Moje zdrowie
#1

Dobry wieczór,

Piotr, 22.06.99, w piątek byłem u dermatologa, przepisał antybiotyk, prawdopodobnie konieczne będzie dalsze leczenie. Chciałbym zapytać, czy moja dolegliwość zostanie całkowicie wyleczona, a jeśli tak, to kiedy?
Odpowiedz
#2

Witaj VonSchwarzau !
Na twoje pytanie odnoście problemu zdrowotnego (dermatologicznego ),karty wypowiedziały się w następujacy sposób:
Twoja dolegliwość jest już od jakiegoś czasu( to nie jest coś nowego ).Tarot pokazał mi obecnie nieefektywnosć lekarza ,a co za tym idzie zła diagnozę ( więc zaproponowałabym Ci jeszcze u innego lekarza wizyte ,aby się skonsultować )
Czy dolegliwość ustąpi ? Powiem tak nieprędko ,przykro mi ,ale ja bym obstawiła okres letni ,ale przyszłego roku.
Zapytam cie nie musisz odpowiadać czy to są jakieś zmiany takie czerwone na skórze (stopy ,łydki ),ta dolegliwość Cie męczy .Przykro mi to pisać ,ale masz w dacie informacje ,że jak się zetkniesz z jakąś przypadłościa to ona najzwyczajniej w świecie mówiąć nie chce  Cię opuścić.
Trzeba dłuzszego leczenia ,aby się wyzbyć dolegliwości. 
I wiecej wiary w siebie !! Oczko  bo widzę ,że jesteś gdzieś zrezygnowany.
Wszystkiego dobrego ,dużo zdrówka!

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#3

Cytat:Twoja dolegliwość jest już od jakiegoś czasu( to nie jest coś nowego ).
To prawda. 
Cytat:Tarot pokazał mi obecnie nieefektywnosć lekarza ,a co za tym idzie zła diagnozę ( więc zaproponowałabym Ci jeszcze u innego lekarza wizyte ,aby się skonsultować )
Nie zaszkodzi spróbować. Oczko
Cytat:Czy dolegliwość ustąpi ? Powiem tak nieprędko ,przykro mi ,ale ja bym obstawiła okres letni ,ale przyszłego roku.
Nie jest to najlepsza wiadomość... Dam znać, jak ustąpi, żebyś mogła zweryfikować wróżbę. Uśmiech
Cytat:Zapytam cie nie musisz odpowiadać czy to są jakieś zmiany takie czerwone na skórze (stopy ,łydki ),ta dolegliwość Cie męczy .Przykro mi to pisać ,ale masz w dacie informacje ,że jak się zetkniesz z jakąś przypadłościa to ona najzwyczajniej w świecie mówiąć nie chce  Cię opuścić.
Czerwone na skórze tak, ale nie stopy i łydki, a przede wszystkim tył szyi (dlatego jest to dla mnie takie kłopotliwe, bo to dość widoczne miejsce).
Cytat:Trzeba dłuzszego leczenia ,aby się wyzbyć dolegliwości. I wiecej wiary w siebie !! Bo widzę ,że jesteś gdzieś zrezygnowany. Wszystkiego dobrego ,dużo zdrówka!
Dziękuję za życzenia i szczerą wróżbę. Uśmiech Doceniam, że powiedziałaś to, co zobaczyłaś w kartach, a nie to, co chciałbym usłyszeć.
Odpowiedz
#4

VonSchwarzau
Dziękuje Ci za wypowiedź, ja miałam na myśli jakiś stan zapalny u ciebie.
Życzę  Ci wszystkiego dobrego, duużo zdrówka.

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości