Nowa znajomość
#1

Chciałabym zapytać o sprawy związkowe. Czy jest szansa,że w najbliższych miesiącach poznam kogoś godnego uwagi?
W kwietniu po 9 latach zakonczylam związek. No i tak pomyślałam,że w sumie mogę już zacząć randkować Uśmiech
Edyta 22.06.1989
Odpowiedz
#2

Witaj Uśmiech
Odpowiedź najpóźniej w poniedziałek Uśmiech może uda się zrobić wcześniej Uśmiech
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#3

Witaj Dampaa
Pytanie: Czy jest szansa,że w najbliższych miesiącach poznam kogoś godnego uwagi?
Królowa Buław ( dołożenie X Koło Fortuny, 2 miecze )
Szansa jest i to bardzo duża, bo ustawiłaś się tak, że aż bucha z Ciebie ta seksualna energia Oczko  nawet ślepy zauważy jaka jesteś atrakcyjna .
Ale los pokrzyżuje ci szyki i nikt godny uwagi się nie pojawi. Pokazało się że w ostatniej chwili "ktoś bądź coś" zmieni plany i do poznania nie dojdzie.
Na razie masz zablokowaną energie do relacji związkowych. Skup się na innych sprawach.

Wszystkiego dobrego
Hazar

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#4

Dziękuję Ci bardzo. Spotkalam się już dwa razy z jednym facetem ale raczej czuje,że nic z tego nie będzie. W sumie nie wiem czy bardziej nie zależy mi po prostu na seksie, bo tego mi juz brakuje bardzo. Na pewno nie chcę zamykać się na nowe znajomości, czas trochę wyluzować Uśmiech
Odpowiedz
#5

I to jest dobre podejście Uśmiech seks i intymność jest bardzo ważną częścią naszego życia. Potrafi uskrzydlić i dać początek nowemu życiu. Warto dbać o tą sferę, by była spełniona i piękna Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#6

Witaj Kochana, przychodzę do Ciebie z dwoma pytaniami. Jeśli będziesz miała czas rozłożyć karty to z góry dziękuję.

Jestem w związku od pewnego czasu z fajnym facetem. Czy będzie dobrze między nami ? Bardzo chciałabym aby nasza relacja przetrwała. To coś zupełnie innego niż mój poprzedni związek. Jestem szanowana, doceniana. Nie chcę tego zepsuć - wiem, że mam czasami trudny charakter i ciezko jest mi rozmawiać na poważne tematy czy sprawy związane z emocjami.

Kolejna kwestia - czy jakoś ułożą się moje sprawy zawodowe/finansowe ? Jak będzie wyglądała sytuacja w przeciągu kilku miesięcy?
Edyta 22.06.1989, Radek 11.06.1985
Odpowiedz
#7

Witaj dampaa ! Uśmiech Uśmiech 
 Na twoje pytanie czy między wami będzie dobrze ?
Tarot pokazał ,że ten mężczyzna nie gwarantuje Ci stałości,tak naprawdę to on sam nie wie czego chce ,jest zmienny .
Piszesz ,ze jest fajnie ,ze jesteś doceniona ,szanowana -no fajnie ,ale wiesz ja tutaj nie widze  w kartach miłości. Myśli ???? Raczej cały czas karty podają mi informacje ,ze to nic stałego ,obawiam się ,ze on nie zagrzeje na dłuzej miejsca w twoim zyciu, to taki niespokojny duch
Tarot pokazał,że nadejdą zmiany ....zresztą karta rada -zakończ tą relacje.Przepraszam ,ze tak powiem ,moze nie powinnam,ale karty mi pokazują ,ze on jest nerwowy ,pochopny ,swoje decyzje może podejmować w sposób nieprzemyslany...pytanie czy z nim jest wszstko w porządku ? 
Dodam ,ze on jest teraz w 9 roku  osobistym,a to ozn ,ze wiele spraw może sie kończyc  niezależnie od naszej woli czy też chęci ...i jest z II liczenia w 3,a to ozn,że moze szukać przyjemności i zadowolenia co może obrócić sie przeciwko niemu,czyli może dojśc do rozstania z partnerka.(tobą )

Na twoje pytanie o sprawy zawodowe,jak sytuacja będzie wyglądać w przeciągu kilku miesięcy ?  
Karty pokazały ,że jest nerwowo,aby nie powiedzieć toksycznie,widać odpływ finansowy,brak stabilizacji,przeciwności ze strony losu.I tak bedzie ,zapytam jak z twoją pracą bo ona mi się pokazała taka "szarpana",sa w niej zgrzyty.Niestety przez najblizsze miesiace tak może być ,bedziesz sie zmagała z brakiem stałości,mało tego Tarot pokazał .mi tutaj utratę pracy.
Hm....czy tutaj ta sprawa z pracą nie otrze sie o jakiś urząd ?,typu komornik,albo nie będzie wymierzona jakaś sprawiedliwosć np.kara za coś ,ze tak powiem ?
 Wszystkiego dobrego Buźki Pozdrawiam cieplutko Uśmiech Pociesza

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości