Sprawy zawodowe
#1

Witaj LeCaro. Chciałabym poprosić o wróżbę,jeśli  mogę, jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa. Nie dawno skończyła mi się umowa w starej pracy, gdzie ostatni czas byłam na wychowawczym. Teraz jestem dalej w domu z dzieckiem, w przyszłym roku chciałabym wrócić do pracy, a najlepiej robić coś na własny rachunek tylko nie jestem pewna co mogłabym robić..  Oraz drugie pytanie jeśli mogę, planujemy z mężem budowę domu. Czy nam się to uda ?       
Dziękuję bardzo, dane na pw, pozdrawiam.
Odpowiedz
#2

(27-11-2018, 12:25)ponadwszystko napisał(a):  Witaj LeCaro. Chciałabym poprosić o wróżbę, jeśli  mogę, jak będzie wyglądać moja sytuacja zawodowa. Nie dawno skończyła mi się umowa w starej pracy, gdzie ostatni czas byłam na wychowawczym. Teraz jestem dalej w domu z dzieckiem, w przyszłym roku chciałabym wrócić do pracy, a najlepiej robić coś na własny rachunek tylko nie jestem pewna co mogłabym robić..  Oraz drugie pytanie jeśli mogę, planujemy z mężem budowę domu. Czy nam się to uda ?        
Dziękuję bardzo, dane na pw, pozdrawiam.
Ponadwszystko oto wróżba dla Ciebie:
Sprawy zawodowe
Na wstępie karty mi pokazują że Twoja obecna sytuacja finansowa nie jest zła, co wskazywałoby na to że szybkie pójście do pracy nie jest dla Ciebie koniecznością... Informuje mnie też o tym karta 2 mieczy, która nie mówi o aktywnym działaniu ani o chęci pracy - to karta rozterek, zastanawiania się nad rozwiązaniem... więc zapału do pracy tu nie widzę. Oczko Jako numerologiczna szóstka jesteś osobą dla której na pierwszym miejscu jest rodzina, a w tej chwili najważniejsze jak przypuszczam jest dziecko... więc stąd pewnie te rozterki. Twój mąż jest również szóstką - dlatego nie zdziwiłabym się gdyby i on namawiał Cię do tego byś poczekała trochę z tą pracą, została jeszcze na razie w domu. Uśmiech 
Również karty pokazują że w tym roku nie rozpoczniesz nowej pracy... mniej więcej do dwóch lat pozostaniesz jeszcze w domu z dzieckiem skupiając się na jego wychowywaniu. W tym okresie nie widać stałego poważniejszego zajęcia - jedynie możliwość dorywczych prac wykonywanych w domu (ewentualnie w jego najbliższej okolicy), nie przynoszących znaczącego dochodu.

Budowa domu
Hmmm... wygląda to tak, jakby w Waszym życiu zakończył się pewien etap (przeprowadzka, zmiana trybu życia itp.). 
Miejsce w którym obecnie mieszkacie ma już swoje lata, prawdopodobnie jest przestarzałe lub wymagałoby remontu... mimo to Wy w jakiś sposób w nim utknęliście (może to być np. kwestia przyzwyczajenia).
Ale nie trzymam Cię dłużej w niepewności - tak, moim zdaniem niewątpliwie wybudujecie swój wymarzony dom w L. Tak
Nie w najbliższym czasie jednak, bo sprawa się przeciągnie - to będzie dopiero za około 3 lata.
Karty pokazują, że na razie coś Was jeszcze wstrzymuje... kwestia finansowa lub kwestia jakichś obowiązków/zależności (związanych z przeszłością, np. rodzinnych).
Pozdrawiam serdecznie i życzę realizacji wszystkich planów i marzeń. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Witam, weryfikuję wróżbę. Otóż wszystko się sprawdziło. Zostałam z dzieckiem w domu bo sytuacja finansowa była niezła. Przez ten czas pracowałam ale krótko.  
Dom już stoi niedługo przeprowadzka. Dziękuję bardzo ?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości