Wróżba urodzinowa 2021/2022
#1

Dobry wieczór Hazar,
czy mogę Cię prosić o wróżbę na najbliższe 12 miesięcy? Dzisiaj mam okrągłe urodziny i jestem ciekawa, co przyniesie mi najbliższy rok. Dane podam na PW. Do końca tygodnia zweryfikuje wcześniejsze wróżby. Z góry dziękuję Uśmiech.
Odpowiedz
#2

Witaj  Neko
Pytanie: Dzisiaj mam okrągłe urodziny i jestem ciekawa, co przyniesie mi najbliższy rok.
Zaczynamy do miłości Oczko
Uczucia - 0 Głupiec, 2 monety, 4 kielichy - Mam nowy związek, ale może przelecieć ci koło nosa, bo będziesz gonić za pieniądzem i zwyczajnie nie zauważysz, że ktoś zaczyna się o Ciebie starać. Zresztą te zaczepki będą nieśmiałe i Osoba będzie się asekurować. Czyli jak by co, to nie podryw, tylko sympatia, czy nie, że się podobasz, tylko tak zwyczajnie cię lubię.
Pomimo tego, że te niejednoznaczne sygnały mogą mylić, będziesz próbowała rozgryźć o co w tym wszystkim chodzi. ( od razu mówię, że chodzi o coś więcej )
Sprawdzam potencjał znajomości - VII Rydwan - jest seks Oczko Luźna trochę ta relacja, ale jest szansa, że da radość z miłości cielesnej.

Praca - 5 kielichów, 3 monet, XVI Wieża - W pracy będzie gorzej, pokazała się strata. To może być część etatu, albo obetną ci część pensji, bądź przeniosą na gorsze stanowisko. I chociaż będziesz ciężko pracować, do końca roku możesz nie odzyskasz wcześniejszej "pozycji". Za to pokazał się krach, możliwe rozwiązanie umowy z dnia na dzień. Ale to będzie takie nieuchronne, zwyczajnie przeleje się czara goryczy.

Sprawdzam energię po "krachu" IX Pustelnik - To będzie życiowa lekcja,wykorzystaj dobrze wiedzę którą zdobędziesz Oczko, dodatkowo poznasz swoją wartość.

Zdrowie - Królowa Monet - Piękna i zdrowa kobieta, cudownie się pokazujesz. Jesteś w najlepszym okresie swojego życia, płodna. Masz świetne krążenie i piękną skórę. Nie widzę żadnych problemów zdrowotnych na najbliższy rok.

Finanse - X Kolo Fortuny, 4 Buławy - Kasą się nie przejmuj, ona cały czas będzie w ruchu. Nawet jeśli z jednej strony ci wypadnie, to zaraz z drugiej strony coś wpadnie. Na ten rok masz ochronę "z góry", taką fajną bańkę finansową nad Tobą widzę. Możesz próbować nawet grać w jakieś losy czy smsy, widać łut szczęścia.

Niespodzianka - 10 buław - Może cię zaskoczyć, że jest ci tak ciężko Oczko ale jeśli dojdziesz to takiego wniosku, to się uśmiechnij i machnij ręką, bo to tylko najbliższy rok. Po 10 wchodzi jedynka i nowa jakość.
Być może to ta robota już sięga apogeum i już czas by z niej zwyczajnie wyjść.

Wszystkiego Dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Jeżeli chodzi o wróżbę urodzinową to w sprawach uczuciowych na razie nie widzę kandydata do związku, ale rok jest długi może coś się zmieni Uśmiech.
W sprawach zawodowych to myślę, że szybciej ja zrezygnuję z obecnej pracy niż oni ze mnie. Może to we mnie przeleje się czara goryczy i zdecyduje się nagle na zmianę pracy. Jeżeli chodzi o zdrowie, finanse mam nadzieję, że faktycznie tak będzie. W kwestii niespodzianki myślę, że  czasami będzie mi ciężko ze względu na plany, które zamierzam w przeciągu tego roku zrealizować, ale potem powinno być już łatwiej i lepiej. W październiku przyszłego roku wrócę z weryfikacją Uśmiech.
Odpowiedz
#4

Dziękuję za weryfikację Uśmiech
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#5

Dobry wieczór Hazar,
pokuszę się o wstępną weryfikację, od urodzin minęło już ponad pół roku, więc mogę już nakreślić, co przez ten okres się sprawdziło.
Jeżeli chodzi o uczucia to pojawiła się ostatnio fajna relacja, ale raczej zostanie ona tylko relacją koleżeńską, ale takich dobrych relacji też potrzebuję.
Jeżeli chodzi o pracę to jest stabilnie i spokojnie, więc mam nadzieję, że jednak ten krach mnie do końca października nie spotka.
Jeżeli chodzi o zdrowie to poza drobnymi epizodami "załamki", które każdemu się zdarzają, na nic innego nie narzekam, więc miałaś rację Uśmiech.
Finansowo też miałaś rację, jest spokojnie, ale zawsze gdzieś ten pieniądz się obok mnie kręci.
Jeśli chodzi o niespodziankę to jest mi czasem ciężko psychicznie, więc czekam na kolejny rok z jedynką i mam nadzieję większymi zmianami.
Pod koniec października napiszę, czy coś się jeszcze zmieniło.
Odpowiedz
#6

Dziękuję Neko  Kwiatek

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#7

Witam,
chciałabym prosić o rozkład kart do końca roku związany ze sprawami uczuciowymi i zdrowotnymi.
Czy nastąpią jakieś zmiany w moim życiu uczuciowym do końca tego roku?
Na co powinnam zwrócić większą uwagę jeżeli chodzi o moje zdrowie do końca tego roku?

Poza tym mam jeszcze jedno pytanie do kart, od jakiegoś czasu myślę o odezwaniu się do mojej dawnej przyjaciółki Kontakt urwał się trochę z mojej winy i chciałabym wiedzieć czy według kart warto do tej znajomości wracać. Moje dane oraz jej podam na PW. Z góry dziękuję Uśmiech.
Odpowiedz
#8

http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid248873
neko...tutaj dostałaś wróżbę urodzinową od Hazar  ważna do końca października 2022
Prosiłam Cię o konkretne pytania na pracę i zdrowie, o ile masz w tych sferach konkretne problemy i potrzebujesz podpowiedzi kart...
Ale uzupełniłaś swój post
Czy nastąpią jakieś zmiany w moim życiu uczuciowym do końca tego roku?
Na co powinnam zwrócić większą uwagę jeżeli chodzi o moje zdrowie do końca tego roku?


Wobec tego poczekaj na zadanie tych pytań w listopadzie, ważności wróżby u Hazar i jej weryfikacji...

Owszem, Dagmara może wykonać dla Ciebie wróżbę na pytanie o znajomą i kontaktu z nią...

Wróżby na pozostałe sfery życia, dopiero w listopadzie...
Naucz się precyzować swoje pytania do kart...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#9

Witaj neko ! Uśmiech 
Pytasz czy powinnaś odwezwac sie do przyjaciólki P?
Tarot pokazał,ze czujesz jakąś boleść tzn.czujesz żal może i do samej siebie ,ze tej znajomości już nie ma.
Karty pokazały ,że obie lubiayście dobrze spedzać czas i dobrze się bawiłyście.
Zapytam czy ty tak usilnie chciałabyś wznowić ten kontakt chyba nie bo karty pookazały twoje takie bierne i stateczne podejście do tematu. Problem jest też w tym jak to pokazuja karty (że ta znajomość nie byłaby takin trwałym fundamentem,tzn.wznowiłabyś kontakt a czy należałby ten kontakt do intensywnych,nie koniecznie.
Jesteś osobą wrazliwą i uczciową i tak naprawde to inaczej niż miałoby to miiejsce wyobrażasz sobie wasz kontakt. Chociaż masz nadzieje...
Przyjaciółka ,ona nie kieruje się uczuciami ,ona mocno stąpa po ziemi,patrzy przed siebie....i na poczatku mogłby byc miedzy wami jakis dystans.
Powiem tak , nawiązać kontakt z nią możesz,ale (i tutaj rada od kart )działaj z rozwagą i odpowiedzialnie.
Wszystkiego dobrego Uśmiech >>niechaj płynie

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#10

Dziękuję za odpowiedź, usilnie nie staram się o wznowienie kontaktu, tylko czasami nachodzi mnie taka myśl, żeby spróbować się do niej odezwać. Zdaje sobie sprawę, że kontakt nie byłby taki jak kiedyś, bo każda z nas się zmieniła i może w ogóle nie byłoby o czym rozmawiać. Na razie nie wiem co zrobię, muszę to przemyśleć, w sumie gdyby ona chciała ten kontakt odnowić to pewnie by się sama odezwała.
Odpowiedz
#11

(27-10-2021, 20:08)Hazar napisał(a):  Witaj  Neko
Pytanie: Dzisiaj mam okrągłe urodziny i jestem ciekawa, co przyniesie mi najbliższy rok.

Zaczynamy do miłości Oczko
Uczucia - 0 Głupiec, 2 monety, 4 kielichy - Mam nowy związek, ale może przelecieć ci koło nosa, bo będziesz gonić za pieniądzem i zwyczajnie nie zauważysz, że ktoś zaczyna się o Ciebie starać. Zresztą te zaczepki będą nieśmiałe i Osoba będzie się asekurować. Czyli jak by co, to nie podryw, tylko sympatia, czy nie, że się podobasz, tylko tak zwyczajnie cię lubię.
Pomimo tego, że te niejednoznaczne sygnały mogą mylić, będziesz próbowała rozgryźć o co w tym wszystkim chodzi. ( od razu mówię, że chodzi o coś więcej )
Sprawdzam potencjał znajomości - VII Rydwan - jest seks Oczko Luźna trochę ta relacja, ale jest szansa, że da radość z miłości cielesnej.

Praca - 5 kielichów, 3 monet, XVI Wieża - W pracy będzie gorzej, pokazała się strata. To może być część etatu, albo obetną ci część pensji, bądź przeniosą na gorsze stanowisko. I chociaż będziesz ciężko pracować, do końca roku możesz nie odzyskasz wcześniejszej "pozycji". Za to pokazał się krach, możliwe rozwiązanie umowy z dnia na dzień. Ale to będzie takie nieuchronne, zwyczajnie przeleje się czara goryczy.

Sprawdzam energię po "krachu" IX Pustelnik - To będzie życiowa lekcja,wykorzystaj dobrze wiedzę którą zdobędziesz Oczko, dodatkowo poznasz swoją wartość.

Zdrowie - Królowa Monet - Piękna i zdrowa kobieta, cudownie się pokazujesz. Jesteś w najlepszym okresie swojego życia, płodna. Masz świetne krążenie i piękną skórę. Nie widzę żadnych problemów zdrowotnych na najbliższy rok.

Finanse - X Kolo Fortuny, 4 Buławy - Kasą się nie przejmuj, ona cały czas będzie w ruchu. Nawet jeśli z jednej strony ci wypadnie, to zaraz z drugiej strony coś wpadnie. Na ten rok masz ochronę "z góry", taką fajną bańkę finansową nad Tobą widzę. Możesz próbować nawet grać w jakieś losy czy smsy, widać łut szczęścia.

Niespodzianka - 10 buław - Może cię zaskoczyć, że jest ci tak ciężko Oczko ale jeśli dojdziesz to takiego wniosku, to się uśmiechnij i machnij ręką, bo to tylko najbliższy rok. Po 10 wchodzi jedynka i nowa jakość.
Być może to ta robota już sięga apogeum i już czas by z niej zwyczajnie wyjść.
Wszystkiego Dobrego
Hazar
Witaj Hazar,
wracam z częściową weryfikacją dotyczącą sfery uczuć, pojawił się jakiś czas temu Pan, który faktycznie stał mi się bliski. Rozmawiamy ze sobą codziennie o wszystkim, sam chce się ze mną spotykać i zawsze jest dla mnie miły.
Jednak tak jak pokazały Ci karty mam pewne wątpliwości, co do tego w jakim kierunku ta relacja będzie się rozwijać. Zobaczymy co będzie dalej, jednak chciałam już teraz napisać do Ciebie, ponieważ myślę, że ucieszysz się z tej pozytywnej weryfikacji Uśmiech.
Odpowiedz
#12

Dziekuję Neko za weryfikacje  Kwiatek 
Niech się dzieje Oczko

Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#13

Został miesiąc do następnych urodzin, ale myślę, że nie nastąpią przełomowe zmiany, więc zweryfikuję wróżbę, żeby później o niej nie zapomnieć Rotfl.
Jeżeli chodzi o uczucia pojawił się ktoś mi bliski, ale czy będzie z tego coś więcej nie wiem. On ma pewne zobowiązania z przeszłości, które byłyby dla mnie trudne do zaakceptowania. 
Jeżeli chodzi o pracę to jest stabilnie i spokojnie. Nie jest to może praca marzeń, ale w obliczu zbliżającego się kryzysu, wiem, że nic złego w pracy się nie przydarzy. 
Na zdrowie faktycznie nie narzekam. Nawet cera jest w dobrej kondycji Uśmiech
Finanse - tak jak we wróżbie, faktycznie krążą wokół mnie pieniądze i nie jest źle. 
Niespodzianka - czasem miałam ciężkie chwilę,  głównie przez ograniczone kontakty z bliskimi,  ale tak jak napisałaś w nowy rok mojego życia wejdę z nową energią i nadziejami Uśmiech.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości