To dobre początki. Jednak fakt, że są tu monety nawiązuje do tego, że dla niego ważna jest materialna stabilizacja, w relacji z Tobą on jest tym, który decyduje, jest stanowczy. To silny facet, więc w związku z nim nie było by czystego partnerstwa, raczej podporządkowanie jemu. 
Odwrócona Moc mówi, że nie do końca kontroluje się w stosunku do Ciebie, jeśli chodzi o pociąg fizyczny. On lubi seks, ale tu jest problem czy ten związek - o ile powstanie - nie skupi się tylko na seksie, czy nie wypali się tak szybko jak się zaczął, bo okażę się, że jednak nie ma głebokich uczuć? Więc po początkowym wybuchu ognia okaże się, ze z dużej chmury jest mały deszcz?
I właśnie wraz z 10 monet - kartą pełni, ale i przesytu - to mówi, że jakby teraz jest dobrze, ale czy będzie lepiej?
7 monet p.o. mówi, że w dłuższej perspektywie ta relacja dla Ciebie emocjonalnie może być trudna. On chce Ciebie już, teraz, to typ zdobywcy. Bardzo cię pożąda, ale na tym związku się nie zbuduje. 

A zatem jak potoczy się Wasza relacja w marcu?
AS buław p.o., Rycerz Pucharów p.o., III Cesarzowa
Hmmm, znów mamy kartę "Seksu" Oczko As buław - symbol męskiego penisa. W odwróconej pozycji mówi, że to napalenia, pociąg seksualny zgaśnie tak szybko jak sie zapali. Relacja nie rozwinie się w takim kierunku jak trzeba, poza dobrym seksem na początek nie pójdzie to w tę stronę jakbyś chciała. On początkowo może wydawać sie fajny, rodzinny, o czym mówiły już 10 monet, ale po słodkich początkach przyjdzie rozczarowanie, że poza seksem niekoniecznie będzie fajnie. 
Odwrócony Rycerz Pucharów mówi, że po prostu rozejdą Wam się drogi. I możliwe, że po prostu przez inną kobietę, która pojawi się w jego życiu. 
P.S. Czy on napewno nie ma nikogo? Nie był żonaty/w stałym związku? Hmmmm...

Karta rada:
2 monety
Słuchaj intuicji i pozbądź się strachu przed zaangażowaniem się, a ponadto nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Los ma wiele w zanadrzu, na jednym facecie czy drugim świat się nie kończy. Idź, pobaw się, umów na randke, nie nastawiaj się na nie wiadomo co. Bo wielkie oczekiwania to i wielkie rozczarowanie potem. A może teraz nie tzreba Ci związku? 

Może czas pobyć samą, ale spotykać się z kimś, nie rzucając odrazu na głęboką wodę? By ochłonąc po relacji z byłym mężem, by odzyskać pewnosć siebie. Taki czas dla siebie samej, a nie odrazu wchodzenie w kolejną, poważną relację. 
Tu randka, tam randka, niekoniecznie odrazu coś poważnego. Możesz umawiać się, spotykać z wieloma, otwórz się na to, że np. kolacja z kimś nie musi odrazu być początkiem związku, nie trzeba iść na całość, można spotkać się na kawe raz, a jak się nie spodoba to umówić z kimś innym, pogadać na czacie. Jesteś wolna, korzystaj Uśmiech

Dodatkowo:
Ten mężczyzna to numerologiczna 8/17/26 z podliczbą główną 53. Bardzo silny, zdecydowany, lubi wolność, podróże, nieco egoistyczny jest. Ma farta w życiu, spada na 4 łapy, dostaje co chce. Ma teraz w cyklu 8/17/26 - taka dobra liczba 8/17. Jakby opieka z góry, więc ona z każdych problemów wychodzi dobrze. Inni cierpią, On nie. Jest silny, pewny siebie, ale ma 26 - trudny w komunikacji, nie potrafi tych uczuć wyrażać. Może nawet ranić słowem, choć nie chce. 

To też materialista z 1/10/19 w cyklu - z predyspozycja do własnej działalnosci, do zarabiania dobrze. Ale ocenia ludzi tez w ten sposób przez pryzmat kasy. W relacji z nim byłabyś podporzadkowana, on stawia warunki, lubi dobry seks (Niestety to może być seksoholik) - tak karty pokazały. I choć marzy o domu, rodzinie, to jednak jest trudny.

Ty jako 2/11 jesteś spokojna, łagodna, nieco pogubiona, masz kompleksy jakieś? On widzi, że byłabyś uległa. Podobasz mu się, ale poza dobrym seksem nie obiecuj sobie wiele. Baw sie, spotykaj, nie musisz odrazu być jego żoną Oczko Karty pokazały, że w marcu zakończy się ta relacja. Więc jeśli chcesz się pobawić - sorki za określenie - nie zobowiązująco to idź w to. Ale nie nastawiaj się na zbyt wiele.
Odpowiedz
#3

Dziękuję Seleno za wróżbę Buziak
Jestem pewna, że nie ma innej kobiety... 
Dlatego też mnie dziwi ta Cesarzowa na końcu rozkładu...
Jest dużo prawdy w tym co piszesz 
Wrócę z weryfikacją pod koniec marca Uśmiech
Odpowiedz
#4

Proszę 
To są karty na marzec, więc Cesarzowa może się jeszcze ujawnić lub ogółem pojawić - pamiętajmy, że pytamy o czas do końca miesiąca, a zatem jeszcze wiele może się wydarzyć.
Pozdrawiam ciepło Uśmiech
Odpowiedz
#5

Witaj Seleno, powracam do Ciebie po miesiącu z weryfikacją Uśmiech Co prawda do końca dnia zostało jeszcze kilka godzin, ale myślę że nic się już więcej nie wydarzy w tej sprawie Uśmiech Co do uczuć oraz nastawienia tego Pana do mojej osoby to tutaj uważam, że w 100% bardzo trafnie to opisałaś. Numerologicznie też się wszystko zgadzało w 100% Uśmiech
Jednakże sama wróżba na miesiąc marzec nie do końca się spełniła... Jednakże uważam, że nie jest to wcale kwestia samej wróżby, ale jej interpretacji i już tłumaczę dlaczego.
O ile do miesiąca lutego mieliśmy ze sobą jakiś tam kontakt, to w marcu nie wydarzyło się między mną a tym Panem totalnie nic... Żadnych rozmów, wiadomości, spotkań...
Gdy pierwotnie przeczytałam Seleno Twoją wróżbę, a także spojrzałam na Karty, które wypadły - miałam podobne odczucie jak Ty Uśmiech  Coś się zbyt szybko rozpocznie i za szybko skończy, a na końcu pojawi się inna kobieta - stąd ta Cesarzowa w odczycie na ostatniej pozycji... Jednakże, gdy z biegiem dni nie działo się totalnie nic w miesiącu marcu, zaczęłam się nad tymi Kartami bardziej pochylać... Jako, że wypadł As Buław to stawiałam na czas realizacji prognozy dopiero na III dekadę marca ale i tutaj nic się nie zadziało...
Wtedy mnie olśniło Uśmiech Gdy zaczynałam swoją przygodę z Tarotem, spędzałam dużo czasu na anglojęzycznych forach internetowych - stamtąd poznałam troszeczkę inną interpretację Kart, którą sobie dawno temu spisałam w zeszycie i czasami do niej wracam Uśmiech Na anglojęzycznych forach użytkownicy opisywali Asa Buław (p.o.) jako zły początek, brak sil już na starcie do planowanego zamierzenia. Pytający albo osoba o którą pytamy chciałaby czegoś, ale nie ma w sobie na to wystarczająco siły, jest zbyt niepewna lub po prosto jej zapał nie wystarcza, aby rozpocząć działanie. Podobnie na anglojęzycznych forach interpretowany jest Rycerz Pucharów (p.o.). Tutaj ten opis pasowałby do mojej sytuacji.
A teraz ostatnia Karta - w naszym przypadku Cesarzowa. Na anglojęzycznych forach często wspominano, że w pytaniach o wynik relacji Cesarzowa oznaczała samotną i bierną kobietę czekającą na ruch jej wybranka (podobnie jak Karta - uwaga! Królowa Kielichów). Znalazłam też inną interpretację tej Karty - Cesarzowa daje zapewnienie, że ciężka praca rzeczywiście się opłaciła, ponieważ nagroda czeka tuż za rogiem... Może także oznaczać metaforyczne „narodziny” nowego pomysłu lub projektu... A jeżeli jesteś singlem to Cesarzowa wskazuje, że nadchodzi romans Uśmiech  Wielu tarocistom Wiosna (lub po prostu zmiana pór roku) kojarzy się z Cesarzową. Dlatego na koniec tak sobie pomyślałam, że być może w tym aspekcie wypadła w tej wróżbie Cesarzowa Uśmiech Może to faktycznie oznaka tego, że coś się dopiero wydarzy - wiosną, po zmianie pór roku Uśmiech Oczywiście, czas pokaże to w kolejnych miesiącach.
Jednakże Droga Seleno, jeżeli miałabyś czas i ochotę, to aż z ciekawości zapytałabym o to co się wydarzy w samym miesiącu kwietnia między mną a tym Panem. Ciekawa jestem bowiem czy przy tej wróżbie - Cesarzowa pokazała faktycznie nadzieję czy po prostu inną kobietę (o której na ten moment po prostu nie wiem).
Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za wróżbę i za poświęcony mi czas Buziak
Odpowiedz
#6

anussshka...
Może lepszą opcją byłoby nie  ograniczać wróżby  do danego miesiąca
Sprecyzuj pytanie, konkretne, dobrze przemyślane dotyczące tej relacji...
 a wróżka wskaże Ci jaki czas obejmuje wróżba po interpretacji kart, które zostaną wylosowane...

Przedstawiając swoja interpretacje kart, które wylosowała i zinterpretowała Selena może wskazywać, że wróżbę Seleny starasz się zinterpretować życzeniowo(?)...ale to już Selena odniesie sie do tego...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#7

Mam nadzieję, że Selena absolutnie nie odbierze mojej wypowiedzi jako negatywnej... Nie chodzi mi też o żadną życzeniowość... Kilka lat temu wróżyłam pewnej osobie czy jej pies umrze... Wypadła Cesarzowa - uznałam że pojawi się jakaś kobieta i uratuje tego psa... Ewentualnie piesek wyzdrowieje - takie są podstawowe znaczenia tej Karty Uśmiech
A co się ostatecznie okazało? Piesek odszedł wiosną... czyli Cesarzowa była w tym przypadku Wiosną oraz Matką Ziemią Uśmiech A ja po prostu inaczej w tamtym momencie zinterpretowałam tę Kartę - ale nie wstydzę się tego, bo się cały czas uczę Kart Uśmiech
Odpowiedz
#8

(31-03-2022, 19:48)Krystyna napisał(a):  anussshka...
Może lepszą opcją byłoby nie  ograniczać wróżby  do danego miesiąca
Sprecyzuj pytanie, konkretne, dobrze przemyślane dotyczące tej relacji...
 a wróżka wskaże Ci jaki czas obejmuje wróżba po interpretacji kart, które zostaną wylosowane...

Przedstawiając swoja interpretacje kart, które wylosowała i zinterpretowała Selena może wskazywać, że wróżbę Seleny starasz się zinterpretować życzeniowo(?)...ale to już Selena odniesie sie do tego...
Pisze odpowiedź tu, pod postem Krystyny, bo Ona zauważyła jedną rzecz: czasem, gdy nam na czymś lub na kimś zalezy to interpretujemy wróżbę życzeniowo i ja nieraz tez tak robiłam. Nie znaczy to, że nie masz racji anussshko i, że ta relacja nie uda sie - ja zawsze to podkreślam, że karty moga pokazać np. inną kobietę i, że relacja nie uda się, bo ktoś jest zajęty, ale przecież to my podejmujemy decyzję i może ten pan zostawi tamtą, może ona odejdzie, wyjedzie, może rzuci ją dla Ciebie, może będzie miał dwie na raz i żadna z Was nie będzie o tym wiedzieć, a może ja się mylę? I tak może być Uśmiech

Zacytuję to, co napisałaś anussshko:
"Mam nadzieję, że Selena absolutnie nie odbierze mojej wypowiedzi jako negatywnej... Nie chodzi mi też o żadną życzeniowość... Kilka lat temu wróżyłam pewnej osobie czy jej pies umrze... Wypa-dła Cesarzowa - uznałam że pojawi się jakaś kobieta i uratuje tego psa... Ewentualnie piesek wy-zdrowieje - takie są podstawowe znaczenia tej Karty 

A co się ostatecznie okazało? Piesek odszedł wiosną... czyli Cesarzowa była w tym przypadku Wiosną oraz Matką Ziemią  A ja po prostu inaczej w tamtym momencie zinterpretowałam tę Kartę - ale nie wstydzę się tego, bo się cały czas uczę Kart"

Nie, odbieram negatywnie Twojej odpowiedzi, mam wiele pokory do kart, doceniam inne podejścia innych osób wróżących, ale jedno jest dla mnie stałe i jasne:
Nie ma jednej, odgórnej interpretacji kart ani polskiej ani zagranicznej, bo Tarot nie polega na tym, że nauczymy się na pamięć co dana karta oznacza i - WOW mamy gotowe rozwiązanie. Tarot to intuicja i nasza własna umowa z kartami. A zatem jedna osoba może widzieć w karcie Cesarzowej porę roku - wiosnę i jest to pozytywne jak piszesz, a ja w tych kartach i np. w kartach dworskich widzę postacie. Tak mi mówi intuicja - patrzę i to czuję. 
Nie odbierz tego negatywnie: ja nie kłócę się, nie neguję żadnej interpretacji kart ani polskiej ani zagranicznej, wiele osób wróżących dość ciekawie, nieszablonowo analizuje karty i to się wymyka ze schematu, z tradycyjnego ujęcia kart.
Podam przykład:
W jednej z zabaw tu na forum zadałam pytanie czy powinnam zakończyć współpracę z pewnym panem. Odpowiedział inny użytkownik forum wyjmując na odpowiedź jedna kartę: Kapłankę. Jego analiza była taka mniej więcej: Nie rezygnuj ale postaw twarde warunki. 
To mnie zaskoczyło, bo ja w karcie Kapłanki absolutnie nie widzę twardego stanowiska. Absolutnie. Widzę naukę, więc jakoś np. tę współpracę rozwinąć, a może nieco być powściągliwą, bo dla mnie Kapłanka to karta nie mówienia wszystkiego, trochę w tajemnicy. Ale ABSOLUTNIE nie widze w niej stanowczości i to mnie zdziwiło, bo stanowcza byłaby np. karta Króla Buław lub Cesarza. Ale nie neguję tej intrpretacji bo może ta osoba tak się z kartami umówiła i to zobaczyła i ja to przyjmuję. Choć chcę instynktownie tę współpracę zakończyć i miałam po cichu nadzieję, że karta to podpowie - choć oczywiście nie sugeruję się w życiu tylko kartami, ale jednak mocno się wspieram radami z nich.
Także widzisz: to nie kwestia nauki, ale naszego podejścia do kart. Dlatego Tarot to nie sama wiedza co oznacza dana karta ale i intuicja. I tak samo numerologia - znam znaczenie liczb, ale uczę się na przykładach ludzi i ich analiz portretów.

Anussshka
Dla mnie ta inna kobieta w tym rozkładzie dla Ciebie po prostu JEST. Może nie wiesz o niej, może dowiesz się, może on z nią zerwał, zerwie, może to żona/była żona/partnerka, może już nieaktualna ale ma ją w głowie, cierpi po rozstaniu, ma z nią kontakt, ona nawet chce kontaktu, może mu się przypomina - mnóstwo jest możliwości. Cesarzowa U MNIE to kobieta dojrzała, mająca na ogół więcej niż 30 lat, piękna, pewna siebie, spełniona matka, kochanka, ideał kobiety. Może mama, ale tu czuję inną kobietę. 
Dla mnie ten facet jest zajęty, będzie zajęty.
Mogę się mylić - oczywiście jest i taka możliwość. 

Jeśli chcesz o coś zapytać kart jeszcze to przemyśl pytanie i dokładnie sprecyzuj - np. czy ten pan ma inną kobietę, czy darzy ją uczuciem itp. Ja zawsze to podkreślam, ze Tarot jest precyzyjny i pytajmy dokładnie o to co nas nurtuje - im dokładniej pytamy tym dokładniejsze dostajemy odpowiedzi Uśmiech

Dziekuję Wam kobietki za tę dyskusję, która wiele wnosi. 
Sama interpretacja kart anussshka jest ciekawa, znam tę wersję Cesarzowej jako Matki Ziemi - zresztą na kartach, które mam w domu, na jednej z talii tak jest przedstawiona nawet Cesarzowa - Wiosna, w otoczeniu zieleni. Ale z tych nie wróżyłam. A tych, które kładłam Tobie jest piękna kobieta w ciązy - a więc matka, żona, kochanka... Hmmm, może to Ty? Oczko
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#9

Seleno - dziękuję za konstruktywną wymianę myśli  Uśmiech Jestem pod wrażeniem Twojej osoby  Uśmiech
Również traktuję Karty jako poradę, a nie wyrocznię. Dlatego w ostatnim czasie częściej niż zwykle pytam o relacje międzyludzkie... Wynika to z faktu, że po ostatnich traumatycznych przejściach jestem już bardzo ostrożna. Szkoda mi tracić cenną energię, którą dopiero powoli odzyskuje, na coś bez perspektyw... Stąd te moje pytania o kolejne osoby, które pojawiają się w moim życiu...
Nie wiem czy traktuję wróżbę o tym Panu życzeniowo... Po prostu przez chwilę był fajny kontakt i dlatego chciałam dopytać o ewentualne możliwości rozwoju tej relacji. Ciężko na podstawie obecnej wiedzy, która posiadam o tym Panu, odnieść mi się do Cesarzowej... 
Seleno - jeżeli miałabyś czas, a przede wszystkim ochotę, to poproszę o rozwinięcie tego wątku w Twoich Kartach  Uśmiech Być może pytanie "jak się potoczy ta relacja w miesięcu marcu" było zbyt ogólne... Źle je trochę sformułowałam...
Dlatego teraz zapytałabym inaczej:
1. Kim jest ta Cesarzowa w życiu tego Pana? / Jakie ma stanowisko w życiu tego Pana?
2. Jakie są uczucia tego Pana do Cesarzowej?
3. Czy w ciągu najbliższych 2 miesięcy (kwiecień-maj) odnowimy z tym Panem kontakt? Ewentualnie dojdzie do jakiegoś spotkania?
Życzę miłego dnia i pozdrawiam  Uśmiech
Odpowiedz
#10

Anussshko myślę, że nie chodzi tu o tracenie energii na daną osobę ale o pewną obawę, bo masz za sobą niefajne doświadczenia. To jest zrozumiałe. A co do kart:

1. Kim jest Cesarzowa w życiu tego Pana?
6 mieczy, 8 mieczy p.o., 3 miecze

Oj, mocno mu zaszła za skórę. 
To jest niestety dla Niego bolesna historia miłosna, która go zraniła, a więc jest to jego była. Fakt, że karty ją pokazują jako Cesarzową podkreśla jak ważna dla niego była - oficjalna partnerka, wymarzona miłość, ideał kobiety. Dobra wiadomość jest taka, że ta znajomość jest zakończona bo rozkład otwiera nam Karta Brama - 6 mieczy. Więc on z nią nie ma kontaktu, ona jest za wodą jakby - daleko fizycznie. W związku z tym on odczuwa względy spokój, ale to na zasadzie nieco ucieczki od Niej, bo on nie chce może nawet słyszeć o niej, tak go zraniła, że on odcina się od niej. Napewno boleśnie odczuł koniec tej relacji. 
8 mieczy - znów relacja trudna, toksyczna dla niego. On się niejako wyrwał z tego, uwolnił dosłownie od niej, tracąc coś (Może jakies straty też finansowe poniósł przez tę kobietę). Możliwe, że miał stany depresyjne przez nią, obsesyjnie myslał o niej. Tak wiele kart mieczowych pokazuje wręcz zadręczanie się myślami. 
No i mamy 3 mieczy - wciąż to boli, myśli, choć je odgania to wracają same. Kobieta go skrzywdziła, zadała cios w serce, to wciąz boli i może rzutować na kolejną relację z Tobą czy kimkolwiek innym. Facet mocno oberwał. Ta kobieta już jest przeszłością, nie ma powrotu do tej relacji. 
A czy on nadal ją darzy uczuciem mimo tego co zrobiła?

2. Jakie ma do niej uczucia na obecną chwilę?
Król Pucharów, Rycerz Monet, 5 pucharów

Niestety, ale nadal coś w sercu do niej czuje. Nie wyjawi tego, może sam sobie zaprzeczać, ale czuje coś do tamtej kobiety. 
Zresztą fakt, że ona pokazała się jako Cesarzowa mówi wszystko - Cesarzowa to ta jedyna, ona bije na głowe wszystkie Królowe. Niestety ale ona dla niego jest tą jedyną mimo tego co zrobiła, jakby bije się z tym uczuciem, ono jest toksyczne dla niego, ale nadal mimo wszystko ją kocha i przeżywa całą sytuację. 
Troszkę z tego króla "spada" do rycerza monet - wkradają się kwestie logiczne. To jest karta rycerza w bezruchu - to dlatego, że on nie robi nic teraz, bo cierpi przez nią. On się zatrzymał i nie wie co dalej poza bólem, który mu zadała. Boi się znów iść w jej stronę, kalkuluje lub odrzuca te uczucia - zobacz te mieczowe karty wyżej. Co z tego wynika? 5 kielichów. Czy może być smutniejsza karta? Cierpi, chce się uwolnić od niej, nie może, może terapią jest szukanie ukojenia w innym związku? Ale na chwilę, bo nic z tego nie wyniknie na dobrą sprawę. 
Ten facet wciąz myśli o innej, a ona jest Cesarzową - zastanów się czy chcesz iść w tę znajomość. Niestety, ale nie widze pozytywów. Gdyby była np. królową Buław, która go uwiodła kiedyś, oczarowała - tu widze dla Ciebie szansę. Z Cesarzową niestety nie wygrasz. 

3. Czy w ciągu 2 miesiecy najbliższych odnowisz kontakt z tym panem?
0 Głupiec p.o., XVIII Księżyc, As mieczy

Tak, coś się odnowi, zacznie, a przynajmniej dojdzie do spotkania nawet przypadkowego, którego Ty chcesz. Może nawet oboje cędziecie chcieć, ale nie ma dobrego momentu na to, on nie zamknął tamtej relacji, nie wiem czy zamknie ostatecznie i nie dojrzałości w Was obojgu. Jeśli odnowicie relację to jako flirt np. Zostaniesz na poziomie marzen o kimś nieosiąganym, bo on teraz nie jest osiągalny dla Ciebie. To się wydawac będzie takei romantyczne, ale u niego jest blokada przed angażowaniem, u Ciebie będą romantyczne wyobrażenia ale jakbyś chciałą stłuc taflę szkła, ale nie da się. 
Jakimś kontakt będzie, przelotny, może flirt, ale na dłużej takie tylko myślenie o sobie, przyglądanie sie z daleka. I ten Asik mieczy - chłodna karta na relacje. Nie ma tu rozwoju relacji partnerskiej. Taki kubeł wody na głowę, który dostaniesz, że nie da się tego rozwinąć. Po prostu rozstanie w finale. Nie ma tu niestety nic co wskazywałoby na relację, może jakiś flircik, jakieś westchnienie z daleka do niego, ale czy Ty tego potrzebujesz?

Ten pan jest poza zasięgiem. Niestety trafiłaś na pana, który kocha inna, choć ona go zraniła. Niestety, nie ma szans dojść do jego serca. Nie wyjdzie nic z waszej znajomości.
Anussshko myślę, że nie chodzi tu o tracenie energii na daną osobę ale o pewną obawę, bo masz za sobą niefajne doświadczenia. To jest zrozumiałe. A co do kart:

Tak myślę, że czasem nie trafiamy z uczuciem. I ten pan jest ciepły, czuły, emocjonalny, ale nie da Ci tego czego byś chciała podświadomie nawet - uczucia opartego na czymś trwałym, rozwoju relacji. Nie dlatego, że nie chce - on jest trochę więźniem miłosci do innej kobiety i tego nie przeskoczy. Pomyśl więc o sobie i zadbaj o siebie - to dla Ciebie chyba najważniejsze w chwili obecnej.
Odpowiedz
#11

Witaj Seleno, miałam już wcześniej napisać tego posta, ale wiecznie nie było na to czasu...

Pamiętam, że kiedyś na tym forum mi wróżyłaś (chociaż coś nie mogę odnaleźć tego posta ale to był chyba ten wątek) i wówczas byłam zszokowana Twoją wróżbą - w zasadzie nie zgadzało mi się wiele rzeczy... ale po czasie okazało się, że miałaś rację Uśmiech

Pytałam wtedy o pewnego mężczyznę, który mnie zainteresował. Miałaś rację, że nic z tego nie będzie, bo w jego sercu jest inna kobieta z przeszłości. Dopiero niedawno się o tym dowiedziałam. To jest właśnie powód dlaczego ten mężczyzna jest sam i chce być sam... Bardzo smutna historia...

Dziękuję za ówczesną wróżbę i przepraszam za zwątpienie w Twój dar Uśmiech

Pozdrawiam serdecznie Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#12

Seleno - chciałabym jeszcze po czasie zweryfikować Twoją tamtą wróżbę, ponieważ znowu wiem więcej Uśmiech
Otóż ten mężczyzna bardzo długo cierpiał po tamtej kobiecie, którą tak opłakiwał... Ostatecznie pod koniec minionego roku poznał kogoś nowego i z tą nową osobą próbuje coś stworzyć Uśmiech
A ja? Spotkałam go w piątek i wiem już, że mi przeszło Uśmiech Mój ideał z lat młodości sięgnął bruku...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości